16.08.19, 23:38
właśnie pół roku od mego sparowania, dlatego postanowiłem napisać w wielkim skrócie jak to wygląda, zważywszy na fakt że przesiadywałem na tym forum wiele lat i było ono dla mnie czasem jak drugi dom niemal.
Jest dobrze, nawet bardzo dobrze, czasem nudno, bo zgrzytów tyle co nic, nie dlatego żeśmy identyczni, po prostu potrafimy rozmawiać, słuchać, zrozumieć swe potrzeby, iść na kompromis. Wszystko zaczęło się etapowo, w internecie, a że było sporo podobieństw, przeszło się na telefon, początki w realu to skok do głębokiej wody, wyjazd za granicę, połączony z pracą. Wygraliśmy kilka razy z przeciwnościami losu, to bardzo scala. Poznaliśmy się gdy byliśmy na sporych zakrętach życiowych, nie mieliśmy nic do stracenia, wszystko do wygrania, opłaciło się. Oboje „chorowaliśmy” na brak pozytywnych uczuć, wrażliwe, empatyczne z nas istoty, dlatego też mamy świadomość tego co zyskaliśmy, móc dzielić z kimś życie, jako nie tyle partnerzy lecz przyjaciele, czyli wg mnie taki wyższy poziom wtajemniczenia. Kiedyś, dawno temu przeczytałem że wpierw trzeba uporządkować swe życie by móc je dzielić z drugą osobą, kwestionowałem takie podejście, uważając że właśnie ta druga osoba niezbędna jest mi do uporządkowania… wygląda że miałem rację, w moim wypadku tak to działa, zyskałem spokój ducha, nabrałem pewności siebie, jestem szczęśliwy, bardzo szczęśliwy, bo mam do kogo wracać w 4 ściany, wiem że może mi brakować wszystkiego, ale i tak dam radę, gdy nie będę sam, to wspaniałe uczucie, które daje niebywałe poczucie bezpieczeństwa i komfortu.
Ona wie, że kiedyś dopadło mnie wielkie zauroczenie, z którego do końca raczej nigdy nie wyjdę, mimo że jest bardzo dobrze, wracam pamięcią kiedy bywało niedobrze. Życie przewrotne jest.
--
Żyć się da, dopóki w sercu muzyka grA
Edytor zaawansowany
  • silencjariusz 16.08.19, 23:44
    Choć jeden szczęśliwy.wink
  • green.amber 17.08.19, 13:27
    silencjariusz napisał:

> Choć jeden szczęśliwy.wink

jeśli w znaczeniu, że facet, to nic nie mówię, ale jeśli człowiek to protestuję proszę Sila - ja tam jestem szczęśliwy tongue_out

--
    jako rzecze tedeusz z ósemkami swemi czema:
    > znam życie...
    > z forów tongue_out
  • silencjariusz 17.08.19, 13:29
    Choć jedna szczęśliwa.wink
  • szarlotka_ja 16.08.19, 23:45
    Taki miły post smile
    Jeszcze więcej szczęścia życzę kiss
  • samysliciel 17.08.19, 15:18
    dzięki smile

--
  • stasi1 17.08.19, 09:28
    Szczęśliwy człowiek
  • abc_meee 17.08.19, 09:42
    Fajnie. Cieszę się, że znalazłeś to czego szukałeś.. Przynajmniej tak to rozumiem.
    No właśnie.. z tym porządkowaniem życia..Z jednej strony nie można nikogo obciążać swoim "bałaganem" , a z drugiej strony wsparcie daje moc i poczucie, że będzie dobrze..
  • dolores2222 17.08.19, 11:08
    Miło przeczytać, że komuś się powiodło.
    Młodzi jesteście, to może wam się udać.
    Nam starszym pozostaje uczyć się żyć w samotności, lepiej lub gorzej. I zabijać tęsknotę na sobie tylko znane sposoby.
    Życzę Wam z serca, abyście nigdy nie przestali o siebie dbać smile
  • turma.mortis 17.08.19, 20:58
    dolores2222 napisała:

> Nam starszym pozostaje uczyć się żyć w samotności, lepiej lub gorzej. I zabijać
    > tęsknotę na sobie tylko znane sposoby.

hmmmm Wam starszym to może bo...
    Nam to jeszcze nie do końca heh wink

www.youtube.com/watch?v=HPNhn3hWT0E

--
    mam jak mam heh
  • frip77 17.08.19, 11:27
    uzależniać swoje szczęście od kobiety?....do mnie to nie przemawia, ale co kto lubi
  • samysliciel 17.08.19, 15:17
    Każdy uzależnia się od czegoś/kogoś, z różnym skutkiem. Najważniejsze by nie oglądać się na innych i żyć po swojemu.

