Dodaj do ulubionych

prawdziwych przyjaciół poznaje się w ...

07.07.19, 19:20
coraz bardziej prawdziwe te porzekadła. Im dalej, tym mniej ludzi wokół...
Edytor zaawansowany
  • frip77 07.07.19, 19:26
    im dalej tym każdy ma swoje życie i obowiązki
  • abc_meee 07.07.19, 19:32
    to normalne. Chodziło o przyjaciół. Oni są mimo.
  • frip77 07.07.19, 19:36
    chyba nie masz już 10 lat i wiesz jak świat funkcjonuje
  • abc_meee 07.07.19, 20:19
    dalej nie wiem albo się dziwię
  • frip77 07.07.19, 20:24
    każdy myśli o swoich 4 literach to chyba oczywiste, tutaj na forum nie jest inaczej
  • abc_meee 07.07.19, 20:26
    mówisz za siebie, rozumiem.
  • frip77 07.07.19, 20:33
    a ty bardziej myślisz o innych niż o sobie?
  • abc_meee 07.07.19, 20:37
    uczę się bardziej o sobie. Bo póki co jestem w czarnej dupie.
  • frip77 07.07.19, 20:42
    a ja tylko o sobie, ludzie mi tak zaszli za skórę, że pomaganie nie wchodzi w rachubetongue_out wolę zwierzątka bo przynajmniej brzydkich nie dyskryminująbig_grin
  • abc_meee 07.07.19, 20:43
    pierdu pierdu
  • frip77 07.07.19, 20:47
    trochę kulturytongue_out
  • abc_meee 07.07.19, 20:49
    tak, jest pałac.
  • frip77 07.07.19, 20:52
    nie wypada tak pisac brzydko kobiecie....
  • abc_meee 07.07.19, 20:59
    to nie pisz.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 21:02
    abc_meee napisała:

> to nie pisz.

wink big_grin big_grin

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • frip77 07.07.19, 21:05
    kobiecie wolno i nikt nawet palcem nie pogrozitongue_out
  • abc_meee 07.07.19, 21:09
    ok. To nie kiwnę nawet.
  • szarlotka_ja 07.07.19, 21:24
    frip77 napisał(a):

> kobiecie wolno i nikt nawet palcem nie pogrozitongue_out

Ale swoje pomyśli wink.
    No chyba, że się mylę tongue_out.
  • turma.mortis 07.07.19, 19:38
    heh wink

www.youtube.com/watch?v=_7C9KbvSJJQ

--
    mam jak mam heh
  • abc_meee 07.07.19, 20:22
    hm.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 19:47
    Jak jest xujowo, to wiadomo od dawna, że ludzie się odsuwają... nawet nie mam żalu wtedy, od początku to wiem, że taki będzie scenariusz...

Ale popatrzcie też, co się dzieje, gdy jesteście na fali... ile osób wokół Was jest w stanie szczerze cieszyć się Waszą radością? Niektórym to aż para idzie uszami z zazdrości. Polacy to małostkowy, zawistny narodek.

Coraz częściej, gdy jakoś sobie radzimy w życiu, sobie zawdzięczamy wszystko, coraz bardziej prawdziwe staje się powiedzenie: "Prawdziwych przyjaciół poznaje się po tym, jak znoszą twoje sukcesy" wink

youtu.be/3BnfiJnHXvk

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • frip77 07.07.19, 19:53
    a za granicą myślisz, że ludzie nie są zazdrośni?big_grin zazdrość ma też dobre strony bo motywuje do działania
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 20:01
    frip77 napisał(a):

> a za granicą myślisz, że ludzie nie są zazdrośni?big_grin

Byłam w kilku krajach. Na razie prowadzimywink
    Ale to nie o to chodzi. Tu się urodziłam i kocham mój kraj, nie wyjechałabym na stałe:
    youtu.be/zb9Obfsfhrw
    Ale to nie zmienia mojego zdania. Tu jest zbyt dużo skwaszonych zgorzkniałych twarzy.

>zazdrość ma też dobre strony bo motywuje do działania

Staram się obracać w towarzystwie ludzi, których inne rzeczy motywująsmile

--
  • frip77 07.07.19, 20:05
    co by nie było motywacją jeśli poprawia się w ten sposób status społeczeństwa to jest to dobre moim zdaniem
    póki co jesteśmy narodem na dorobku i mnie nie dziwi , ze ludzie są skwaszeni życie leci a jak nie masz kasy żeby z niego korzystać to trochę lipa....chyba
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 20:26
    frip77 napisał(a):

> póki co jesteśmy narodem na dorobku i mnie nie dziwi , ze ludzie są skwaszeni ż
    > ycie leci a jak nie masz kasy żeby z niego korzystać to trochę lipa....chyba

Nie mówię o sytuacjach ekstremalnych, ale:
    Z tym korzystaniem z życia to trochę jest tak, że jak człowiek jest szczęśliwy, to nawet małe cieszy. A jak jest nieszczęśliwy, to mu kasa tak bardzo samopoczucia nie poprawi...
    Pod koniec mojego małżeństwa: drogie zagraniczne wakacje, telewizor 50 cali, nowy samochód - ale miłości nie było - to nie cieszyło to.

A gdy byłam szczęśliwa, to cudownie się czułam pijąc piwo z butelki na pewnym trawiastym nasypie.

Także nie uważam, żeby w kwestii uszczęśliwienia człowieka tak bardzo te dobra materiale mogły cuda zdziałać.

--
  • uny 07.07.19, 20:30
    ...telewizor 50 cali... ale żeś se gola strzeliła dziewczyno. takiego faceta zostawić!

--
    [nieodżałowana emotka]
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 20:37
    uny napisał:

> ...telewizor 50 cali... ale żeś se gola strzeliła dziewczyno. takiego faceta zo
    > stawić!

Pudło. To ja przez większość życia więcej zarabiałam. Mieliśmy wspólną kasę, ale pewnie większość tego telewizora to z mojej pensji, a nie z jego.

--
  • frip77 07.07.19, 20:39
    hehe a teraz to mu wypominasz, że mniej zarabiałtongue_out
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 20:45
    frip77 napisał(a):

> hehe a teraz to mu wypominasz, że mniej zarabiałtongue_out

Byłemu wypominam? Nie, Tutaj tylko piszę jak było. Z byłym mamy dobre relacje.

Wyobraź sobie byłam na tyle altruistką że podzieliliśmy się majątkiem po połowie... Choć pewnie ty będziesz uważał to za naiwniactwo.. Ja wyszłam z założenia, że każde z nas robiło wszystko, aby nam się dobrze żyło. I przeżyliśmy razem 23 lata. Ja po prostu byłam trochę bardziej kumata i bardziej życiowo ogarnięta.

--
  • frip77 07.07.19, 20:47
    skoro ty byłas ta bardziej ogarnięta, to aż strach zapytać o ogarnięcie eksatongue_out
  • abc_meee 07.07.19, 20:51
    i co z tej odpowiedzi byś miał? pocieszenie?
  • frip77 07.07.19, 20:55
    spokojny sen.
  • abc_meee 07.07.19, 21:00
    przed poniedziałkiem ryzykowne pytanie.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 20:55
    frip77 napisał(a):

> skoro ty byłas ta bardziej ogarnięta, to aż strach zapytać o ogarnięcie eksatongue_out

Dlaczego? Nie rozumiem.
    Ja sobie w życiu obiektywnie dobrze radzę. Jestem samowystarczalna.
    Patrzysz przez pryzmat mojej uczuciowości, na temat której sporo tu piszę? W życiu zawodowym tego nie pokazuję.
    Eks też sobie radził, trochę gorzej ode mnie.

--
  • frip77 07.07.19, 21:00
    zależy ile ty zarabiasz, bo może te mniej męża to w rzeczywistości jest dobra pensja
  • abc_meee 07.07.19, 21:01
    kasa, kasa, kasa.
  • uny 07.07.19, 20:49
    bidok, dureń i "nieogar" -taki obraz mi się rysuje.

--
    [nieodżałowana emotka]
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 20:52
    uny napisał:

> bidok, dureń i "nieogar" -taki obraz mi się rysuje.

Nie wiem czemu. Był wspaniałym człowiekiem, tylko nie wpisywał się w rzeczywistość.
    Dał mi syna i przeżyliśmy razem 3 lata.
    Był po prostu zbyt wrażliwy na dzisiejsze czasy.

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 21:01
    bunt_jest_moim_obowiazkiem napisała:

> Dał mi syna i przeżyliśmy razem 3 lata.

poprawka: 23 lata - ofkors.

--
  • abc_meee 07.07.19, 21:03
    he he, bo już zdurniałam. Ale przez 1 s . smile
  • frip77 07.07.19, 21:04
    to ty już po 40....
  • turma.mortis 07.07.19, 21:03
    a nie był czasem punkiem?

--
    mam jak mam heh
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 21:06
    turma.mortis napisał:

> a nie był czasem punkiem?

Oczywiście, Mortek pięć razy Ci mówiłamwink gdzie ty patrzyłeś?big_grin

--
  • turma.mortis 07.07.19, 21:08
    ja patrzę w oczy heh
    tylko ta wrażliwość tak znajoma tongue_out

--
    mam jak mam heh
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 21:08
    turma.mortis napisał:

> ja patrzę w oczy heh
    > tylko ta wrażliwość tak znajoma tongue_out

Wiem, Mortek, wiem. Żarcik taki smile

--
  • turma.mortis 07.07.19, 21:13
    też wiem ale...
    dowiedziałem się czegoś o czym też wiem heh wink

--
    mam jak mam heh
  • abc_meee 07.07.19, 20:52
    i po co to. Chcesz w tych słowach ocenić relację po prawie ćwierci wieku?
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 20:57
    abc_meee napisała:

> i po co to. Chcesz w tych słowach ocenić relację po prawie ćwierci wieku?

Robię sobie pewne podsumowania. mam to już przepracowane i nie mam problemu z ocenianiem mojego małżeństwa z perspektywy czasu.

--
  • uny 07.07.19, 21:02
    trochę mnie dziwi rozwód. tyle lat ze sobą i w sumie dobre zdanie o nim. po co?
    nie czepiam się jakby co. nie włażę w życie z buciorami.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 21:08
    uny napisał:

> trochę mnie dziwi rozwód. tyle lat ze sobą i w sumie dobre zdanie o nim. po co?
    >
    > nie czepiam się jakby co. nie włażę w życie z buciorami.

Każdy ma swoją opowieść. Moją dużo na tym forum już zna. ty nie?? Ąż dziwne.

--
  • uny 07.07.19, 21:14
    widać ja nie.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 21:22
    uny napisał:

> widać ja nie.

poszła na privsmile

--
  • abc_meee 07.07.19, 21:08
    kurde. Zerojedynkowe myślenie. Ja swego byłam wku.. na exa. Ale z perspektywy widzę i jego i siebie. I widzę dobre strony. A niekoniecznie dobre (wg mnie) teraz już dla mnie nie mają znaczenia. Przerobiłam już temat. Zamknęłam. I jeśli już mogę siębie analizować tudzież pracować nad sobą. A reszta to przeszłość.
  • abc_meee 07.07.19, 21:03
    cholera, to było do uny'ego. (do tekstu "bidok..." ) Ale może okular nie zadziałał wink
  • uny 07.07.19, 21:07
    to był żart, niczego nikomu nie rysuję (poza chałupami, biurami, galeriami, kościołami i nawet kawałkiem miasta).

--
    [nieodżałowana emotka]
  • turma.mortis 07.07.19, 21:09
    taka wizualizacja cegiełka po cegiełce heh wink

--
    mam jak mam heh
  • abc_meee 07.07.19, 21:11
    to se rysuj dalej.
  • uny 07.07.19, 21:12
    se będę

--
    [nieodżałowana emotka]
  • abc_meee 07.07.19, 21:14
    avanti
  • uny 07.07.19, 21:16
    indietro

--
    [nieodżałowana emotka]
  • abc_meee 07.07.19, 21:22
    nie znam węgierskiego.
  • uny 07.07.19, 21:24
    trzeba się było uczyć.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • abc_meee 07.07.19, 21:25
    mi dispiacze, idę w kąten. Na kolanos.
  • frip77 07.07.19, 21:17
    nie chwal się tongue_out
  • frip77 07.07.19, 20:38
    mi nie musisz tego tlumaczyćbig_grin dla mnie szczęście to uroda, której nigdy nie miałem i raczej z wiekiem lepiej nie będzietongue_out
  • abc_meee 07.07.19, 20:41
    a Ty masz już 18 lat?
  • frip77 07.07.19, 20:43
    chciałbym mieć znowu 18smile wiem wiem starszym nie wypada narzekać na brzydote, przecież to głupota i takie tam, wygląd wcale się nie liczy tylko osobowośćbig_grin
  • uny 07.07.19, 21:05
    frip -pamiętam, że na zlotach byli ludzie, którzy mieli okazję Ciebie widzieć (realnie czy na fotce -nie pamiętam). nie mówili że jesteś szpetny. raczej padały słowa "taki zwyczajny".
    zatem cudujesz znowu

--
    [nieodżałowana emotka]
  • frip77 07.07.19, 21:07
    albo zero albo jeden, niema nic pomiędzy uny
  • frip77 07.07.19, 21:08
    uny tak serio to pomyśl czy normalnie wyglądający facet nie potrafiłby znaleźć sobie przez tyle lat dziewczyny?
  • uny 07.07.19, 21:13
    pytasz o mnie? nie mam dziewczyny ani żony. kulawy jakiś nie jestem

--
    [nieodżałowana emotka]
  • frip77 07.07.19, 21:19
    może celujesz w kobiety >8/10 więc to, że nie jesteś kulawy to na nich wrażenia raczej nie robi
  • uny 07.07.19, 21:22
    nie celuję w kobiety

--
    [nieodżałowana emotka]
  • frip77 07.07.19, 21:23
    ty tęczowy jesteś uny?
  • uny 07.07.19, 21:24
    kto wie?

--
    [nieodżałowana emotka]
  • abc_meee 07.07.19, 21:26
    ha ha.
  • frip77 07.07.19, 21:34
    jescze się nie określiłeś uny?
  • uny 07.07.19, 21:36
    myślę, że nie mam potrzeby określania się w tym temacie. jestem pewny.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • 6688katarzyna 07.07.19, 21:46
    A ja myślę sobie, ze większości już się nie chce. To znaczy owszem, gdyby miłość wraz z odpowiednią osobą zastukała do drzwi i powiedziała: oto ja, jestem i będę na zawsze, to byłoby cudnie. Ale zabiegać, starać się, z perspektywą że nie wypali ... Z ręką na sercu: komu jeszcze chce się zawalczyć o bycie z drugą osobą?
  • abc_meee 07.07.19, 21:51
    strach przed odrzuceniem, strach przed oszukaniem, strach przed stratą, brak gwarancji, brak zaufania, itp
    Gdy to się czuje u drugiej strony to motywacji brak. Serio. (A sam się człowiek też zmaga ze strachem, więc to nie tak że inni tylko tacy wyjątkowi wink
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 21:53
    6688katarzyna napisała:

> A ja myślę sobie, ze większości już się nie chce. To znaczy owszem, gdyby miłoś
    > ć wraz z odpowiednią osobą zastukała do drzwi i powiedziała: oto ja, jestem i
    > będę na zawsze, to byłoby cudnie. Ale zabiegać, starać się, z perspektywą że ni
    > e wypali ... Z ręką na sercu: komu jeszcze chce się zawalczyć o bycie z drugą o
    > sobą?

Ja jeszcze walczę. Ale też mam górki i dołki...
    Tyle że ja bardzo uczuciowa jestem, zawsze sens życia widziałam w drugiej osobie. Trudno się przestawić.
    youtu.be/CIxl2iIYadI
    --
  • turma.mortis 07.07.19, 21:57
    jak się trafi to będzie
    jak nie to nie
    chcieć chcę
    walczyć hmmm czasem deko ale bez napiny
    a czy dane heh wink

--
    mam jak mam heh
  • frip77 07.07.19, 21:54
    mi
  • turma.mortis 07.07.19, 21:58
    tobie nie

--
    mam jak mam heh
  • frip77 07.07.19, 22:02
    tyle wiesz o mnie co ja o tobie mort, czyli nic
  • 6688katarzyna 07.07.19, 22:05
    O! odpowiedzi pocieszające : )
  • turma.mortis 07.07.19, 22:11
    wiem jak wyglądałeś dekadę temu heh
    no i że dalej pierdolnięty jesteś na lustrzaka wink

--
    mam jak mam heh
  • frip77 07.07.19, 22:15
    dla mnie nie ma to znaczenia jak wyglądałem bo to przeszłośc a ja nią nie żyję
  • 6688katarzyna 07.07.19, 22:23
    A co? - jest lepiej niż kiedyś?
  • frip77 07.07.19, 22:31
    chyba żartujesz?big_grin
  • turma.mortis 07.07.19, 22:24
    wpisy o tym nie świadczą
    to samo gówno co dychę temu
    więc zmień nutę lub... heh

--
    mam jak mam heh
  • frip77 07.07.19, 22:31
    gówno to masz między nogamitongue_out
  • abc_meee 07.07.19, 21:13
    lubisz o sobie gadać. Ale lustro też ma swoje granice. Dontciu?
  • abc_meee 07.07.19, 20:27
    ciągle gadasz o wyglądzie i o kasie.
  • frip77 07.07.19, 20:40
    bo to podstawa do czegoś więcej. pieniądze to nie problem , wystarczy ruszyć 4 litery, z wyglądem już nie jest tak kolorowo
  • abc_meee 07.07.19, 20:42
    traktuję Cię niepoważnie. Serio.
  • frip77 07.07.19, 20:44
    nie ty pierwsza i nie ostatnia
  • abc_meee 07.07.19, 20:54
    Więcej optymizmu. Może ostatnia.
  • frip77 07.07.19, 20:58
    nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia
  • abc_meee 07.07.19, 20:26
    pewnie wiesz to z autopsji. Np. patrząc na pięknych mężczyzn.
  • kevinjohnmalcolm 07.07.19, 20:26
    frip77 napisał(a):

> a za granicą myślisz, że ludzie nie są zazdrośni?big_grin
    > zazdrość ma też dobre strony bo motywuje do działania

Zależy jakie to działanie.
    Mieszkam w UK i widzę kolosalną różnicę.
    Polskie "aby mu krowa zdechła" zdecydowanie góruje nad brytyjskim "muszę się postarać, żeby mieć jeszcze lepszą krowę".
  • abc_meee 07.07.19, 20:32
    Zgadzam się. Bliżej i dalej widzę to. Zawiść w pl jest straszna.
  • frip77 07.07.19, 20:35
    ta brytyjska zazdrośc zdecydowanie bardziej mi się podoba
    a tak kevin na marginesie polecasz wyjazd do uk? jak pogoda, chyba nie ma takich męczących upałów ani tęgich mrozów
  • kevinjohnmalcolm 07.07.19, 20:55
    Brak zimy mocno doskwiera, bo uwielbiam siarczyste mrozy i śnieg po pas, a jazda samochodem po śniegu to jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie można w życiu robić wink

Lato jest za to wspaniałe, bo nie ma takich koszmarnych upałów jak w Polsce. Na południu Anglii jest piękna słoneczna pogoda i 20-25 stopni (jest zaledwie kilka dni w roku z wyższą temperaturą). Północ Anglii i Szkocja mają już gorszą pogodę, zdecydowanie większą ilość opadów, różnica jest bardzo wyraźna.

A wyjazd zdecydowanie polecam, ale przede wszystkim osobom które dobrze znają język i mają jakiś konkretny fach w ręku, tutaj bez żadnych znajomości można znaleźć ciekawą ambitną pracę. Nie zarobi się tu nie wiem jakich kokosów, to już nie te czasy, ale liczy się kompletnie inna atmosfera w pracy - kompetentny pracownik jest partnerem w biznesie, a nie "przynieś, wynieś, pozamiataj, a jak się nie podoba, to jest dwudziestu na twoje miejsce". Do tego dochodzi brak biurokracji, brytyjski urząd skarbowy POMAGA ludziom zapłacić dokładnie tyle podatku ile powinni i ani pensa więcej. Inny świat...
  • abc_meee 07.07.19, 21:20
    ech. Ciekawe, czy można zacząć "od początku" w wieku yhy yhy...? Niekoniecznie z fachem i językiem och i ach.
    Dziś jestem na takim etapie życia, że cholera jasna, że mogłabym jechać. Szkoda mi życia na tę walkę tu. No ale.. pogadać se można wink
  • kevinjohnmalcolm 07.07.19, 21:28
    Bez fachu i bez języka można liczyć jedynie na podrzędne prace fizyczne. Niby ogromna większość Polaków w UK tak właśnie pracuje, ale co to za życie...

A jeżeli zastanawiasz się na poważnie, to zakuwaj angielski. Język to PODSTAWA. Anglia to kraj w których różnice klasowe są wyraźnie słyszalne w akcencie. Jak się mówi płynnie, z ładnym akcentem, używając bogatego słownictwa, to jest się kompletnie inaczej traktowanym, otwiera się wtedy więcej drzwi.

Do odważnych świat należy! smile
  • abc_meee 07.07.19, 21:36
    Ok, dzięki. Tak, zdaję sobie sprawę. Już robiłam rozeznanie. Tak, głównie dominuje opieka nad osobami starszymi. (dla kobiet), jeśli chodzi o ogłoszenia. Życie. Się zobaczy wink
  • frip77 07.07.19, 21:21
    brzmi oksmile polscy pracodawcy bywają czasem uciążliwi
  • abc_meee 07.07.19, 20:25
    zgadzam się. Teraz już to wiem i się nie spinam, w sensie że zwisa mi to, że trudno. Ale czasem najdzie człowieka. I emocjonalnie ciężko to sobie przetłumaczyć. Ot.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 20:35
    abc_meee napisała:

> zgadzam się. Teraz już to wiem i się nie spinam, w sensie że zwisa mi to, że tr
    > udno. Ale czasem najdzie człowieka. I emocjonalnie ciężko to sobie przetłumaczyć. Ot.

Tak, to trudne. Ja niby wiem, ze jak jesteś "pod wozem" to ludzie się odsuwają, ale nie mogę powiedzieć, żebym tak do końca się z tym pogodziła.
    Oczekuję więcej. Choć od dawna próbuję sobie wbić do głowy, żeby niczego nie oczekiwać... Ale jakaś część mnie, wciąż pyta: "Ale dlaczego? dlaczego masz nie oczekiwać wsparcia od kogoś, komu dużo siebie dałaś?". Typowy dysonans egzystencjalnytongue_out

Odpowiedź: dlatego, aby nie cierpieć, nie gryźć się. Jeśli się nie oczekuje, człowiek lepiej znosi zawody. Tylko tyle.

--
  • frip77 07.07.19, 20:37
    czy są ludzie bezinteresowni? wątpię w to, jak komuś pomagasz to w razie jak ci się noga powinie to chyba będziesz miała nadzieje na rewanż?
  • abc_meee 07.07.19, 20:43
    ciągle o sobie gadasz.
  • frip77 07.07.19, 20:45
    wpłać mi na konto 10k, obiecuję, że dobrze wykorzystamsmile
  • abc_meee 07.07.19, 20:55
    na operację nie styknie.
  • frip77 07.07.19, 20:58
    hehe ale zmarszczki usunę
  • abc_meee 07.07.19, 21:21
    czyli kokietujesz. To chodziło o zmarszczki. Majngot.
  • frip77 07.07.19, 21:23
    zmarszczki to wierzchołek góry lodowej, przecież 10 k to nie jest dużo, gdyby tyle mi wystarczyło do zmiany wyglądu....big_grin życ nie umieractongue_out ale nie ma tak łątwo
  • abc_meee 07.07.19, 21:27
    wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe.
  • frip77 07.07.19, 21:43
    po operacji mogę podbić do 5/10 i to wszystko, ciachem samcem alfa czy jak tam nazywają nie mam szans być
  • abc_meee 07.07.19, 21:47
    beta obok alfa jest.
  • frip77 07.07.19, 21:55
    beta orbiter?big_grin nie dzięki o drugie miejsce nie warto się bić
  • abc_meee 07.07.19, 22:03
    róbta co chceta. Hukers.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 21:54
    frip77 napisał(a):

> po operacji mogę podbić do 5/10 i to wszystko, ciachem samcem alfa czy jak tam
    > nazywają nie mam szans być

no ale po co wyżej?

--
  • frip77 07.07.19, 21:56
    serio pytasz?smile
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 22:08
    frip77 napisał(a):

> serio pytasz?smile

Tak, ogarnięta życiowo 5 znajdzie partnerkę z palcem w ...

--
  • frip77 07.07.19, 22:13
    tylko jaką partnerkę? 5? chciałbym mieć większy wybór
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 22:25
    frip77 napisał(a):

> tylko jaką partnerkę? 5? chciałbym mieć większy wybór

Do wyglądu się człowiek przyzwyczaja. Nawet jakbyś ustrzelił 10, a nie dawałaby ci wsparcia, ciepła, akceptacji i spokojnego życia - to nie byłbyś szczęśliwy.
    Przeceniasz wygląd.
    Piątki też mają cipkęwink i mogą uszczęśliwić mężczyznę.
    I nie piszę tego jako piątką, myślę że jestem wyżej.

