Dodaj do ulubionych

ogólna (smutna dość) refleksja...

27.09.14, 16:18
No dobrze...

W takim razie kobieta której już ta trzydziestka "stuknęła" (używajac modnego u Was słówka), nie majaca tych atrybutów kobiecości aż tak bardzo rozwiniętych jak niektóre panie tutaj i chyba nie aż tak śliczna, nie potrzebująca mężczyzny tylko do seksu i mieszkająca na prowincji... taka to chyba nie ma zupełnie szans na znalezienie mężczyzny...

O licznych wadach już nawet nie ma sensu wspominać... brak dużego biustu i lat dwudziestu zamyka drogę całkowicie...wink

Przyznam, że poczytałam Was trochę i nie najlepiej to wygląda... jeszcze chwila i deprecha..wink
Edytor zaawansowany
  • szarlotka_ja 27.09.14, 16:21
    a-g-l-a-j-a napisała:

> No dobrze...
    >
    > W takim razie kobieta której już ta trzydziestka "stuknęła" (używajac modnego u
    > Was słówka), nie majaca tych atrybutów kobiecości aż tak bardzo rozwiniętych j
    > ak niektóre panie tutaj i chyba nie aż tak śliczna, nie potrzebująca mężczyzny
    > tylko do seksu i mieszkająca na prowincji... taka to chyba nie ma zupełnie szan
    > s na znalezienie mężczyzny...

To piszesz o mnie czy o sobie? wink
  • a-g-l-a-j-a 27.09.14, 16:49
    big_grin
    Dopiero czytając dzisiaj to forum uświadomiłam sobie, że jednak stara już jestem... A zapewniali mnie niedawno, że to najlepszy wiek dla kobiety... a jednak nie..wink
  • raziel24 27.09.14, 16:22
    Pewnie mi nie uwierzysz ale ogromne znaczenie mają zainteresownia partnerki, jej poczucie humoru i dobro jakie w sobie niesiesmile Kobieta ma "pilnować ogniska" a nie być na co dzień wulgarnym indywiduum.
  • a-g-l-a-j-a 27.09.14, 16:46
    Noooo, nie uwierzę...
    Nie wiem czy wulgarnym, ale ślicznym, seksownym i dwudziestoletnim...
  • robert.83 28.09.14, 08:58
    Przeceniasz rolę biustu w tej "seksowności".
    Nie jestem ekspertem od facetów... Ale z tego co wiem, to każdy marzy o niebrzydkiej, niegłupiej, stabilnej emocjonalnie, zakochanej w nim seksownej kobiecie.
    Tyle, że seksowność wynika bardziej z nastawienia, z charakteru, z tego jak podchodzisz do siebie, do swojego ciała, do figlowania.
    Np. piękna cycata kobieta może się okazać zupełnie niepociągająca jeśli nie tylko nie wie czego chce i co lubi... Ale tez nie chce się dowiedzieć. Jeśli nic jej nie kręci. Jak super gitara bez strun... Pooglądasz, zaciekawi Cie, ale nie pograsz. Pokiwasz głową z uznaniem i pójdziesz dalej w swoją stronę.
    --
    Sex is not the answer. Sex is the question.
    Yes is the answer.
  • marisella 28.09.14, 09:54
    robert.83 napisał:

> Przeceniasz rolę biustu w tej "seksowności" (...).
    > Tyle, że seksowność wynika bardziej z nastawienia, z charakteru, z tego jak pod
    > chodzisz do siebie, do swojego ciała, do figlowania.

Amen smile I to działa w obie strony na szczęście smile

--
    Lodzika? smile
    Mój biżu-sklep, blog oraz tegoroczna akcja dla WOŚP smile
    Ja i druga ja na Facebooku smile
  • robert.83 28.09.14, 10:55

Na szczęście smile.

--
    Yes is the answer.
  • a-g-l-a-j-a 28.09.14, 10:30
    Gdyby te słowa napisała kobieta o mężczyznach uwierzyłabym, ale... facet(?) Nie psuj statystyk..wink
  • robert.83 28.09.14, 10:54

Aglasmile,

Ale nie idźmy w tym za daleko. Tzn. nie łączyłbym tego zapatrzenia w charakter z romantyzmem i wyegzaltowaniem. To może iść spokojnie w parze z przedmiotowym, seksualnym traktowaniem kobietsmile. Tyle, że "korzystasz z" i koncentrujesz się na charakterze, a nie na biuście.

To poprawia Twoje statystyki?;P

--
    Yes is the answer.
  • a-g-l-a-j-a 28.09.14, 13:09
    Całe szczęście, że to dopisałeś, bo znowu te statystyki byłyby oderwane od rzeczywistości..wink

A swoją drogą... piszący na tym forum zawyżaja statystki... kiedyś jak się naczytałam facetów na tym forum, zaczęłam szukać takich w moich przestrzeniach i musiałam sie przyzwyczaić do częstych rozczarowań..
  • robert.83 28.09.14, 21:23
    To chyba komplement.

--
    Yes is the answer.
  • torado 27.09.14, 16:28
    a-g-l-a-j-a napisała:

> No dobrze...
    >
    > W takim razie kobieta której już ta trzydziestka "stuknęła" (używajac modnego u
    > Was słówka), nie majaca tych atrybutów kobiecości aż tak bardzo rozwiniętych j
    > ak niektóre panie tutaj i chyba nie aż tak śliczna, nie potrzebująca mężczyzny
    > tylko do seksu i mieszkająca na prowincji... taka to chyba nie ma zupełnie szan
    > s na znalezienie mężczyzny...
    >
    > O licznych wadach już nawet nie ma sensu wspominać... brak dużego biustu i lat
    > dwudziestu zamyka drogę całkowicie...wink
    >
    > Przyznam, że poczytałam Was trochę i nie najlepiej to wygląda... jeszcze chwila
    > i deprecha..wink

ależ co Ty piszesz...ja dziewczę podówczas lat 39, które nie nosiło się i nie nosi na wysokim obcasie, bez makijażu, bo lubię głównie wygodę znalazło faceta, bo dla niego ważny był ogólny obraz kobiety. Zewnętrze było ważne, ale tak samo ważne to, jaka jestem...Więc wiesz w życiu bywa różnie...
    --
    no to sru.....
    1041737
  • silencjariusz 27.09.14, 16:33
    Brak dużego biustu i lat dwudziestu nie zamyka drogi.
  • torado 27.09.14, 16:35
    silencjariusz napisał:

> Brak dużego biustu i lat dwudziestu nie zamyka drogi.

a słusznie..tego nie dodałam biustu za dużego nie mam...wink
    --
    no to sru.....
    1041737
  • raziel24 27.09.14, 16:38
    Oooo to spadajwink
  • torado 27.09.14, 16:52
    raziel24 napisał:

> Oooo to spadajwink

ale do pewnych rzeczy się dorasta razielku...ten mój facet, jak był młodszy też był "kogucikiem", ale przejrzał na oczy i zobaczył, co liczy się bardziej w życiu...
    --
    no to sru.....
    1041737
  • raziel24 27.09.14, 17:00
    Znowu zaczynasz? Może z niektórych rzeczy się głupieje na starość... Nie traktuj mnie jak gówniarza ok
  • torado 27.09.14, 17:05
    raziel24 napisał:

> Znowu zaczynasz? Może z niektórych rzeczy się głupieje na starość... Nie traktu
    > j mnie jak gówniarza ok

ależ ja Cię tak nie traktuję, jeśli poczułeś się urażony to przepraszam smile, nie było to moją intencją....
    --
    no to sru.....
    1041737
  • raziel24 27.09.14, 17:07
    Torado ciągle to zaznaczasz czy czuje się urażony Nie ale chcę byśmy byli normalnymi kumplami bez uprzedzeń jak zwykle zdaje mi się jest na tym forum
  • torado 27.09.14, 17:11
    raziel24 napisał:

> Torado ciągle to zaznaczasz czy czuje się urażony Nie ale chcę byśmy byli norma
    > lnymi kumplami bez uprzedzeń jak zwykle zdaje mi się jest na tym forum

nie rozumiem...ja nie mam żadnych uprzedzeń, a jeśli Ty odbierasz to, co piszę do Ciebie jakoś nadmiernie osobiście i przypisujesz mi intencje, których nie mam to co ja mogę, tylko Ciebie przeprosić, bo za dużego wpływu na to, jak odbierasz moje słowa mieć nie mogę...smile
    --
    no to sru.....
    1041737
  • raziel24 27.09.14, 17:12
    Jeśli zacznę w każdym poście sugerować, że jesteś stara i nie rozumiesz ducha czasu będzie Ci miło?
  • torado 27.09.14, 17:16
    raziel24 napisał:

> Jeśli zacznę w każdym poście sugerować, że jesteś stara i nie rozumiesz ducha c
    > zasu będzie Ci miło?

ja nic nie sugerowałam, tylko się dzieliłam swoimi spostrzeżeniami, a że Ty odebrałeś to jako przytyk do Ciebie, to co ja mogę na to poradzić...a jeśli tylko tak będzie, że nie będę rozumiała ducha czasu, czyli mentalnie będę bardzo stara to bardzo poproszę o zwrócenie mi na to uwagi...smile
    --
    no to sru.....
    1041737
  • raziel24 27.09.14, 17:21
    Tak Ci się tylko zdaje bo to nie działa wstecz dobra koniec tematu przepraszam jeśli Cię uraziłem pasmile
  • a-g-l-a-j-a 27.09.14, 16:44
    Poczytaj sobie to forum... zaczniesz wierzyć, że zamyka..wink
  • silencjariusz 27.09.14, 16:49
    Kiedy nie zamyka. Sam bym chętnie poznał taką samotną trzydziechę z mojej okolicy. W celach matrymonialnych dodam.
  • torado 27.09.14, 16:50
    silencjariusz napisał:

> Kiedy nie zamyka. Sam bym chętnie poznał taką samotną trzydziechę z mojej okoli
    > cy. W celach matrymonialnych dodam.

z dużym biustem? suspicious wink
    --
    no to sru.....
    1041737
  • silencjariusz 27.09.14, 16:53
    Z biustem.wink
  • a-g-l-a-j-a 27.09.14, 17:02
    Może określ dokładnie... bo to dość istotne znaczenie na tym forum zaczęlo miec..wink
  • silencjariusz 27.09.14, 17:06
    Duży biust nie jest warunkiem koniecznym do tego by mężczyzna zainteresował się kobietą.
  • torado 27.09.14, 17:07
    silencjariusz napisał:

> Duży biust nie jest warunkiem koniecznym do tego by mężczyzna zainteresował się
    > kobietą.

potwierdzam smile
    --
    no to sru.....
    1041737
  • a-g-l-a-j-a 27.09.14, 16:56
    Jakie to są cele matrymonialne? Bo jak to słyszę, to wstydzę się zapytac...wink
    A to już z góry zakładać należy cel znajomości?
  • torado 27.09.14, 16:58
    a-g-l-a-j-a napisała:

> Jakie to są cele matrymonialne? Bo jak to słyszę, to wstydzę się zapytac...wink
    > A to już z góry zakładać należy cel znajomości?

że tak się wtrącę...dobrze jest wiedzieć, czego się chce od partnera...
    --
    no to sru.....
    1041737
  • silencjariusz 27.09.14, 17:00
    Dokładnie.
  • silencjariusz 27.09.14, 17:02
    Tak bez celu co z każdym można się spotykać. wink
  • pzkpfw-vi-b-konigstiger 27.09.14, 16:55
    yyyy.... ale obecność dużego biustu i wiek poniżej 30-tki też jakoś atutem nie był, o ile pamiętam wink

--
    coś się dzieje smile
    ---
    gg 925295, jakby się kto pytał
  • a-g-l-a-j-a 27.09.14, 17:00
    Grzeszysz tak pisząc(!) już zapomniałaś pewnie jak to było...wink
    Ja, jak wiesz, do pewnego elementu tego "ideału" nie mam odniesienia, więc mogę sobie myśleć, że gdybym ten atrybut miała to życie byłoby piękniejsze... te kilka lat temu..wink
  • gwen75 27.09.14, 17:30
    Nie wiem skąd te smutne wnioski. Na podstawie wypowiedzi facetów na tym forum?
  • tdf-888 27.09.14, 18:05
    nas czy ich? smile
    --
    wszystko, co tutaj napisałem, jest wytworem mojej bujnej wyobraźni i nie może być wykorzystywane przeciwko mnie.
  • temperufka.zelona 27.09.14, 19:17
    nosz kurwa!!!!
    a mowilam zeby juz wiecej tego tematu nie ruszac! mowilam!!! ale wszystkie inteligentne czytac nie potrafia!!
    se trzeba bylo cycki powiekszyc jak zescie wszystkie byly piekne i mlode, a nie na starosc dupe zawracac panu bogu zalami z dupy.
    nie mam lat dwudzisety a trzydziesci za chwile!!!!
  • z-e-u-s 27.09.14, 21:06
    Masz szanse, natomiast główną przeszkodą jest chyba prowincja. W mieście trzydziestka dopiero studia skończyła, zaczepiła się w jakiejś pracy i zaczyna robić karierę. To dobry czas na szukanie stabilizacji i faceta. Na wsi ten czas jest przesunięty o około 10 lat w tył. Większość kończy szkołę średnią, znajduje jakąś pracę w okolicy i zaczyna się rozglądać za facetem. Tak więc wśród równolatków około trzydziestki trudno już znaleźć kogoś interesującego, bo już zostali przebrani. A wymagania chyba masz spore i nie będziesz brała każdego, jak niektóre panny ze wsi w okolicach pewnego wiekutongue_out
  • a-g-l-a-j-a 28.09.14, 10:27
    Na mojej prowincji, mimo, ze to nie wieś, też wydaje mi się, że już wszyscy "przebrani"...wink
  • lesher 27.09.14, 21:46
    Eee, marudzisz. Pewnie, że masz szansę.
    Nie ma jednego "typu", wzorca faceta, który się wyłącznie za cycatymi blondynami max 20 lat ogląda.
    Pewnie, że takie przypadki w przyrodzie występują, ale to nie 100% populacji.

Zresztą na prowincji masz statystycznie większe szanse - w miastach większa konkurencja wink
  • carol-jordan 28.09.14, 09:01
    Masz rację.

99%
  • a-g-l-a-j-a 28.09.14, 10:26
    Na prowincji większe szanse? Co Ty mówisz? Ale rzeczywiście... jeżeli kandydatów brak to i konkurencji nie ma...wink

Ostatnio od kolegi w pracy usłyszałam, że przecież do "zaspokajania potrzeb" nie muszę mieć wolnego faceta... to tak odnośnie narzekania na brak wolnych facetów po trzydziestce...wink
  • lesher 28.09.14, 19:21
    > Na prowincji większe szanse? Co Ty mówisz? Ale rzeczywiście... jeżeli kandydató
    > w brak to i konkurencji nie ma...wink

Noo tak!
    Nawet już morze atramentu w tym temacie wylano, np:
    polska.newsweek.pl/wyksztalcona-szuka-meza,16765,1,1.html
    Czy to są Twoi wymarzeni księciuniowie, to już inna sprawa wink.
    Ale statystycznie - to prawda.
  • gyubal_wahazar 28.09.14, 14:21
    Na moje, prowincja nie jest kategorią geograficzną, jeno umysłową. Tak że ten

--
    knur.blox.pl
  • lesher 28.09.14, 19:10
    Oj Gubi, semantyki się czepiasz wink
  • kama265 28.09.14, 21:33
    hehe, to jeszcze gorzej jakby ... uwięziona na prowincji geograficznej z wielkomiejskim umysłem i wymaganiami? no way to dreams come true big_grin
  • maruda2 28.09.14, 10:53
    Wysnuwać wnioski na podstawie tego, co przeczytałaś na forum... dajże spokój wink A mówiąc o "atrybutach", to już całkiem mnie powaliłaś tongue_out
    --
    4761567
  • a-g-l-a-j-a 28.09.14, 13:14
    Już mnie Onyksowa opierniczyła za "krytykowanie"..wink
    A brak tychże atrybutów snu z powiek mi nie spędza, więc chyba tak źle nie jest... ale zawsze mogłoby być lepiej..big_grin
  • mayenna 29.09.14, 07:49
    Pani Kalata dokonała metamorfozy, to Ty tez możesz wyglądać tak, jak sobie wymarzysz. Staniki push - up działają cuda.smile
  • fripoo 28.09.14, 12:29
    hehe po 30 kobiety są oksmile
  • witrood 29.09.14, 08:11
    Liczy się i ciało i dusza. Chociaż chyba wspomnianych wywodów nie czytałem. wink

--
    People are stranger, people in danger...
  • butellishka 29.09.14, 08:35
    http://static.bezuzyteczna.pl/static/content/9259255ef58106df029a.jpg

--
    http://th970.photobucket.com/albums/ae190/Miss_Nelly/Dolls/Motorcycle/Motorcycle2/th_Biker-Smiley-Blank.gif
  • ice_flower 29.09.14, 08:55
    Ha! big_grin
  • pzkpfw-vi-b-konigstiger 29.09.14, 15:19
    oesó, tylko nie to!
    mi już wystarczy, plizzz...
    (chociaż, bajdełej, nie zaobserwowałam ni razu w moim długim życiu aż takiego przyrostu walorów, a okazji wszakże było co nieco - musi to jakaś ściema wink)
    --
    coś się dzieje smile
    ---
    gg 925295, jakby się kto pytał

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka