Dodaj do ulubionych

Za chwilę jesienny żywioł koncertów :)

06.08.19, 11:29
Na Stinga i Metallicę biletów nie ma, ale jest sporo innych fajnych imprez :
Lady Pank - Maleńczuk Plus - Budka Suflera - Dżem - SZPAL + Kobranocka + Tomek Lipiński
Edyta Geppert - Renata Przemyk - Raz Dwa Trzy - Porter+Mazolewski - Kult -
i cała masa innych możliwości smile

biletyna.pl/koncert
www.livenation.pl/event/allevents
Ktoś coś gdzieś ???
smile
Edytor zaawansowany
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 06.08.19, 14:46
    Ja na pewno! Tylko muszę to ogarnąć. Dziś po południu siądę i zobaczę.
    Tak na starcie to na tak: lady pank, SZPALKobran, Renata Przemyk, Kult.

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • obserwator-rzeczy-ulotnych 06.08.19, 15:39
    Renata ma koncert w Kielcach....
    Podałem specjalnie taki zestaw na biletyna.pl bo tam po kliknięciu danego artysty rozwija się lista miejsc - przecież nie chodziło mi tylko i wyłącznie o Warszawę oraz ew. Kraków wink
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 07.08.19, 10:48
    aha, ok big_grin. choruję na syndrom mieszkańca wielkiego miasta... że jak coś się dzieje, to oczywiście w wawiewink

A prawda jest taka, że częściej łaziłam na różne wydarzenia (koncerty, spotkania, stand-upy) jak weekendowałam w łomży, niż siedząc na stałe w wawie.

Ta różnorodność mnie nieraz przytłacza... czasem jak mam sobie znaleźć jakieś wydarzenie, to od przekopywania mi rączki opadają i... idę zamiast tego do parku tongue_out

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • sonia-sonia 07.08.19, 11:40
    Ja tam wolę iść do parku, wolę obcować z roślinkami niż tłumami ludzi. Moje najukochańsze koncerty to te kameralne, w jakichś małych salach, ale teraz to już raczej ciężko znaleźć takie wydarzenie...
  • obserwator-rzeczy-ulotnych 07.08.19, 12:36
    Sonia - a sprawdziłaś choćby na wyrywki co i gdzie jest grane ... ???
    Tam sporo było koncertów (czy np. kabaretów - warto czasem się pośmiać smile właśnie w klubach, domach kultury, teatrach etc. - nie tylko stadiony czy hale sportowe na parę tysięcy ludzi.
    Żeby nie być gołosłownym - choćby trasa Edyty Geppert, koncerty Portera, Sojki, Raz Dwa Trzy, nawet Kortez (choć na niego to pewnie zostały jakieś pojedyncze bilety pewnie)

Tylko nasze przyzwyczajenia są takie, że czekamy aż wszystko niejako "samo się zdarzy" - zespół czy artysta będzie blisko nas, bilety będą niedrogie i dostępne na tydzień przed występem i same dobre miejsca na widowni wink
  • obserwator-rzeczy-ulotnych 23.08.19, 09:53
    Tak gwoli przestrogi - ja przegapiłem na początku tego roku, bilety rozeszły się szybciutko - a teraz to sobie pluję w brodę jak słyszę takie coś.... ech....
    www.youtube.com/watch?vshockg-d_bwMuqQ

Tak więc Moi Drodzy jeżeli nie chcecie żałować, że coś fajnego Was znowu ominęło to trzeba :
    1. od razu kupić bilet
    2. działać a nie czekać aż się coś samo zadzieje (to tak w nieco szerszym kontekście)

• bunt_jest_moim_obowiazkiem 23.08.19, 10:05
    tak, ja cierpię z tego powodu. wczoraj cały wieczór słuchałam kawałków z koncertu. chyba dla mnie porażka roku, to moje przeoczenie... gdzie byłam głową, jak sprzedawali bilety????

--
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 23.08.19, 10:06
    dawaj znać, Ulotny, jak coś się zadzieje koncertowo ciekawego... u mnie coś fejs słabo przypominatongue_out

--
  • obserwator-rzeczy-ulotnych 23.08.19, 10:25
    biletyna.pl
    zaznacz koncerty i lokalizację i masz
    ja na pewno wybiorę się na Lady Pank, Renatę Przemyk i na to oczywiście smile
    progresja.com/events/kobranocka-sztywny-pal-azji-tomek-lipinski-roze-europy/
    a może na Darię Zawiałow, Fahrben Lehre w Otwocku

i jak zdążę to 1/09 w Parku Praskim będzie Kwiat Jabłoni - to chyba taki koncert otwarty, bez biletów
    smile
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 23.08.19, 10:07
    bunt_jest_moim_obowiazkiem napisała:

> tak, ja cierpię z tego powodu. wczoraj cały wieczór słuchałam kawałków z koncer
    > tu. chyba dla mnie porażka roku, to moje przeoczenie... gdzie byłam głową, jak
    > sprzedawali bilety????

jakoś tak za szybko zabrakło... nie ogarnęłam.

--
  • obserwator-rzeczy-ulotnych 23.08.19, 10:34
    Ja nie mam fejsa więc staram się na bieżąco pilnować - a też przegapiłem sad

ALE UPRZEDZAM WSZYSTKICH - lada chwila Kortez z zespołem jedzie w dużą trasę po całym kraju, bilety za chwilę się pojawią, ja już zapisałem sobie powiadomienie (bo tak jak poprzednio bilety znikną w 2-3 dni albo i szybciej)
    Bardzo orientacyjnie kojarzę gdzie mieszkacie ale będzie i na wschodzie (Olsztyn, Iława, Białystok) i na Górnym i Dolnym Śląsku (Zabrze, Rybnik, Cieszyn) no i oczywiście reszta tego pięknego czasami kraju... smile więc niemal każdy ma okazję zanim bilety znikną....
    Lista poniżej, pełne 6 stron
    www.koncertomania.pl/kortez/koncerty-strona-2.html
  • turma.mortis 23.08.19, 10:31
    a ja miałem wejściówki tyle że noce mi wypadły heh
    na narodowy do października 2020 mogę coś zakombinować wink

--
    mam jak mam heh
  • obserwator-rzeczy-ulotnych 23.08.19, 10:55
    Ja miałem dobre kilkanaście lat temu bilety na Faithless, tez darmowe.
    Jakoś tak się nie mogłem zebrać - a teraz dupa zbita, mogę sobie co najwyżej posłuchać w necie, to se ne vrati.
    www.youtube.com/watch?v=T1XoC5ctUNU

Tak że tego, no - zamiast pogrążać się w żalach pt. "co było i się nie udało" lepiej spojrzeć w kalendarz i z wyprzedzeniem zadziałać, to tylko parę kliknięć, potem przelew i już smile
    Potem można sobie przyczepić wydrukowany bilecik np. przy biurku albo na lustrze albo przy nocnej lampce i co parę dni rzucić nań okiem i przypominać sobie, że już lada chwila przyjdzie ten fajny wieczór.... smile smile
  • turma.mortis 23.08.19, 11:12
    nocny kochanek
    luxtorpeda
    plus jeszcze kilka ale...
    co do imprez na narodowym to mam dwóch znajomych z karnetami więc...
    to nie obietnica niczego ale może się udać
    z metallicą mi nie wyszło ale zawsze mogę zapytać
    pomimo wielkiej różnicy w naszym muzykowaniu heh
    podstawa
    muszę mieć pierwszą zmianę wink

--
    mam jak mam heh
  • obserwator-rzeczy-ulotnych 26.08.19, 17:28
    Można (a nawet trzeba) ruszać z zakupem, bo wiadomo co smile
    No chyba, że ktoś nie lubi Korteza.... to niech idzie na inny koncert, nie ma co siedzieć na 4 literach i wpatrywać się w lustro albo laptopa tongue_out
    www.eventim.pl/tickets.html?doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=2290416&affiliate=PTA&referer_info=TA-AUT-TGS_23582&xtor=&utm_medium=email&utm_source=ta.t3ed&utm_campaign=512644.20190826
  • obserwator-rzeczy-ulotnych 06.09.19, 13:42
    Moc, energia, endorfina,
    miłość, na każdym polu rodzina.
    Palę tylko, co w sercu kiełkuje,
    afirmuję, owocuję.
    Po tym poznasz mnie i moich ludzi,
    mówię Ci, nam to nigdy się nie znudzi.
    Bang! Od Oslo do Bombaju, leć na tym haju!

Łap ten flow, łap naturalny power i go!
    Zapylaj rap, płać pan radochą, obdzielać świat radź.
    Baw się, tańcz, skacz.
    Łap tę energię, która wydobywa się z klat,
    sieje ład very much, na ten dopalacz z czakr bacz.
    Baw się, tańcz, skacz.

Sto pro love man, strachu null tam,
    dodaje werwy i rozmachu nam.
    Serducho hot jak reaktor,
    dar co daje wigor, jak Hator.
    Siła płynie z tego nieskończona,
    niezliczona nawet w bamillionach.
    Na nastrój, nastrój się ten ten fun,
    I wyczyń tan, odczyń tan.

Łap ten flow, łap naturalny power i go!
    Zapylaj rap, płać pan radochą, obdzielać świat radź.
    Baw się, tańcz, skacz.
    Łap tę energię, która wydobywa się z klat,
    sieje ład very much, na ten dopalacz z czakr bacz.
    Baw się, tańcz, skacz.

Raduj się częściej!
    Ładuj się wszędzie!
    Opoki zrywaj!
    Mocy przybywaj!

Raduj się częściej!
    Ładuj się wszędzie!
    Opoki zrywaj!

MOC! ENERGIA! ENDORFINA!
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    Tak a'propos wątku o tym czy ktoś jest/bywa szczęśliwy....
    Ludziska idźta na koncerta i róbta co tam chceta wink
    www.youtube.com/watch?v=2nQr22bea-s

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka