Dodaj do ulubionych

Nagonka po-pisu na Jerzego Ziębę

03.05.19, 11:42
Nie wiem czy słyszeliście kiedyś nazwisko Jerzy Zięba. To człowiek który mimo braku formalnego wykształcenia medycznego (jest inżynierem górnictwa) na skutek własnych przejść zdrowotnych, stał się do tego stopnia pasjonatem medycyny, że nie ma chętnych wśród utytułowanych profesorskich autorytetów w Polsce, by się z nim zmierzyć w telewizyjnej debacie.

A dlaczego mieliby się z nim ścigać ? Otóż Jerzy Zięba propaguje wiedzę z zakresu medycyny naturalnej. Podkreślam 'propaguje', bo nigdy nie leczy ani nie udziela porad lekarskich, a tylko omawia to czego się dowiedział czytając książki i badania naukowe.

Oś konfliktu:
Oficjalna, oparta na farmaceutykach tzw medycyna rockefellerowska wiele chorób uznaje jako nieuleczalne. Medycyna naturalna twierdzi, że nie ma chorób naturalnych, potwierdzając to w praktyce milionami ludzi wyleczonych z cukrzycy, dowolnego raka, hashimoto i wielu innych 'nieuleczalnych' chorób

Ponieważ kuracja np raka trwa latami, jej koszty dochodzą do setek tysięcy złotych, a i tak 5-letnia przeżywalność pacjentów to pojedyńcze procenty, konkurencja w postaci o niebo skuteczniejszej, zdecydowanie mniej bolesnej, a do tego w porównaniu śmiesznie taniej medycyny naturalnej, oznacza dla medycyny rockefellerowskiej coraz poważniejsze straty finansowe

2 dni temu nad ranem, do firmy Visanto w Rzeszowie, weszła policja z nakazem Prokuratury Wwa-Śródmieście-Północ, 'celem ujawnienia i zabezpieczenia służących do popełnienia przestępstwa, produktów (..) w tym trawy jęczmiennej i trawy pszenicznej'

Tak, proszę nie regulować ostrości monitorów:
a) trawy jęczmiennej i
b) trawy pszenicznej

Podstawą dla prokuratora, była opinia dwu pań (jedna z tytułem profesora, druga doktora), reprezentujących Narodowy Instytu Leków.
Jeden z wysuniętych przez nie zarzutów, mówił, że trawa zawiera chlorofil, a chlorofil ma działanie lecznicze, więc powinien byc zaklasyfikowany jako lek (a co za tym idzie, wymaga idących w lata i miliony złotych, badań - przypis mój)

Dlaczego jednak nie jest w Polsce lekiem, panie już nie wyjaśniły. Dla niewtajemniczonych - chlorofil mają w sobie wszystkie warzywa liściaste, a więc kierując się logiką pani profesor, należałoby zamknąć wszystkie warzywniaki w Polsce.

Wracając jeszcze do samego nalotu policji, zarekwirowane zostały (w oryginale, rozczulający eufemizm: 'zabezpieczono') towary w magazynie, co oznacza koniec ich sprzedaży.

O tak marginalnym detalu, że wszystkie sprzedawane przez Visanto rzeczy mają wymagane pozwolenia Głównego Inspektora Sanitarnego, a co kilka tygodni są w nim kontrole z Sanepidu - który _nigdy_ nie zgłosił żadnych zastrzeżeń - nawet nie wspominam, by nie rozsierdzać mych uroczych adwersarek.

Odpowiedź na pytanie, dlaczego niewielką - nawet jak na Rzeszów - bo kilkunastoosobową firmą zajęła się Prokuratura Wwa-Śródmieście, pozostawię zaś Waszej inwencji twórczej (podpowiem: Jerzy Zięba mieszka w Rzeszowie, nie w Wwie, wiec ew 'przestępstwo' popełniane było w Rzeszowie www.arslege.pl/kodeks-postepowania-cywilnego/k14/s584/)

Co prawda parę dni temu zmajstrowałem b podobny wątek na emamie, ale zachęcony wiadrem pomyj, ciekaw jestem czy i Wy o tym słyszeliście i co o tym sądzicie ?

www.youtube.com/watch?v=pDnbJeKQNgs
--
Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
Edytor zaawansowany
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 11:44
    'Medycyna naturalna twierdzi, że nie ma chorób _nieuleczalnych_ ' - miało być

--
  • dolores2222 03.05.19, 12:08
    Jedna z moich znajomych prawie zeszła z tego świata, leczona na raka przez pewnego znawcę medycyny naturalnej.
    Wykorzystywał to, że ludzie w tak ogromnym stresie nie działają racjonalnie, a ona nie miała rodziny, która by ją wsparła.
    Szczęście, że zasłabła w miejscu publicznym a nie w domu, bo być może już by nie żyła.
    Ów znawca zabronił jej korzystać jednocześnie ze swoich cudownych leków oraz medycyny konwencjonalnej.
    Dla mnie to zbrodnia. Zbrodnia przeciwko życiu i zdrowiu. Bazująca jednocześnie na słabym stanie psychicznym osoby chorej. Nie znam tego pana, o którym piszesz, ale jest wielu, którzy takimi pseudomedycznymi działaniami zabijają ludzi. A za to powinno się karać. I to ostro.
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 13:08
    A wiesz ilu ludzi umiera na skutek działań leków i terapii opartych na medycynie rockefellerowskiej ?
    Szacuje się że jest on przyczyną #2 zgonów w USA
    Czy za to też powinno się karać i to ostro czy tylko za podobne ekscesy przedstawicieli medycyny naturalnej ?

--
  • dolores2222 03.05.19, 13:14
    Słuchaj, podałam ci przykład nie "ilu ludzi" tylko konkretnej kobiety. Chorej i wykorzystanej.
    Nie znam statystyk ani nie zgłębiam ich.
    Ale znam życie.
    Nie tylko z forów. suspicious
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 13:26
    Rozumiem, ale ponieważ Twój przykład dotyczył wyłącznie medycyny naturalnej, chciałem wiedzieć, czy Twój końcowy wniosek odnosi się również tylko do niej, czy do rockefellerowskiej również, peace smile

--
  • marcepanka313 03.05.19, 12:09
    Moim nieświatłym zdaniem medycyna niekonwencjonalna, naturalna sprawdza się w profilaktyce.
    Jeśli chodzi o leczenie to zależy czego, zależy na jakim etapie choroby i zależy od świadomości leczącego się jakie i w jakim zakresie efekty może przynieść.
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 13:10
    Dość często spotykana opinia. Jeśli spróbuje się ją pogłębić można znaleźć szokujące dla wielu informacje

--
  • marcepanka313 03.05.19, 14:20
    Napewno, bo wszystko wymaga wiedzy i czasu. I każdy może sobie wybierać sposób pomocy jaki uważa za słuszny.
    Sposób i styl życia ma z pewnością wpływ na to na co chorujemy i jak się czujemy.....ale trzeba wziąć też pod uwagę coś takiego jak skłonność genetyczną do niektórych chorób, czy choroby wrodzone....
    Zresztą pewnie mnie wyśmiejesz, ale zauważ w dość odległych czasach naszych pradziadków czy dziadków medycyna tzw. konwencjonalna nie była tak dostępna i jak wielki był odsetek śmiertelności zarówno dzieci jak i dorosłych leczonych metodami naturalnymi. Zauważ jak wiele chorób zostało praktycznie wyelimnownych, które dziesiątkowały całe populację właśnie dzięki lekom.
    Myślę że nie jest wielkim przestępstwem korzystanie z różnych metod leczenia..... zachowując przy tym zdrowy rozsądek.
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 14:59
    Nie wyśmiewam nikogo, kto spokojnie przedstawia własne poglądy. Zdarza mi się to jedynie, w sytuacji gdy owo przedstawianie przybiera formę propagandy i/lub połaczone jest ze złośliwostkami w moją stronę.

Ponieważ Marcyś do takich bezeceństw jest wręcz genetycznie niezdolna (bo nie ośmieliłbym się upatrywać przyczyny tego w jakieś sympatii do mnie wink, mowy nie ma bym ją wyśmiał. Co najwyżej się nie zgodzę

Uściślijmy ramy dyskusji. Mówimy o medycynie rockefellerowskiej (MR) która liczy ok 100 lat i naturalnej która liczy długie tysiące (np chińską, ayurvedę i tybetańską szacuje się na ponad 3000)

Za tak długi okres nie dysponujemy żadnymi statystykami, więc trudno czegoś dowieść, ale pewne elementarne zasady higieny czy powstanie wodociągów, które drastycznie zredukowały ilość czy skalę epidemii w przeszłości, trudno przypisywać MR

Z drugiej strony, patrząc na ranking śmiertelności wg chorób w USA, duża część choroby #1 (krązeniowe), całą niemal #2 (leki i procedury MD), niemal cała #3 (rak) i tak można dalej spowodował rozwój cywilizacji w tym szkodliwa chemia, w tym zawierające ją leki i środki je konserwujące (np aliminium, a wcześniej rtęć w szczepionkach)

--
  • marcepanka313 03.05.19, 15:28
    gyubal_wahazar napisał:
    >
    > Uściślijmy ramy dyskusji. Mówimy o medycynie rockefellerowskiej (MR) która licz
    > y ok 100 lat

O tym właśnie mówię

Inne czasy, inne zasady higieny, inna wiedzą, inne możliwości, inne choroby.

Gruźlica dziesiątkowała, na początku XX wieku, teraz nie ma z tym problemu.
    A sama nazwa choroby cywilizacyjne związane są właśnie z rozwojem cywilizacji. Nowotwory, krążeniowe nie dziesiątkowały na początku XX w tak wielkim stopniu.
    Dlatego uważam, że stosowanie alternatywnych metod w odżywianiu, stylu życia sprawdza się jako profilaktyka wtedy może rzeczywiście można pewnych rzeczy uniknąć, ale nie oszukujmy się, nie obrażając nikogo, że pewne preparaty wyleczą raka. No niedowiarek jestem.
    Ale na moje, gdyby rzeczywiście tak było, że jest coś takiego cudownego to powiedz czy ktoś nie wyciągnąłby z tego kokosów, wprowadzając na rynek.
    Przecież w dzisiejszych czasach to żyła złota i nie na skalę Zięby.
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 17:35
    > Ale na moje, gdyby rzeczywiście tak było, że jest coś takiego cudownego to powiedz czy ktoś nie wyciągnąłby z tego kokosów, wprowadzając na rynek.

Oo świetne pytanie. Dzięki za nie, bo świadczy o tym że samodzielnie kombinujesz, a nie powtarzasz oklepane frazesy

Otóż nie, nie wyciągnąłby, bo opatentować można tylko wynalazki, tzn coś co samemu sie zmajstrowało, a co przed tą chwilą na świecie nie było. Stąd nie sposób opatentować witamin, minerałów, ziół, aminokwasów, wody, soli, miodu ani pyłku pszczelego - by wymienić tylko niektóre ze naturalnych leków

A ponieważ nie można opatentować, nie ma jak zapewnić sobie wyłączności na sprzedaż. A w efekcie nie zwrócą się idące w dziesiątki czy setki milionów dolarów (czy w PL - złotych) wieloletnie badania kliniczne.

Dlatego mało, że się na tym nie zarobi, to jeszcze można łatwo stracić, jeśli nie wmówi się ludziom, że ww to jakieś średniowieczne bzdety, a tu mamy stworzone przez najtęższe umysły noblistów i armie naukowców, genialne chemikalia.

I dlatego po kilkudziesięciu latach wmawiania, korumpując najpierw uczelnie lekarskie, potem media, a w końcu polityków i całe rządy, 90% ludzi w ciemno wierzy MD, rujnując siebie a najdalej po kilku latach i tak lądując w dębowej jesionce

--
  • karolivia 03.05.19, 12:23

Ja sądzę, że chłop ma głowę do interesów
    www.money.pl/archiwum/wiadomosci/artykul/jerzy-zieba-witamina-c,30,0,2412318.html
    A ludzie mają swój rozum i wolną wolę, nie ma obowiązku leczenia się w Polsce ( poza chorobami zakaźnymi). Można sobie umierać na co się chce i w jakich się chce okolicznościach. Znaczy, nie wierzysz w tabsy polecane przez lekarza? Nie bierz.
    Co innego szczepienia, tu uważam że mają być obowiązkowe.
    Bo sorry, Twój rak leczony wit C nie mnie zabije, ale twoja odra jak mnie nią zarazisz już może być dla mnie problemem, albo dla mojego dziecka.

--
    "Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś" Mały Książę
  • dolores2222 03.05.19, 12:29
    A myślisz, że etyczne jest wykorzystywanie ludzi o słabej psychice, powalonych diagnozą, którzy szukają cudu? Bezmyślnie często, tak, to prawda. Ale trudno jest czasem racjonalnie myśleć po diagnozie: rak.
    A uzdrowiciel na tym właśnie bazuje: daje ci nie tylko obietnicę wyleczenia, ale też osacza swoją rzekomą troską i wsparciem.
    Dla mnie to woła nie tylko o pomstę do nieba. Ale do ludzi też.
  • karolivia 03.05.19, 13:03
    dolores2222 napisała:

> A myślisz, że etyczne jest wykorzystywanie ludzi o słabej psychice, powalonych
    > diagnozą, którzy szukają cudu? Bezmyślnie często, tak, to prawda. Ale trudno je
    > st czasem racjonalnie myśleć po diagnozie: rak.
    > A uzdrowiciel na tym właśnie bazuje: daje ci nie tylko obietnicę wyleczenia, al
    > e też osacza swoją rzekomą troską i wsparciem.
    > Dla mnie to woła nie tylko o pomstę do nieba. Ale do ludzi też.

Nie rozmawiamy o etyce, ale oczywiście, że to jest nieetyczne. Ludzie w chorobie są zagubieni i przerażeni. I na tym bazują różni szarlatani.
    Czytając post Gubisia odniosłam wrażenie, że zgodnie z jego "teorią spiskową" przemysł farmaceutyczny nie daje ludziom wyboru, zmusza ich do brania trującej chemii, zamyka usta "cudownemu"Ziębie, nie pozwala mu tanio "leczyć" ludzi i tak dalej, a to bzdura, moim zdaniem i do tego się odniosłam.
    Gość jest niezłym biznesmenem, znalazł niższe na rynku i wyciska z ludzi pieniądze (140 zl za wit C to zdecydowanie NIE jest tanio). Co do przekonywania niektórych , skrajnie w niego zapatrzonych wyznawców , na mnie nie liczwink. Walka z wiatrakami i stracony czas.

--
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 13:58
    Karo, gdybyś miała cokolwiek wiekszą wiedzę nt niezłego biznesmena - Zięby, wiedziałabyś, że w conajmniej kilkanaście razy w swych filmach mówił, że niemal wszystko co sprzedaje, można kupić na alegrze.

Mało: mówił, że tam jest znacznie taniej i zachęcał, by ludzie tam kupowali i porównali jakość z tym co on sprzedaje

Zgodzisz się, że jako 'niezłemu biznesmenowi' wystawia mu to jak najgorsze świadectwo ?

> skrajnie w niego zapatrzonych wyznawców

Miło, że o mnie myślisz wink

> na mnie nie liczwink
    Wbijasz mi sztylet prosto w serce wink

> Walka z wiatrakami i stracony czas.
    To samo rano mówiła jedna pani w Dzień dobry TVN. A przyklaskiwał jej ten duży pan i jeszcze jeden. Jakże miło się słucha ludzi z ktorych wszyscy się ze sobą zgadzają. Koi to wszelkie zbędne rozterki

--
  • karolivia 03.05.19, 14:10
    smile
    Słuchaj, umówmy się, że w razie jak nam się choroba trafi ( czego ani Tobie, ani sobie nie życzę) Ty pójdziesz ścieżką Zięby, ja skorzystam z EBM. I na tym zakończmy. Dyskusję.

Bo ja też mam prawo się leczyć tak jak ja uważam za stosowne, nie tylko Ty.
    A Jerzy Zięba? Szczerze mówiąc nie budzi moich większych emocji, ani to co mówi, ani jego odkrycia, ani kasa którą zarabia, albo nie.

--
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 15:01
    Nigdy Ci tego prawa nie odbierałem, więc Twoje stwierdzenie jest niczym nie poparte.
    Dla mnie również EOT

--
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 13:32
    > wykorzystywanie ludzi o słabej psychice, powalonych diagnozą, którzy szukają cudu

Czy wyzdrowienie określasz jako cud ? Bo jeśli tak, to dobrze wiedzieć, że wg medycyny naturalnej nie ma chorób nieuleczalnych, skąd płynie wniosek, że wyleczenie nie jest żadnym cudem.

Medycyna rockefellerowska za to w sytuacjach których sobie kompletnie nie radzi (tzn przy chorobach przewlekłych), zwala winę na samą chorobę przylepiając jej łatkę 'nieuleczalna'.

Ale żeby nie było, ta sama medycyna, w przypadkach nagłych (zawał, udar, złamania, kardiochirurgia) radzi sobie wspaniale. Tylko że takich chorych, w porównaniu z chorymi na chorobe przewlekłe jest garstka

--
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 13:13
    Dokładnie w takim tonie wypowiadały się niemal wszystkie panie na emamie, więc absolutnie mnie ww tekst nie dziwi.
    Z innymi opiniami stykałem się chyba tylko w przypadku kiedy ktoś sięgnął do wiedzy dostępnej w internecie, ponieważ finansowana przez firmy farmaceutyczne mantra tefałenu i tefałpy brzmi zawsze podobnie do powyższej

--
  • gwen75 03.05.19, 12:34
    To zwykły szarlatan, który zawał serca chce "leczyć" stymulacją wargi ostrym narzędziem.
  • karolivia 03.05.19, 13:14
    Poważnie?
    Której wargi ?
    Niezły dewiant znaczy... wink

--
  • dolores2222 03.05.19, 13:15
    Chyba dolnej.
    Chociaż pewności nie mam, bo nie słuchałam uważnie wink
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 13:39
    Górnej Dolorka, górnej. Choć jak znam tropicieli zbrodni Zięby, za chwile wyjawią, że pół cala w lewo od epicentrum okolicy intymnej

--
  • gwen75 03.05.19, 13:21
    Właściwie to chodzi o miejsce nad górą wargą, oto filmik.
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 13:37
    Duże dzięki, że wkleiłeś. W rewanżu coś jeszcze lepszego: śmiercionośny znachor Zięba, ciśnie gawiedzi baśńe z mchu i paproci mówiące o przyczynach autyzmu i o tym jak można go leczyć. To dopiero bonanza nie ?

O tym nawet najstarsi widzowie 'Pytania na Śniadanie' nie słyszeli

www.youtube.com/watch?v=wyvwtcPfeS4

--
  • karolivia 03.05.19, 14:14
    big_grin
    wow
    No to mnie zastrzeliłeś.....
    Ja bym to podsumowała hasłem reklamowym ( jak mnie Zięba zatrudni) :
    Zawał? Po co karetka , wystarczy pęsetka wink

--
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 13:23
    Ponad górną wargą a środkiem nosa. Zięba każe uciskać tam jakiś punkt metalowym pręcikiem przez minutę, dzieki czemu może to pomóc w przypadku zawału.

No ale przecież nikt przy zdrowych zmysłach w coś tak absurdalnego nie uwierzy ?
    Bez tuzina kabli idących z nieboraka do 5 monitorów, nie ma najmniejszych szans by pomóc komuś mającemu zawał

Na te żenujące kity nt jakiejś tam (aż brzydzę się pisac) 'a_khu_phu_nk_thu_ry' czy 'a_khu_phre_shury' (przepraszam jeśli przekręciłem, sanskryt to nie jest moje forte) nie łapie sie nawet przedszkolak

--
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 13:17
    Mało tego. Wiesz z jakim lekceważeniem się o matuszce Unii wyraża ?

Pytam: czy mamy bezczynnie czekać na płacz wdów i sierot, gdy polskie cmentarze wypełnią się po brzegi bezbronnymi ofiarami akupunktury, witaminy C i trawy jęczmiennej ?!

--
  • gwen75 03.05.19, 13:24
    gyubal_wahazar napisał:

> Pytam: czy mamy bezczynnie czekać na płacz wdów i sierot, gdy polskie cmentarze
    > wypełnią się po brzegi bezbronnymi ofiarami akupunktury, witaminy C i trawy ję
    > czmiennej ?!

Wypełnią się, bo on ludziom poważnie chorym wciska kit. Trzeba go unieszkodliwić, aby nie robił ludziom wody z mózgu.
  • dolores2222 03.05.19, 13:27
    Niechętnie, ale w pełni się zgadzam z Gwenem.
    Tu nie ma kompromisów.
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 13:43
    Nikt nie umie się tak mocno i we wszystkim zgadzać z Gwenem, jak ja, uzurpatorko wink

--
  • dolores2222 03.05.19, 14:01
    Miłość czyści facetom mózgi i portfele big_grin
    Nie pamiętam, kto to powiedział
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 13:42
    Ale czy unieszkodliwienie Zięby to nie za mało ? Co zrobić z dziesiątkami, a może i setkami tysięcy oszalałej gawiedzi która jak zahipnotyzowana twierdzi, że dzięki wiedzy propagowanej przez Ziębę wyszła z raka, hashomoto, leśnowoskiego-crona, stwardnienia rozsianego i setek innych chorób ?

Jakiej tych hunwejbinów poddać reedukacji, by nie zatruli umysłów reszty proletariatu ? Co proponujesz ?

--
  • gwen75 03.05.19, 14:40
    Proponuję nie siać tu propagandy wink
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 15:03
    Ale każdej, czy tylko proZiębowej, czy anty-eurokołchoźniczej ? wink

--
  • green.amber 03.05.19, 14:18
    zdrówka, Gubi i może jakiegoś ciekawego, konstruktywnego zajęcia, o którym byś tu mógł poopowiadać wink

--
    One budzą się z myślą, że nic nie jest na zawsze, ale czują, że to właśnie jest piękne
    Zasypiają z nadzieją, że choć świata tak wiele, to im serce z radości nie pęknie
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 15:04
    Dzięki Amberko i nawzajem smile Jak raz Ci szczęście dopisało, bo ten wątek jest właśnie o tym wink

--
  • majenkir 03.05.19, 15:23
    Jak rany, teraz tu trolujesz? uncertain

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • gwen75 03.05.19, 15:50
    big_grin
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 22:35
    Rany gościa, narpief Bidet, potem Liwka, a teraz Ty Majenkirko ? Mój psychofanclub zaczyna trzeszczeć w szwach. ale dla Ciebie wykrzesam jakiś przytulny kącik. Trawka jęczmienna czy ibuprofen ? wink

--
  • szarlotka_ja 03.05.19, 15:36
    > braku formalnego wykształcenia medycznego

Brak - to jest słowo klucz.
  • gwen75 03.05.19, 20:52
    Niezwykle poruszająca jest historia Roberta Świątkowskiego, ojca który uwierzył informacjom propagowanym przez Jerzego Ziębę i postanowił „leczyć” swoją autystyczną córkę polecanymi przez znachora-biznesmena metodami. O sytuacji postanowił opowiedzieć, kiedy zorientował się, że metody promowane przez Jerzego Ziębę to oszustwo.

– Sam jestem ofiarą Jerzego Zięby i jego bliskich współpracowników. Znam też kilku pacjentów onkologicznych, którzy za jego radami rozpoczęli terapię olejami CBD i olejami RSO. Część z nich już nie żyje.
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 21:13
    Oj jakże niezwykle. A jak jeszcze bardziej niezwykłe jest to, że ani pan Robert Świątkowski ani żadna z pozostałych ofiar - jak to malowniczo ujmujesz - znachora-biznesmena - nie pozwała Jerzego Zięby.

Przecież gdyby to zrobiła, prócz wygrania milionów złotych (były już wyroki na takie kwoty), zyskałaby kolejne ciężkie pieniądze za udzielane wywiady, napisaną książkę a pewnie i scenariusz do filmu. Dlaczego więc żadna z nich, ale to absolutnie żadna nie spróbowała ?

W dużo mniej lukratywnych przypadkach, wyspecjalizowane w odszkodowaniach kancelarie biją się o klienta. O oplakatowaniu połowy Wwy ofertą odszkodowań komunikacyjnych jednej z nich dobre 3 lata temu, nawet nie wspomnę

Na pewno dlatego, że są to ludzie o złotym sercu, którym nawet na myśl nie przyszło, że za te lekko licząc setki tysięcy odszkodowania, mogliby zapewnić lepsze leczenie czy rehabilitację swoim bliskim ?

Daj mi proszę namiar na którąkolwiek z nich, a zarzucę je ofertami wspomnianych papug

Nie masz ? No jak to ? Nie powiesz mi chyba, że pan redachtor też nie ma ? No wielka szkoda, doprawdy wielka
    Pogrążąm się w smutku i dekadencji ..

PS Ale patrz jak wielka jest podłość ludzka. W załączonej lince, kilkaset razy się przelogowując, znachor-biznesmen Zięba nabił sobie kilkaset opinii wdzięcznych jakoby pacjentów, jego wyssanych z palca bzdetów. Brak słów

--
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 21:17
    ukryteterapie.pl/strona/pomoglo
    --
  • karolivia 03.05.19, 22:09
    Magda, Eleni, Joanna H , Małgorzata M, Miś Uszatek i tysiące innych, anonimowych postaci na stronie w necie, administrowanej przez autora terapii, kontra ludzie z imieniem i nazwiskiem na stronie gazety, która akurat łatwo pozwać za zniesławienie, w przeciwieństwie do pozwania Zięby, bo niby za co???? Za to, że książkę napisał? Czy, że wit C sprzedaje?
    Przekonałeś mnie. Gubiś. Prawie. wink

--
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 22:40
    Karom jakich anonimowych ? Nie widzisz gołym okiem, że górnik się nieudolnie przelogowuje ?? Nawet głupiego skryptu w pytonie nie chciało się sklecić, leniowi, ani paru dych synowi sąsiada za niego zapłacić. Co za pazerność

> ludzie z imieniem i nazwiskiem na stronie gazety

Daj mi jakikolwiek namiar na nich, a od bladego świtu ich jutro będę łapał z ofertami papug, którzy w ich imieniu pozwą Ziębę za ciężkie setki tysięcy. Ile Ci odpalić ? 10% zwyczajowego success-fee da radę, czy wolisz 15 ? wink

--
  • karolivia 04.05.19, 11:23
    gyubal_wahazar napisał:

>
    > > ludzie z imieniem i nazwiskiem na stronie gazety
    >
    > Daj mi jakikolwiek namiar na nich, a od bladego świtu ich jutro będę łapał z of
    > ertami papug, którzy w ich imieniu pozwą Ziębę za ciężkie setki tysięcy. Ile Ci
    > odpalić ? 10% zwyczajowego success-fee da radę, czy wolisz 15 ? wink
    >
    Za co? Oskarżyć ? Za pisanie i szerzenie głupoty? Czy za sprzedaż wit C, która nawet w dużych dawkach nie jest toksyczna ( co najwyżej kamienie w nerkach będziesz miał, a i to nie zawsze), a może za to że chłop uważa, że hipnozą można biust powiększyć? wink
    Jedyne osoby, które można oskarżyć o coś, to rodzice dzieci poddanych dziwacznym terapią, pod warunkiem, że istnieją dowody na to, że leczenie tradycyjne byłoby skuteczne.Na autyzm nie ma tabletek, z tego co wiem. Co innego Twój przykład z cukrzycą u dziecka, tu zdecydowanie można, a nawet należy zwrócić się do sądu o zgodę na leczenie WBREW woli rodziców.
    Wiesz, że niektóre religie zabraniają transfuzji krwi? Jeżeli chodzi o dorosłego sprawa jest trudna etycznie i prawnie (co ważniejsze? wola pacjenta czy ratowanie życia?), jeżeli chodzi o dziecko sprawa jest prostsza, o dziwo, dopóki się da szanuje się wolę rodziców, a jak się nie da, to się występuje o zgodę do sądu o tymczasowe pozbawienie praw rodzicielskich.
    www.rynekzdrowia.pl/Prawo/Ratowac-zycie-czy-uszanowac-wole-pacjenta,143752,2.html
    Już Ci napisałam, dorosły może się leczyć, albo nie, jak chce. Takie jego prawo. Dzieci się chroni nawet przed rodzicami.

W kwestii kasy, to nie ona jest najważniejsza w tej dyskusji ( chyba że mówimy o kasie zarabianej przez Ziębę ) . Zapewniam Cię , że ŻADNE pieniądze nie przykryją wyrzutów sumienia rodzica, który sobie uświadomi że skazał swoje dziecko na niepotrzebne cierpnie, albo co gorsza śmierć.

Gubiś, na koniec, tego przydługiego postuwink
    Szczerze i bez sarkazmu.
    Obyś Ty i Twoi bliscy jak najdłużej cieszyli się dobrym zdrowiem, bo przy poważnej ( podkreślam POWAŻNEJ, czyli wykluczamy zgagę, przeziębienie i bóle kręgosłupa wink)chorobie prawdopodobnie dosyć szybko zderzycie się ze ścianą zbudowaną z ampułek wit C i pęsetek leczących zawał. A tego Ci nie życzę.

--
  • gyubal_wahazar 04.05.19, 12:33
    Noo jak na 'I na tym zakończmy. Dyskusję', powyższe to całkiem niezły wynik. Eh ten kobiecy brak konsekwencji. Czyż nie za to Was tak kochamy ? To jak, chcesz pogadać, czy nie ? Bo nie wiem jaki jest stan Twej decyzji na teraz (4 maj, 12:32)

--
  • karolivia 04.05.19, 13:05
    No tak, kończą się merytoryczne argumenty to się do personalnych przechodzi wink
    Ale masz rację, dyskusja ma sens wtedy jak ktoś chociaż ma wolę wysłuchania drugiej strony. Tu raczej takiej nie było i nie ma. Ja Ciebie nie przekonam, Ty mnie tym bardziej nie.
    Ale życzenia zdrowia były szczere. smile

--
  • gyubal_wahazar 04.05.19, 13:31
    Rewanżuję się więc nie mniej szczerymi wink

--
  • marcepanka313 04.05.19, 09:52
    gyubal_wahazar napisał:

>
    > W dużo mniej lukratywnych przypadkach, wyspecjalizowane w odszkodowaniach kance
    > larie biją się o klienta. O oplakatowaniu połowy Wwy ofertą odszkodowań komunik
    > acyjnych jednej z nich dobre 3 lata temu, nawet nie wspomnę

Daj mi namiary. wink
    Bo przez całe dzieciństwo faszerowana byłam antybiotykami i to bez osłonki... sad
    Mało tego do tej pory w pamięci pozostały bolesne wspomnienia zastrzyków, przed którymi ratowowałam się bezskutecznie ucieczkami.... Może to nawet pod przemoc podciągnąć?
    Trauma została. wink
    A przecież można było na trzy zdrowaśki do pieca. big_grin

• gyubal_wahazar 04.05.19, 12:28
    Na razie tylko 10, ale jak chcesz kolejne dziesiątki, to można wyguglować po 'Kancelaria Odszkodowawcza'
    Nie jestem pazerny, więc z radością przyjmę nawet śmieszne 10% z tego co zedrzesz z tych zbójów, a które niezwłocznie przepijemy wink

Kancelaria Odszkodowawcza | Zwiększymy Twoje odszkodowanie‎
    www.funduszodszkodowan.pl/fundusz/odszkodowań‎
    www.odszkodowania-sssc.pl/‎
    www.instytutodszkodowan.pl/kancelaria/jak-wybrac‎885 800 848
    www.morlewski.pl/Odszkodowania‎
    GUARDA Kancelaria Odszkodowawczo – Windykacyjna Sp. z o.o.
    www.firmyodszkodowawcze.pl/
    Sagarto jest profesjonalną kancelarią odszkodowawczą, oferującą kompleksowe wsparcie osobom poszkodowanym, borykającym się ze skutkami wypadków ...
    advoco.pl/
    Kancelaria odszkodowawcza ADVOCO to zespół specjalistów z doświadczeniem, oferujący profesjonalną pomoc prawną otaczając każdego poszkodowanego ...
    Kancelaria Odszkodowawcza Warszawa | Agalma: Odszkodowania ...
    www.agalma.pl/
    Centrum odszkodowań - Kancelaria, firma odszkodowawcza ...
    www.helper-cpp.pl/

--
  • karolivia 03.05.19, 21:57
    Próżny Twój trud, Gwen, albo woda na młyn...
    Nie wytłumaczysz , żebyś jeszcze 100 linków dodał. Na przykład takich:
    www.termedia.pl/mz/Zieba-prosi-o-pomoc-ojca-Rydzyka,32071.html
    Antyszczepionkowcy, wyznawcy Zięby i płaskoziemcy ( ci ostatni w sumie nieszkodliwi). NIE wytłumaczysz. Wiedzą lepiej. I już.

--
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 22:43
    No nieee, jeszcze i Rydzu ? No to już przechodzi ludzkie pojęcie. Jak z Rydzem się zwąchał, to prosektoria nie wyrobią z popytem. Jest na GPW jakiś zakład pogrzebowy ? Kwadrat jutro zastawię i wszystkie dutki w niego upchnę

--
  • karolivia 04.05.19, 11:31
    gyubal_wahazar napisał:

> No nieee, jeszcze i Rydzu ? No to już przechodzi ludzkie pojęcie. Jak z Rydzem
    > się zwąchał, to prosektoria nie wyrobią z popytem. Jest na GPW jakiś zakład pog
    > rzebowy ? Kwadrat jutro zastawię i wszystkie dutki w niego upchnę
    >
    Skoncentrowałeś się na niewłaściwym fragmencie wink
    Zięba zarzuca Łukaszowi Szumowskiemu, że powiedział nieprawdę występując w telewizji "Trwam" i zaprzeczył jednej z antyszczepionkowej teorii. - Szczepionki, które posiadamy nie pochodzą z linii komórkowych zabitych dzieci. Nie mają nic wspólnego z aborcją - powiedział Łukasz Szumowski.

O ten mi chodziło, a nie o to do JAKIEJ telewizji Zięba się zgłosił

--
  • kevinjohnmalcolm 03.05.19, 21:08
    Ten oszust powinien od dawna gnić w więzieniu.
    Rozumiem próbowanie "metod naturalnych" oprócz standardowej medycyny, ale namawianie ludzi do tego żeby rezygnowali z chemioterapii i innych form leczenia i zamiast nich korzystali z horrendalnie drogich specyfików sprzedawanych przez "specjalistę od medycyny naturalnej" jest niczym innym jak morderstwem z premedytacją.
    Osobiście znałem kilka osób, które zrezygnowały z leczenia na rzecz "naturalnych metod". Użyłem czasu przeszłego, bo wszystkie już spoczywają na cmentarzu...
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 21:18
    Nie masz bladego pojęcia o temacie Kevin

--
  • szarlotka_ja 03.05.19, 21:19
    Obawiam się gyubal, że to właśnie Ty nie masz zielonego pojęcia o temacie.
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 21:33
    Chętnie się podciągnę Szarlotko. Poproszę o linki do wykładów czy badań miażdżących medycynę naturalną.
    Chętnie się zrewanżuje hurtową ilością je potwierdzającą. Wolisz po polsku czy po angielsku ?

--
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 21:34
    '(..) hurtową ilością potwierdzającą _jej skuteczność_' - miało być. Ehh starość

--
  • szarlotka_ja 03.05.19, 21:47
    Żeby było jasne - ja nie mam nic do medycyny naturalnej! Do medycyny naturalnej uprawianej przez specjalistów, którzy zostali do tego przygotowani kończąc odpowiednie uczelnie. W toku studiów nabywający odpowiednią wiedzę.

W tym wątku jest mowa o górniku, który wciska ludziom, że cukrzycę da się wyleczyć, że autyzm jest uleczalny,ba, że wszystko da się uleczyć. Jednocześnie wyciągając od ludzi kasę. To jest biznesmen, który żeruje na ludzkim nieszczęściu i tyle. Bardzo dobrze się stało, że został aresztowany.

Czytałeś "Ukryte terapie"?
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 22:19
    Tak, obie części. I ryzykując że się powtórzę: poproszę o linki do wykładów czy badań miażdżących medycynę naturalną

--
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 22:21
    > W tym wątku jest mowa o górniku, który wciska ludziom, że cukrzycę da się wyleczyć, że autyzm jest uleczalny

Ile linków chcesz nt tego że cukrzyca jedna i druga jest uleczalna. Autyzm podobnie ? Po polsku, po angielsku czy dowolnie ?

--
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 22:26
    Jeśli i Ty czytałaś jego książki, to powinnaś wiedzieć, że on nigdy nie był górnikiem. Ukończył za to AGH na wydziale mechaniki górnictwa, choć w nim nigdy nie pracował.

Więcej: Galileusz nawet matury nie miał, Michał Anioł nawet średniej plastycznej nie skończył a Marco Polo nawet na sinologię nie zdawał, jeśli wiesz co chcę powiedzieć

--
  • szarlotka_ja 03.05.19, 22:30
    Aha, czyli rozumiem, że szkoły są niepotrzebne. Znaczy się jak będziesz chciał sprawę w sądzie załatwić to do obrony weźmiesz panią Zosię z kiosku ruchu bo zna prawo, a jak Cię ząb będzie bolał to pójdziesz do kowala?
    Powodzenia!
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 22:46
    Szarlotko, z całym szacunkiem dla Twej wiary w miarodajność papierka z orzełkiem. Zbyt wielu ludzi z przecudnej urody papierkami spotkałem, by łudzić się że one coś naprawdę znaczą. Najlepsi ludzie w mojej branży mało że nie mieli czasem nawet studiów, to jeszcze przerzucali się anegdotami nt tego jak ktoś się papierkiem chełpił

Ale rozumiem, że dla Ciebie ma on fundamentalne znaczenie i szanuję Twoją weń wiarę

--
  • szarlotka_ja 03.05.19, 22:32
    Jeszcze ten zawał mnie rozbawił, z tymi wykałaczkami wbijanymi pod nos. Mocne! big_grin
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 22:49
    Takie chińskie coś jest, w co te śmieszne skośne kukiełki od 3,000 lat wierzą, dasz wiarę ?
    Mówią na to jakoś aku_fun_kura, czy akru_fryzura ? Kto by się tam połapał
    Może Ci się kiedy do krzyżówki przyda big_grin

--
  • gwen75 04.05.19, 00:04
    Akupunktura - (...) nie ma naukowych dowodów[2][3] na jej skuteczność, a analizy badań klinicznych wskazują na silną stronniczość tych, które są prowadzone w krajach Dalekiego Wschodu[4]. Pomimo to wiele ośrodków medycznych oferuje tego rodzaju pseudonaukowe i nieracjonalne praktyki.
  • gyubal_wahazar 04.05.19, 00:19
    Więcej: wszystko z czego bigfarma nie może wycisnąć dutków* jest pseudonaukowe i nieracjonalne.
    Pojęcia nie mam dlaczego, ale tak to jest. Masz może jakiś pomysł ?

* własną babcię wpędziłem do grobu mówiąc jej, że bańki jakie całej rodzinie przez ponad 50 lat stawiała, są pseudonaukowe i racjonalne. Od tamtej chwili gardzę sobą i pomiatam

--
  • gwen75 04.05.19, 00:06
    Gubi, a gdybym sobie tak wbił wykałaczkę w pupę, to czy to przyniesie mi jakieś korzyści zdrowotne? Tak tylko pytam, bo wiem, że jesteś oblatany w temacie...
  • gyubal_wahazar 04.05.19, 00:15
    Przyniesie Ci takie, o jakich nawet nie śniłeś, ale sam chyba rozumiesz, że musi wykonać to osoba namaszczona przez górniko-znachoro-biznesmena ? Ale mam dla Ciebie dobrą nowinę: mam półmetrową wykałaczkę z tybetańskiego bambusa i duży zapał, by Ci nią przychylić nieba. Tylko nie zapomnij nim wsiądziesz do pociagu uporządkować sprawy osobiste

O której Cię wyglądać na centralnym ? wink

--
  • gwen75 04.05.19, 00:44
    gyubal_wahazar napisał:

> nie zapomnij (...) uporządkować sprawy osobiste

Eee, to jednak nie decyduję się na tę medycynę naturalną. Sam widzisz jak to się kończy wink
  • gyubal_wahazar 04.05.19, 00:58
    Ale jeszcze się nawet nie zaczęło. A 30 cm ? wink I obiecuję Ci nucić przy tym kaszankę. Może umiarkowanie ona europejska, ale nie jesteśmy chyba bezdusznymi formalistami ?

www.youtube.com/watch?v=Pa5yG1JdvLA&t=6s

--
  • majenkir 04.05.19, 04:03
    gyubal_wahazar napisał:
    > Ile linków chcesz nt tego że cukrzyca jedna i druga jest uleczalna.

Przestan pieprzyc jak niezdrowy, bo sie tylko osmieszasz.

Pytanie: jesli mialbys dziecko z cukrzyca, to nie dalbys mu insuliny??

--
    Abby&Prada
  • gyubal_wahazar 04.05.19, 12:18
    Majka - aniołku skrzydlaty, używając tak niechlujnego słownictwa, ryzykujesz, że ktoś kto Cię nie zna, posądzi Cię o plebejską mentalność byle narwanej harpii, a przecież jesteś jakże wysublimowaną arystokratką ducha, nieprawdaż ? wink

A co do meritum, pomóż mi proszę zrozumieć, jaki sens ma dyskusja z kimś, kto mało, że nie wie o czym mówi, to jeszcze nie chce tego zmieniać ? Lubisz proszki, wlewy, radiację i skalpel, to wciągaj, wlewaj, napromieniowywuj się i tnij. To Twoje życie i nikt Ci nie zabroni.

Ja wolę zioła, witaminy, minerały, warzywa, owoce i miód czy pyłek pszczeli.

PS Całą noc myśl o mnie nie pozwala Ci zasnąć ? Czuję się wyróżniony wink

--
  • majenkir 04.05.19, 14:10
    Niektórzy żyja w innej strefie czasowej, wiesz?

--
    Abby&Prada
  • gyubal_wahazar 04.05.19, 14:29
    Chcesz wyrazić, że z mojej strony, była to tylko jakże podła i nie mająca pokrycia w faktach, insynuacja ?

PS Fajna psinka w sigu

--
  • szarlotka_ja 03.05.19, 22:31
    Czytaj ze zrozumieniem - nie mam nic do medycyny naturalnej!
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 22:52
    No ale jak to ? Przecież Zięba o innej nie mówi. O to się rozchodzi, że szkół górnik jak trzeba nie ma ani takich trzeba literek przed nazwiskiem ? To gupia ta jego medycyna, że uzdrawia ona ludzi nie sprawdzając czy typ ma choć jedną dobrą literkę przed nazwiskiem. Co za bida

--
  • 6688katarzyna 03.05.19, 23:04
    Gubisiu, choć się nie znamy, to zadam pytanie, bo nie nurtuje.
    W jakim celu zakładasz tego typu wątki i czego się po nich spodziewasz?
  • 6688katarzyna 03.05.19, 23:06
    mnie : )
  • gyubal_wahazar 03.05.19, 23:37
    Kasiu, z nieutulonym żalem muszę Cię rozczarować. Ten jak i każdy inny, w celach towarzyskich.

Rozumiem, że liczyłaś na coś bardziej widowiskowego, z akompaniamentem jakże miłego uchu szelestu papierków, ale niestety nikt z tych partaczy od Goldman-Sachsa nie dostrzegł jeszcze potencjału mej maestrii, więc chwilowo śnię o zawierajacej korzyść majątkową ofercie korupcyjnej z Banku Pszczelarzy w Kuciapce Małej

--
  • 6688katarzyna 03.05.19, 23:40
    Nie : )
    Tak na serio się zapytałam mając w podtekście myślenie, że szkoda czasu na nawalanki. Nawet takie "ą na ę" : )
    Nie ma drugiego dna.
  • gyubal_wahazar 04.05.19, 00:01
    To są nawalanki ?? Kasiu, to Ty w życiu na rasowym męskim forum nie byłaś. Nie wiem nawet czy Cię zachęcać, bo tam podstawowa zasada brzmi: przegrywa ten, kto jako drugi przypisze przeciwnikowi upodobanie do tej samej płci.

Sama więc rozumiesz, że w porównaniu, tu w miłym dla oka oberku, wyjadamy sobie z dziobków

--
  • 6688katarzyna 04.05.19, 00:13
    Tak, nawalanki.
    Znam, znam fora (różne) i ze smutkiem muszę przyznać Ci rację: mnóstwo, zbyt mnogo samców alfa z wyliniałym futrem : /. Jest regułą, że po krótkotrwałym okresie uprzejmości panowie zacznają posikiwać teren, psując tym znośną atmosferę.
    Po co to robią/robicie? - nie rozumiałam i już nie zrozumiem? Bo przecież i tak najwłaściwsza część forowania szła na privach - przynajmniej kiedyś.
    A od buńczuczności niewiele zależało i tym samym wynikało : )
  • gyubal_wahazar 04.05.19, 00:23
    Ja już od dawna na nich nie bywam, nie mam aż tyle czasu. A przyczyn pewnie tyle ilu ludzi. Choć z drugiej strony może odbierałaś to po kobiecemu, a dla facetów to kanapka ze szczawiem. Na moje jedyne nieco obraźliwe jest wygarnięcie od tchórzy. (C)h.., k..., s... i podobne spływają po mnie jak po kaczce

--
  • 6688katarzyna 04.05.19, 00:36
    akurat miałam na myśli to forum na którym się znajdujemy. niekoniecznie dziś.
  • gyubal_wahazar 04.05.19, 01:00
    Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem, bo już wspomniałem, że tu jest jak u mamy (cichy kąt, ciepły piec itd). A jak jest na np karcianych czy foreksowych - od lat nie wiem

--
  • 6688katarzyna 04.05.19, 16:42
    Pewnie że TU ( w porównaniu do ematki czy kraju) jest nieporównanie milej : )
    Mnie się rozchodziło o sens puszczania tematu z góry skazanego na nawalankę.
    Ale ... każdemu wolno : )
  • gyubal_wahazar 04.05.19, 19:11
    Dlaczego uważasz że temat Zięby jest od razu skazany na nawalankę ?

Po prawdzie to na jakieś 2/3 myślałem że wątek umrze na 1-szym poście, bo nikt o Ziębie nie słyszał, a na pozostałą 1/3, że zejdzie na zdrowe żywienie, bo to dla dziewczyn jest interesujące.

Co prawda na emamie był niezły sajgon, ale tam piszą setki babek, więc siłą rzeczy znalazło się sporo kojarzących Ziębę

A pozostałe 3/2 mojej motywacji, to ciekawa tematyka i historia z tym związana. Tak że jak widać, nie kierowały mną jakieś pierwotne instynkty wink

--
  • 6688katarzyna 04.05.19, 19:58
    O Ziębie nic nie wiedziałem, to prawda.
    Natomiast sam temat medycyny niekonwencjonalnej jest interesujący - ale nie jako zamiennik leczenia ciężkich chorób! Tyle że TY, Gyubalu Wahazarze, zbyt nerwowy ton nadajesz. Taki ze od razu interlokutor się usztywnia i puka się w głowę (aczkolwiek uważam, ze niektóre Twoje tezy są właśnie do napukania w główkę smile
    Historycznie to ziółka pomagały tym, co mieli po prostu zdrowe organizmy, silne i wytrzymałe. Zaledwie 150 lat temu średnia życia w Europie wynosiła około 48/50 lat. Kto nie miał szczęścia, ten umierał. Chiny też tematu nie ratują.
  • gyubal_wahazar 04.05.19, 20:13
    Cóż mogę rzec. Staram się nikogo nie urazić, a tonację dostosować do zaproponowanej przez rozmówcę (jak ktoś mówi w sposób wyważony, staram się odpowiadać oględnie, jak w kategoryczny, to ja podobnie, ale z humorem)

Co do kwestii medycznych, to każdy może wierzyć w co chce i przez myśl mi nie przejdzie komukolwiek coś narzucać

--
  • 6688katarzyna 04.05.19, 20:17
    Wiem, że z humorem.
    Ale serio serio: z boku czasem widać, ze wieszczysz w temacie, a to raczej mało wybaczalne : )
  • gyubal_wahazar 04.05.19, 20:35
    Wrzuć może jakiś cytat gdzie przegiąłem, to łatwiej mi będzie zrozumieć, co masz na myśli smile

--
  • 6688katarzyna 04.05.19, 20:40
    Nie, no coś Ty! Nie jestem nikim ważnym byś miał siebie rozważać w sensie rozkminiania twórczości.
    W sumie to idiotycznie się odezwałam. Bo uważam za święte, ze jak coś mi nie przystaję, to się nie odzywam i już. I tak oto złamałam swoje "uważam" : )
    Więcej nie będę!
  • gyubal_wahazar 04.05.19, 20:44
    Ojtam wal śmiało, nie rozszlocham się. A poza tym, jak ktoś mi zwróci uwagę, to oczywiście nie zawsze, ale na ogół, umiem powiedzieć 'przepraszam', więc wbijaj bez obaw smile

--
  • marcepanka313 04.05.19, 09:56
    6688katarzyna napisała:

> Tak, nawalanki.
    > Znam, znam fora (różne) i ze smutkiem muszę przyznać Ci rację: mnóstwo, zbyt mn
    > ogo samców alfa z wyliniałym futrem : /. Jest regułą, że po krótkotrwałym okres
    > ie uprzejmości panowie zacznają posikiwać teren, psując tym znośną atmosferę.
    > Po co to robią/robicie? - nie rozumiałam i już nie zrozumiem? Bo przecież i tak
    > najwłaściwsza część forowania szła na privach - przynajmniej kiedyś.
    > A od buńczuczności niewiele zależało i tym samym wynikało : )

To taki folklor forumowy.wink
    Pewnie gdzieś się trzeba wykazać, można i na forum. wink
  • 6688katarzyna 04.05.19, 16:44
    W sumie to i lepiej, jak na forum, a nie w realu : D
  • kevinjohnmalcolm 04.05.19, 13:01
    6688katarzyna napisała:

> najwłaściwsza część forowania szła na privach - przynajmniej kiedyś.

Albo czasy się zmieniły, albo za mało się staram, bo nic do mnie nie idzie na privach tongue_out
  • 6688katarzyna 04.05.19, 16:46
    Hmm... bo kiedyś, w dawnych, forumowych czasach, to forumowi panowie jako pierwsi pisali do forumowych pań : ) Teraz zdaje mi się tendencja się odwróciła była i klops.
  • kevinjohnmalcolm 04.05.19, 17:22
    Hmm... zastanawiam się o czym mógłbym do jakiejś forumowej pani pisać, czego wstydziłbym się napisać publicznie na forum. smile
  • 6688katarzyna 04.05.19, 18:10
    No i nie wiem co mogę odpowiedzieć? Instruować przecież nie wypada ; p
    (jednego nie chwytam: czemu na priv chcesz pisać o tym, o czym piszesz publicznie?)
  • kevinjohnmalcolm 04.05.19, 19:00
    A niby o czym mam pisać na priv?
    Podrywać żadnej z pań nie planuję.
    Obgadywać innych forumowiczów też nie.
    Tak więc....
  • marcepanka313 04.05.19, 19:27
    Pewnie panie wychodzą z tego samego założenia. wink
    Także tego.....
  • 6688katarzyna 04.05.19, 19:54
    marcepanka313 04.05.19, 19:27
    Pewnie panie wychodzą z tego samego założenia. wink
    Także tego.....

Nazwa forum jednakże zobowiązuje ... : )
    Wiesz, zawsze mnie irytowały posty w rodzaju: cześć, jestem nowy/nowa, jestem samotny/samotna, napisz do mnie. Nosz bosz jeden! Prawda? : )
  • marcepanka313 04.05.19, 20:05
    6688katarzyna napisała
    >
    > Nazwa forum jednakże zobowiązuje ... : )
    > Wiesz, zawsze mnie irytowały posty w rodzaju: cześć, jestem nowy/nowa, jestem s
    > amotny/samotna, napisz do mnie. Nosz bosz jeden! Prawda? : )

Teoretycznie tak. Ja stosunkowo krótko jestem na forum. Podobno wcześniej zdarzały się jakieś związki, ale i osób było znacznie więcej. Przy takiej ilości osób, rozproszeniu a i dość mocno sprecyzowanych oczekiwaniach czy też wygodnym złudzeniu, że przecież coś robię, żeby zmienić będąc na forum..... raczej jest to miejsce do spędzenia czasu, wymiany zdań...... wink

Ja nigdy takiego postu nie popełniłam, mało tego nie przedstawiłam się,nawet nie pytałam czy mogę wink..... tylko sobie weszłam. wink
  • 6688katarzyna 04.05.19, 20:22
    Ja już nie pamiętam w jaki sposób weszłam : )
    Wyszłam kilka lat temu.
    Teraz też muszę, bo wpadnę w sidła pisania : D
  • 6688katarzyna 04.05.19, 19:52
    Rozumiem : )

Ja nawiązałam do czasów sprzed dobrych 8 lat ... jak nie wcześniej.
    Na poczcie/czacie rozmawiało się często o sprawach bardzo osobistych, których dla higieny psychicznej nie omawiało się tu.
    Tak więc .... powspominało mi się niechcący : )
  • gyubal_wahazar 04.05.19, 13:10
    Patrzcie, jak górniko-znachoro-biznesmen się niezdarnie tłumaczy. A przecież, każdy kto oglądał kiedykolwiek Pytanie na Sniadanie wie, że tłumaczy się tylko winny.

www.youtube.com/watch?v=vtEn31LFOdw

Co za bezwstyd !

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.