Dodaj do ulubionych

niby szukacie heh

04.08.19, 11:49
bo fora portale itp.
a wymagania z innych planet
tak ciężko zrozumieć że szukanie w realu to 90% skuteczności

portale nie wiem bo nie bywam
fora bardziej dla przyjaźni plus
bo tu się wygadasz pokażesz, pokażesz jak do innych i jakie różnice i co w tobie
ale to virtu i choć...
choć jak holden to może dojść na all in wink

--
mam jak mam heh
Edytor zaawansowany
  • sonia-sonia 04.08.19, 12:01
    A gdzie w tym realu, to jest zasadniczy problem dla mnie. Do kina chodzę sama, na spacery sama, na lody sama, na zakupy sama. Czytam książki, słucham muzyki w domu. Może jak ktoś lubi się włóczyć po barach czy klubach, ale ja akurat nie lubię, no to gdzie?
  • a.dworski 04.08.19, 12:23
    w pracy, u sąsiadów...innej opcji nie ma
  • sonia-sonia 04.08.19, 12:27
    W pracy same baby, a sąsiedzi od dawna ci sami i krąg znajomych. Normalnie towarzyska pustynia jeśli chodzi o nowe twarze...
  • a.dworski 04.08.19, 12:31
    taka rzeczywistosc - real...po 30 stce. Masz 40 stke jeszcze płoniesz marzeniami 50 tke - zaczynasz wygasać.
    A Ty ? nr tel, fotka, randka to najskuteczniejszy sposob na zmianę...serio
  • sonia-sonia 04.08.19, 12:34
    Ani nie płonę, ani nie szukam na siłę, ale staram się coś zmienić w życiu bo od narzekania to tylko więcej zgorzknienia się rodzi..
  • a.dworski 04.08.19, 12:38
    175/94/56, Olek - to " ja "...a Ty ?
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 04.08.19, 13:14
    a.dworski napisał:

> 175/94/56, Olek - to " ja "...a Ty ?

A co to jest 56? big_grin jakaś niedomyślna jestem.

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • tzn.aga 04.08.19, 13:17
    Wiek?
  • a.dworski 04.08.19, 13:20
    zgadza sie....wzrost waga wiek...tak pisano jeszcze w 90 tych latach w biurach matrymonialnych...
  • sonia-sonia 04.08.19, 13:48
    Chcesz mnie poderwać czy co?
  • a.dworski 04.08.19, 14:06
    na to wygląda
  • sonia-sonia 04.08.19, 14:33
    Nie podam ci wymiarów, jeśli to ma być podryw. ani nie wyślę zdjęcia ptaka rodzaju żeńskiego, sikorki jakiejś...
  • a.dworski 04.08.19, 14:51
    to już po...po podrywie....sprawa siadła więc
  • frip77 04.08.19, 21:12
    a jak tematyka tych ksiązek?
  • sonia-sonia 04.08.19, 22:14
    Psychopaci i seryjni mordercy.
  • frip77 04.08.19, 22:16
    a co cię w nich interesuje?
  • sonia-sonia 04.08.19, 22:22
    Złożoność psychiki.
  • frip77 04.08.19, 22:24
    haha czyli teoria o badboyach nie jest taka całkiem chybionatongue_out
  • tzn.aga 04.08.19, 13:03
    Szukam tylko w realu.
    Tu przychodzę pofilozofować.
    Jak tam nastrój po?
  • szarlotka_ja 04.08.19, 15:07
    Ja nie szukam.
  • stasi1 10.08.19, 09:26
    Czemu?
  • turma.mortis 10.08.19, 09:34
    właśnie heh

--
    mam jak mam heh
  • stasi1 12.08.19, 08:41
    Można było by coś znaleźć. Może dlatego nie szuka bo sami ją znajdują bez jej wysiłku?
  • turma.mortis 12.08.19, 09:25
    najedziemy szarlotkę to się przekonamy wink

--
    mam jak mam heh
  • stasi1 13.08.19, 08:49
    Też bym skonsumował szarlotkę
  • karolivia 04.08.19, 18:08
    Pesymista jesteśwink
    Od tysięcy lat wiadomo, że:
    "Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. "

--
    "Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś" Mały Książę
  • margott_2 04.08.19, 19:51
    Z drugiej strony, jak ktoś o nic nie prosi to też niczego nie dostajewink
  • marcepanka313 04.08.19, 20:11
    Hmmmm.... chciałbym znaleźć....
  • sonia-sonia 04.08.19, 20:32
    Ja z wami zwariuję. Już byłam pewna, że ty to kobieta tak jak Gwen, a tu facet?
  • marcepanka313 04.08.19, 21:09
    sonia-sonia napisała:

> Ja z wami zwariuję. Już byłam pewna, że ty to kobieta tak jak Gwen, a tu facet?

No cóż, życie pełne niespodzianek....
  • uny 04.08.19, 20:59
    Dodam, że znaleźć to z głupim. Zgubić z mądrym -tak to jakoś... chyba...

--
    [nieodżałowana emotka]
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc4c00450a19.jpg
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • marcepanka313 04.08.19, 21:08
    Rozumiem, że Ty będziesz gubił z mądrą.... winkżeby nie dodać, że....wink
  • uny 04.08.19, 21:11
    Chciałbym. Ciągnie mnie do mądrych.

--
    [nieodżałowana emotka]
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • frip77 04.08.19, 21:13
    tylko czy te mądre istnieją.....big_grin
  • uny 04.08.19, 21:40
    Frip -jest ich od cholery

--
    [nieodżałowana emotka]
  • frip77 04.08.19, 21:51
    gdzie ?
  • sonia-sonia 04.08.19, 22:16
    Na tym forum chociażby..
  • frip77 04.08.19, 22:19
    wg mnie to są albo zadufane w sobie albo worki z kompleksami
  • sonia-sonia 04.08.19, 22:22
    A ja którą kategorię stanowię?
  • frip77 04.08.19, 22:25
    nie zastanawiałem się, krótko tutaj jesteś chyba?
  • marcepanka313 04.08.19, 21:18
    uny napisał:

> Chciałbym. Ciągnie mnie do mądrych.

Na pozory uważaj.
  • frip77 04.08.19, 21:30
    czemu od razu pozory? widac czy kobieta ogarnięta czy nie
  • marcepanka313 04.08.19, 21:52
    Widać.... to jak wygląda
  • frip77 04.08.19, 21:58
    no tak, ale wiesz co mam na myśli
  • marcepanka313 04.08.19, 22:07
    No skąd....obawiam się, że wg kryterium niektórych osób nie jestem aż tak mądra, żeby chwytać w lot.
  • frip77 04.08.19, 22:15
    taka która sama sobie radzi w życiu, dorobiła się własnego lokum, ma wysokie dochody i wygląda ok, czyli któtko pisząc szukaj wiatru w polubig_grin
    wg mnie wiązać się ze zwykłą marychą co ledwie wiąże koniec z końcem jest bez sensu, lepiej żyć samemu i mieć kogoś z doskoku, w moim wieku wiem, że szanse na znalezienie sensownej kobiety są równe zeru absolutnemu
  • marcepanka313 04.08.19, 22:27
    A masz kogoś z doskoku....
  • frip77 04.08.19, 22:37
    mam, sam nie wiem po co, chyba tyko po to żeby mieć do kogoś żywego gębę otworzyć od czasu do czasu
  • dolores2222 12.08.19, 10:34
    Ciekawe, czy ona myśli tak samo.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 10:42
    czy ona wie, jak fripp podchodzi do ich "relacji"...

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • dolores2222 10.08.19, 11:06
    Poniekąd wyzwalające uczucie:
    nie szukać
    nie czekać
    nie czuć zawodu.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 09:42
    dolores2222 napisała:

> Poniekąd wyzwalające uczucie:
    > nie szukać
    > nie czekać
    > nie czuć zawodu.

I dopiero wtedy los będzie miał dla Ciebie prezentwink
    Ale żeby przestać szukać, to trzeba emocjonalnie długą drogę pokonać.

--
  • margott_2 12.08.19, 09:48
    E tam. Wszystko to przypadek. Znam dziewczynę, po 40-tce, która szukała intensywnie na portalach i w końcu znalazła. Wzięli ślub. Trafi się albo się nie trafi.
  • dolores2222 12.08.19, 10:15
    Też tak uważam.
    Wszystkim rządzi bezwzględny przypadek.
    Nie mam wpływu.
    A skoro nie mam, mam w nosie wszelkie afirmacje rzeczywistości.
    Naczytałam się książek na ten temat i trochę uwierzyłam. Ale życie nauczyło mnie, że jedyne co w nim stałe, to zmiana. I jeszcze jednego:
    nic nie planować, nie zakładać, nie oczekiwać.
    Życie i tak się potoczy własnym torem. Bez względu na to, co bym nie zrobiła, rzeki kijem nie zawrócę. wink
  • dolores2222 12.08.19, 10:21
    I jeszcze coś wam powiem, Dziewczyny.
    Jak miałam najgorszy zjazd chwilę temu i wróciłam do punktu wyjścia, to mnie oświeciło.
    Myślałam:
    jest ok, deprecha minęła, radzę sobie, może jeszcze coś fajnego mnie czeka.
    A tu bęc, znowu prochy i kolejny odcinek powrotu do przeszłości.
    Oświeciło mnie, że nie warto się zawieszać na żadnym uczuciu, w ogóle opierać się na ludziach. Bo jak cię walnie, to zostajesz z tym całkowicie sam. Każdy rodzi się sam i sam staje oko w oko z kostuchą. A to pomiędzy toczy się tak czy siak, więc jaki sens się spinać?
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 10:33
    dolores2222 napisała:

> Oświeciło mnie, że nie warto się zawieszać na żadnym uczuciu, w ogóle opierać s
    > ię na ludziach. Bo jak cię walnie, to zostajesz z tym całkowicie sam. Każdy rod
    > zi się sam i sam staje oko w oko z kostuchą. A to pomiędzy toczy się tak czy si
    > ak, więc jaki sens się spinać?

Nie ma sensu się spinać, czy zawieszać się na uczuciu... całkowita racja. Ale jak przychodzi co do czego - rozum idzie się... trudno wyłączyć serce i emocje.
    Rozum swoje - serce swoje. Nie lubię tej szarpaniny, ale na pozostanie w samotności, aby jej uniknąć, nie jestem jeszcze gotowa.

--
  • dolores2222 12.08.19, 10:37
    Czyli szukasz.
    Ja już nie.
    I nie chodzi o to szarpanie.
    Chodzi o to, że nie wierzę w prawdę uczuć.
    Oprócz miłości do dziecka, która przychodzi, bo jest ci dana z trzewi, bo jest ci dana tak, jak dane jest ci mleko, którym je karmisz.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 10:46
    No nawet jak nie będzie płomiennego uczucia z jego strony, ale postanowienie, że chce mi dać szczęście i wspólne życie - to mi to wystarczy. Jak będzie dobrym człowiekiem, stabilnym emocjonalnie, nie będzie zdradzał czy świrował... no cóż. Rok temu powiedziałam takiemu czemuś zdecydowane nie. Dziś już nie jestem taka pewnasmile

--
  • dolores2222 12.08.19, 10:50
    Bunciu, ale zdajesz sobie sprawę, że to o czym piszesz, to ogromne wymagania do spełnienia?
    Tzw. płomienne uczucie to tylko pierwszy, krótki etap, kiedy żyjesz seksem i powietrzem.
    A to, o czym piszesz, to cała reszta.
    Ogrom..... Ale jeśli ten ogrom ci wystarczy, to ok. wink kiss
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 10:57
    ale gdzie ogromne?big_grin
    Ze ma być stabilny emocjonalnie? nie zdradzać?
    myślałach że to takie minimum minimumtongue_out

--
  • dolores2222 12.08.19, 11:06
    Kochanie, o to się właśnie rozchodzi.
    Myślisz:
    tyle wystarczy.
    A to bardzo wiele.
    Znaleźć to w człowieku. Znaleźć człowieka, na którym się nie zawiedziesz. I znaleźć go w naszym wieku, z bagażem rozczarowań, zawirowań w życiu. I jeszcze, żeby on chciał szukać tego samego. To bardzo wiele, Kochana. Bardzo.
  • turma.mortis 12.08.19, 10:52
    dolores2222 napisała:

> Życie i tak się potoczy własnym torem. Bez względu na to, co bym nie zrobiła, r
    > zeki kijem nie zawrócę. wink

nasz gobelin już utkany tylko... heh
    nici nie widzimy wink

--
    mam jak mam heh
  • dolores2222 12.08.19, 10:54
    Ktoś przetłumaczy?
    Nawet prochy nie pomogą. wink
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 10:28
    margott_2 napisała:

> Znam dziewczynę, po 40-tce, która szukała intensywnie na portalach i w końcu znalazła. Wzięli ślub. Trafi się albo się nie trafi

Lubię takie historiewink

--
  • dolores2222 12.08.19, 10:33
    Każdy lubi bajki.
    Jako dziecko...
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 10:35
    Wątpię, aby rozpoczęcie wspólnego życia ludzi 40+ to była bajka... raczej turniej kompromisówwink

--
  • dolores2222 12.08.19, 10:39
    Ja bym to nazwała strachem przed samotnością.
    To główny bodziec.
    Ja już nie czuję tego strachu.
    O dziwo, dzięki nawrotowi choroby.
    Właściwie to teraz niewiele czuję...
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 10:47
    Bo ten lek powoduje taką "stabilizację" uczuć, jesteś trochę odłączona od swoich emocji... i nic w tym złego. Możesz chociaż podejmować racjonalne decyzje... w razie gdyby cowink

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 10:48
    jesteś na zwolnieniu, Dolorka? Czy ciągniesz robotę?

--
  • dolores2222 12.08.19, 10:52
    Miałam zaległy urlop + krótkie zwolnienie.
    Ale wracam za chwilę.
    Akurat roboty się nie boję. Bez emocji.
  • dolores2222 12.08.19, 10:53
    Za mało odłączona.
    Mój ideał?
    Nic nie czuć.
    A jeszcze czuję. Mało co, ale jednak..
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 11:02
    dolores2222 napisała:

> Za mało odłączona.
    > Mój ideał?
    > Nic nie czuć.
    > A jeszcze czuję. Mało co, ale jednak..

Ja kiedyś jak przeżyłam sporą tragedię, to mi się uczucia jakiekolwiek odłączyły na pół roku... później mi lekarka tłumaczyła, że to taki system obronny organizmu, żeby psychika dała radę to przetrwać.
    Dziwne uczucie, bardzo wyzwalające. Czułam się wolna... i taka spokojna, racjonalna. Mogłam wreszcie myśleć całkiem na zimno.
    Ale po pół roku chciałam, żeby wróciły, bo nic do nikogo nie czułam... jak robot.
    Powoli wróciły, ale tamto wrażenie - niezapomniane.

--
  • dolores2222 12.08.19, 11:11
    Niestety moje się nie chcą odłączyć na amen.
    Lekarka mnie zna od paru lat.
    Pytam:
    pani doktor, czy nie ma na to żadnej piguły?
    A ona do mnie:
    pani D., ale to ma być na głowę czy na serce?
    No tak se żartujemy wink
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 10:55
    ja tracę kolejne szanse... przez głupie przyzwyczajenie... wczoraj na basenie po tym samym torze co ja pływał fajny facet... parę razy spotkaliśmy się wzrokiem, on się uśmiechał... A ja debilka przez 23 lata przyzwyczajenia do nie reagowania na męskie "zaloty" (małżeństwo, wyłączyłam się na męskie sygnały) jak zwykle spuszczałam wzrok...tongue_out
    Potem sobie plułam w brodę bo fajny był... siedziałam trochę sama w jacuzzi, zerkał w moją stronę ale jak się na torze nie odśmiechnęłam, to nie miał odwagi podejść.
    Kurcze! tongue_out
    Dolorka, połaź na basenwink

--
  • dolores2222 12.08.19, 11:09
    Nie chcę, Bunciu.
    Naprawdę już nie chcę.
    Poza tym ja nie jestem aż tak atrakcyjna, żeby przyciągać wzrok.
    Kiedyś byłam, ale wtedy miałam męża i miałam to centralnie w d.
    Niestety jestem total monogamiczna. Taki gen.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 12.08.19, 11:27
    Na basen się chodzi żeby popływać! wink... rozruszać się!smile... Wszak "w przerwie" można zardzewieć, jak nie ma smarowidławink
    A tak na poważnie, to basen na deprechę idealny... od razu Ci naturalnie endorfiny skocząsmile

--
  • dolores2222 12.08.19, 11:45
    Ruchu mi nie brak.
    Moja sunia ledwo zipie, tak ją ścioram na spacerach. A ona wiekowa, to i uważać muszę wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka