29.07.19, 12:19
ludkowie, miejscówki jakiejś szukam w górach. Bieszczady preferowane, ale inne "spokojniejsze" górki też. Moje młode niedawno kuśpetę złamało i raczej niewielkie wzniesienia są preferowane.
a! i sierściucha musimy ze sobą zabrać...

--
[nieodżałowana emotka]
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc4c00450a19.jpg
Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Edytor zaawansowany
  • letniaburza77 29.07.19, 12:44
    A co masz ? Psa ,kota ,czy chomika ?
  • uny 29.07.19, 12:55
    psa. w sumie to nie mam.
    zwierz jest własnością mojego dzieciaka wink

--
    [nieodżałowana emotka]
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • letniaburza77 29.07.19, 13:44
    Mój dzieciak też ma psa- teoretycznie,bo o 6 rano to ja zaiwaniam z nim na spacer.
  • uny 29.07.19, 14:00
    podobieństwa jakieś zauważam.
    z tym, że ja budzę młodego i ekspediuję ze zwierzem na dwór. nie mogę się przełamać do zbierania psich klocków -no ni cholery.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • sza.aliczek 29.07.19, 14:24
    Hej smile
    Ale i tak w piękną stronę ewoluujesz. To syn chyba tak na Ciebie działa. Pies w samochodzie... no no no : )
  • uny 29.07.19, 14:26
    oczywiście, że w samochodzie (nawet nie w bagażniku).
    pies otrzymał ode mnie w prezencie kontener transportowy (składany) -polecam wszystkim zmotoryzowanym.
    ja mam spokój, pies ma spokój, odkurzacz też ma spokój.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • sza.aliczek 29.07.19, 14:43

Jak jeszcze była bokserka, to zakupiłam taką matę - zarzuca się ją na zagłówki przednie i z tyłu, ale prawdę mówiąc, korzystałam tylko gdy błoto i deszcze. No, ale ja nie mam takiej limuzyny : D
  • uny 29.07.19, 14:47
    u mnie taki coś załatwia temat
    https://d.allegroimg.com/s512/03fccc/d4ed26ba4654a710f9a1b9fb96ad/TRANSPORTER-KLATKA-DLA-PSA-DK3-NIEBIESKI-88CM-DUZY

--
    [nieodżałowana emotka]
  • sza.aliczek 29.07.19, 15:55
    hm... a nie podpada to pod nękanie zwierzęcia? co to aby nie mógł snuć się po fotelach... : )
  • letniaburza77 29.07.19, 16:09
    sza.aliczek napisała:

> hm... a nie podpada to pod nękanie zwierzęcia? co to aby nie mógł snuć się po f
    > otelach... : )

A co w przypadku ostrego hamowania ?
  • sza.aliczek 29.07.19, 16:13
    Masz rację.
  • uny 29.07.19, 16:22
    pies nie protestuje, zadziwiająco dobrze przyjął ten prezent.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • sza.aliczek 29.07.19, 16:25
    smile
    Ale i tak odezwałam się z powodu, że M. Cię przekabacił i ładujesz psa do auta : ))) Bardzo fajnie! : )
    A transporter ok, faktycznie podczas hamowania może zadziać się krzywda znacznie większa.
  • uny 29.07.19, 17:31
    Wiesz, że nie za bardzo mam inne wyjście.
    Ale skoro gwałt był nieunikniony to zrobiłem wszystko żeby było przyjemnie wink

--
    [nieodżałowana emotka]
  • sza.aliczek 29.07.19, 19:55
    wiem, wiem. dobry tatuś z Ciebie kiss
  • uny 29.07.19, 20:04
    chyba tylko Ty tak uważasz. ale dziękuję.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • cambria1.2 29.07.19, 14:49
    Szaliczek!!!
    Jeśli jeszcze zajrzysz, masz wielkiego buziaka - po latach wink smile

--
    Take care, Ninoczka!
  • sza.aliczek 29.07.19, 15:54
    Dziś siedzę przed kompem : ) (jak dobrze że zahasłowałam nazwiskiem! : D - pamiętam dostęp : )
    Cam - mocno ściskam : ))) i cmokam serdecznie.

• cambria1.2 29.07.19, 16:01
    Co prawda tamto se ne vrati, ale wspomnienia miłe kiss

--
    Take care, Ninoczka!
  • sza.aliczek 29.07.19, 16:08
    No niestety. Są miłe i żal, że to przeszłość.
    Jako świadczy stara świecka tradycja: nic co miłe nie jest wieczne ... : )

• cambria1.2 29.07.19, 16:12
    Ale też miłe złego początki... wink

--
    Take care, Ninoczka!
  • sza.aliczek 29.07.19, 16:13
    big_grin
    Na pewno pożeracz czasu!
  • cambria1.2 29.07.19, 16:16
    Wciągacz i niszczyciel!!

