Dodaj do ulubionych

A czytaliście

15.06.19, 19:20
to ?
Ale siara. Francja to stan umysłu jednak. wink

--
People are stranger, people in danger...
Edytor zaawansowany
  • dolores2222 15.06.19, 20:08
    Mnie zaś zastanawia, ile ludzkich istnień można by uratować.... lub psich...
    Wiem, wiem, kultura, dorobek cywilizacji... Ale jakoś bardziej do mnie przemawia przekazywanie wielkich kwot na ratowanie życia, niż na odbudowę tego czy innego zabytku. I mam świadomość, że posypią się na mnie gromy wink
  • obrotowy 15.06.19, 20:16
    dolores2222 napisała:
    > Mnie zaś zastanawia, ile ludzkich istnień można by uratować....

i.. co potem - Ty dasz im jesc ?

- gromy sie na Ciebie nie posypia.

ale ludzi (na tej Planecie) jest i tak za duzo.

wiec niech radza sobie sami.
    tymczasem katedra Notre Dame - jest jedna.

• gyubal_wahazar 15.06.19, 20:32
    Jakby twój dzieciak umierał, a ktoś wiedząc o tym, zamiast na ratowanie go wrzuciłby na Notre Dame, też byś uważał że wszystko jest git ? Co trzeba mieć w tym pustym czajniku, by pierdzielić takie bzdety ? Nie ma takiej skorupy na świecie jakiej nie można odbudować, a życia się nie wróci. Trudne, nie ?

--
    Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
  • gwen75 15.06.19, 21:16
    gyubal_wahazar napisał:

> Co trzeba mieć w tym
    > pustym czajniku, by pierdzielić takie bzdety ?

Co trzeba mieć, żeby ciągle z taką wyższością poniżać innych?
    Nie twierdzę, że powiedział mądrze. Ale czytanie świętoszkowatego rycerza to też nic przyjemnego wink
  • gyubal_wahazar 15.06.19, 21:29
    Co trzeba mieć, by po tylu latach forumowania nie wiedzieć, jak wyszarzyć typa, którego nie chce się czytać ?
    Czytanie wiecznie czymś zestrachanej owieczki, drepczącej posłusznie w stadku, to z kolei uczta dla smakosza wink

--
  • gwen75 15.06.19, 21:38
    Tak się zastanawiam czy ta twoja świętoszkowatość i "prawość" nie jest czasem na pokaz wink
  • gyubal_wahazar 15.06.19, 21:44
    Kombinujesz, że chcę cię uwieść ?

--
  • gwen75 15.06.19, 22:09
    Pudło wink
  • witrood 15.06.19, 20:17
    To już musiałby na to ktoś się zdeklarować. Jak widać deklaracje bywają bez pokrycia. Kwestia honoru i przyzwoitości. To mnie zadziwia.
    Notre Dame jest własnością państwa francuskiego. Uważam, że stać ich na odbudowę we własnym zakresie.
    Ja się dorzucać nie zamierzam. Zresztą biedna po wojnie Polska dała radę odbudować Warszawę, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Szczecin i wiele innych we własnym zakresie.

--
    People are stranger, people in danger...
  • frip777 15.06.19, 21:59
    zwierzętom tak, ale ludzie niech sobie radzą sami dać wędkę a nie rybytongue_out pomijam ekstremalne przypadki typu choroba i drogie leczenie
  • dolores2222 15.06.19, 22:05
    Zapraszam na wolontariat do hospicjum dziecięcego.
  • frip777 15.06.19, 22:16
    mnie? ja się do tego nie nadaję i nie mam czasu zwyczajnie na to
  • dolores2222 15.06.19, 22:19
    Może nabrałbyś dystansu do swoich braków w urodzie i nie tylko.
    Zapewne nabrałbyś.
  • frip777 15.06.19, 22:27
    to co piszesz jest bez sensu, jest czas kiedy człowiek jest zdrowy młody silny i wtedy uroda jest mu potrzebna,a ty mi piszesz coś w stylu -zobacz inni mają gorzej...
  • szarlotka_ja 15.06.19, 21:32
    Przecież na całym świecie są takie mądrale. I w Polsce się zdarzają. Wystarczy poczytać ile co roku deklarują kasy na np. WOŚP, a jak przyjdzie do wpłaty to nagle zapomnieli.
    Co do dyskusji czemu na katedrę, a nie na co innego. Ich pieniądze ich wybór. Ja też swoje pieniądze wpłacam na takie zbiórki, jakie ja chcę i nikomu nic do tego.
  • frip777 15.06.19, 22:00
    umiesz liczyć licz na siebietongue_out
  • szarlotka_ja 15.06.19, 22:02
    O, to, to. Dlatego ja na nikogo nie liczę wink.
  • frip777 15.06.19, 21:54
    ich pieniądze ich prawo, możesz zawsze połowę pensji przekazać na odbudowę przecież z głodu nie umrzesz....
  • marcepanka313 15.06.19, 22:34
    Na szczęście nie jestem francuskim milionerem....wink
  • green.amber 15.06.19, 23:01
    ooo też bym wolała być na ten przykład miliarderem hiszpańskim wink

--
    Zważaj na swoje myśli, ponieważ one stają się twoimi słowami. Zważaj na swoje słowa, ponieważ one stają się twoimi uczynkami. Zważaj na swoje uczynki, gdyż one stają się twoimi nawykami. Zważaj na swoje nawyki, gdyż one stają się twoim charakterem. A twój charakter staje się twoim przeznaczeniem.
  • marcepanka313 16.06.19, 07:47
    W zasadzie nie mam uprzedzeń..... mogę też być milionerką/miliarderką polską.... wink
    Tylko zacząć mi się nie chce wink
  • turma.mortis 15.06.19, 23:02
    i dalej leją się pedały
    a żadem nic nie zrobi
    bo tylko morda silna i litera heh
    kurwa hipokryci tych czasów
    gadające głowy netu wink

czemu nic bo nie mam siły skurwysyny

--
    mam jak mam heh
  • nerw_rdzeniowy 16.06.19, 10:46
    Pisze na końcu artykułu, że chcą wiedzieć na co pójdą pieniądze.
    Może się obawiają, że część kasy zostanie wydana nie wiadomo na co , były takie pojedyncze akcje w Polsce różne fundacje
    pod szlachetnym płaszczykiem pomocy potrzebującym zbierały głownie na swoje zarządy a może chodzi o coś całkiem innego...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.