Dodaj do ulubionych

Żeby patrzyły od początku, kto płaci za kawę.

29.07.19, 22:40
kobieta.onet.pl/faceci-na-utrzymaniu-kobiet-bedzie-nowe-metoo-mezczyzna-bez-winy-i-wstydu/r2y0j29
Edytor zaawansowany
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 30.07.19, 08:52
    O, ja już tutaj pisałam o tym. Mam takie dwie koleżanki...

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • letniaburza77 30.07.19, 10:26
    Takiej sytuacji winne są dwie kobiety - matka ,bo go tak wychowała i żona bo to toleruje.
  • uny 30.07.19, 10:35
    rozumiem, że sytuacja odwrotna nie jest już tak kontrowersyjna.

--
    [nieodżałowana emotka]
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc4c00450a19.jpg
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • frip77 30.07.19, 10:36
    nie jest, facet dostaje dupy i ma zapierdalać bez mrugnięcia okiembig_grin
  • uny 30.07.19, 10:40
    a co kiedy zapierdala i wspomnianej dupy nie dostaje?

--
    [nieodżałowana emotka]
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • frip77 30.07.19, 10:42
    to niech zmieni kobietę
  • uny 30.07.19, 10:45
    nudne to musi być, tak zmieniać i zmieniać...

--
    [nieodżałowana emotka]
  • frip77 30.07.19, 10:48
    no to niech niesie swój krzyżtongue_out
  • letniaburza77 30.07.19, 11:27
    uny napisał:

> rozumiem, że sytuacja odwrotna nie jest już tak kontrowersyjna.
    >

Żadna sytuacja w której jedna strona pasożytuje na drugiej jest dla mnie nieakceptowalna.
  • joanna_kossowska 30.07.19, 11:32

A ty, z wysokości swojego autorytetu smile, jesteś w stanie Z ZEWNĄTRZ jednoznacznie ocenić, że ktoś na kimś pasożytuje...
    Tiaaa...
  • letniaburza77 30.07.19, 11:51
    joanna_kossowska napisał(a):

>
    > A ty, z wysokości swojego autorytetu smile, jesteś w stanie Z ZEWNĄTRZ jednoznacz
    > nie ocenić, że ktoś na kimś pasożytuje...
    > Tiaaa...

Tak.
  • joanna_kossowska 30.07.19, 11:53
    Czemuż, ach czemuż wcale mnie to nie zaskakuje? big_grin
  • frip77 30.07.19, 11:59
    o i kobietki na forum się polubiły big_grin
  • frip77 30.07.19, 11:36
    znasz układ gdzie i jedno i drugie daje po równo?
  • frip77 30.07.19, 10:35
    a jak kobieta jest na utrzymaniu faceta, wiecznie poszukuje pracy to jest ok? dopowiem, ze nie wychowuje dziecka
  • szarlotka_ja 30.07.19, 17:55
    Najgorzej fripciu, jak i partnerka i partner pasożytują na państwie wink.
  • letniaburza77 30.07.19, 20:00
    szarlotka_ja napisała:

> Najgorzej fripciu, jak i partnerka i partner pasożytują na państwie wink.

A ty jeszcze zatwardzenia nie dostałaś od tej monotematycznej gadki ?
    Może zjedz parę jabłuszek i popij cydrem to jakoś pójdzie.big_grin
  • margott_2 30.07.19, 10:37
    I co mamy w artykule? W miastach jest deficyt mężczyzn. To tylko na forum: kobieta zawsze sobie kogoś znajdzie.
  • frip77 30.07.19, 10:43
    męzczyzną w oczach kobiet nie jest pierwszy lepszy janusz - kobiety mają wygórowane wymagania, zwykła marycha chce żeby był mądry, przystojny, wysoki , inteligentny - niech koleżanki zazdrosczą, a co dajecie od siebie?
  • margott_2 30.07.19, 10:54
    Ludzie dobierają się tak jak im pasuje. Jezeli marycha wybiera modela to i on ją wybiera, no chyba, że nie jest zainteresowany. O co tu pytać: co dajecie od siebie? Każdy wybrał.
  • margott_2 30.07.19, 10:55
    Związki tworzą się we własnym targecie, ale wiem Ty masz inne doświadczenia.
  • frip77 30.07.19, 10:56
    co to znaczy włąsny target?
  • margott_2 30.07.19, 10:59
    To np ten sam poziom urody
  • frip77 30.07.19, 11:30
    no popatrz to jednak uroda ma znaczenie? na tym forum takie herezje i to nie z moich palcówbig_grin
    a jak określisz czy ktoś jest na tym samym poziomie urody? często jest coś za coś, np ona brzydsza a zasobniejsza a facet ciacho i są razem, tylko potem rózne wianuszki wychodzą z takich układów a na forach pełno sfrustrowanych
  • frip77 30.07.19, 10:58
    uważasz, że model nie ma w czym wybiera tylko w maryśkach? a potem są wpisy, że w pl nie ma sensownych facetów, każda kobieta chce żeby jej facet był lepszy od niej we wszystkim
  • margott_2 30.07.19, 11:00
    Nie wiem. Nie znam każdej. Ty znasz?
  • frip77 30.07.19, 11:27
    taka jest natura kobiet, a, że nie dla każda może sobie na księcia pozwolić to już inna bajka
  • margott_2 30.07.19, 11:29
    Oooo. Jak szumnie. Natura kobiet, którą Frip zgłębił. A jak jest natura mężczyzn? Kto tu płacze, że brzydki a może tylko z ładniejszymi?
  • frip77 30.07.19, 11:35
    bo taka jest prawda, nie znam faceta który nie chciałby urodziwej kobiety, tylko rzeczywistośc jest bardziej skomplikowana ( może i nie?) i okazuje się, ze te ładne też chcą przystojnych - ja to rozumiem i popieram , po co zabrudzać swoje dobre geny jakimś syfem? czemu np przystojniak idzie na ukłąd z kobietą o urodzie kaczuszki? a potem płacz bo dzieciak po mamusi ma wygląd
  • frip77 30.07.19, 11:38
    tylko nadmienię, że spotykam sie z brzydulą, rasowątongue_out nie związkuję tylko spotykam dla jaśności
  • apersona 30.07.19, 13:16
    frip77 napisał(a):

> uważasz, że model nie ma w czym wybiera tylko w maryśkach? a potem są wpisy, że
    > w pl nie ma sensownych facetów, każda kobieta chce żeby jej facet był lepszy o
    > d niej we wszystkim

Nie każda, ale faceci źle (mniej lub bardziej) znoszą kobiecą lepszość w tym czy owym więc lepiej im nie wytykać.
  • green.amber 30.07.19, 11:39
    margott_2 napisała:

> I co mamy w artykule? W miastach jest deficyt mężczyzn. To tylko na forum: kobi
    > eta zawsze sobie kogoś znajdzie.

O coś cennego bym się założyła, że Sil w artykule (przyznaję bez bicia nie czytalam, ale cos mi mówi, ze mam książkę, czeka na swoj momentwink) cos zupełnie innego przeczytał wink