--
    Take care, Ninoczka!
  • sza.aliczek 29.07.19, 16:21
    Morfinista! : D
    (Zapytam się - nie wiesz czy pisuje gdzieś Morelka?)
  • cambria1.2 29.07.19, 17:14
    Miałam cię właśnie pytać o naszą wielbicielkę czystych szyb big_grin
    Nie wiem.

--
    Take care, Ninoczka!
  • sza.aliczek 29.07.19, 19:54
    Może nas TU wypatrzy i się odezwie smile
  • marcepanka313 29.07.19, 14:25
    Jedyne bieszczadzkie doświadczenie to Polańczyk.
    Górki.... wiadomo dla każdego, możliwość popływania po Solinie, plażowanie nad Soliną, zwiedzanie skansenu w Sanoku, Lesko.... nie wiem kto co lubi.
    Nie wiem jaki był stosunek gospodarzy do zwierząt, bo akurat ja nie zbierałam że sobą. Pamiętam jakiś nieobowiązkowy, zorganizowany przez gospodarzy grill.
    Z tym, że ja byłam już jakiś czas temu, nie wiem jaki teraz jest standard, jakie kto ma oczekiwania.
    Ja nie jestem luksusowa, mnie wystarczało.
    Chociaż generalnie Bieszczady to nie moja bajka.
  • uny 29.07.19, 14:29
    ja już bywałem z młodym w Bieszczadach. jak dla mnie jest OK.
    niestety słabo jest z miejscami w Polańczyku -a jak już są to mnie nie stać.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • marcepanka313 29.07.19, 14:34
    Nie wiem jakie są teraz stawki, z pewnością w sezonie jest drożej.Ale kwatery chyba nie były aż tak drogie, skoro nawet mnie było stać.... wink
  • uny 29.07.19, 14:36
    są miejsca ale w całkowitej głuszy. boję się, że młodego nie wyciągnę z domu. jak w okolicy będą jakieś "atrakcje" to jest szansa, że się ruszy.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • obserwator-rzeczy-ulotnych 29.07.19, 14:37
    Tutaj masz trochę w górach, niekoniecznie tylko w Bieszczadach.
    slowhop.com/pl/katalog?tags[]=117

ps. W Bieszczadach - a w zasadzie po drodze, bo zaraz za Leskiem po prawej stronie - koniecznie wpadnij tutaj smile
    ursamaior.pl/
  • uny 29.07.19, 14:48
    o! dzięki.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • witrood 29.07.19, 20:29
    Polańczyk to żadne góry.
    Z niższych ciekawsza chyba Komańcza. Jest gdzie pochodzić, a szlaki nietrudne.
    Skansen sanocki jest OK. Lesko jako takie, to nie wiem, co tam ciekawego. Jak dla mnie, to nic. Jak już to Bezmiechowa koło Leska.

--
    People are stranger, people in danger...
  • marcepanka313 29.07.19, 21:03
    No ba.... gdzie Lesko do Alaski.
    I tu powinna być emotka prowincjuszki z otwartą ze zdziwienia buzią.... ale nie znam, nie umiem, nie wiem....wink
  • witrood 29.07.19, 21:43
    A na co i po co ta darmowa złośliwość? Co takiego jest w Lesku? Ja nic nie zauważyłem. Piszę, że lepsza jest Bezmiechowa, która jest zaraz obok (jest tam aeroklub Politechniki i fajnie to wygląda).

--
  • sza.aliczek 29.07.19, 21:45
    Co nieco jest. Tylko czy dla nastolatka z Warszawy są to jakiekolwiek atrakcje?
    pl.tripadvisor.com/Attractions-g2370747-Activities-Lesko_Subcarpathian_Province_Southern_Poland.html
  • witrood 29.07.19, 21:49
    Wychodzi na to, że cmentarz żydowski.

--
  • sza.aliczek 29.07.19, 21:55
    Drezyny, browar i cerkwie, a nawet ikony : ) - ojciec będzie mógł się popisać przed dzieciem wiedzą z dziedziny sztuki.
    Cmentarz żydowski jest dla zaawansowanych, choć w sumie czemu nie, może być interesujący.
    najlepsza byłaby agroturystyka z końmi - nie ma chyba dzieciaka, który nie chciałby jeździć konno.
    ale nie znam Bieszczad. nie poradzę Unemu.
  • uny 30.07.19, 08:27
    dziękuję za porady.
    moje młode niedawno złamało sobie coś w stopie dlatego szukamy góreczek a nie gór. obawiam się, że nawet w górkach ojciec nie da rady -kondycja zerowa sad
    konie odpadają niestety -młode miało przykrą historię po jeździe konnej (ale jak go znam pewnie by nie pękał tylko jeździł).
    no i kurde pies -nie wszędzie nas wpuszczą. a takie zwiedzanie na zmiany nie ma sensu, tak uważam.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • uny 31.07.19, 11:03
    sza.aliczku -padło na Lesko, chyba niezła baza do wypadów po okolicy.
    dziękuję wink

--
    [nieodżałowana emotka]
  • sza.aliczek 02.08.19, 12:13
    Jedźcie ostrożnie, nie szarżuj zbytnio na autostradzie i uważajcie na stopy : )
    Dla psa kup w Tchibo takie fajne poidełko podróżne big_grin i nie karm go wcześniej niczym.
  • marcepanka313 29.07.19, 22:10
    witrood napisał:

> A na co i po co ta darmowa złośliwość? Co takiego jest w Lesku? Ja nic nie zauw
    > ażyłem. Piszę, że lepsza jest Bezmiechowa, która jest zaraz obok (jest tam aero
    > klub Politechniki i fajnie to wygląda).

No właśnie wg Ciebie, a wg mnie wcale tak być nie musi....
    Nie lubię mieć długów i może dlatego staram się od razu oddawać....winkoczywiście długi.
  • witrood 30.07.19, 05:28
    Jakich długów konkretnie w tym przypadku?

--
  • turma.mortis 31.07.19, 22:34
    chyba o te bucowate chodzi ale pewności nie mam heh wink

--
    mam jak mam heh
  • witrood 01.08.19, 12:11
    Pominę to spacją (milczeniem).

--
  • szarlotka_ja 29.07.19, 18:20
    m.facebook.com/story.php?story_fbid=3037959556244669&id=144017285638925
    Miasto Wisła poleca się wink
  • marcepanka313 29.07.19, 21:04
    Fajne miejsce.... wink gdzie słowa " blisko do centrum" nabiera dodatkowego znaczenia.... wink
  • szarlotka_ja 30.07.19, 17:57
    No nie wiem, nie wiem. Ja się zawsze gubię i wszędzie mam daleko wink.
  • marcepanka313 01.08.19, 11:32
    W Wiśle się gubisz? wink
  • szarlotka_ja 01.08.19, 12:54
    Ja się nawet we własnej wsi gubię sad.
  • marcepanka313 01.08.19, 15:04
    Nie wkręcaj mnie.... wink
  • szarlotka_ja 01.08.19, 18:38
    Serio, beznadziejna jestem w orientacji.
  • green.amber 30.07.19, 11:36
    I w te gorki z poturbowana noga i piesem? Karkonosze, okolice Karpacza braliscie pod uwage? Z tym, ze swoich noclegow tam nie polecam wink

--
    Zważaj na swoje myśli, ponieważ one stają się twoimi słowami. Zważaj na swoje słowa, ponieważ one stają się twoimi uczynkami. Zważaj na swoje uczynki, gdyż one stają się twoimi nawykami. Zważaj na swoje nawyki, gdyż one stają się twoim charakterem. A twój charakter staje się twoim przeznaczeniem.
  • uny 30.07.19, 11:41
    nie, nie braliśmy. młode określiło okolicę. pewnie trzeba będzie zrewidować pomysł.

--
    [nieodżałowana emotka]
  • green.amber 30.07.19, 11:48
    Może konsultacje z googlem i Mlodego Liczyrzepa wciagnie wink a i do braci Czechow blisko, tam tez ciekawie i chyba mniej ograniczen wink

--
    One budzą się z myślą, że nic nie jest na zawsze, ale czują, że to właśnie jest piękne
    Zasypiają z nadzieją, że choć świata tak wiele, to im serce z radości nie pęknie
  • apersona 30.07.19, 14:06
    Po złamaniu nogi lepsze będą łagodne górki. U podnóża Sudetów na pewno jest dużo do zwiedzania bez łażenia po górach.
    W booking.com masz sortowanie ofert po cenie i filtr Udogodnienia: zwierzęta domowe akceptowane więc łatwiej wyłowić odpowiednie miejsca.
  • green.amber 30.07.19, 11:36
    I w te gorki z poturbowana noga i piesem? Karkonosze, okolice Karpacza braliscie pod uwage? Z tym, ze swoich noclegow tam nie polecam wink

--
    jako rzecze tedeusz z ósemkami swemi czema:
    > znam życie...
    > z forów tongue_out
  • samysliciel 31.07.19, 22:25
    zapraszam smile

Każdy wejdzie, połazi się dłużej to i się zmęczy, dodatkowo można się spotkać i pogadać.
  • marcepanka313 01.08.19, 11:31
    Jesteś tam teraz?
  • samysliciel 01.08.19, 11:45
    jestem smile
  • marcepanka313 01.08.19, 11:45
    No proszę.... wink
  • samysliciel 01.08.19, 12:28
    o co prosisz? wink
  • marcepanka313 01.08.19, 12:42
    Jeszcze nie wiem.... wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła