13.06.19, 00:58
Czlowiek tutaj wchodzi? W ostatnich miesiacach wejde raz na miesiac badz rzadziej ale wejde. Zastanawiam sie po co.... Nie za wiele nawet czytam. Wiem ze nie bylabym w stanie tego wszystkiego ogarnac, nadrobic ale wchodze. Po co? Chyba by sprawdzic czy forum jeszcze istnieje big_grin

--
... On sait que le temps c'est comme le vent
De vivre y a que ça d'important...
Edytor zaawansowany
  • gwen75 13.06.19, 01:06
    Może masz sentyment do forumowiczów? wink
  • mavika_88 13.06.19, 01:33
    Taka odpowiedz tez mi przyszla do glowy tongue_out smile

--
  • marcepanka313 13.06.19, 06:57
    Nudzisz się wink
  • frip777 13.06.19, 07:04
    może znów nam fotki wyśle co by się pochwalić jak wyglądatongue_out
  • mavika_88 13.06.19, 09:56
    No wlasnie nie. Jak sie nudze to tutaj nie wchodze.

--
  • frip777 13.06.19, 06:57
    mavi a ile twój facet ma wzrostu?tongue_out
  • mavika_88 13.06.19, 09:55
    Niedlugo powiem... Ile mial tongue_out

--
  • frip777 13.06.19, 13:24
    widziałem cię mavi w mieście na tongue_out
  • frip777 13.06.19, 13:26
    trzeba przyznać mavi, że ok wyglądasz, podobna moim zdaniem jesteś do jednej polskiej aktorki
  • uny 13.06.19, 13:41
    o! fripens rzucaj trop.

--
    [nieodżałowana emotka]
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • frip777 13.06.19, 13:59
    i tak za stary jesteś dla niejbig_grin
  • uny 13.06.19, 14:02
    kto wie? daj mi szansę.

--
    [nieodżałowana emotka]
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • frip777 13.06.19, 14:14
    nie jesteś w moim typietongue_out a tk na marginesie to śmieszą mnie te stare klamoty co startują do młodych kobiet, na co liczą?
  • uny 13.06.19, 14:30
    a ile Ty masz lat?

--
    [nieodżałowana emotka]
  • frip777 13.06.19, 14:36
    20 do setkitongue_out
  • uny 13.06.19, 14:40
    ja nie pytam o ruchy frykcyjne

--
    [nieodżałowana emotka]
  • frip777 13.06.19, 14:41
    jestem mężczyzną bez wiekutongue_out
  • obrotowy 13.06.19, 16:27
    frip777 napisała:
    > jestem mężczyzną bez wiekutongue_out

To pozostan przy nadziei.

Michael Jackson tez zaczynal jako czarny mezczyzna - a skonczyl jako biala kobieta.
  • frip777 13.06.19, 19:29
    u mnie jest na odwrót
  • turma.mortis 13.06.19, 19:31
    skończysz jako czarna kobieta?
    hmmmm

--
    mam jak mam heh
  • frip777 13.06.19, 19:54
    to nie jest na odwróttongue_out
  • turma.mortis 13.06.19, 23:48
    a świnie latają heh

--
    mam jak mam heh
  • frip777 14.06.19, 06:54
    latają zobacz na okładce floydówtongue_out
  • mavika_88 13.06.19, 23:29
    Widziales mnie i nie podszsdles??!! Nie przywitales sie? Jak mogles Fripo sad

--
  • turma.mortis 13.06.19, 23:49
    z takimi kompleksami to nawet z kasownikiem w tramwaju się nie przywita heh

--
    mam jak mam heh
  • frip777 14.06.19, 06:54
    za wysoka byłaśbig_grin
  • mavika_88 14.06.19, 10:00
    Nizsza od Ciebie

--
  • frip777 14.06.19, 13:06
    za dobrze wyglądasz, nie byłoby komfortu rozmowytongue_out
  • mavika_88 14.06.19, 13:24
    To bys na mnie nie patrzyl tongue_out albo... Odwrocilabym sie tylem

--
  • frip777 14.06.19, 13:39
    hehe a jak tyłek ok i co wtedy?big_grin nie śmieje się mavi, ale gdyby nie mój wygląd to bym chętnie się z tobą spotkał postęp zrobiłąś dużytongue_out
  • mavika_88 15.06.19, 00:24
    Jakby byl ok to zle? big_grin pierwsze slysze ze facet woli zeby tylek mu sie nie podobal tongue_out
    Tak tylko mowisz zebys chcial sie spotkac. Zawsze tak mowiles.
    Postep duzy bo... Zarabiam na siebie? Przecie to jest najwazniejsze.
    A wlasnie. Gdzies wspomniales ze masz jakas kobietke ze sie spotykasz. Tylko ze.... Musisz za nia placic big_grin jak Ty to wytrzymujesz? big_grin

--
  • frip777 15.06.19, 21:50
    sppotykam się od czasu do czasu ona brzydka ja też takze wiesz ten tegobig_grin
    chciałem się spotkać, ale nie byłoby to dla mnie komfortowe bo wyglądałbym jak ubogi krewny przy tobietongue_out ale chęci były i sa teraz nawet większe chyba niż kiedyśtongue_out
  • mavika_88 16.06.19, 01:38
    To dawaj Frip (ja zawsze na Ciebie chetna big_grin zsby zle to nie zabrzmialo. Czas u mnie taki ze.. Juz wiem ze to nastapi... Wiemy... planujemy.... (( ( rostanienie.... Wpierw jednak chce zrobic cos czego nie zrobilam do tej pory o co za malo sie staralam o... Powierzchownosc. Nigdy nie uwazalam ze ona jsst az tak wazna. Wychodzi na to ze czasem trzeba mocniej przykuc meski wzrok, by ta jedna osoba byla najwazniejsza. Faceci i tak zawszs beda patrzyli na inne. Rozumiem to. Staram soe. Wazne by mimo wszystko ich wzrok zawsze wracal do jednej. Nawet jesli gdzies sie zablaka. Zeby tam trwal - Przy jednej. Tak wiec... Musze cos zmienic zeby przykuc wzrok. Mimo iz juz przesadzone, to zmiana jest potrzebna zeby sie nie obwiniac ze nie pielegnowalo sie tego ogrodu)))) nie wiwm na czym skonczylam. A tak serio Fripo to zycze Ci powodzeni. Tak tylko mowisz ze brzydka ale skoro z nia jestes to dla jakiegos powodu i widzisz w niej piekno. Wiec nie mow tak o niej. A jesli Ci nie odpoaiada to nie ma sensu z taka byc. (((ja postanowilam ze jak 3 ci sie skonczy to ja zaczne nowy etap ktorego nie chce przerwac. Chce zostac.... Stara panna. Widocznie to mi pisane skoro z facetami nie moze sie ulozyc.))) strasznie odbiegam od mysli glownych wiec pora konczyc.

--
  • frip777 16.06.19, 09:26
    a widzisz wygląd ważnytongue_out
    ja nie mam dziewczyny, spotykamy się tylko z nudów
  • mavika_88 16.06.19, 11:29
    Taaaa. Z nudow. A ic Fripo. Moze nie na miejscu bedzie to co napisze. Ale... Pewnie nie musisz placic juz za seks. A taki z osoba ktora juz znasz, rozumiesz na pewno inaczej wyglada. Inaczej smakuje smile a gdy dojdzie do tego uczucie (mysle ze u Ciebie jakas zażylosc sie pojawila tongue_out) to juz w ogole. Tak teoretyzuje bo porownania nie ma jak jest bez uczucia.
    Kurcza. Dzisiaj spalam max 3 - 4 godz big_grin poszlam spac o 5:30. Od 2 godz prowadzilam rozmowe. I..... Bardzo pomogla. Jednak nie warto czegos ukrywac. Swoich najwiwkszych niemocy. Kiedys cos mialam tylko i wylacznie dla siebie... I powiedzialam w koncu o swojej niemocy. O wiele lepiej mi. I Jemu. W koncu cos zfozumial..... Czlowiek to mega dziwna istota. Strasznie moze sobie pokomplikowac zycie. Nie potrzebuje innych by wyrzadzic sobis ogromna krzywde....

--
  • frip777 16.06.19, 11:35
    mavi nie ma w tym żadnej tajemnicy - z braku laku i tyle, nie wiesz że jak kobieta wykazuje zainteresowanie to od razu wydaje się piękniejsza?tongue_out
  • uny 13.06.19, 09:41
    przyzwyczajenie moja droga.
    przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka

--
    [nieodżałowana emotka]
  • mavika_88 13.06.19, 10:13
    smile
    Hmmm przyzwyczajenie bylo kiedys gdy zagladalam niemalze codziennie. Teraz potrafiewejsc nawet po kilku miesiacach. I... Nie odczuwam potrzeby zwby wejsc. Zapominam o forum calkowicie. Czasem jednak trafi taka mysl. Takie przeczucie. Ze musze tam wrocic. Chocby miala to byc chwila. Czy czlowiek przypadkiem nie wraca tutaj wtedy gdy mu zle? Gdy czegos jednak brakuje. W szczegolnosci jesli doznawal tutaj jakiejs ulgi. I tak i nie. Bywalo w ostatnim czasie zle. (czlowiek ciagle sie uczy. Jak to w pracy ludzie potrafia byc nawistni. Jesli nastepuje innych degradacja, Ty zostajesz i do tego podwyzsza. Doszukuja sie. Rzucaja nawet oszczerstwami. A czlowiek pracuje w zgodzie ze swoim sumieniem. Zobaczylam ze lepiej nieraz wychodza Ci ktorzy nie maja sumienia. Ale.... Na dluzsza mete, po noworocznych zmianach okazuje sie kto zostaje doceniony. Przez jednych doceniony przez drugich zgnojony. To wszystko juz minelo. Tzn poukladalam to w glowie. Inni zaakceptowali decyzje z gory i tez im w miare przeszlo. Ja przeszlam za to totalne odizolowanie w pracy. Tam nie ma kolezanek. Nawet najlepsze sa w stanie jedna na druga kablowac. Co mnie nieraz smieszylo.) taka krotka mysl. Moglam wtedy wejsc z poczatkiem roku bo mialam dola. Czyli nie do konca gdy jest mi zle to tutaj wchodze. Czasem zwyczajnie pojawia sie jakis impuls.

--
  • turma.mortis 13.06.19, 10:20
    mavika_88 napisała:

Czasem zwyczajnie pojawia sie jakis impuls.
    >

impuls był po latach nieobecności heh
    teraz dla znajomości zawartych wink

--
    mam jak mam heh
  • samysliciel 13.06.19, 16:23
    Z tego co wiem przyzwyczajenie nie określa częstotliwości powrotów wink
    Teraz ciepło, obcujesz z naturą, zrobi się zimno to i częściej zaglądać będziesz wink
  • obrotowy 13.06.19, 16:33
    Takie przeczucie. Ze
    > musze tam wrocic. Chocby miala to byc chwila. Takie przeczucie.

tez miewam przeczucia.

10 lat temu zanioslem stary (ale sobry) telewizor do piwnicy

i zawsze wstawiajac tam rower patrzylem - czy mi go jeszcze nie ukradli.

ktoregos dnia mialem przeczucie, ze cos mi w piwnicy kradna...
    schodze i patrze: telewizor jak stal - tak stoi...
    ale ukradli mi rower.
  • turma.mortis 13.06.19, 16:42
    biedactwo sad by true heh
    pajac wink

--
    mam jak mam heh
  • obrotowy 13.06.19, 16:50
    jak ci powiem , hloopcze, ze przez 20 lat ukradli mi 3 rowery - to moze to i smieszne

- bo finanse mi sie przez to nie zawalily...

- ale dla szerszej refleksji spolecznej - to raczej smutne...
  • turma.mortis 13.06.19, 16:55
    widocznie mieszkasz w krainie złodziei rowerów heh

to nie jest smutne
    to jest totalny analfabetyzm z dziedziny zabezpieczeń wink
    i to twój własny

--
    mam jak mam heh
  • frip777 13.06.19, 19:28
    widzę na forum zawiązały się prawdziwe przyjaźnie
  • turma.mortis 13.06.19, 19:33
    oj tam fripek heh
    zawsze były wink

jaźnie przy tongue_out

--
    mam jak mam heh
  • frip777 13.06.19, 19:56
    może nie nokaut, ale obrotowy cię punktuje co rundatongue_out
  • turma.mortis 13.06.19, 20:03
    kpisz heh

--
    mam jak mam heh
  • frip777 13.06.19, 20:13
    różnica klas jest między wami, z gwenikiem jeszcze dajesz rade, ale tutaj to obrotowy cię do szkoły zabiera co rundabig_grin
  • turma.mortis 13.06.19, 20:48
    oki

--
    mam jak mam heh
  • frip777 13.06.19, 20:55
    tylko tyle? po tobie spodziewałęm się czegoś więcejtongue_outchociaż heh trzeba było dodaćtongue_out
  • turma.mortis 13.06.19, 21:00
    wiem że chciałeś heh

--
    mam jak mam heh
  • frip777 13.06.19, 21:02
    nie chciałem, przyszedłem to tego wątku dla mavibig_grin
  • turma.mortis 13.06.19, 23:51
    i się z nią na mieście nie przywitałeś heh wink

--
    mam jak mam heh
  • gwen75 14.06.19, 00:30
    frip777 napisała:

> widzę na forum zawiązały się prawdziwe przyjaźnie

big_grin
  • nerw_rdzeniowy 13.06.19, 21:13
    Forum to substytut prawdziwego życia głosze to od lat, Ty Mavi masz chyba prawdziwe życie, także pytanie jak najbardziej na miejscu wink.
    Ja czasem wchodzę na forum żeby dzielić się swoimi obserwacjami.
  • marcepanka313 15.06.19, 13:24
    Czyli czas kiedy tu pisała był czasem nieprawdziwym,
    bo wtedy nie zdawała takiego pytania?

Może potrzeby były inne....
  • dolores2222 15.06.19, 13:29
    O to to, potrzeby.
    Słowo klucz wink
  • marcepanka313 15.06.19, 13:56
    Wkurza mnie takie ocenianie kogoś.... Skąd Nerw ma takie info o czyimś życiu... chyba że pisze to ze swojej perspektywy, ale niech wtedy używa odpowiedniej formy.
    Można zaryzykować twierdzenie, że cały świat wirtualny jest nieprawdziwy, czy to forum, czy obecność na różnych portalach, mediach społecznościowych..... bo też niekoniecznie obecność na nich przekłada się na realne życie.
    Może bycie na forum to pewien rodzaj potrzeby rozmowy z ludźmi różnymi od nas ale jednocześnie z podobnymi problemami, o których w realu nie rozmawiasz, bo nie masz z kim, bo nie chcesz, bo nie potrafisz, bo może ktoś ocenić.....
    Jeśli masz takie odczucia Nerwie to nazwij je swoimi.... nie oceniaj z pozycji lepiej wiedzącego.
    No to było z mojej strony na tyle tongue_out
  • dolores2222 15.06.19, 14:13
    Lepiej bym tego nie wyraziła big_grin
    To by było na tyle tongue_out
  • marcepanka313 15.06.19, 17:04
    No. wink
  • gwen75 16.06.19, 01:11
    marcepanka313 napisała:

> Jeśli masz takie odczucia Nerwie to nazwij je swoimi.... nie oceniaj z pozycji
    > lepiej wiedzącego.

Nerw to taki "prorok", "mesjasz", ale i tak znacznie mniej upierdliwy od naszego dyżurnego trolla wink
  • nerw_rdzeniowy 16.06.19, 10:32
    Nie używaj wobec kogoś określeń których znaczenia dobrze nie rozumiesz. Można nazwać mnie popularyzatorem lub propagatorem np. zdrowego rozsądku.
  • gwen75 16.06.19, 11:04
    Nawołujesz tutaj jak prorok. Jakbyś chciał kogoś zbawić. Jakbyś miał jakąś wiedzę niedostępną dla innych.
    Tymczasem wielu forumowiczów dokładnie wie dlaczego tu jest i nie potrzebuje "dobrych rad".
    Wielu pisze z doskoku i nie siedzi na forum non stop.
  • nerw_rdzeniowy 16.06.19, 12:13
    Słowa prorok czy zbawić nie są tu na miejscu, w wątku było wyraźne pytanie "Po co?" to na nie odpowiedziałem.
    Ty taki piewca tolerancji i wzajemnego szacunku a czepiasz się jak ktoś wyrazi swoją opinię na forum które przecież
    jest do wymiany poglądów i dyskusji.
  • frip777 16.06.19, 12:17
    gwenik totalna opozycjabig_grin
  • gwen75 16.06.19, 12:45
    nerw_rdzeniowy napisał(a):

> Słowa prorok czy zbawić nie są tu na miejscu

nerw_rdzeniowy napisał(a):

> Forum to substytut prawdziwego życia głosze to od lat

wink
  • nerw_rdzeniowy 16.06.19, 20:15
    Widzę, że wolisz wklejac poszczególne zdania które razem zebrane nie maja sensu zamiast po męsku przyznać się do błędu
  • nerw_rdzeniowy 16.06.19, 10:23
    A skąd wiesz z kim rozmawiasz o swoich potrzebach na forumach i innych portalach? Czy przypadkiem nie rozmawiasz z jedną osobą ukrywającą się pod kilku nickach? Albo czy pod nickiem Młoda20 nie kryje się wąsaty chłop?
    Pomimo niezrozumienia z jakim się spotykam nadal będe głosił swoje przemyślenia chyba że Szarlota mnie zbanuje.
  • marcepanka313 16.06.19, 10:35
    Jeśli piszesz z kimś jakiś czas, to jednak trochę poznajesz, nie twierdzę że znasz....
    Ale w realu ludzie też zawodzą, mimo, że wydaje się, że to ktoś szczery, fajny, czy dobry.... może okazać się druga twarz jest jednak inna. Jest takie ryzyko w necie, ale przynajmniej masz możliwość rozmowy, dyskusji, żartu... może to jest ta właśnie potrzeba.....
    To mówisz kobieto,że jesteś na emeryturze wink
  • nerw_rdzeniowy 16.06.19, 12:17
    W realu można też trafić na mitomanów ale jest im trudniej, np wąsaty chłop nie przedstawi swojej osoby jako młodej dziewczyny ;-P
  • marcepanka313 16.06.19, 12:49
    W realu skrzywdzenie emocjonalne boli bardziej od wirtualnego....
  • frip777 16.06.19, 12:55
    w necie ludzie częściej są szczerzy
  • dolores2222 16.06.19, 20:21
    Może inaczej bym to ujęła...
    W realu wielu rzeczy nie powiem głośno. Z różnych powodów.
    Tu mogę głośno pisać, odkrywać swoją twarz, dzielić się poglądami, nie zawsze społecznie akceptowalnymi. A jedyne, co może mnie tu czekać to konstruktywna krytyka inteligentnych osób. Lub też połajanki Gwena. Lub też zniewagi nieśmiertelnego. Ale to nie robi na mnie żadnego wrażenia. Lubię za to dyskusje, a zwłaszcza jeśli ktoś ma inne zdanie i nie próbuje mnie na siłę do niego przekonać. Lubię rozmawiać.
  • frip777 16.06.19, 20:33
    ja lubię ludzi szczerych, sam co myśle to mówię w realu, staram się nie obrażać przy tym innych, choć róznie to wychodzi niestety
  • nerw_rdzeniowy 16.06.19, 20:37
    o tym, czy ktoś brzydki też walisz prosto z mostu?
  • frip777 16.06.19, 20:49
    jak by mnie ktoś zapytał o opinie to tak
  • marcepanka313 16.06.19, 21:12
    To nie chodzi tylko o szczerość... W necie opinia osoby, której nie znam, nie ufam, nie ma takiego znaczenia. W życiu boli cios zadany od osoby bliskiej czy ważnej. Im bardziej ważna osoba tym ból bardziej odczuwalny.
  • nerw_rdzeniowy 16.06.19, 21:19
    To właśnie jest to o czym pisałem: internet stwarza pozory.
  • marcepanka313 16.06.19, 21:29
    Niekoniecznie, są ludzie którzy w necie są tak samo szczerzy jak w realu.... A w realu też są ludzie którzy szczerzy nie są.
    To nie internet... to ludzie stwarzają pozory.... z jakiegoś powodu
  • dolores2222 16.06.19, 21:30
    Nie.
    Ja akurat jestem tu najbardziej szczera i otwarta.
    Nikt mnie nie zna tak jak osoby z tego forum.
    To nie są pozory. To jest inny wymiar bycia, rozmów, relacji.
  • frip777 16.06.19, 21:21
    ale bliska osoba często ściemni aby nie urazić , a obcy w necie częśto nie mają z tym problemów
  • marcepanka313 16.06.19, 21:31
    Niekoniecznie trzeba ściemniać, po prostu do każdego są inne drogi żeby dotrzeć
  • witrood 13.06.19, 21:58
    Ja po to, bo lubię sobie coś czasem popisać. I dialog poprowadzić pisemny. Tu jeszcze się da w przeciwieństwie do większości komentarzy w internecie.

--
    People are stranger, people in danger...
  • marcepanka313 13.06.19, 22:00
    To w temacie popisać.... kiedy wyjeżdżasz? wink
  • witrood 13.06.19, 22:44
    pn

--
    People are stranger, people in danger...
  • dolores2222 15.06.19, 10:01
    A dokąd to, Witku?
    Bo chyba się pogubiłam w twoich wojażach wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.