--
    Zważaj na swoje myśli, ponieważ one stają się twoimi słowami. Zważaj na swoje słowa, ponieważ one stają się twoimi uczynkami. Zważaj na swoje uczynki, gdyż one stają się twoimi nawykami. Zważaj na swoje nawyki, gdyż one stają się twoim charakterem. A twój charakter staje się twoim przeznaczeniem.
  • frip77 30.07.19, 11:42
    kobieta zawsze se kogoś znajdzie, choćby była najbrzydsza, warunek - musi wtedy sama inicjować pznanie faceta, starać się , ładna leży pachnie i czeka
  • margott_2 30.07.19, 11:48
    A mężczyzna już nie może inicjować Poznania i starać się, bo chciałby tylko z ładną. Z każdej strony wiatr w oczy.
  • margott_2 30.07.19, 11:49
    Te poznanie to mi smartfon zmienił, a nie to, że tak je doceniam😉
  • frip77 30.07.19, 12:01
    pewnie, ze może i nawet jakbyś nie zauważyła większośc tak robi,mam mnóstwo znajomych co mają brzydkie żony a oglądają się za laskami na ulicy, fajne nie?
    a dla odmiany znam ładną parę jak z katalogu - idealni obydwoje a dzieci chyba jeszcze łądniejsze, tryskają humorem i szczęsciem a ja się mogę oblizwyać tylkobig_grin
  • margott_2 30.07.19, 11:42
    green.amber napisała:

> margott_2 napisała:
    >
    > > I co mamy w artykule? W miastach jest deficyt mężczyzn. To tylko na forum
    > : kobi
    > > eta zawsze sobie kogoś znajdzie.
    >
    > O coś cennego bym się założyła, że Sil w artykule (przyznaję bez bicia nie czyt
    > alam, ale cos mi mówi, ze mam książkę, czeka na swoj momentwink) cos zupełnie i
    > nnego przeczytał wink

Tego to i ja jestem pewna 😉
    >
    >
  • silencjariusz 30.07.19, 22:03
    Kobieta zawsze znajdzie. Jeśli będzie chciała. Skoro w miastach (dodajmy - dużych miastach) jest więcej kobiet niż mężczyzn, to może powinny poszukać partnerów w małych miastach lub na wsi. Problem w tym, że kobiety z dużych miast nie chcą mieszkać na zadupiu.
  • green.amber 30.07.19, 22:33
    coś mi się zdaje, że gdybym coś napisała co mi się myśli to by nie mogło nie być nieobraźliwe... czy jakoś tak... więc się chyba ograniczę do dobranoc

--
    Mądrość polega na tym, by wiedzieć, co zrobić dalej. Cnotą jest zrobić to.
    Jakie życie taki siew, jaki siew taki plon,
    jaki plon taka śmierć, jaka śmierć takie życie.
  • silencjariusz 30.07.19, 22:40
    Nie ograniczaj się. Wal śmiało.
  • green.amber 30.07.19, 22:49
    a czasem się lubię ograniczyć, ale dziękuję, może następną razą

--
    Zważaj na swoje myśli, ponieważ one stają się twoimi słowami. Zważaj na swoje słowa, ponieważ one stają się twoimi uczynkami. Zważaj na swoje uczynki, gdyż one stają się twoimi nawykami. Zważaj na swoje nawyki, gdyż one stają się twoim charakterem. A twój charakter staje się twoim przeznaczeniem.
  • silencjariusz 30.07.19, 23:12
    Słabe to jest. Kończ co zaczynasz. Nie jestem zainteresowany następną razą.wink
  • frip77 30.07.19, 23:53
    pewnie, ze słabe i dziecinne - coś wiem, ale wam nie powiembig_grin
  • green.amber 31.07.19, 11:46
    silencjariusz napisał:

> Słabe to jest. Kończ co zaczynasz. Nie jestem zainteresowany następną razą.wink

A dlaczego to niby Sil ma decydować, co jest (wlasciwym) zakończeniem a co nie jest??? Ja zaś nie jestem pewna czy mnie interesują Sila zainteresowania.
    Ale skoro ma Sil ochote dyskutować to poproszę o zdefiniowanie bardziej rozwinięte tego "znajdzie" (czyli więcej niż mniej- co/kogo? do czego? jakiego?) i "kobieta", "zawsze" Silowi na razie daruję, bo moze w zależności od tego, co się podstawi w tym równaniu to ono i jest prawdziwe (ale niewiele widzę, takich rozwiązań, żeby nie rzec, że jedno), ale w żadnej mierze nie wydaje mi się ono zatysfakcjonujace.
    A że panie nie chcą na prowincję... jesli są tam tak samo nierozgarnieci i niesympatyczni panowie jak w mieście, tylko do teatru dalej i z robotą slabiej to sie chyba trudno dziwić...
    miłego dnia użalania się nad swym losem wink

--
    Nie można mieć w życiu wszystkiego, ale można mieć wszystko, co jest potrzebne do szczęścia. Rzecz w tym, by wiedzieć, co jest nam do tego szczęścia potrzebne.
  • frip77 31.07.19, 12:23
    akurat prowincja to słaby kierunek ja sam pochodzę z dziury zabitej deskami i wiem jak jest, no chyba, ze rolnik szuka żony, ale praca w rolnictwie niekażdej kobiecie przypadnie do gustu, chyba łatwiej tm, które urodziły się na wiosce, są różne akcje ale nie wiem jak wytrzymałaby rodowita np poznanianka u mnie na zadupiu, inny świattongue_out
    co kto lubi, mnie miasta męczą
  • silencjariusz 01.08.19, 16:52
    O niczym nie decyduję. Wydawało mi się, że istnieje coś takiego jak kindersztuba wynoszona z domu rodzinnego.tongue_out
    W dyskusję z Tobą wchodzić nie mam zamiaru. Ty wiesz przecież wszystko najlepiej. A uwaga o użalaniu się nad sobą wyraźnie wskazuje, że ewidentnie masz problem z właściwą interpretacją słowa pisanego. No ale już się do tego przez te wszystkie lata naszej forumowej znajomości przyzwyczaiłem.kiss
  • margott_2 31.07.19, 01:23
    silencjariusz napisał:

> Kobieta zawsze znajdzie. Jeśli będzie chciała. Skoro w miastach (dodajmy - duży
    > ch miastach) jest więcej kobiet niż mężczyzn, to może powinny poszukać partneró
    > w w małych miastach lub na wsi. Problem w tym, że kobiety z dużych miast nie ch
    > cą mieszkać na zadupiu.

Prawdziwie rozsądna rada. Widać, że poparta doświadczeniem. W końcu wypowiada ją prawdziwy miłośnik podróży w poszukiwaniu ukochanej😘
  • apersona 31.07.19, 10:28
    margott_2 napisała:

> silencjariusz napisał:
    >
    > > Kobieta zawsze znajdzie. Jeśli będzie chciała. Skoro w miastach (dodajmy
    > - duży
    > > ch miastach) jest więcej kobiet niż mężczyzn, to może powinny poszukać pa
    > rtneró
    > > w w małych miastach lub na wsi. Problem w tym, że kobiety z dużych miast
    > nie ch
    > > cą mieszkać na zadupiu.
    >
    > Prawdziwie rozsądna rada. Widać, że poparta doświadczeniem. W końcu wypowiada j
    > ą prawdziwy miłośnik podróży w poszukiwaniu ukochanej😘

big_grin
  • silencjariusz 01.08.19, 16:43
    Ależ ze mnie hipokryta... Rzecz w tym Królowo, że nie muszę podróżować w poszukiwaniu ukochanej, by móc stwierdzić, że jest tak jak napisałem. Co do doświadczenia, to mam wieloletnią praktykę na wszelakiej maści portalach randkowych i na własnej skórze przetestowane, że kobiety z dużych miast (w tym i z Twojego) nie chcą zmieniać miejsca zamieszkania. A - myślę, że się ze mną zgodzisz - wszyscy nie możemy mieszkać w Warszawce, Krakowie, Wrocławiu czy choćby w faszystowskim Białymstoku.smile
  • margott_2 01.08.19, 17:30
    To zacytuję Siła jeszcze raz. Kobiety z dużych miast nie chcą mieszkać na zadupiu.

I dopowiem: mężczyźni z małego zadupia nie chcą mieszkać w dużych miastach. Przykład Sila jest tu doskonały.

Ja nie dyskutuję z faktami. Rzeczywistość jest jaka jest. Tylko w takim razie czemu miała służyć Siła rada, żeby tam szukać mężczyzn? Rada, której Sil sama nie posłuchał i nie posłucha?
  • margott_2 01.08.19, 17:32
    O matko ile literówek. Sorry...
  • silencjariusz 01.08.19, 17:33
    Bo jakość życia w dużym mieście jest zerowa.
  • margott_2 01.08.19, 17:40
    To nie ma znaczenia dla dyskusji. Mnie wołami na zadupie nie zaciągną. Uważam, że i tak mieszkam w małej dziurze, choć to wojewódzkie. Chodziło mi o to, że kto jak kto ale Sił powinien rozumieć, że nie jest prosto się przenieść i nie doradzać szukaj na zadupiu jak w mieście braki. I tyle.
  • silencjariusz 01.08.19, 17:51
    Niech Ci będzie. Dziś jestem w nastroju koncyliacyjnym.tongue_out
  • 6688katarzyna 01.08.19, 17:41
    W pipidówce też może być zerowa. Wszystko zależy od tego, co komu potrzeba.

• 6688katarzyna 01.08.19, 17:38
    Margot ma rację: nie chce nam się zmieniać lokum. Taki Amerykanin kilka - kilkanaście razy zmienia miejsce zamieszkania. My się poczuwamy do zakotwiczenia na całe życie. Bo praca, bo pieniądze, bo rodzina ...
    40-latkowie są mocno skostniali pod tym względem. Piszę także o sobie: mam dom i dobrą pracę tu - a tu nie ma mężczyzn. Są ci, których znam, więc nierozwojowo.
  • silencjariusz 01.08.19, 17:52
    I z tego też powodu szukam w bliskiej okolicy. Niestety duże miasta wysysają kobiety z prowincji.
  • 6688katarzyna 01.08.19, 17:57
    Na prowincji jest trudniej.
    Kobiecie samotnej strasznie trudno. Przez prowincję rozumiem wieś.
  • joanna_kossowska 30.07.19, 11:09
    W dobrym związku, w którym jest przyjaźń, ludzie dzielą się tym, co mają.
    I przeliczalnie, i nieprzeliczalnie na kasę.
    Nie za wszystko można zapłacić.
    Nie za wszystko warto zapłacić,
    Nie wszystko można kupić.
    smile
  • frip77 30.07.19, 11:32
    tylkomco jeśli jedno ma np 20 k /mies a drugie 2k? to o jakim dzieleniu jest wtedy mowa?
  • joanna_kossowska 30.07.19, 11:36
    Jeśli samym zainteresowanym to odpowiada, to tobie NIC do tego. smile
  • frip77 30.07.19, 11:39
    pewnie, że mi nic do tego tylko nie ma mowy o równym podziale wtedy
  • joanna_kossowska 30.07.19, 11:48
    Śmieszny jesteś, klonie smile
  • frip77 30.07.19, 11:58
    to się śmiej, brzuch poćwiczysz przy okazji
  • marcepanka313 31.07.19, 07:06
    Oj tam.... wiadomo przecież, że nie ma prawdy obiektywnej.... wszystko zależy od płci piszącego.... każda swoje racje, spostrzeżenia ma.... winki ich nie zmieni.
    Jeden wniosek mi się nasuwa, że aby uniknąć ewentualnych problemów później....trzeba pozwolić płacić za siebie duże rachunki.... wink
  • frip77 31.07.19, 10:43
    niech każdy płaci za siebie i problem z bani
  • marcepanka313 01.08.19, 11:34
    Jestem tego samego zdania, z tym że te wyższe rachunki, o których wspomniałam to w nawiązaniu do tego co wyczytałam w tekście.
    Płacę za siebie i nie oczekuję, że ktoś to zrobi za mnie.
  • samysliciel 31.07.19, 22:03
    typowy clickbait smile

"Jest deficyt mężczyzn. Faceci stali się zwierzyną łowną, a kobiety zmieniły się w łowczynie. I musiały zmniejszyć swoje wymagania. Już w co piątym związku to kobieta utrzymuje mężczyznę, a jeśli ma dzieci, to je także"

Co ma piernik do wiatraka? Jaki związek ze stroną "łowczą" ma % utrzymywania danego partnera? Gdyby było jak pisze autorka, podkopuje to tylko logikę kobiet, co innego dać się uwieść nieudacznikowi a co innego gdy "widziały gały co brały".
    Poza tym w co piątym związku kobieta utrzymuje mężczyzna a w pozostałych 4/5... facet kobietę i ok? wink

No i teraz mistrzostwo...

"Kobiety wychowane na fantazmatach feminizmu obudziły się z ręką w nocniku. Muszą udowadniać, że są silne, więc nie mogą mieć żadnych oczekiwań od faceta - mówi Krystyna Romanowska "

Osz kur... zapiał big_grin Przejawem bycia silną jednostką jest brak wymagań względem otoczenia... mózg wybuchł... nie mogę czytać dalej choćbym chciał wink

• apersona 31.07.19, 23:03
    Wreszcie się ktoś odniósł merytorycznie do tekstu źródłowego
  • samysliciel 31.07.19, 23:13
    dzięki smile
    w sumie słowo "merytorycznie" nie pasuje mi do poruszanego tematu smile
    stek bzdur wpisany w pseudoekspercie hipotezy
  • frip77 31.07.19, 23:16
    ja nadal nie doczytałem kto ma płacic za kawe?
  • abc_meee 31.07.19, 23:22
    i cos by to zmienilo?
  • frip77 31.07.19, 23:43
    niech każdy płaci za siebie, proste?
  • abc_meee 31.07.19, 23:47
    czyli niby wiesz co myślisz na ten temat, ale domagasz się klarownej odpowiedzi w tekście. Łaj..
  • frip77 01.08.19, 00:06
    bo interesuje mnie spojrzenie innych, kobiet w szczególności jeśli chodzi o kwestie materialne, zarabiacie częśto lepiej niż faceci
  • abc_meee 31.07.19, 23:20
    po cholerę powielasz te bzdury? Serio.
  • samysliciel 31.07.19, 23:26
    Zakwestionować można każdy temat, który akurat nie interesuje daną jednostkę. Efekt? Brak dyskusji, a dyskutować trzeba umieć, na każdy temat, z dystansem mniejszym lub większym smile Serio.
  • abc_meee 31.07.19, 23:49
    Umiesz dyskutować?
  • abc_meee 01.08.19, 08:49
    To prawda. Ważny jest dystans.
  • frip77 31.07.19, 23:42
    nie pasuje ci to nie czytaj, zmusza ktoś?
  • samysliciel 31.07.19, 23:49
    szufladkowanie niszczy... z tym nie pogadam bo za mądry i drętwy, nie zrozumie, innym razem - ten za głupi i niepoważny, nie zrozumie... miło będę wspominał dyskusje z ludźmi o podobnym światopoglądzie, ale najbardziej w pamięć zapadną mi dyskusję z tymi z "innej planety", takie rozmowy najwięcej wniosły do mego życia, poszerzyły horyzonty, sprawiły że się rozwinąłem, stałem (subiektywnie) lepszym człowiekiem, kluczowe by potrafić rozmawiać i słuchać zarazem, nie przekonywać na siłę, racja nie musi być jedyna słuszna, żyjmy po swojemu, nie szkodźmy innym, amen
  • abc_meee 31.07.19, 23:50
    żebym wiedziała czy pasuje czy nie, to "muszę" najpierw przeczytać. Junoł.
  • frip77 01.08.19, 00:08
    a kto ci broni? ale czemu mają służyć wpisy o powielaniu bzdur? może założysz jakiś ambitny wątek będzie w końcu o czym i z kim popisać ?
  • abc_meee 31.07.19, 22:48
    Ciekawy temat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka