Dodaj do ulubionych

Miejsce na ziemi...

18.07.19, 23:33
Jest tu gdzie jestem (własny wybór, albo może konsekwencja..). Ale czuję, że nie jest to na zawsze. Mimo, że alternatywy brak wink. Nie chcę się przywiązywać do tego czucia, bo to wkurza. Bo przecież patrzę przez okno i widzę jak jest naprawdę..
p.s. Pokolenie moich rodziców to jest takie co trwa.. mimo. Pomimo. Nawet już nie wiem czy to dobrze czy źle.
Edytor zaawansowany
  • silencjariusz 18.07.19, 23:51
    Każdy jest tu gdzie jest.wink
  • abc_meee 18.07.19, 23:57
    I wpisałeś odpowiedź na tekst. I z emotikonem. Żeby co pokazać?
  • turma.mortis 19.07.19, 00:54
    to gdzie jestem to moje własne wybory heh
    mimo pomimo dobre nie dla wszystkich i z jakim mimo ma trwać
    alternatywa może mimo wszystko okazać się tym pomimo czegoś

--
    mam jak mam heh
  • abc_meee 19.07.19, 01:15
    czy własne wybory .. to 100% własności?
  • turma.mortis 19.07.19, 10:01
    nie
    bo nie zawsze lepsze jest wyborem

--
    mam jak mam heh
  • silencjariusz 19.07.19, 16:01
    Że umiem pisać i wstawiać emotki.wink
  • witrood 19.07.19, 05:35
    Byłem w różnych i wiem, że dobrze mi tu, gdzie jestem. W Polsce mógłbym mieszkać w Trójmieście tylko, za granicą mam tylko dwie fajne miejscówki: Cagliari na Sardynii i Queenstown w Nowej Zelandii.

--
    People are stranger, people in danger...
  • cambria1.2 19.07.19, 08:50
    To nigdy nie jest to, mimo szczerych chęci. Posiedzieć, poczuć, popatrzeć. Spędzić resztę życia? Pędzić resztę życia...

--
    Take care, Ninoczka!
  • apersona 19.07.19, 19:35
    abc_meee napisała:

> p.s. Pokolenie moich rodziców to jest takie co trwa.. mimo. Pomimo.

przyzwyczaili się
  • abc_meee 19.07.19, 20:50
    wydaje mi się że to jest złożone. To raczej taka wyuczona bezsilność. Wobec czasów, systemu który wpłynął na nich .. Bo mieli swoje potrzeby, marzenia. Tak jak każdy niezależnie od pokolenia..
  • szarlotka_ja 19.07.19, 20:37
    Ile ludzi tyle miejsc.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 20.07.19, 00:54
    Moim "miejscem na ziemi" był zawsze człowiek: mąż, syn...

Co do reszty wszystko mi jedno, gdzie mieszkam, byle do pracy nie było za dalekowink. Zostawiłam tylko niezbędne rzeczy w moim życiu, które mogę spakować w godzinę - i tak mi najlepiej. Mam potrzebę zapuścić korzenie jedynie w czyimś sercu.

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • samysliciel 20.07.19, 02:16
    Najtrudniejszy pierwszy krok, powiedzenie które odnośnie zmiany lokalizacji, czy to tymczasowej, w podróży, czy na stałe jest bardzo prawdziwe. Myślę że im wcześniej zacznie się widzieć więcej świata tym łatwiej później się aklimatyzować w nowych miejscach, im wcześniej, tym mniej zobowiązań i więcej możliwości, ale nigdy nie jest za późno na zmiany. Nigdy nie myślałem, że tak wiele zmienię w swym życiu, wcześniej prowadziłem bardzo osiadły tryb życia, obecnie cały czas jestem w ruchu, tak jak można się przyzwyczaić do trwania w miejscu, podobnie można się przyzwyczaić do nowego, w najbliższych latach będę obywatelem świata, będę wszędzie i nigdzie, gdzie i kiedy dokładnie? Nie wiem, ale to nie przeraża lecz fascynuje, byle tylko zdrowie dopisywało. Za lat kilka chcę spełnić swe marzenia "lokalizacyjne", które mam jasno sprecyzowane, podróż do Japonii i mieszkanko we Wrocławiu.
  • turma.mortis 20.07.19, 02:37
    i wszystko fajne jak sam sobie panem heh
    bo to nie miejsce nas trzyma heh
    tylko to co w tym miejscu zostawiamy rdziej
    nie materialnie wink a genetycznie

bezdzietni czy bez związkowcy byli czy niebyli
    mogą pisać co chcą
    zwiedzać cały wszechświat lub tylko chutor ale...
    czy to tylko nie maskowanie pewnej nieumiejętności porozumiewania się hmmm
    to jak szkice których nikt nie zobaczy

Sami miałem już własne bycie w ruchu wink
    powodzenia piękne przeżycie
    oby Ci się... heh wink

--
    mam jak mam heh

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka