Dodaj do ulubionych

Ciekawostka

05.08.19, 12:15
Taka ciekawostka z portalu. Z opisu pana wynika, że szuka brunetki lub rudej, bo brunetki są bardziej wyzwolone a rude szalone. Obojętne są mu inne przymioty, bo on swoje wie i blondynka w grę nie wchodzi. Dodam tylko, że pan ma wykształcenie wyższe, z opisu wynika, że szuka kogoś do związku a przygodne znajomości go nie interesują. Zapytałam, dlaczego przekreśla blondynki, ale odpowiedzi nie dostałam, znaczy dostałam, że po co pytam, skoro jestem w jego typie i to bardzo, to możemy się spotkać. On nie jest w moim typie, więc do spotkania nie dojdzie ale w mojej głowie zasiał taką wątpliwość, że można dobierać kogoś pod kolor włosów? Znaczy się jakie są te blondynki wg was? Bo to nie chodzi o to, że mu się z wyglądu nie podobają tylko z charakteru!!! Albo ja naprawdę mało wiem o życiu, albo już sama nie wiem... ale ten portal ciągle mnie zaskakuje... Blondynki może się wypowiedzą, albo brunetki, albo rude? Co z tym charakterem? Czy jak się przefarbuję, to mi się zmieni?
Edytor zaawansowany
  • szarlotka_ja 05.08.19, 12:41
    Hmm... ale jak poznajesz, że on nie jest w Twoim typie skoro się z nim nie spotkałaś? Ja bym jednak poszła na spotkanie, a potem oceniła czy tak czy nie.
  • sonia-sonia 05.08.19, 14:06
    W trakcie rozmowy wyszło, że jest zainteresowany głównie swoją osobą, swoimi osiągnięciami, statusem społecznym, majątkowym. Nie wykazał się zainteresowania moją osobą poza oceną mojego wyglądu oraz tego, że podobno mam fenomenalne poczucie humoru. To mnie akurat zdziwiło, ale widocznie poczynił takie obserwacje, bo w głowie mu nie postało, że ktoś może nie być zainteresowany tym, w jak wielu cudownych miejscach był i jakim jest wspaniałym szefem dla swoich "poddanych" (słownictwo orginalne). Nie lubię osób zadufanych w sobie, więc raczej spotkanie nic by nie zmieniło w tym temacie.
  • uny 05.08.19, 13:11
    Chłop szuka szalonej baby. Pogratulować tylko smile

--
    [nieodżałowana emotka]
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc4c00450a19.jpg
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • apersona 05.08.19, 13:47
    Pewnie mu nudno w życiu
  • sonia-sonia 05.08.19, 14:08
    Zakładam, że wychodząc z założenia, że każda, absolutnie każda kobieta powinna być szczęśliwa, jeśli zechce się z nią spotkać, nie bierze pod uwagę, że są też kobiety myślące.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 05.08.19, 13:13
    Ja po rozwodzie w jednym roku byłam brunetką, blondynką i rudą...wink
    Panu chodzi o typy osobowości, tzn. nie chce spokojnej, uległej, nieraz zakompleksionej kobiety (takie osobowości kojarzą się z blondynkami).
    Ale przecież wiadomo, ze bywa różnie.
    Mogą być brunetki żywe, ale mocno kochające... i spokojne, ale w cichości knujące intrygę blondynki...
    Każdy ma swoje kryteria i one są tak głęboko zakorzenione, że nawet jeśli poda się milion rozsądnych argumentów przeczących teorii - pan jest zaprogramowany i dużo się z tym nie zrobi.
    Szczerze mówiąc gdybym była homo - też nie wybrałabym (naturalnej) blondynki... za nijakie dla mnie są z wyglądu (lubię kobiety w typie monica belluci) a z doświadczenia wiem, że często też mają robaczywe dusze.

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 05.08.19, 13:20
    Aha i jeszcze nie przekreślałabym tak na starcie, że "nie jest w moim typie"... z tym różnie bywa. Zdjęcia bywają mylące. Często ktoś w realu wygląda zupełnie inaczej.
    Lepiej się spotkać i zweryfikować. Zresztą czasem jak ktoś ma świetną osobowość, to inny typ urody niż zakładany - ujdziewink.
    Dla mnie tylko aseksulane są bardzo wysokie i bardzo chude "tyki grochowe". Reszcie dałabym szansę.

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • sonia-sonia 05.08.19, 14:11
    Już odpowiedziałam Szarlotce czemu nie mój typ. O wygląd nie chodzi. Skreśliłabym tylko chorobliwie otyłych mężczyzn, nie mylić z tymi lekko przy kości...
  • green.amber 05.08.19, 13:51
    Pewnie ma żonę blondynkę i nie chce, żeby mu się myliło wink
    Mnie się w rudym zdecydowanie "charakter polepszal", ale żeby tam zaraz szaleństwo...
    Człowiek z fantazją a Ty go tak per noga... heh

--
    Mądrość polega na tym, by wiedzieć, co zrobić dalej. Cnotą jest zrobić to.
    Jakie życie taki siew, jaki siew taki plon,
    jaki plon taka śmierć, jaka śmierć takie życie.
  • sonia-sonia 05.08.19, 14:09
    No widzisz, a ja taka przy ziemi...
  • marcepanka313 05.08.19, 15:43
    No i nawet nie mogę się wypowiedzieć, bo zostałam pominięta....
    Idę na kawę.... wink
  • sonia-sonia 05.08.19, 15:58
    Wypowiedz się w sprawie teorii na temat związku koloru włosów z charakterem... Jesteś łysa?
  • marcepanka313 05.08.19, 16:07
    Nie.
  • sonia-sonia 05.08.19, 16:08
    Szatynka.
  • marcepanka313 05.08.19, 16:10
    Tak
  • sonia-sonia 05.08.19, 17:34
    To jaki charakter mają szatynki?
  • marcepanka313 05.08.19, 20:05
    Nie wiem jaki mają wszystkie.... wink
    A że ja nie lubię się chwalić.... wink
  • turma.mortis 05.08.19, 16:00
    a pan jaki kolor berecika posiada?

--
    mam jak mam heh
  • sonia-sonia 05.08.19, 16:08
    Siwiejący ale cokolwiek schowany pod beretem...
  • turma.mortis 05.08.19, 16:12
    to klasztorek pewniak wink

--
    mam jak mam heh
  • sonia-sonia 05.08.19, 17:35
    Czyli?
  • turma.mortis 05.08.19, 18:02
    łysina jak tonsura heh

--
    mam jak mam heh
  • abc_meee 05.08.19, 20:37
    Myślę, że wewnętrznie już wiesz co o tym myślisz..
    A wg mnie, szkoda prądu na pana. To już wiem. Dosyć późno, ale wiem smile
  • sonia-sonia 05.08.19, 20:55
    Wiem, wiem. Tylko zastanawia mnie, skąd przekonanie, że kolor włosów ma cokolwiek wspólnego z charakterem...
  • abc_meee 05.08.19, 21:02
    A to już strata energii żeby rozkminiać co kto myśli i skąd się to wzięło. Ważne, co Ty o tym myślisz.. i ew. co z tym zrobisz... Joł.
  • sonia-sonia 05.08.19, 21:07
    Ciebie nigdy nie frapuje ludzkie zachowanie? Jeśli coś ci odbiega od Twojej normy? Jeśli coś ci się wydaje aż tak dziwne, że aż chcesz się z kimś tym podzielić, żeby się okazało, że aż tak dziwne nie jest?
  • abc_meee 05.08.19, 21:37
    Pisałam o sobie a propos energii...Mi już styki się przepalają od analizowania..Baterie się wyczerpujen wink A Ty ..róbta co chceta smile
  • frip77 05.08.19, 20:59
    następna telenowela, ciekawe ile odcinków......big_grin
  • sonia-sonia 05.08.19, 21:04
    Bo ty to jesteś program przyrodniczy... czytała Krystyna Czubówna...
  • frip77 05.08.19, 21:07
    sonita por favor
  • adria231 05.08.19, 21:27
    Podobno najwierniejsze i najspokojniejsze są kobiety siwe, cokolwiek to znaczy.
  • frip77 05.08.19, 21:31
    takie 20 do setki?
  • marcepanka313 05.08.19, 21:47
    A Ty jeszcze nie siwiejesz?
  • frip77 05.08.19, 21:54
    a po co?
  • marcepanka313 05.08.19, 21:56
    A po nic

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się