Dodaj do ulubionych

Dziś ważny mecz

21.06.16, 09:37
Jak obstawiacie wynik?
Edytor zaawansowany
  • gwen75 21.06.16, 10:12
    2:1 dla nas wink
  • witamina_b12 21.06.16, 10:52
    2:0 dla Polski
  • green.amber 21.06.16, 11:05
    krakowskim targiem 3:1 jakoś za mną chodzi, gdyby rywale bardzo się starali, bo jeśli nie to i 3:0

--
    Nie można mieć w życiu wszystkiego, ale można mieć wszystko, co jest potrzebne do szczęścia. Rzecz w tym, by wiedzieć, co jest nam do tego szczęścia potrzebne.
  • cambria1.2 21.06.16, 12:18
    Ja ostrożnie - 1:0...
  • gwen75 21.06.16, 19:57
    Gratuluję strzału w dziesiątkę wink Najbardziej przestrzelił Tadek - ten, który zawsze ma rację ;P
  • cambria1.2 21.06.16, 20:15
    No nie wierzę big_grin
    W lotto nie mam szczęścia, za to w gry i zabawy na Samotnych - i owszem wink
  • gwen75 21.06.16, 20:18
    smile
  • tdf-888 21.06.16, 20:30
    wszystkie wyniki przewidziałem. ilość punktów i ile z którymi - bezbłędnie. ma się jednak te wiedzę smile
    3 na 3 bezbłędnie. nikt z forum się nie podjął przed turniejem takiego typowania.
    brawo ja!

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
    wszystko, co tutaj napisałem, jest wytworem mojej bujnej wyobraźni i nie może być wykorzystywane przeciwko mnie.
  • tdf-888 21.06.16, 12:56
    jak polska wygra to wszystkie wyniki (w sensie 1x2 ) które tu podałem się sprawdza. mniejsza o bramki ale pisałem że zwyciestwo z irl i ukr oraz remis z ger.
    dlatego może być ciężko o dzisiejsza glorie smile
    no ale bez kozery powiem 4-0! :p
    podbijam bo ukr stlamszona smile

--
    Intelektualny Zbawca Ciemnych Mas
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • szarlotka_ja 21.06.16, 18:08
    Przegrają suspicious
  • tdf-888 21.06.16, 20:31
    miałaś rację - przegrali big_grin

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • szarlotka_ja 21.06.16, 21:22
    Nic specjalnego nie pokazały cieniasy suspicious
  • tdf-888 21.06.16, 21:23
    zgadzam się. ukry słabo się zaprezentowali i miałaś rację ze przegrają smile

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • gwen75 21.06.16, 21:30
    Stworzyli parę bardzo niebezpiecznych dla nas sytuacji. Ślepe szczęście zdecydowało, że nie straciliśmy bramki wink
  • tdf-888 21.06.16, 21:31
    ten wynik w układzie tabeli nic nie zmieniał. mogliśmy nawet przegrać.
    mecz i wszystko będzie w finale smile

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • gwen75 21.06.16, 18:47
    Uuuu, słabiutko nasi grają, Ukraińcy znacznie lepsi i waleczniejsi wink
  • gwen75 21.06.16, 19:59
    Najbardziej rozczarowuje Lewandowski, strzelanie goli dla reprezentacji jest chyba mało dochodowe wink
  • green.amber 21.06.16, 20:43
    nie zawiszcz złośliwcu, na razie to widać, że wszyscy, którzy przeciw nam, jego pilnują w kilkakroć
    pierwsza połowa co prawda w stylu jakoś tak mniej więcej óśmlatwstecz, ale w drugiej Błaszczykowski jak nie miał do kogo podać to podał do siebie i słusznie wink

--
    One budzą się z myślą, że nic nie jest na zawsze, ale czują, że to właśnie jest piękne
    Zasypiają z nadzieją, że choć świata tak wiele, to im serce z radości nie pęknie
  • gwen75 21.06.16, 21:27
    Jak się domyślam pilnują go w każdym meczu, a nie tylko na Euro wink
  • tdf-888 21.06.16, 21:30
    ale w innych meczach ma lepszych podawaczy suspicious

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • green.amber 21.06.16, 22:34
    hymmm zagrajcie lepiej wink tongue_out

--
    One budzą się z myślą, że nic nie jest na zawsze, ale czują, że to właśnie jest piękne
    Zasypiają z nadzieją, że choć świata tak wiele, to im serce z radości nie pęknie
  • mavika_88 21.06.16, 20:13
    Nie widzialam tongue_out ani razu turlajacej sie pilki. Nie chcialo mi sie

--
    ...Największą zaletą mówienia prawdy jest to, że nie trzeba pamiętać, co się powiedziało...
  • tdf-888 21.06.16, 20:33
    słaboooo... sad(((((

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
    wszystko, co tutaj napisałem, jest wytworem mojej bujnej wyobraźni i nie może być wykorzystywane przeciwko mnie.
  • mavika_88 21.06.16, 20:42
    Ano... slaboooo. W godzinie gdy byl mecz to nawet slepia mi sie przymknely.

--
    ...Największą zaletą mówienia prawdy jest to, że nie trzeba pamiętać, co się powiedziało...
  • mavika_88 21.06.16, 20:43
    Ale ze slabo grali? suspicious

--
  • gwen75 21.06.16, 20:44
    Słabiutko, nic nie straciłaś wink
  • gwen75 21.06.16, 20:45
    No ok, Pazdan był genialny oraz Łukasz Fabiański (bramkarz) wink
  • mavika_88 21.06.16, 20:46
    O widzisz.... ale wygrali. To chyba najwazniejsze. Czasem ma sie to szczescie. W ktorej minucie strzelili? Kurcza... moze sie przejde. Rozruszam. Powietrxa zaznam.

--
  • gwen75 21.06.16, 20:51
    54-tej zdaje się wink
  • gwen75 25.06.16, 15:48
    Nooo, dziś grają ładnie, dynamicznie, z przyjemnością się ogląda wink
  • green.amber 25.06.16, 15:54
    gdyby byli ciut dokładniejsi to już bym bardzo współczuła Szwajcarom, oby tak dalej wink

--
    jako rzecze tedeusz z ósemkami swemi czema:
    > znam życie...
    > z forów tongue_out
  • gwen75 25.06.16, 16:55
    Piękny strzał Shaqiriego wink
  • green.amber 25.06.16, 17:16
    co zrobić, trochę małpował Grosickiego, ale skuteczniej
    oby ten kwadransik był dla nas szczęśliwszy

--
    Mądrość polega na tym, by wiedzieć, co zrobić dalej. Cnotą jest zrobić to.
    Jakie życie taki siew, jaki siew taki plon,
    jaki plon taka śmierć, jaka śmierć takie życie.
  • gwen75 25.06.16, 17:30
    Kaaaarne !!!
  • gwen75 25.06.16, 17:32
    Kurna nasi mają słabą celność suspicious
  • green.amber 25.06.16, 17:52
    ty tomaszu ty a masz, ci na złość mieli niesłą wink tongue_out
    teraz do przetrwania pozostał tylko upał i ewentualna kontynuacja wybuchowej radości osiedlowej wink

--
  • gwen75 25.06.16, 17:57
    No co, wcześniej parę razy strzelali w niebo zamiast w bramkę tongue_out
    Ciekawe czy na wiankach będą widoczne te wybuchy radości... ;>
  • green.amber 25.06.16, 19:42
    co było a nie jest...
    jak wiadomo wianki nie istnieją, więc ja sobie zaplanowałam deszczyk z łagodną burzą i właśnie mam plus w bonusie piękna tęcza wink niestety się jeszcze nie ochłodziło...
    udanego wiankowania wink

--
    Nie można mieć w życiu wszystkiego, ale można mieć wszystko, co jest potrzebne do szczęścia. Rzecz w tym, by wiedzieć, co jest nam do tego szczęścia potrzebne.
  • gwen75 26.06.16, 00:22
    Istnieją, dziś widziałem wiele dziewczyn z wiankami na głowie wink
    Ja w bonusie miałem piękny pokaz fajerwerków w rytm muzyki, szczęka mi opadła do poziomu Wisły wink
  • green.amber 25.06.16, 17:33
    ja nie wiem czy to na moje nerwy
    a jaką komedię romantyczną mogłam sobie pooglądać, zakończenie bardziej przewidywalne jakby...
    nic to tak czy inaczej było nieźle wink

--
    Zważaj na swoje myśli, ponieważ one stają się twoimi słowami. Zważaj na swoje słowa, ponieważ one stają się twoimi uczynkami. Zważaj na swoje uczynki, gdyż one stają się twoimi nawykami. Zważaj na swoje nawyki, gdyż one stają się twoim charakterem. A twój charakter staje się twoim przeznaczeniem.
  • gwen75 25.06.16, 17:52
    Udało się smile Dużo szczęścia mieliśmy. Szwajcarzy pod koniec ostro napierali na naszą bramkę wink
  • szarlotka_ja 25.06.16, 21:28
    Można gdzieś w sieci znaleźć ten mecz? suspicious
    Bo niestety nie mogłam oglądać uncertain
  • tdf-888 26.06.16, 10:42
    znalazłaś? big_grin

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • szarlotka_ja 26.06.16, 16:12
    Niestety nie, ale obejrzałam w necie najciekawsze fragmenty i jestem usatysfakcjonowana big_grin
  • gwen75 26.06.16, 13:54
    szarlotka_ja napisała:

> Można gdzieś w sieci znaleźć ten mecz? suspicious

Raczej ciężko; nawet jak ktoś wrzuci do sieci jakiś ciekawszy fragment, to zaraz właściciele praw autorskich kasują ;]
  • anguac24 25.06.16, 22:50
    Widziałam końcówkę drugiej połowy, dogrywki i karne. Taka mała przerwa od sprzątania. wink
  • maruda2 25.06.16, 23:42
    Nie oglądałam, bo za bardzo bym się denerwowała wink Ale odgłosy zza okna nieomylnie wskazywały co się dzieje suspicious Potem tylko wynik sobie sprawdziłam.

--
    Nie jest źle, zawsze może być gorzej smile
  • mavika_88 25.06.16, 22:57
    A nie ogladalam.... ale wychodzac z pracy zerknelam na Tv a tam... 1:0 dla Polski. 45 min. Tyle widzialam pilki wink a to wyygrali uslyszlam z glosnikow. 4:3 w karnych? Cos takiego przepowiwdzieli.

--
  • tdf-888 26.06.16, 10:59
    nie

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • gwen75 26.06.16, 13:54
    5:4 w karnych.
  • gwen75 26.06.16, 13:55
    Jeden ze Szwajcarów nie trafił w bramkę, kochany człowiek big_grin
  • kropka_a 26.06.16, 15:47
    smile)))))))))))))))))))))))))))))
  • mavika_88 01.07.16, 02:48
    Dzisiejszy mecz ogladalam najdluzej. Podczas przerwy sniadaniowej w pracy. Hmmm godzina 22? Koncowka pierwszej polowy..wynik 1:1. Pilam kawke przegryzlam "sniadanie " i zerkalam..no z 10.min patrzylam!! Najdluzej na tym euro mecz ogladany smile wychodze z pracy a tu.... szukuja sie do karnych. Hmm a raczej bylo juz po 1. Wychodze, ide ta sama sciezka co zwykle. Mijalam chlopaka patrzacego na tel. Widze ze oglada mecz. Pytam... jaki wynik. On ze karne sa. Ja... wiem... no i powiedzial 1:1. Albo mial opozniona transmisje albo ja taka szybka lub chlopakom nie spieszylo sie by oddac kolejny strzal. Stoje na przystanku. Slysze w oddali z jakiegos domowego tV ze prawdopodobnie przegrali. Tak to mi sie naszym kibicowalo.
    Wrocilam do domu..maile ponapisywalam. Moge isc spac smile

--
  • mavika_88 02.07.16, 11:37
    Mialam.sen....
    Powzielam mysl by zrobic.sobie jajecznice. (To na jawie). Nie planowane wczoraj. Tak nagle.mnie wzielo przed poludniem. Nagle wzial mnie jakis dyskomfort mysleniowy..tzn. probowalam.sobie cos przypomniec..wzielam 3 jajca wlasnw z koszyczka (ostatnie byly) i ide z dyskomfortem.mysleniowym.. eureka!! Mialam sen z jajcami. Mnoooostwo jaj..bo to i produkcja byla. Nadzorowalam ja. Tzn..wybieralam wadliwe jajca. Zeby bylo.zabawniej.... zadnej kury tam nie bylo wink we snie tyle jaj a na jawie 3 ostatnje.
    Mega pyszna wyszla..z szyneczka cebulka i papryczka.
    Locko mi prawe mryga. No to... do dziela. Znowu sie bedzie dzialo. Ciagle cos nowego dolazi. Gdzie ta moja rutyna.... rzucaja. Rzucaja. I mowia.. "plyn". Ach...

--
  • maurycy76 30.06.16, 14:16
    Dziś kolejny ważny mecz. Mam nadzieję, że nasi będą górą.
  • tdf-888 30.06.16, 19:03
    3-0 dla nas

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • czarny.onyks 30.06.16, 19:20
    bez dogrywki? bez karnych? ot tak?
    nie wierzę, że będzie tak łatwo ...

--
    ..z imbirem...
  • tdf-888 30.06.16, 19:38
    dziś lewy ukluje smile

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • green.amber 30.06.16, 20:02
    bym nie miał nic na przeciwko, ale jako niekibic zwłaszcza bym dobre meczysko chętnie obejrzał o! wink
    już sobie zajmuję miejsce najlepsze miejsce wink

--
  • green.amber 30.06.16, 20:02
    bym nie miał nic na przeciwko, ale jako niekibic zwłaszcza bym dobre meczysko chętnie obejrzał o! wink
    już sobie zajmuję miejsce najlepsze miejsce wink

--
    Zważaj na swoje myśli, ponieważ one stają się twoimi słowami. Zważaj na swoje słowa, ponieważ one stają się twoimi uczynkami. Zważaj na swoje uczynki, gdyż one stają się twoimi nawykami. Zważaj na swoje nawyki, gdyż one stają się twoim charakterem. A twój charakter staje się twoim przeznaczeniem.
  • green.amber 30.06.16, 20:04
    hehe niech się mnożą bramy naszych jak moje posty wink

--
  • kropka_a 30.06.16, 20:25
    Niech się mnożą jasnesmile), ale 3:0 tdf-a - nie ma szans...
    Jak pisze Maruda, bez dogrywki itp.....
    Ale ciekawe jak będziesmile
  • czarny.onyks 30.06.16, 20:28
    bedzie remis, z dogrywką...i karnymi.....i zwycięstwo dla nas big_grin

--
    ..z imbirem...
  • green.amber 30.06.16, 20:33
    weśweś Onyksie, niektórzy jutro pracują wink tongue_out 3:0!! brameczka w pierwszych trzech minutach, wielki foch wyżelowanego gwiazdora i żadnych karnych wink

--
  • fripooo 30.06.16, 20:41
    jutro to będziecie śpiewać nasz hymn narodowy czyli nic się nie stało polacy nic się nie stało......
  • green.amber 30.06.16, 21:05
    tongue_out tongue_out tongue_out a jeśli Nasi nie wygrają, będę kibicować Włochom wink tongue_out

--
  • fripooo 30.06.16, 21:07
    mogli by dokopać portugalii, po tylu dziesięcioleciach posuchy wiernym kibicom też się coś należy
  • bard-grzechu-wart 01.07.16, 02:06
    ja też za Italią no i oczywiście za Wikingami
    poza tym życzę sobie wyautowania Niemców i Portugalczyków przy najbliższej okazji.
    --
    http://svevisnji.mojkgb.com/forum/images/karmastars/1_large_silver_sparkling.gif
  • green.amber 01.07.16, 06:47
    tajest!!!wink
    chociaż mówią, że gdyby wygrali Portugalczycy to by było, że przegraliśmy z mistrzami...
    a gdyby tak Islandia to by była taka piłkarska bajka wink
    miłego piąteczku wink

--
  • bard-grzechu-wart 01.07.16, 12:32
    o nie nie, Krystyna pakuje manatki już w najbliższym meczu, najlepiej po meczu z Walią, z Balem w składzie, który na co dzień jest jego klubowym kolegą i niezasłużenie w cieniu przereklamowanego gwiazdora.
    W sobotę niech każdy kto może trzyma kciuki za Italię, bo to przedwczesny finał i kto wygra najprawdopodobniej zdobędzie mistrzostwo, oby nie byli to Niemcy... ani Portugalczycy, wrrr.
    Mistrzem Italia, musowo, no zgodzę się wyjątkowo na Islandię, bo jak słusznie zauważyła Amberka byłaby to bajka, taka piłkarska komedia romantyczna *.* hahah big_grinsuspicious
    --
    http://svevisnji.mojkgb.com/forum/images/karmastars/1_large_silver_sparkling.gif
  • anguac24 01.07.16, 10:54
    W pierwszym momencie przeczytałam "wytatuowania". wink Dopijam kawę. To był dobry mecz. Wyjątkowo udany. I szalony kibic zabłysnął. big_grin
  • bard-grzechu-wart 01.07.16, 12:11
    To był wyjątkowo zły mecz, wyjątkowo nieudany.
    Takie złote myśli mi przyszły do głowy po nim... nasi dobrze grali do strzelenia bramki, tj. przez całe 2 minuty, później niby dobra organizacja w obronie, ale jeśli chce się coś więcej osiągnąć w turnieju nie może być takiego minimalizmu i obrony wyniku, bo - wtedy kolejna złota myśl... to się mści i twój przeciwnik strzela bramkę wyrównującą po JEDYNYM groźnym strzale w meczu będącym składową strzału prosto w bramkarza + rykoszet od barku twojego kolegi z drużyny, taki los... gdy Portugalczyk zaskoczyć strzałem nie może, to mu Polak w jego niedoli pomoże, eh... na koniec kolejna złota myśl, na którą o zgrozo nikt ze sztabu szkoleniowego reprezentacji nie wpadł już po meczu ze Szwajcarią, mianowicie... owszem Fabiański jest bardzo dobrym bramkarzem, ALE nie potrafi bronić karnych, jest w tym elemencie absolutnym beztalenciem, co się potwierdziło w karnych z Portugalią, no sorry ale na 10 jedenastek facet nie wyczuł żadnego strzału, to cholera prawie niemożliwe bo z jeden to powinien wyczuć choć przez rachunek prawdopodobieństwa ale najwyraźniej rzucał się w tak sygnalizowany sposób że każdy przeciwnik to widział i strzelał w przeciwny koniec bramki. Także trener zawalił bo w 120 minucie dogrywki powinien dokonać trzeciej zmiany i zmienić bramkarza na Boruca albo Szczęsnego, który nie jest w pełni zdrowy a mimo to byłaby większa szansa na wybronienie karnych. Fabian po takich wyczynach z karnymi powinien występować w reklamach ręczników (dla niewtajemniczonych, mianem ręcznika nazywa się bramkarza który wszystko wpuszcza, czy stoi facet w bramce, czy powiesi się na niej ręcznik, żadna różnica).
    Nie obwiniam jednak Fabiańskiego i Błaszczykowskiego za to przegraliśmy, bo przegraliśmy tak naprawdę wcześniej, przez wspomniany na wstępie minimalizm i minimalne błędy w taktyce, zadecydowały niuanse.
    Na koniec trzeba jednak podziękować Chłopakom za bardzo udany turniej i dostarczenie wielu pozytywnych emocji. Teraz niech tylko podnoszą umiejętności, niech się zgrywają, niech dorzucą kilku wartościowych zmienników i za 2 lata... Polska będzie mistrzem świata big_grin
    --
  • tdf-888 01.07.16, 12:27
    rachunek prawdopodobieństwa kazał przypuszczać ze drugi raz z rzedu w karnych sie nie uda i nic by nie dało swirowanie ze zmianą bramkarza. wtedy dopiero w razie niepowodzenia dziennikarzyny miałyby używanie ze nierozgrzanego Boruca wpuścił. a tak to cóż... bywa. nie ma karnych obronnych są tylko źle strzelone smile
    takie pomysły ze zmianą bramkarza to mogą dzieci powtarzać a nie poważny trener.
    raz się Holandii udało (przypadek jak to w karnych) a teraz każdy fanboj się domaga takiego medialnego ruchu.

przegrali to przegrali (taki los) na uj dążyć temat smile

mnie najbardziej wkurza gadanie ze Portugalia jest w finale a nie wygrała żadnego meczu. ok niech będzie na upartego ze wczoraj był remis ale z Chorwacja wygrali w dogrywce.

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • tdf-888 01.07.16, 12:28
    * w półfinale - słownik

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • bard-grzechu-wart 01.07.16, 12:58
    masz swoje teorie i ok, wg mnie Fabiański należy do wąskiego grona bramkarzy którzy nie mają w ogóle czucia przy karnych ani w ogóle farta, w przeciwieństwie do Boruca i Szczęsnego którzy czasem zrobią babola które Fabiańskiemu generalnie się nie trafiają, ale mają w sobie tę odrobinę szaleństwa co w karnych by mogło pomóc. Nie ma dobrze obronionych karnych są tylko źle strzelone - to taka półprawda bo bramkarz ma cały wachlarz możliwości aby do tego błędu przeciwnika zmusić, prowokując na różne sposoby, robiąc show w bramce a Fabiański stał w tej bramce jak dzieciak stojący do komunii, czekając na olśnienie, które nie przyszło i w efekcie rzucał się na oślep, tyle by mieć alibi, no sorry ale tak to on skazany jest na porażkę.
    Manewr ze zmianą bramkarza nie jest stosowany dlatego, bo rzadko kiedy w turnieju jest więcej jak jeden mecz z serią jedenastek, my mieliśmy dwa takie mecze po rząd i widać było czarne na białym że Fabian w te klocki jest bardzo słaby, dlatego należało dokonać zmiany, szczególnie że jedna zmiana jeszcze była dostępna a z pola nie było zbytnio kogo wprowadzić.
    --
  • fripooo 01.07.16, 17:15
    może doradcami nawałki zostańcie panowiebig_grin
  • bard-grzechu-wart 01.07.16, 17:27
    Nazwisko wypadałoby pisać z dużej litery, poza tym rozróżniasz wyrażanie opinii od doradzania?
    --
  • sadgirl25 30.06.16, 20:42
    Ja mam już dość euro szczerze mówiąc
    Wszędzie Lewandowski,co chwila nowej reklamie,kasa spływa szerokimi strumieniami. Na co dzień zarabia w euro w niemieckiej drużynie, a gdy gdzieś gra Polska to reprezentuje Polskę
  • fripooo 30.06.16, 20:56
    i właśnie o to chodzi kasa leci za to że biega za piłkąbig_grin ludzie są pojebani, ze za coś takiego płacą miliony, tak samo w boksie i innych dyscyplinach
  • gwen75 30.06.16, 23:59
    Robią show i za to się im płaci, a robota jest niewdzięczna, miliony ludzi patrzą ci "na ręce", a jak ci coś nie wyjdzie to na zrozumienie liczyć nie można wink
  • tdf-888 30.06.16, 21:00
    hymn polski - ciary na plecach mimo upału smile
    tez czuje szybka.bramke lewego

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • tdf-888 30.06.16, 21:04
    hahaha
    mówiłem! !

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • maruda2 30.06.16, 21:49
    Tadek a nie czujesz przypadkiem jeszcze z jednej ? plisss wink

--
  • tdf-888 30.06.16, 21:53
    jeszcze dwie dla nas

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • maruda2 30.06.16, 21:57
    za dwie też się nie pogniewam wink

--
  • fripooo 30.06.16, 22:22
    nic się nie stało.....polacy nic się nie stało......
  • gwen75 30.06.16, 23:36
    Poooolskaaaaa, białoooo-czeeeeerwoooniiii!
  • gwen75 30.06.16, 23:53
    Tak ogólnie uważam, że to jest wstyd w dogrywce kopać piłkę do bramkarza i tracić cenne sekundy, jak można by było podać komuś do przodu ;P
  • green.amber 01.07.16, 00:10
    apetyt rośnie w miarę jedzenia...
    było pięknie, mogło być lepiej a teraz się trzeba otrzepać i do przodu
    dziękuję Państwu za współkibicowanie wink

--
  • gwen75 02.07.16, 20:56
    Niemcy goooolaaa! big_grin tongue_out
  • green.amber 02.07.16, 21:18
    ale dlaczego???

--
  • tdf-888 02.07.16, 21:38
    bo gwen to jawna opcja niemiecka smile
    mi dziś wszystko jedno - obie reprezentacje szczerze lubie acz Włochów trochę bardziej choć nie wiem czemu bo Niemcy bliżej. może dlatego że tacy mało niemieccy sad

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • green.amber 02.07.16, 21:53
    hehe że Włosi małoniemieccy?? wink wydaje mi się to jednakowoż poniekąd możliwe wink
    przyszło mi do głowy, że styl pisania w drugiej połowie... jakiś taki... ale chyba się nie przyznam, coby w ueb nie dostać wink tongue_out

--
  • tdf-888 02.07.16, 21:59
    Niemcy mało niemieccy suspicious chcesz być za sprytna a poprzednie zdanie było o Niemcach.
    włosi ci się marzą

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • green.amber 02.07.16, 22:04
    hehe jakoś tak styl mnie zmylił czy cuś wink
    uroczyście oświadczam, że karnych nie będę oglądać jak tak dalej pójdzie o!
    czy ja wiem... jacyś tacy niewysocy się wydają winktongue_out

--
  • tdf-888 02.07.16, 22:11
    bo włosi to kurdupelki. przypomnij sobie mussoliniego wink
    ale nazelowane sniade. dziewczyny lubio smile

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • green.amber 02.07.16, 22:19
    kwestia pokolenia, kiedyś wszyscy byli zdecydowanie niżsi
    po 5 minutach wszyscy zlani potem, myslisz, że się żel trzyma?? wink Niemcy mniej śniadzi chyba za bardzo nie są... to w sumie owszem czasem się mię podobało, bo żel to jakoś tak wcale mię nie pociągał, a teraz to już nie więęę czy co kolwiek mnie pociąga, może by się tym martwić trzeba zacząć...

--
  • tdf-888 02.07.16, 22:24
    a piniondz? tez cie nie pociąga? smile
    piłkarzyki bogate ech bogate. ..

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • green.amber 02.07.16, 22:33
    ze swoimi nie mam co robić winktongue_out na operacje plastyczne nie potrzebuję, więc wiesz eee nie
    bardziej młodzi, dzieci to prawie niektórzy

--
    > znam życie...
    > z forów tongue_out
  • tdf-888 02.07.16, 22:36
    noooo na dzieci to idzie tych piniondzuf. i jak w błoto. a niech potem taki smakach coś odpieemdoli to wstyd na cala wieś i płacz. dobrze robisz ze na siebie tylko wydajesz

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • green.amber 02.07.16, 22:47
    ojtamojtam dzieci to się zawsze jakieś znajdą wink
    a w sumie może niech będą te karne i tak się spać jeszcze nie da...

--
  • tdf-888 02.07.16, 22:50
    ja to se jeszcze potem studio z gmochem na Polsacie do pierwszej poogladam smile
    chłodno jest swierszcze słychać fajnie się siedzi

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • green.amber 02.07.16, 23:17
    nieeee to by już chyba było przegięcie, w końcu ja wcale nie przepadam za piłą... jeszcze po grze naszych chłopaków to jednak co innego...

--
  • gwen75 02.07.16, 21:53
    A tak, podoba mi się solidna niemiecka maszyna, meczyk bardzo ciekawy wink
  • gwen75 02.07.16, 21:54
    I nie są tak ulizani jak Włosi ;P
  • green.amber 02.07.16, 22:09
    kurteczka, że widzisz to ulizanie z takiej odległości wink
    solidna... plotki takie o sobie rozpowiadają, ale żeby tak od razu wierzyć...

--
  • tdf-888 02.07.16, 22:15
    jeszcze gdyby to Niemcy byli... to bym miał większy dylemat. a to murzyny turki i jugole. farbowane lisy

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • gwen75 02.07.16, 23:36
    Nie wierzę, widzę jak grają wink
    Te szybkie podania mają opanowane do perfekcji wink
  • green.amber 02.07.16, 23:44
    no i genialne karne...

--
  • tdf-888 02.07.16, 23:51
    pięknie. pięknie to zalatwili smile

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • gwen75 02.07.16, 23:54
    Były niezłe emocje big_grin
  • tdf-888 02.07.16, 23:57
    mi było wszystko jedno ale jakoś Niemcom się bardziej należało bo ich bramkarz dobry a najbardziej rozmieszyla mnie ta zmiana Włocha na karnego którego nie strzelił smile tak jakoś wtedy bardziej zacząłem być za Niemcami big_grin

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • tdf-888 03.07.16, 00:00
    po co te żałosne manewry haha
    tuzy pomyliły się jak dzieci a potem zaczęli strzelać mlodziaki i szedł jeden za drugim aż w końcu makaroni znów dał dupy i niech idzie do mamusi smile

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • gwen75 03.07.16, 00:04
    Dokładnie tak big_grin
  • green.amber 02.07.16, 23:57
    w karnych, bo tak to nie wiem czy ja jednym okiem oglądałam czy oni się jednak oszczędzali...
    no nic panowie, dobrej nocy czy co tam kto chce wink

--
  • gwen75 03.07.16, 00:03
    Nie wiem czy nawet tym jednym okiem patrząc na ilość postów "wyprodukowanych" w czasie meczu ;P
  • tdf-888 03.07.16, 00:07
    no właśnie mecz był tak dalece absorbujacy ze dało się pisać i ogarniać sytuacje na boisku.

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • gwen75 03.07.16, 00:09
    Ja właśnie nie mogłem, bo mam jeden monitor do TV i kompa wink
  • tdf-888 03.07.16, 00:19
    ja se na telefonie pykam a tv oglądam na tv. a kompa ostatnio to i tydzień nie włączam. banku jeszcze tylko z telefonu nie obsługuje bo jakoś nie mam zaufania a tak to nie mam potrzeby włączania komputera. zasilacz juz na stałe odlaczony i podłączam doraźnie jak pada bateria

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • gwen75 03.07.16, 00:30
    Ja bym nie mógł cały czas na komórce, wygodniej mi się pisze wszystkimi palcami na dużej klawiaturze komputerowej wink
  • tdf-888 03.07.16, 00:31
    a tak w ogóle to bez wielkich rewolucji mogliby do konkursu karnych wprowadzić taka modyfikacje ze strzelają do dwóch goli przewagi jak tb w tenisie. byloby dłużej i jeszcze bardziej emocjonujaco.

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • gwen75 03.07.16, 00:34
    Nocy byśmy nie przespali wink
  • tdf-888 02.07.16, 22:38
    haha i mucin rozłożył łapy jakby liany chciał się chwycić i karnego sprokurowal big_grin
    Forza Italia! smile

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • gwen75 02.07.16, 23:17
    Co to za gol zdobyty w karnym? ;P
  • gwen75 02.07.16, 23:52
    Ha ha ha! big_grin
    Te karne przejdą chyba do historii big_grin
  • bard-grzechu-wart 03.07.16, 15:24
    eh, Włosi byli o włos od wygranej sad
    powoli nie ma komu kibicować, bo dziś to cud by się zdarzyć musiał by Islandia przeszła...
    pozostanie Walia, która będzie musiała walnąć i Portugalię i Niemców suspicious
    --
  • gwen75 03.07.16, 18:57
    Dziś też będzie piękny meczyk, Wikingowie do boju! big_grin
  • tdf-888 03.07.16, 21:16
    koniec pięknego snu. Islandia ma beznadziejnego bramkarza.

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • tdf-888 03.07.16, 21:23
    i dwojeczka! smile
    zaiste meczyk piękny big_grin
    ale le ble ale le ble! big_grin
    baj baj island tongue_out
    wracać owce strzyc i ryby łowić

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • green.amber 03.07.16, 21:29
    się tak nie podniecaj, bo ci zaszkodzi winktongue_out
    na razie Francuzi poczuli krew, co zrobić, byli pod straszną presją, ale jeszcze trochę czasu zostało...
    i dziś nie śpią na tym boisku, aż przyjemnie popatrzeć wink

--
  • szarlotka_ja 03.07.16, 21:32
    Byłam na chwilę popatrzeć wink
    Szkoda trochę Islandii, fajny blondasek tam gra wink
  • gwen75 03.07.16, 21:54
    No Wikingowie dostają po tyłku, ale parę fajnych sytuacji też mieli.
    A brameczki piękne, byle tylko nie zgasiły ducha Islandczyków wink
  • bard-grzechu-wart 03.07.16, 21:47
    crying
    --
  • green.amber 03.07.16, 21:49
    chyba można iść spać, niech się nie rozmazuje, twardym cza być wink

--
    > znam życie...
    > z forów tongue_out
  • tdf-888 03.07.16, 21:50
    siedzieć! niecodziennie się ogląda dwucyfrowke na takim turnieju big_grin

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • green.amber 03.07.16, 22:05
    hem tak całkiem nieświadomie wyszło, że się posłuchałam, ale co myślisz, że będzie 11:0??? nie bądź brutalem aż takim winktongue_out

--
  • bard-grzechu-wart 03.07.16, 21:53
    czasem cza być, trzeba jednak potrafić tongue_out
    --
  • gwen75 03.07.16, 21:56
    Ale co się ma rozmazywać? Makijaż na twarzy Amberki? ;P
  • green.amber 03.07.16, 22:09
    Bardzikowi łezka poszła, ja tam dziś jestem za tym, żeby wygrał lepszy, trochę się Wikingowie dali zbić z tropu, co zrobić, ale się nie oszczędzają jedni i drudzy wink

--
  • gwen75 03.07.16, 22:56
    To oczko było przymrużone wink
    No nic, Islandczycy walczyli do końca, brawo! Na żadnym meczu Euro nie padło jeszcze tyle goli wink
  • tdf-888 03.07.16, 21:49
    głupie serce masz bardzie big_grin
    ból ci sprawia tongue_out

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • bard-grzechu-wart 03.07.16, 21:51
    będzie 5:4 dla Islandii...
    --
  • gwen75 03.07.16, 21:57
    Dokładnie! Tak będzie! big_grin
  • bard-grzechu-wart 03.07.16, 22:18
    już zaczynają odrabiać big_grinwink

ja już teraz rozdaję medale barda grzecha warta suspicious
    złoto dla Islandii
    srebro dla Italii
    brąz dla Polski

kurde... 5:1, to będzie 5:6 tongue_out
    --
  • gwen75 03.07.16, 22:22
    Noooo! Wikingowie nie dają za wygraną! wink
  • bard-grzechu-wart 03.07.16, 22:26
    chłopaki walczą jak nikt inny na tym turnieju, walczą tą samą jedenastką, wykrwawili się po meczu z wybrańcami Albionu więc dziś już ledwo dyszą, ale walczą i dopóki mieli siły grali perfekcyjnie jak na swoje umiejętności.
    --
  • tdf-888 03.07.16, 22:34
    szkoda ze ta Islandia przeszła bo Anglia dziś by się bardziej postawiła i byłyby jakieś emocje.
    a polska... no cóż. .. mogliśmy grać z Walia łykać ich i liczyć na złoto. i tez graliśmy tylko jedna jedenastka

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • green.amber 03.07.16, 22:26
    big_grinbig_grinbig_grin
    a po wczorajszych straconych karnych to ja nie wiem czy Włosi na to srebro zasłużyli...

--
  • bard-grzechu-wart 03.07.16, 22:36
    zasłużyli, żaden inny team nie oparłby się i nie oprze już tak Germanii co zgarnie złoto, niestety... chociaż nie będę miał nic przeciwko gdybym się mylił
    poza tym to są medale mego widzimisię toteż mam prawo być nieobiektywny wink Mnie te 3 reprezentacje dostarczyły frajdy i dlatego też kapituła konkursu w składzie trój osobowym: Bard, Grzechu i Wart zadecydowała tak a nie inaczej big_grin
    --
  • green.amber 03.07.16, 22:43
    wink tak się chciałem wepchnąć na czwartego z sugestią wink ale jak trójjedynie z taką mocą ustalone, to już nic nie mówię, niewiele oglądałam w końcu wink
    no i dwójeczka wink
    jeszcze islandzki bramkarz powinien coś strzelić, tylko nie że samobója oczywiście wink

--
  • bard-grzechu-wart 03.07.16, 22:57
    wszedł Eidur Gudjohnsen, żywa legenda piłki Islandzkiej, były piłkarz m.in. Chelsea i Barcelony kończący niedługo przygodę z piłką bo mający już 37 lat, piękny gest trenerów, piękna klamra spinająca ten turniej w wykonaniu Islandii, teraz jeszcze druga bramka, w sumie wyszła bajka z happy endem smile
    Poza tym mawiają że zwycięstwo ma wielu ojców a w tym wypadku wychodzi, że wielu synów, gdyż w kadrze Wikingów znajdują się:
    Hannes Halldorsson
    Ogmundur Kristinsson
    Ingvar Jonsson
    Ari Skulason
    Hordur Magnusson
    Hjortur Hermannsson
    Ragnar Sigurdsson
    Kari Arnason
    Sverrir Ingi Ingason
    Birkir Svarsson
    Haukur Heidar Hauksson
    Emil Hallfredsson
    Gylfi Sigurdsson
    Aron Gunnarsson
    Theodor Elmar Bjarnason
    Arnor Ingvi Traustason
    Birkir Bjarnason
    Johann Gudmundsson
    Eidur Gudjohnsen
    Runar Mar Sigurjonsson
    Kolbeinn Sigthorsson
    Alfred Finnbogason
    Jon Dadi Bodvarsson
    big_grin

jest jeden rodzynek, na dobry sen wink
    --
  • green.amber 03.07.16, 23:01
    winkbig_grin jest jakaś szansa, że ich synowie nie dadzą się zatrzymać wink

--
  • bard-grzechu-wart 03.07.16, 23:06
    to są wytrwałe chłopy, których nic nie zatrzyma, za 2 lata zrobią najazd na Rosję i powalczą w finale o mistrzostwo... z Polską wink
    --
  • tdf-888 03.07.16, 23:07
    polska się nie zakwalifikuje do ms w rosji. mogę się założyć o swoją reputację big_grin

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • green.amber 03.07.16, 23:09
    hymmm no nie wiem, ale ewentualnie niech Ci będzie wink w sumie życzę naszym zacięcia Wikingów i skuteczności Francuzów z tego meczu wink

--
    > znam życie...
    > z forów tongue_out
  • kropka_a 03.07.16, 23:04
    smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    dzięki za ten wpis! smile)))
  • kropka_a 03.07.16, 23:05
    Do Barda
  • tdf-888 03.07.16, 22:55
    Islandia wygrała...
    druga połowę big_grin

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • gwen75 03.07.16, 23:03
    bard-grzechu-wart napisał:

> brąz dla Polski

W tych mistrzostwach nie ma 3 miejsca wink
  • tdf-888 03.07.16, 23:06
    ale brązowe medale są suspicious

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • gwen75 03.07.16, 23:08
    Ale czy na pewno? wink
  • tdf-888 03.07.16, 23:18
    a to nie wiedziałem. na gazecie nie było big_grin
    no to tym mniej szkoda odpadniecia bo do medalu jeszcze jeden szczebel by był. acz taka walie to nosem byśmy wciagneli i sreberko by było.

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • gwen75 03.07.16, 23:55
    Tadeuszu przestań czytać gazetę, przerzuć się na tvn big_grin
  • bard-grzechu-wart 03.07.16, 23:13
    gwen75 napisał:

> W tych mistrzostwach nie ma 3 miejsca wink

w mistrzostwach może nie ma ale w mojej głowie a i owszem, wiele różnych dziwnych takich tam mam wink
    --
  • bard-grzechu-wart 03.07.16, 23:41
    Na dobrą sprawę ta historia nie miała prawa się zdarzyć, państwo liczące raptem 300 tys. ludności ("najmniejszy" uczestnik Mistrzostw Europy w historii), jeszcze kilka lat temu bez profesjonalnych boisk i piłkarzy, dostające cięgi od kogo się dało. Dokonali gigantycznego postępu, tylko i wyłącznie dzięki tytanicznej pracy i twardym charakterom. Siermiężni drwale okazali się nieoszlifowanymi diamentami, obróbki których dokonał jeden z najlepszych specjalistów na świecie, jeśli chodzi o piłkę reprezentacyjną, Szwed Lars Lagerbäck. Miał niełatwo gdyż na Islandii więcej jest wulkanów niż zawodowych piłkarzy (serio!) big_grin
    Te mistrzostwa dzięki Naszym Orłom i dzielnym Wikingom zapadną mi w pamięci na długo, na koniec, co by smutno nie było... cieszynka big_grin

--
  • gwen75 03.07.16, 23:55
    Wszystko prawda, poza jednym... porażkami nie należy się przejmować, trzeba umieć je przyjmować na klatę, to tylko sport, taka zabawa. Poza tym profesjonalizm i wirtuozeria cieszą mnie w wykonaniu każdej drużyny. Nieważne kto wygra - ważne, że piłkarze (dowolnej narodowości) pokażą swój kunszt i zrobią piękne widowisko wink
  • gwen75 06.07.16, 20:29
    Dziś walka o finał, pięknie smile
    Mam nadzieję, że Portugalia zostanie odesłana do domu tongue_out
  • green.amber 06.07.16, 20:42
    też lubisz kibicować skazanym na klęskę?? wink
    ale Walijczycy mają ładną flagę... ciekawe jak dziś Renato pobiega??

--
  • gwen75 06.07.16, 22:22
    W pierwszej połowie nie wyglądali na skazańców, ale teraz widać wyraźnie, że Portugalczycy nie chcą jechać do domu wink
  • gwen75 06.07.16, 22:57
    A my nie pozwoliliśmy Portugalczykom wbić sobie bramki, o! Czyli jesteśmy co najmniej tak dobrzy jak wicemistrzowie Europy wink
  • fripooo 06.07.16, 23:00
    jacy my? piłkarze a nie my, ciekawe co byś pisał gdyby z grupy nie wyszlibig_grin
  • tdf-888 06.07.16, 23:15
    abstrahując juz od faktu ze od portugalii przyjęli 6 goli (1 z gry, 5 z karnego tongue_out)
    ale tak to jest jak za komentowanie piłki biorą się sezonowcy co mają kontakt z dyscyplina raz na cztery lata wink

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • gwen75 06.07.16, 23:27
    Oj tam, był remis, czyli jakby się wyzerowało (nikt nie miał w samym meczu przewagi). No ale rozumiem, że "eksperci" to muszą koniecznie okazywać swoją wyższość ;P
  • green.amber 06.07.16, 23:39
    ojejejojej bo nikt nie zapytał eksperta jakie ma mieć odczucia/wrażenia/doznania i komu życzyć wygranej, no jakie fopa ups
    w sumie mnie osobiście, że powtórzę za Kołaczkowską z dnia kobiet chyba, to możesz pocałować wink tongue_out

--
    > znam życie...
    > z forów tongue_out
  • tdf-888 06.07.16, 23:43
    ja nie miałem złudzeń kto dziś przejdzie smile
    rozum.

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • green.amber 06.07.16, 23:47
    tylko czytanie coś ci nie idzie rozumku, nie pierwszy raz winktongue_out

--
  • green.amber 06.07.16, 23:48
    hymm poprawiam się, rozumkowanie też słabo w sumie

--
    > znam życie...
    > z forów tongue_out
  • tdf-888 06.07.16, 23:52
    na ciebie wystarcza wink

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • green.amber 06.07.16, 23:55
    tak se myśl, bedziesz zdrowszy, dobranoc miszczu wink tongue_out

--
  • gwen75 06.07.16, 23:57
    green.amber napisała:

> w sumie mnie osobiście, że powtórzę za Kołaczkowską z dnia kobiet chyba, to moż
    > esz pocałować wink tongue_out

Nie jestem pewny czy to do mnie... ale w sumie na dobranoc to mogę kiss wink
  • green.amber 07.07.16, 00:03
    było do tediego w nieco innym sensie, ale takie też przyjmuję wink branoc wink

--
  • gwen75 07.07.16, 00:05
    Do Tediego, ale pode mną. Amberka też chyba z komórki pisze, tam nie wiadomo kto do kogo wink
  • green.amber 07.07.16, 20:48
    ani z komórki, ani nie wiadomo, to było taktycznie celowo wybrane miejsce wink
    zestaw z kibicem gotów?
    zdaje się, że przegapiłam jaką aferę forumową... a przed chwilą się wyeliminowałam jak niebawem wyeliminuje się ktoś z szansy na Paryż

--
    > znam życie...
    > z forów tongue_out
  • gwen75 07.07.16, 22:16
    I wszystko jasne wink
  • green.amber 07.07.16, 22:31
    teraz jakby jasne, żeby nie powiedzieć, że pozamiatane

--
  • green.amber 06.07.16, 23:12
    heh no i jeśli wygrają całość to będzie jakoś tak jak kiedyś z Grecją eee, nie podobło mi się jak grali wygrywający, chociaż może się nastawiłam, Renato dziś zgasł coś
    więc jakby wychodzi mi, że powinni wygrać Francuzi, ale taki jeden kolega mówił, że sprawiedliwości nie było, nie ma i nie powinno być... no i coś mi wygląda, że jakoś tak tu... chociaż cięęę nadziei jakiś mam

--
  • gwen75 06.07.16, 23:32
    Sprawiedliwość polega na tym by umieć z godnością przyjmować niesprawiedliwość ;D wink
  • green.amber 06.07.16, 23:42
    eeeeeeee nie no weś, to raczej jakieś nieugięcie niż sprawiedliwość, tylko ten nie przegrywa, kto nie gra, co zrobić wink

--
  • gwen75 06.07.16, 23:55
    Tak samo jak nie można tu mówić o niesprawiedliwości - reguły gry są jednakowe dla wszystkich; a że ktoś ma więcej szczęścia niż umiejętności to cóż... każdy ma takie same szanse na to głupie szczęście wink
  • green.amber 07.07.16, 00:08
    wygrali i nie ma co dyskutować, zwłaszcza, że nie w karnych, gdyby sędzia nie przymykał oka to może by było i wiecej, ale styl, koncepcja o ile to koncepcja a nie przypadek, jakoś mi nie przypadła do gustu, chociaż właściwie się nie zapieram, że gdyby nasi grali i wygrali z takim efektem, to może nie podobało by mi się nieco mniej o wink a teraz już pierzynowo ostatecznie, branoc wink

--
  • gwen75 07.07.16, 00:13
    green.amber napisała:

> branoc wink

To jakiś biustonosz do spania? wink tongue_out
  • gwen75 07.07.16, 21:00
    Nie wiem co na to ekspert wink ale skoro Islandia wbiła Francuzom dwa gole to dla Niemców będzie to pestka wink
  • maruda2 07.07.16, 22:23
    coś nie idzie chłopakom suspicious

--
  • gwen75 07.07.16, 22:29
    Niestety, sytuacja jest niewesoła wink
  • gwen75 07.07.16, 22:30
    OMG!!!
  • maruda2 07.07.16, 22:32
    podwójnie bym powiedziała wink szkoda, bo jakoś tak Niemcom kibicowałam

--
  • gwen75 07.07.16, 23:11
    No ok, to w niedzielę kibicuję Francuzom ;P
  • tdf-888 08.07.16, 09:54
    czytam forum. czytam komentarze pomeczowe i żal ze Niemcy przegrali. świat do góry nogami. polaki Niemcom kibicuja big_grin

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • maruda2 08.07.16, 10:05
    a Ty nigdy nie używasz wielkiej litery, a tu nagle aż dwa razy suspicious i to w przypadku Niemców

--
  • gwen75 08.07.16, 10:09
    Czuje respekt wink
  • tdf-888 08.07.16, 10:09
    odkąd pisze z telefonu to słownik za mnie decyduje kiedy napisze wielka i kiedy wstawi polski znak. nie będę się wracał i poprawiał żeby było zgodne z dotychczasowym stylem

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • gwen75 10.07.16, 21:00
    Dziś najważniejszy mecz ;>
    Czy zobaczymy śmiertelnie obrażonego Portugalczyka? ;D
  • tdf-888 10.07.16, 21:11
    ale le ble! smile

--
    ‹^›_‹[•_•]›_‹^›
  • niebrzydka.nieglupia.niebiedna 10.07.16, 21:34
    Poważnie kontuzjowanego zobaczyliśmy, niestety.
  • witamina_b12 10.07.16, 21:41
    Szkoda Żelusia.... uncertain
  • gwen75 10.07.16, 21:42
    big_grin
  • gwen75 10.07.16, 22:02
    Ale nudna była pierwsza połowa... ;]
  • gwen75 10.07.16, 23:20
    Piękny gol smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się