Dodaj do ulubionych

najtrudniejsze rzeczy na świecie

01.08.19, 17:55
hmmmmm

związek z drugim człowiekiem

odpracowanie straty

jakieś pomysły ludkowie?

--
mam jak mam heh
Edytor zaawansowany
  • aniolka13 01.08.19, 18:04
    Mądre wychowanie dziecka
  • 6688katarzyna 01.08.19, 18:09
    wiedzieć, czego się chce i próbować iść w tym kierunku.
  • turma.mortis 01.08.19, 18:23
    a czego chce Kaśka i czy idzie... wink

--
    mam jak mam heh
  • 6688katarzyna 01.08.19, 19:07
    no właśnie ... mam z tym pewien problem. : )
  • turma.mortis 01.08.19, 18:22
    ciekawe choć część a ostatnio spora część
    wychowuje się sama

--
    mam jak mam heh
  • tzn.aga 01.08.19, 19:53
    Takie coś jest niemożliwe.
    Jak nie zrobisz będzie źle.
    Albo zaraz albo później.
    Taka refleksja po dekadzie macierzyństwa.
  • sonia-sonia 01.08.19, 18:29
    Znalezienie kogoś, kto zaakceptuje człowieka z jego nienormalnością i pozwoli zaakceptować siebie. Lub choćby spróbuje, poświęci swój czas drugiej osobie. To w ogóle wydaje mi się, że jest teraz najtrudniejszą rzeczą, żeby ludzie chcieli sobie poświęcać czas. Każdy goni ciągle za czymś, żyjemy powierzchownie, nie chce nam się słuchać innych, nie patrzymy na nich tylko przez nich, jakby byli powietrzem. Jeśli komuś jest dobrze, to nawet nie stara się zrozumieć, że komuś obok może być źle. Napatrzyłam się na takie relacje, gdzie jak dziewczyna zachorowała na raka, to okazało się, że nie ma jej kto odwiedzić, bo nie wiadomo przecież jak się zachować, co powiedzieć. A ja wzięłam ciastka i poszłam tak po prostu, chociaż nie byłam jej przyjaciółką jak inne znajome. Pogadałyśmy o pierdołach i widziałam, że tego jej było trzeba a wcale nie pocieszania i wylewania łez. Było super i już się umówiłyśmy na następne pogaduchy. Wzajemnie sobie poprawiłyśmy humor, a tak niewiele było trzeba, tylko trochę uwagi, uśmiechu i czasu. I to jest wg mnie rak, który nas toczy... brak czasu dla innych i akceptacji dla choroby, odmienności, dziwactw. A ja chcę być taka jaka jestem i się swoich dziwactw nie wyrzeknę za skarby świata.
  • abc_meee 01.08.19, 18:39
    Sęk w tym, że nienormalność to normalność... (w tym kontekście..)

• sonia-sonia 01.08.19, 18:57
    Lubię sękate drewno...
  • abc_meee 01.08.19, 19:05
    no w porządku że lubisz. Ale to o czym piszesz to właśnie normalność, którą człowiek uważa za nienormalność ... bo zaczyna wątpić w innych, po doświadczeniach w necie/na forach/portalach . Tak to rozumiem..
  • sonia-sonia 01.08.19, 19:35
    Ja tam wolę być po swojemu nienormalna niż spełniać obecne normy. Mam w nosie, czy wypada, czy nie wypada, jak ktoś potrzebuje mojej pomocy to idę i kropka. Chyba że jasno mi pokaże, że nie chce, wtedy się nie wpycham na siłę. Gdybym się zachowywała zgodnie z normami z portalu, to bym teraz pewnie uprawiała przygodny seks...
  • abc_meee 02.08.19, 00:10
    Mogłam wcześniej zapytać o Twoją definicję nienormalności, bo mam wrażenie że się nie zrozumiałyśmy. No ale to było wczoraj i juź nieważne wink.
  • silencjariusz 01.08.19, 18:45
    Ze starych sucharów:
    - nałożyć hełm na lewą stronę,
    - puścić w wannie bąka i rozgryźć go zanim dotrze do powierzchni wody.
  • turma.mortis 01.08.19, 19:08
    okop się w wodzie i będzie komplet heh

--
    mam jak mam heh
  • uny 01.08.19, 23:53
    o patrz -to trochę z tego zbioru:
    -ścisnąć złotówkę tak żeby się orzełek zes...ł

--
    [nieodżałowana emotka]
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc4c00450a19.jpg
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • marcepanka313 01.08.19, 22:11
    Znalezienie takiej osoby, z którą chcesz iść na kompromis mimo wszystko.
    Odnajdywanie koloru (tego czegoś co pomaga żyć, pozwala o czymś zapomnieć ) w życiu, mimo że trudno, że nic nie idzie w dobrą stronę. Umiejętność dostrzeganie urody życia i takich małych rzeczy, które cieszą.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 01.08.19, 22:21
    marcepanka313 napisała:

> Znalezienie takiej osoby, z którą chcesz iść na kompromis mimo wszystko.
    > Odnajdywanie koloru (tego czegoś co pomaga żyć, pozwala o czymś zapomnieć ) w ż
    > yciu, mimo że trudno, że nic nie idzie w dobrą stronę. Umiejętność dostrzeganie
    > urody życia i takich małych rzeczy, które cieszą.

… a jak już ją znajdziesz, to może się okazać, że ona woli "czystą relację" tongue_out big_grin

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • marcepanka313 01.08.19, 22:35
    Żeby się okazało to najpierw musi się znaleźć.... wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka