Dodaj do ulubionych

Królowa pszczół...

31.05.19, 21:20
a raczej os jeśli taka istnieje . Do rzeczy -po bardzo ciężkim wczorajszym finale dnia ,długo nie mogłam zasnąć .Kiedy w końcu zasnęłam przyśnił mi się sen a raczej koszmar ,który mogłabym uznać za projekcję zdarzeń w przenośni z wczorajszego dnia . W tym śnie nie mogłam opędzić się od os ,było ich zatrzęsienie jak na filmie Rój . Miałam wrażenie że czuję użądlenia. Całą noc się męczyłam . Na koniec snu zauważyłam największą z nich . Postanowiłam ją zabić . Kiedy ją ubiłam wszystkie inne w tej samej chwili spadły martwe dosłownie jak deszcz...
Edytor zaawansowany
  • szarlotka_ja 31.05.19, 21:46
    Wierzysz w znaczenie snów?
  • letniaburza77 31.05.19, 21:50
    Tak
  • szarlotka_ja 31.05.19, 21:52
    A ja na szczęście nie wink.
  • letniaburza77 31.05.19, 21:54
    Nie wiem czy na szczęście. Ze snów można wiele wyczytać.
  • szarlotka_ja 31.05.19, 21:55
    A co oznacza rój pszczół?
  • letniaburza77 31.05.19, 22:03
    Nie wiem co znaczy w senniku ,ale wiem że to odzwierciedlenie wydarzeń wczorajszego dnia . Dla mnie najważniejsze jest to ,że pokonałam królową i tu i tam wink
  • szarlotka_ja 31.05.19, 22:12
    Łeee, myślałam, że sprawdziłaś tongue_out.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.