--
  • frip77 07.07.19, 22:34
    a to bym szukał do skutku 10 kompletnej, sam będąc przystojnym miałbym komfort wyboru
    a ty wyglądasz jak modelka?
  • abc_meee 07.07.19, 22:36
    frip. Napisz ile masz lat.
  • frip77 07.07.19, 22:38
    forum to nie koncert życzeń
  • turma.mortis 07.07.19, 22:40
    36 ma nie więcej heh

--
    mam jak mam heh
  • frip77 07.07.19, 22:42
    hehe a skąd ty to możesz wiedzieć? czekaj a ty 46 i ciągle heh w biedrze....
  • turma.mortis 07.07.19, 22:47
    jak już to 45 heh
    i nie w biedrze już tongue_out
    a ty na pigalaku dalej wink

--
    mam jak mam heh
  • frip77 07.07.19, 22:52
    ty na centralnym tongue_out
  • turma.mortis 07.07.19, 22:55
    muszę być brzydszy bo brania nie mam heh

--
    mam jak mam heh
  • frip77 07.07.19, 23:01
    obniż wymagania a coś się znajdzie dla ciebie
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 23:08
    frip77 napisał(a):

> obniż wymagania a coś się znajdzie dla ciebie

Ach te męskie czułościwink
    Mortek i frip - zostawcie coś dla babeczek forumowychkiss

--
  • abc_meee 07.07.19, 22:47
    to nie.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 20:59
    abc_meee napisała:

> na operację nie styknie.

na nos by starczyło... zawsze to jakiś początekwink

--
  • frip77 07.07.19, 21:03
    no widzisztongue_out na operację to mi potrzeba ok 100k
  • abc_meee 07.07.19, 21:24
    sto kopów? Spoko, damy ludzie radę, nie?
  • frip77 07.07.19, 21:30
    może batów? mam w szafie niezbędne akcesoriatongue_out
  • abc_meee 07.07.19, 21:38
    Ważne, żebyś był sobą. Chętni się znajdą. Cierpliwości. I powodzenia. Joł.
  • frip77 07.07.19, 21:40
    czuj się zaproszonabig_grin
  • abc_meee 07.07.19, 21:45
    nie czuję.
  • frip77 07.07.19, 21:56
    wychodzi na to, że jesteś wzrokowcem
  • abc_meee 07.07.19, 22:03
    też.
  • frip77 07.07.19, 22:07
    oooo a to nowość jakaś, kobieta wzrokowiec? jesteś pewna?
  • abc_meee 07.07.19, 22:11
    po cholerę pytasz, jak nie wierzysz.
  • frip77 07.07.19, 22:14
    chcę się upewnić
  • abc_meee 07.07.19, 22:16
    i tak nie zobaczysz.
  • frip77 07.07.19, 22:21
    przeżyję jakośsmile
  • abc_meee 07.07.19, 22:28
    każdy jakoś przeżywa.
  • frip77 07.07.19, 22:32
    przeżyć to nie to samo co żyć
  • abc_meee 07.07.19, 22:38
    jasne. Ale Ty gadasz (piszesz) jakbyś miał zyć 476 lat.
    No chyba, że pracujesz w TV. Tej TV.
  • frip77 07.07.19, 22:39
    mam plany na 500tongue_out
  • abc_meee 07.07.19, 22:48
    ok.
  • abc_meee 07.07.19, 20:40
    Moje przewodnie pytanie w głowie, znaczy taki refren częsty, na różne akcjo-sytuacje: Czy to ja zwariowałam, czy świat zwariował?
    p.s. oczywiście, psychologicznie wszystko można wytłumaczyć, ale człowiek nie jest z kamienia. Znaczy z marmuru.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.07.19, 20:49
    abc_meee napisała:

> Moje przewodnie pytanie w głowie, znaczy taki refren częsty, na różne akcjo-syt
    > uacje: Czy to ja zwariowałam, czy świat zwariował?
    > p.s. oczywiście, psychologicznie wszystko można wytłumaczyć, ale człowiek nie j
    > est z kamienia. Znaczy z marmuru.

Świat, świat, nie Tysmile
    Ale czy to pocieszające? Przecież to my budujemy ten świat...
    Znaczy że nasze pokolenie strasznie kiepsko zdało egzamin dojrzałości...
    Może milenialsi trochę poprawią...

--
  • abc_meee 07.07.19, 20:58
    tak wiem. Ale pieśń sama się włącza. Czyli jeszcze to mnie ratuje, że ten refren słyszę.
    Tak, młodsi są w wielu aspektach mądrzejsi. Obserwuję bratanka, i uczę się od niego podejścia. Nie jest to łatwe. Ale mnie inspiruje. I to mnie jakoś cieszy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka