Dodaj do ulubionych

kto też tak miał?

04.10.17, 16:19
Dzisiaj wprawdzie już mam męża (drugiego zresztą), ale przez wiele lat nie miałam dosłownie żadnej bliskiej osoby. Ani rodzeństwa, ani rodziców, ani faceta (tzn. jakichś miałam, ale byli zainteresowani wyłącznie seksem bez zobowiązań) czy przyjaciółki lub nawet bliskiej koleżanki, mimo, że bardzo tego potrzebowałam. Jak sobie przypomnę siebie jako 25 latkę chodzącą samotnie po mieście, żeby tylko poczuć obecność jakochkolwiek, nawet obcych osób to robi mi się słabo. Zastanawiam się jakim cudem w ogóle przeżyłam i zachowałam względne zdrowie psychiczne nie mając z nikim więzi emocjnonalnej. W zasadzie to i w tej chwili poza mężem nie mam żadnej osoby na którą naprawdę mogłabym liczyć i z którą byłabym blisko, a bardzo mi brakuje takiej relacji z zaufaniem i zrozumieniem. Często mi się śni, że znów jestem sama, wokół tylko obcy ludzie i żadnych szans na związki z innymi.
Edytor zaawansowany
  • 04.10.17, 19:11
    Kolejny dowód na to, że kobieta zawsze znajdzie męża/partnera.wink
  • 04.10.17, 19:48
    Oj, ja mam właśnie wrażenie, że jest odwrotnie. To faceci zawsze mają wokół siebie wianuszek koleżanek, pocieszycielek, wielbicielek (jak chociażby ty na tym forum, drogi Silencjariuszuwink Większa liczba kobiet niż mężczyzn szuka stałego związku, więc siłą rzeczy, nie dla wszystkich starczy tych długodystansowych facetów. Poza tym jest więcej facetów z patologicznymi zachowaniami typu nałogi czy agresja. co również ogranicza krąg kandydatów na partnera. Z moich obserwacji wynika, że mężczyźni ,którzy nie mają dziewczyny/żony, po prostu nie chcą ich mieć (tzn. na poziomie świadomym niby chcą, ale jednak gdy taka sytuacja ma szansę zaistnieć to wycofują się, często racjonalizując taką decyzję).
  • 04.10.17, 19:58
    chociaż, po namyśle stwierdzam, że to, że ja - nie umiejąca gotować i nie cierpiąca wszelkich prac domowych, ponoć stanowcza i mająca własne zdanie na każdy temat, z nerwicą, depresją, drażliwością, lękami (no dobra, może nie wyszłam z tego wszystkiego tak emocjonalnie bez szwanku jak mi się wydawałowink, brakiem umiejętności społecznych i negatywnym nastawieniem do facetów - kogoś znalazłam, to rzeczywiście zakrawa na cud wink
  • 04.10.17, 20:10
    No widzisz... Cieszę się, że przyznałaś mi rację.tongue_out
  • 04.10.17, 22:16
    Szukasz zrozumienia na tym forum ?
  • 05.10.17, 16:00
    A jeśli nawet, to coś w tym złego? wink
    I jeśli mogę coś poradzić dziewczynom szukającym faceta (chociaż nie wiem, czy powinnam, bo mi też to jakoś specjalnie dobrze nigdy nie wychodziło), to jeśli ktoś jest w stanie, niech się umawia nawet na wyłącznie erotyczne spotkania. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że dla wielu kobiet jest to nie do przyjęcia, bo muszą czuć z kimś najpierw więź uczuciową. Dla mnie to było akurat bezproblemowe jako, że nigdy z nikim i tak emocjonalnej bliskości nie doświaczyłam. No ale jeśli kogoś to jakoś bardzo nie zraża, to można trafić na całkiem fajnych i normalnych facetów, którzy zdecydowali się tymczasowo na taką formę kontaktów, bo np. chwilowo zrazili się do stałych związków po rozstaniu z dziewczyną. Oczywiście trzeba się umawiać z takimi, z którymi już w necie się dobrze gada i się dobrze z nimi czujemy.
  • 06.10.17, 10:05
    Szukanie zrozumienia na forum jest głupim pomysłem .
    Szukanie zrozumienia na TYM forum jest pomysłem debilnym.tongue_out
  • 06.10.17, 13:35
    Ok, dzięki za radę, postaram się pamiętać wink
  • 06.10.17, 16:09
    dzięki za rady, na pewno jeśli nadarzy się okazja skorzystam z nich smile
  • 06.10.17, 16:08
    w pełni Cię rozumiem smile
  • 06.10.17, 18:12
    silenc.ja napisała:

> w pełni Cię rozumiem smile

Ojjoj ,no któż to się może ukrywać pod tym nickiem, brzmi jakoś znajomo..... Hmmmm, może maurycy ????tongue_out
  • 06.10.17, 18:55
    ? uncertain

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.