--
  • green.amber 17.08.19, 13:21
    i żyli długo i szczęśliwie - niech się spełnia, zwłaszcza bez przesadnej ilości przewrotności wink

--
    jako rzecze tedeusz z ósemkami swemi czema:
    > znam życie...
    > z forów tongue_out
  • samysliciel 17.08.19, 15:18
    czas pokaże jak będzie, dzięki

--
  • anirat 17.08.19, 16:14
    Wszystkiego dobrego Wam życzę smile Oby miłośc przetrwała wszystko i pokonała ewentualne trudności smile Trzymajcie się smile
  • silencjariusz 17.08.19, 17:35
    Ciebie to tu wieki już nie było. Witaj.smile
  • anirat 17.08.19, 19:01
    Zaglądam, ale nie piszę. Nie ma o czym. Ludzi tych co dawniej nie ma, a i ja jakby inna wink
  • turma.mortis 17.08.19, 21:00
    cześć heh
    a ja Ciebie nawet pamiętam wink

--
    mam jak mam heh
  • anirat 17.08.19, 21:30
    Miło, że ktoś mnie jeszcze pamięta smile
  • szarlotka_ja 17.08.19, 21:31
    Ja też pamiętam.
  • samysliciel 18.08.19, 19:01
    i ja pamiętam smile

--
  • apersona 17.08.19, 21:37
    niech ci i wam się szczęści
  • marcepanka313 17.08.19, 22:26
    Cieszy mnie Twoje /Wasze szczęście.
    Cieszy mnie szczerze i prawdziwie. smile
  • searam 17.08.19, 22:30
    Ale...jakby co...bedziesz ponownie przyjety z otwartymi ramionami na tym forum...wink
  • frip77 17.08.19, 22:42
    a ci w związkach nie mają na forum wstępu?
  • samysliciel 18.08.19, 19:00
    heheh ja zaproszenia tutaj nie potrzebuję, zaglądam tu regularnie nawet gdy nie piszę, siła przyzwyczajenia smile

--
  • apersona 18.08.19, 15:38
    Cytacik na drogę:

"Mężczyźni stale mylą ziemskie kobiety z Kobietą o Złotych Włosach. Żywa kobieta z żołądkiem, jelitem cienkim i trudnym dzieciństwem nie jest kobietą utkaną z promieni. Osoba, która puszcza dyskretnie bąka w windzie, nie jest boską istotą i mężczyzna powinien zdawać sobie z tego sprawę. "

Robert Bly "Żelazny Jan"
  • samysliciel 18.08.19, 18:59
    Uwielbiam życiowe mądrości wink Ktoś dzieli się swymi spostrzeżeniami przez pryzmat swych doświadczeń i światopoglądu, ktoś inny cytuje interpretując te słowa przez pryzmat swego doświadczenia i światopoglądu, polecając te słowa ku rozwadze innej osobie ze swym doświadczeniem i światopoglądem smile
    Moim skromnym zdaniem każdy sam musi zbudować swój system wartości na podstawie własnych doświadczeń, przemyśleń, obserwacji a nie mielić gotowe formułki od innych, owszem czasem można oszczędzić czasu dochodząc do pewnych wniosków, jednak ostatecznie to wszystko, do czego samemu się dojdzie, bardziej zapada w pamięć i jest bardziej wiarygodne. Nie raz i nie dwa widziałem że każdy chciał dobrze, więc niby tak samo a ostatecznie wyszło źle, co ma być to będzie. Nie mniej, dzięki za dobre intencje smile
    --
  • marcepanka313 18.08.19, 19:15
    Bo swoje błędy to swoje doświadczenia, to swoje życie....
  • szumowiny.org 02.09.19, 07:03
    Powodzenia!

--
    Portal dla niewierzących singli: szumowiny.org
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 02.09.19, 09:47
    Wspaniale się czyta coś takiego... aż serce rośnie! Dzielić życie z bliską osobą, która rozumie, akceptuje i wspiera - to najlepsze co można dostać od losu. Nie zmarnujcie tego. Powodzenia!smile

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka