Dodaj do ulubionych

sportowe emocje na żywo

25.05.19, 11:53
Polecam każdemu obejrzenie meczu piłkarskiego na żywo, bez względu na to czy się kopaną interesuje, czy też nie, fajne doświadczenie, zupełnie inne odczucia jak podczas oglądania w tv.
Nadarza się ku temu dobra okazja, ponieważ rozpoczęły się właśnie MŚ u20, których organizatorem jest Polska, mecze rozgrywane są w miastach Bydgoszcz, Gdynia, Łódź, Lublin, Bielsko-Biała i Tychy. Bilety cały czas do nabycia na stronie internetowej, fajna atmosfera na nowoczesnych stadionach, tylko pozytywny doping, w przeciwieństwie do meczów ligowych wink
Ja zacząłem chodzić na mecze dla konkretnego klubu, z czasem zacząłem chodzić dla samej atmosfery trybun, nie patrząc na poziom sportowy, wynik, oglądałem mecze w Łodzi, przy jednej z najlepszych widowni, byłem też kilka dni temu w Lublinie właśnie na wspomnianych MŚ, teraz wracam do Łodzi, fajnie będzie porównać atmosferę ligową i turniejową na tym samym stadionie.
Edytor zaawansowany
  • witrood 25.05.19, 14:16
    Szkoda, że nie bliżej.

--
    People are stranger, people in danger...
  • turma.mortis 25.05.19, 17:12
    no to szalikowcem już jesteś heh
    teraz ultras czeka potem już hools wink

--
    mam wyjebane heh
  • marcepanka313 25.05.19, 19:16
    Witek, no proszę Cię, dla Ciebie??? za daleko. wink
  • witrood 25.05.19, 19:42
    Wiesz, ja jednak chodzę do roboty. Na upartego po robocie bym do Łodzi zdążył, ale później trzeba wrócić, iść spać, żeby rano wstać. wink

--
    People are stranger, people in danger...
  • marcepanka313 25.05.19, 19:45
    Wiedziałam, że gdzieś jest haczyk wink
  • timiy2 26.05.19, 18:28
    zgodzę się, fajnie się odczuwa atmosferę z trybun...

--
    Common sense is no so common...
    .
    Freedom is life's great lie...
  • samysliciel 27.05.19, 02:55
    Dziś super atmosfera była, do tego wysoka wygrana i ładne bramki orzełków. Graliśmy jednak z amatorami, nie ma co ukrywać, za kilka dni prawdziwy sprawdzian. Także w sercu Łodzi, będę i tym razem smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.