Dodaj do ulubionych

co byście doradzili

16.08.16, 21:19
Przyjaciółce, która zainteresowała się / przyjacielowi, który zainteresował się osobą w związku, nie trzeba dodawać, że zainteresowanie jest odwzajemnione.
Ma sięgać po być może swoje szczęście czy wycofać się zanim przekroczy Rubikon.
Edytor zaawansowany
  • ikamii 16.08.16, 21:36
    Wycofać się zapomnieć uciekać póki czas
  • gwen75 16.08.16, 21:45
    Ja bym chyba nic nie doradzał. Rzeczywistość jest czasami skomplikowana, a nasza wiedza ograniczona. Jest dorosły/a - niech bierze odpowiedzialność za swoje poczynania.
    A jak sam/a pyta o radę to ogólna moja rada byłaby taka: dać sobie spokój.
  • kropka_a 16.08.16, 21:55
    Zgadzam się z Gwenem.
    A życie nie jest czarno-biało, różnie może być. Choć wiemy jak jest częściej.
    Każdy przypadek jest inny.
  • szarlotka_ja 16.08.16, 21:51
    Gdyby to była moja przyjaciółka to bym jej radziła dać sobie spokój. Co innego gdyby pan, którym interesuje się znajoma zakończył związek.
    Mówi się, że nie należy budować swojego szczęścia na nieszczęściu innych i ja w to wierzę.
  • jovian 16.08.16, 23:30
    Nic. Staram się nie doradzać dorosłym znajomym w sprawach osobistych, może dlatego że są dorośli i powinni sami wiedzieć co jest dla nich najlepsze. wink

--
    Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna. /Charles Bukowski
  • anguac24 17.08.16, 08:28
    Zabrzmi banalnie. Jeśli musiałabym doradzić: "Chcę, abyś był/a szczęśliwy/a". wink Raczej wolę nie radzić. Nawet jeśli nie jest ktoś dorosły czy dojrzały, to sam w końcu dotrze tam gdzie chce. Ja patrzę ze swojej perspektywy, a bywa różnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka