06.07.19, 20:46
Kto z Was był na cafe.pl? Szczerze.
I jaki miał nick? Szczerze.
Edytor zaawansowany
  • silencjariusz 06.07.19, 20:55
    Byłem. Ale jakem się zwał to nie pomnę. Chyba wszystkie portale randkowe przeszedłem. Bezskutecznie. No ale to pewnie przez gruczoły jadowe...
  • abc_meee 06.07.19, 21:08
    Ok. Doceniam, że napisałeś. No może mniej, a propos drugiej części ze szpilami do kogoś tam. Po cholerę się trujesz sam. p.s. no i jestem ciekawa, zwyczajnie jaki miałeś nick. Ale to pyt. retoryczne. Wiadomo.
  • silencjariusz 06.07.19, 21:18
    Nie truję się. Gupik chyba się nazywałem.
  • abc_meee 06.07.19, 21:30
    OK. dzk.
  • dolores2222 06.07.19, 21:25
    Też była kiedyś dawno temu. Nicka też nie pamiętam. To świadczy zapewne o tym, jak mi tam poszło big_grin
    To było bardzo specyficzne miejsce.
    Mało facetów zainteresowanych czymkolwiek więcej niż ss.
    A niektórzy chyba jedynie popisać sobie chcieli, żeby poprawić swoje samcze samopoczucie. wink
    Byłam tam krótko albo jeszcze krócej.
    A z ciekawości, Silu, jakie portale oprócz Sympatii zaliczyłeś?
    Bo mnie jedynie owo sympatyczne miejsce przyciągnęło tongue_out
  • abc_meee 06.07.19, 21:31
    Ok. Dzk za wpis.
  • frip77 07.07.19, 12:06
    na portalu randkowym to przede wszystkim trzeba wyglądać, reszta to tylko dodatek
  • dolores2222 07.07.19, 12:11
    O, Fripek! big_grin
    A jak tam randka?
  • frip77 07.07.19, 12:15
    moich spotkań nie nazywam randkami
  • dolores2222 07.07.19, 12:22
    A różnica polega na?...
  • frip77 07.07.19, 12:25
    randki wg nie to poprzedzenie związku....
  • dolores2222 07.07.19, 12:37
    A skąd masz pewność, że twoje nie randki nie doprowadzą do związku?
  • frip77 07.07.19, 12:38
    bo żadne z nas tego nie chce, a spotykamy się bo lepszych opcji nie mamy ot tak z nudów, samotności
  • dolores2222 07.07.19, 12:40
    Ani kulawa, ani garbata nie jestem, ale jakoś nie umiem sobie znaleźć kogoś na ot tak...
    Wniosek? Chyba straszna pokraka emocjonalna jednak ze mnie sad
  • frip77 07.07.19, 12:45
    bo masz wymagania odnośnie wyglądu, obniż je do zera i będziesz się kijem oganiała od facetówbig_grin
  • abc_meee 07.07.19, 12:47
    każdy ma wymagania. Ty też frip. Ale dla każdego to co innego.
  • frip77 07.07.19, 12:49
    ja nigdy nie miałem szans na normalny związek i nie wymagam niczego spotykam się na luzie bez żadnych planów na przyszłość
  • dolores2222 07.07.19, 12:52
    Oczywiście, że mam.
    Nigdy nie twierdziłam, że nie zwracam uwagi na wygląd. Tyle tylko, że on nie jest kluczem. Nigdy nie był. Ale jest istotny, zwłaszcza w fazie poznawania się, kiedy rodzi się wzajemna fascynacja.
    Pisałam tu już też, że mnie się zazwyczaj podobają faceci, którzy średnio podobają się innym kobietom. Teoretycznie więc powinnam kogoś móc wyczaić. Praktycznie: zero. suspicious
  • frip77 07.07.19, 12:54
    właśnie - wygląd jest istotny na początku, czyli jak jest się brzydkim na samym początku jest bye bye
    może w twoim przedziale wiekowym sensowni faceci są dawno zagospodarowani?
  • dolores2222 07.07.19, 12:56
    Myślę, że taka może być smutna prawda.
    A jak coś się odgospodaruje to rój harpii ino czeka big_grin
  • frip77 07.07.19, 12:58
    tak czy inaczej miałas swoje 5 minut nie masz powodów do narzekań, a , że młodośc i uroda nie są wieczne więc pozostaje wspominać, ciesz się, ze masz cotongue_out
  • dolores2222 07.07.19, 13:00
    Tia, cieszę się jak cholera suspicious
    Zwłaszcza w samotne niedzielne przedpołudnie ta radość mnie uskrzydla tak, że prawie dziób złamałam na niebios bramie suspicious
  • frip77 07.07.19, 13:03
    a ja się mimo wszystko cieszę z życia, a myślę, że miałem wżyciu gorzej niż ty
  • dolores2222 07.07.19, 13:06
    Tak, wiem, bo jesteś brzydki...
  • frip77 07.07.19, 13:09
    nie miałem przez to życia towarzyskiego jak normalny młody człowiek, nie da się tego nadrobić
  • dolores2222 07.07.19, 13:15
    Na litość Thora, naprawdę tak myślisz?
    Czy twoja brzydota nie siedzi li tylko w twojej głowie?
  • frip77 07.07.19, 13:25
    ludzie mi wprost to mówili, jak byłem młody to dość częśto się zdarzało
  • frip77 07.07.19, 13:26
    dziwne dla mnie było zawsze to że ludzie nie mogą uwierzyć w czyjąś brzydotę, a np jak ktoś jest na raka chory to co innego
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 15:03
    frip77 napisał(a):

> dziwne dla mnie było zawsze to że ludzie nie mogą uwierzyć w czyjąś brzydotę, a
    > np jak ktoś jest na raka chory to co innego

Bo brzydota jest subiektywna, a rak obiektywny...
    brzydki mężczyzna dla kogoś może być do zaakceptowania, nawet pokochania... a rak to rakwink

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • frip77 07.07.19, 15:23
    piszesz o ludziach przeciętnych, a nie brzydkich
  • nerw_rdzeniowy 07.07.19, 15:24
    >Pisałam tu już też, że mnie się zazwyczaj podobają faceci, którzy średnio podobają się innym kobietom.

Klasyczna kobieca ściema oj drogie panie...gdyby od ściemniania można było latać.
  • dolores2222 07.07.19, 15:31
    Jako ten orzeł kołowałabym nad twoją głową, a następnie zniżyłabym lot, żeby cię dziobnąć w petynę suspicious big_grin
  • nerw_rdzeniowy 07.07.19, 19:12
    chciałabyś mnie zadziobać, żeby nie było komu głosić prawdy.
  • abc_meee 07.07.19, 19:13
    u mnie tu tacy łażą w niedzielę, ładnie ubrani, co chcą głosić prawdę ..
  • frip77 07.07.19, 16:35
    tak samo jak faceci ściemniają, że nie lubią dużych biustów
  • dolores2222 07.07.19, 16:39
    A to ciekawe...
    W czym duży biust jest lepszy w odbiorze?
    A jeśli miałbyś wybór:
    duży i obwisły czy mały ale jędrny?
  • frip77 07.07.19, 17:07
    wybieram gianne michaelssmile
  • obrotowy 07.07.19, 17:09
    frip77 napisał(a):
    > tak samo jak faceci ściemniają, że nie lubią dużych biustów

duzych biustow - nie lubimy. - to przeszkadza w seksie.
    wystarczaja srednie, lub nawet male.

no i co ?
  • uny 07.07.19, 17:14
    jak biust może przeszkadzać w seksie? no kurde nie wiem

--
    [nieodżałowana emotka]
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • obrotowy 07.07.19, 17:28
    w obracaniu Panienki do przodu i do tylu.

wiencej wagi, wiencej pracy smile
  • abc_meee 07.07.19, 19:12
    panienki przez duże "P"
    ha ha ha ha
    jeszcze brakuje dużego "M"
  • uny 07.07.19, 19:27
    to Ty leniuch jesteś. przy Twoim podejściu do forum bym się do tego nie przyznawał.

--
    [nieodżałowana emotka]
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • abc_meee 07.07.19, 19:30
    ważne żeby każdy był sobą. Albo odwrotnie.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 20:09
    uny napisał:

> jak biust może przeszkadzać w seksie? no kurde nie wiem

big_grin big_grin big_grin

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • uny 06.07.19, 22:06
    ja byłem. nie pamiętam nicka sad

--
    [nieodżałowana emotka]
  • abc_meee 06.07.19, 22:10
    oki. szkoda że nie pamietasz.. Ale dzięki za odzew.
  • dolores2222 06.07.19, 22:19
    A szukasz kogoś po nicku?
    Bo po co ci to potrzebne?
  • abc_meee 06.07.19, 22:21
    Ciekawa jestem. Bo tam byłam długo. A czuję, że tu ludzie też są stamtąd. Ot.
  • uny 06.07.19, 22:21
    niestety moja bytność tam dość szybko się skończyła, nie do końca rozumiałem zwyczaje tam panujące.
    napisałem coś i mnie jakaś ofukała. pomyślałem coś dla ciebie uny ta zabawa nie jest zdrowa.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • abc_meee 06.07.19, 22:22
    a tu jest zdrowa zabawa?
  • uny 06.07.19, 22:25
    tu raczej nie rozmawiamy prywatnie. choć drzewiej bywało

--
    [nieodżałowana emotka]
  • 6688katarzyna 06.07.19, 22:28
    Było to szalenie miło, towarzysko, gwarnie i wesoło. Ludzie lubili się, lubili ze sobą rozmawiać, przychodzili tu dla siebie.
    Ale to dobrą dekadę temu. Jak nie więcej.
    Wieczorem zbierało się i ze dwadzieścia osób. Rozmowy szły w błyskawicznym tempie.
    Były spotkania. Pary, Porodziły się dzieci.
    Fora umarły śmiercią naturalną : ) Trudno, tak bywa.
  • uny 06.07.19, 22:39
    media społecznościowe zrobiły swoje. teraz są grupy na FB.
    marnie widzę jak SŁS przenosi się na FB

--
    [nieodżałowana emotka]
  • dolores2222 06.07.19, 22:49
    Nie ma mnie na fejsiu ani innym takim.
    Znaczy przyjdzie śmiercią naturalną od obucha paść tongue_out
  • abc_meee 06.07.19, 22:29
    czyli ciągle takie niby prawdziwe gadki. Niby.
  • 6688katarzyna 06.07.19, 22:26
    Nigdy nie byłam.
    Za to pamiętam czat na Gazecie.
    To był odlot! I jedne z najprzyjemniejszych moich chwil w necie : )
  • abc_meee 06.07.19, 22:31
    Oki. Dzięki.
    Odnosnie czatu... też taki był ale na poczcie gazety. Czyli raczej już nie "publiczny".
  • 6688katarzyna 06.07.19, 22:33
    Czat na poczcie był prywatny, czat na Gazecie był publiczny, choć okienka były prywatne.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 00:52
    Byłam. zaraz jak tylko rozstałam się z mężem, w marcu 2017.
    Pamiętam że to był mój pierwszy kontakt netowy, nigdy wcześniej nie pisałam z mężczyznami obcymi... dziwne to było i nowe doświadczenie.
    Chyba byłam na 2-3 randkach z niego: jeden to koleś z 15 lat młodszy z którym przegadałam cały wieczór o gwiezdnych wojnach (w chwili szczerości przyznał się, że mieszka z panną i swoim małym dzieckiem (!), na koniec chciał mnie pocałować, ale uciekłam). Drugi jakiś taki wysoki chudy ochroniarztongue_out - okazało się że ma 49 lat i wtedy mi się taaaki stary wydawałtongue_out
    Niby to było nie tak dawno, a jakby lata świetlne minęły...

--
  • timiy2 07.07.19, 11:43
    Byłem i jak wszyscy nicka już nie pamiętam....

--
    Common sense is no so common...
    .
    Freedom is life's great lie...
  • uny 07.07.19, 12:31
    a ja sobie chyba przypomniałem "obserwator" (chyba).

--
    [nieodżałowana emotka]
  • dolores2222 07.07.19, 12:36
    I miałeś takie duże oko w zdjęciu profilowym?
  • uny 07.07.19, 13:00
    nie, nie miałem oka w profilu.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • dolores2222 07.07.19, 13:02
    A to nie mieliśmy zbliżenia tongue_out
  • uny 07.07.19, 13:04
    ja swoje zbliżenia pamiętam tongue_out

--
    [nieodżałowana emotka]
  • dolores2222 07.07.19, 13:06
    Ja swoje też big_grin
    Chyba suspicious
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 12:39
    uny napisał:

> a ja sobie chyba przypomniałem "obserwator" (chyba).

Pamiętam i Obserwatora i Gubika big_grin
    Ja chyba byłam wymowaczernismile Ale ja tam krótko rozmawiałam.

--
  • dolores2222 07.07.19, 12:43
    No mnie to nawet jakiś obserwator chyba podrywał suspicious
    Ale nie pamiętam, czy to ten czy inny big_grin
    Jeno tyle, że miał takie przerażające wielkie oko big_grin
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 12:46
    dolores2222 napisała:

> No mnie to nawet jakiś obserwator chyba podrywał suspicious
    > Ale nie pamiętam, czy to ten czy inny big_grin
    > Jeno tyle, że miał takie przerażające wielkie oko big_grin

big_grin
    Ja chyba też pamiętam tą sygnaturkęsmile

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 12:49
    bunt_jest_moim_obowiazkiem napisała:

> dolores2222 napisała:
    >
    > > No mnie to nawet jakiś obserwator chyba podrywał suspicious
    > > Ale nie pamiętam, czy to ten czy inny big_grin
    > > Jeno tyle, że miał takie przerażające wielkie oko big_grin

> big_grin
    > Ja chyba też pamiętam tą sygnaturkęsmile
    ja miałam zdaje się moje popiersie z twarzą w cieniu... chodziło o to żeby było łomantycznie, tajemniczo.. no i żeby twarzy nikt nie rozpoznałbig_grin

--
  • dolores2222 07.07.19, 12:54
    Po babkach nie łaziłam, to nie pomnę. Ale to oko mi tak w oko wpadło big_grin
    Ja miałam zdjęcie na łące z twarzą bokiem, też średnio widoczną tongue_out
    I teraz kurna mnie męczy, jaki był ten nick suspicious
  • uny 07.07.19, 13:02
    u mnie był ludek CGI ze szkłem powiększającym w łapce -chyba. dawno to było i już nieprawda

--
    [nieodżałowana emotka]
  • uny 07.07.19, 13:15
    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcST0mevQ4p41tamHUUpr0WB5DTfpZg7LJmGjkLuSzDyqP9THzLa8w
    coś takiego

--
    [nieodżałowana emotka]
  • dolores2222 07.07.19, 13:16
    No cóż, z przykrością stwierdzam, że nie było zbliżenia big_grin
  • uny 07.07.19, 13:17
    przykro mi również

--
    [nieodżałowana emotka]
  • abc_meee 07.07.19, 12:45
    kurcze nie pamiętam tych nicków. A może nie chcę pamiętać.. wink
  • dolores2222 07.07.19, 12:55
    Ktoś ci tam zalazł za skórę? wink
  • uny 07.07.19, 13:04
    reakcja niektórych ludzi (pań w moim przypadku) była bardzo zaskakująca. w życiu bym się nie spodziewał, że można tak reagowań na niewinny komentarz.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • dolores2222 07.07.19, 13:07
    Np.?
    Bom żywo zaciekawiona, co w mniemaniu Unego znaczy: niewinny big_grin
  • uny 07.07.19, 13:12
    wiesz co, to chyba był komentarz do zdjęcia, na którym osoba była na szlaku turystycznym. komentarz dotyczył tego łażenia. nie pamiętam co mi odpowiedziała ale jakbym sztachetą w cymbał dostał.
    tak sobie pomyślałem, że "o ja pierdole"

--
    [nieodżałowana emotka]
  • dolores2222 07.07.19, 13:14
    No np. jakbym to była ja. I jakby mi Sil ciągle docinał z tym, że muszę "rozchadzać", to co się dziwisz. Może ona też musiała big_grin
  • uny 07.07.19, 13:16
    ja nikomu niczego rozchodzić nie kazałem, nawet nie poruszałem tych tematów.
    pomocy w rozchodzeniu też nie proponowałem. ot takim obserwatorem byłem.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • dolores2222 07.07.19, 13:19
    Ja co jedynie pomagam złapać, że różnie mogą być odebrane niewinne na pozór stwierdzenia tongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka