Dodaj do ulubionych

Serio, serio? ;)

06.06.19, 21:34
https://memy.pl/show/big/uploads/Post/274702/15598043954514.jpg
Edytor zaawansowany
  • dolores2222 06.06.19, 21:38
    TAK tongue_out
  • marcepanka313 06.06.19, 22:04
    Niech się panowie wypowiedzą. wink
  • silencjariusz 06.06.19, 22:09
    No nie.
  • szarlotka_ja 06.06.19, 22:14
    silencjariusz napisał:

> No nie.

Potwierdzenie, zaprzeczenie?
  • turma.mortis 06.06.19, 22:36
    heh nie wink

--
    mam jak mam heh
  • silencjariusz 06.06.19, 22:38
    To drugie.
  • szarlotka_ja 06.06.19, 22:47
    To ok wink
  • silencjariusz 06.06.19, 22:56
    Czemu?wink
  • szarlotka_ja 06.06.19, 22:59
    Tak mi się napisało wink.
  • silencjariusz 06.06.19, 23:25
    Szarlotta uchyla się od odpowiedzi. Czuję się zlekceważony.tongue_out
  • szarlotka_ja 07.06.19, 15:24
    Ja nigdy nikogo nie lekceważę wink
  • silencjariusz 07.06.19, 16:14
    No to ponowię pytanie.wink Czemu?tongue_out
  • szarlotka_ja 07.06.19, 16:47
    To ok, że Sil zaprzecza teorii, a nie ją potwierdza tongue_out.
  • gwen75 07.06.19, 00:07
    Chamskie, głupie, płytkie, pogardliwe wobec kobiet, sprowadzające wszystko do jednego.
  • gwen75 07.06.19, 00:42
    Jak się zastanawiam... wink
    Czy możliwa jest więź między mężczyzną a kobietą pozbawiona seksualnej "interesowności" wink
    Ale żeby było uczucie, bliskość, czułość, zrozumienie, delikatność, rozmowa, spędzanie razem czasu... wink
    To by na pewno zaspokoiło całą masę ważnych potrzeb psychicznych. Ale bez seksu? No nie bądźmy tacy pazerni wink
  • gwen75 07.06.19, 00:44
    gwen75 napisał:

> Jak się zastanawiam... wink

*Tak się...

wink
  • kevinjohnmalcolm 07.06.19, 07:39
    Zdarzają się osoby aseksualne...
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.06.19, 09:17
    gwen75 napisał:

> Jak się zastanawiam... wink
    > Czy możliwa jest więź między mężczyzną a kobietą pozbawiona seksualnej "interes
    > owności" wink
    > Ale żeby było uczucie, bliskość, czułość, zrozumienie, delikatność, rozmowa, sp
    > ędzanie razem czasu... wink
    > To by na pewno zaspokoiło całą masę ważnych potrzeb psychicznych. Ale bez seksu
    > ? No nie bądźmy tacy pazerni wink

No way. Zawsze jest w podtekście, przynajmniej po jednej ze stron. Nawet jak się zarzeka, że nie.

Poza tym: "Ale żeby było uczucie, bliskość, czułość, zrozumienie, delikatność, rozmowa, spędzanie razem czasu... wink" - to dla wielu już by wystarczyło na całkiem niezły związek...wink. To jak jest między ludźmi coś takiego, to odzierać to z ostatniej bazy to czysty masochizm (sadyzm wink).

Jest Jeszce jeden aspekt: ludzie robią sobie takie rzeczy, trzymając kogoś "w rezerwie"... np. dziewczyna jest w związku, a z innym ma "uczucie, bliskość, czułość, zrozumienie, delikatność, rozmowa, spędzanie razem czasu...". Ale to jest bardzo egoistyczne, trzeba przecinać skalpelem, bo niszczy psychicznie.

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.06.19, 09:47
    gwen75 napisał:

> Chamskie, głupie, płytkie, pogardliwe wobec kobiet, sprowadzające wszystko do j
    > ednego.

Przecież to żaaarty!... gwenik luzuj, piąteczek jest! smile

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • gwen75 07.06.19, 11:20
    bunt_jest_moim_obowiazkiem napisała:

> Przecież to żaaarty!... gwenik luzuj, piąteczek jest! smile

Dla mnie takie teksty są jednak prostackie, bo odnoszą się do czyjejś sfery intymnej, prywatnej.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.06.19, 11:41
    gwen75 napisał:

> Dla mnie takie teksty są jednak prostackie, bo odnoszą się do czyjejś sfery int
    > ymnej, prywatnej.

No peeewnie, że tak. Anna L. robi sobie fun z mentalności "Januszów" z budowy... przecież nie z normalnych mężczyzn. Dla mnie to dość oczywistewink

--
  • szarlotka_ja 07.06.19, 15:22
    A mi się wydało śmieszne...
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.06.19, 09:11
    Tak, jak najbardziejbig_grin
    Tylko co do tego "wesoła i zabawna" - to raczej uważają, że "od razu widać, że ją ktoś dobrze przeleciał".
    Ostatnio mój bliski kolega z pracy: "A co ty taka uhahana, przecież twój facet w końcu nie wrócił... masz kochanka?". Oczywiście tak sobie razem żatrowaliśmy, ale od razu widać, że dokładnie miał to na myśli, o co w obrazku chodzi wink... no z tą moją modyfikacją przyczyny dla "wesołej i zabawnej".

--
  • uny 07.06.19, 10:34
    "Rysunki Anny L." rozumiem, że to raczej kobiecy punkt widzenia.

--
    http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • szarlotka_ja 07.06.19, 15:26
    Równie dobrze to może być pseudonim pana. Wszak jesteśmy w necie wink.
  • uny 07.06.19, 16:20
    eee nieee. strona na FB jest własnością pani.
    Chłop by takich pierdół nie zamieszczał.

--
    http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • szarlotka_ja 07.06.19, 16:48
    Zwracam honor, mnie się nie chciało googlować wink.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.