Dodaj do ulubionych

Wojna z kozłkiem i dziurawcem

26.04.19, 11:50
Niniejszym śpieszę donieść, że nieustraszone hufce obrońców naszego życia i zdrowia, podjęły właśnie nierówny bój, ze zbrodniczym i podstępnym, dybiącym na życie nasze i naszych dzieci, śmiertelnym wrogiem: ziołami

Nie sposób policzyć, ile milionów ludzkich istnień na przestrzeni tysięcy lat rozwoju ludzkości,
pochłonęły te zwyrodniałe, cyniczne i wyrachowane ziołowe karły, takie jak: wrotycz, kozłek, dziurawiec, czy szpinak.

Za nic mają za pół darmo i z narażeniem życia produkowane przez naszych farmaceutycznych zbawicieli, ratujące życie chemikalia. Bezczelnie wciskają swe podłe, żółte czy zielone łby do koszyka każdemu, kto ośmieli się postawić stopę na ich łące.

Oczywiście zawsze znajdą się - finansowane przez potężne leśno-łąkowe lobby przydrożnych babin - hordy oszalałych niedowiarków, dowodzących jakoby 200 lat temu gdzieś w Bieszczadach, jakieś zioło pozwoliło się komuś pozbyć pryszcza na pośladku.

Ale chyba nikt, kto choć raz obejrzał 'Pytanie na Śniadanie' nie uwierzy w te brednie ?
Podobnie jak w haniebne kłamstwa szerzone przez propagandę pogrobowców kozłka, w rozmowie z jak bezbronnym jak dziecko, nieświadomym farmaceutycznie dziennikarzem:

www.youtube.com/watch?v=jEjsyPjhyow
Edytor zaawansowany
  • marcepanka313 26.04.19, 14:07
    Szkoda tylko, że cisza kto łyka za to kasę.
    Ta troska o mnie żeby nie dodawać, że wbrew mnie po prostu poraża....
    Ale że szpinak też?
  • obserwator-rzeczy-ulotnych 26.04.19, 14:18
    Czytam : wojna z ziołami - i od razu mi się przypomina Bardzo Ważne Zalecenie Dla Rolników i Innych Posiadaczy Trawy
    ;-0
    www.youtube.com/watch?v=eVIp1OgsxZ8
  • gyubal_wahazar 26.04.19, 14:38
    To bezpardonowa walka na wyniszczenie, reakcyjnych sił ciemności reprezentowanych przez siejącą postrach i owianą grozą, mafijną KPBZKM, ze zdziesiątkowaną garstką rodzinnych manufakturek farmaceutycznych (Roche, Pfizer, Glaxo, Novartis)

> Ale że szpinak też?

Nie wpadłaś nigdy w szpony szpinaku ?? To masz baśniowe życie

* Kartel Przydrożnych Babin Z Kuciapki Małej (i okolic)
  • marcepanka313 26.04.19, 14:44
    gyubal_wahazar napisał:
    >
    > Nie wpadłaś nigdy w szpony szpinaku ?? To masz baśniowe życie

Ależ mam nawet bajkowe życie..... właśnie, dlatego że w te szpony wpadam co czas jakiś wink
  • gyubal_wahazar 26.04.19, 17:40
    Oj Marcyś, szykuj nowego nicka, bo jak eurokołchoz z króla Belgii zaczerpnie natchnienie, to za propagowanie mowy szpinakowej, trójka bez zawiasów jak Bozia na niebie. Ale tak między nami, to gdybym miał tylko wybór do celi z którymi zbereźnicami trafić, z pieśnią na ustach zażądałbym dla siebie dożywocia wink I to bez szansy na warunkowe
  • marcepanka313 26.04.19, 20:15
    Wzruszonam.big_grin
  • gyubal_wahazar 26.04.19, 20:53
    Mistrz mojej młodości, niejaki Ciećwierz, nie wypuściłby takiej okazji z rąk, odpowiadając natychmiast (z góry przepraszam, ale zaznaczam, że to straszny hultaj był)
    - Ściskam i .. (aż się lękam skończyć) ..
  • marcepanka313 26.04.19, 21:29
    No nie trzymaj w niepewności. wink
  • gyubal_wahazar 26.04.19, 21:45
    Ale sama się prosisz, żeby nie było, tak ?
  • marcepanka313 27.04.19, 14:16
    No ile można czekać? suspicious
  • gyubal_wahazar 27.04.19, 14:20
    Ale sama się prosiłaś. No więc, kolega Ciećwierz, na pożegnałby się jakże romantycznym:

- Ściskam i tryskam smilesmilesmile
  • marcepanka313 27.04.19, 14:22
    I jeszcze się rymujewink
    Romantyk big_grin
  • gyubal_wahazar 27.04.19, 15:02
    Uff, bo już się lękałem, że po czymś takim, z nami koniec wink
  • marcepanka313 27.04.19, 15:39
    gyubal_wahazar napisał:

po czymś takim, z nami koniec wink

A po czym takim wink
  • gyubal_wahazar 27.04.19, 17:36
    No po takim wicu zbereźnym. Aż się kuliłem cały, przed nadlatującym kapciem wink
  • marcepanka313 27.04.19, 22:48
    Trzeba je mieć. wink
    Kurczę, to jakiś spaczony mój obraz.... ja przecież chodząca łagodność.....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.