Dodaj do ulubionych

Prawdziwy powód

18.08.19, 17:45
Nie wiem czy wiecie ale jak nie wiecie, to wam uświadomię: polskie kobiety (i dziewczyny) nie potrafią nawiązywać ani podtrzymywać normalnych relacji partnerskich.

Pomijając psychologiczne brednie powiem tylko, że wynika to z tego, że w czasie wojny wszystkie bardziej wartościowe Polki uciekły do Francji by tam zostać, przez co nie było schedy psychicznej dla kobiet w Polsce. Mamy po prostu puste do granic psychicznych Polki, które nic nie wiedzą, nie mają charakteru, ani nie nabyły (bo nie miały skąd) żadnych cech charakteru. Ich postępowanie to jeden wielki generator liczb losowych a emocje wobec przyszłej sytuacji materialnej są u nich na pierwszym miejscu.

Aż tyle i tylko tyle.
Edytor zaawansowany
  • silencjariusz 18.08.19, 17:57
    Tak źle to nie jest.
    Więc powiadasz, że wszystkie wartościowe kobiety uciekły z Polski? Jak to było możliwe w czasie wojny?
  • marcepanka313 18.08.19, 18:30
    Wcale się nie dziwię, bo wszyscy wartościowi mężczyżni na tej samej wojnie wyginęli, Ci którzy zostali to....(miejsce na cytat z wątkodawcy albo własne, że tak delikatnie powiem.... niedorzeczności.)
    No chyba, że sobie chciałeś ulżyć.... to na zdrowie.
  • tank69 18.08.19, 19:35
    To ja dokończę: ... trzymają się z dala od takich marud.
    A sama co masz do zaoferowania ze swojej strony poza waginą?
  • obserwator-rzeczy-ulotnych 18.08.19, 19:46
    Prawdziwy burak i cham.
  • tank69 18.08.19, 19:53
    Witaj prawdziwy buraku i chamie w moim wątku! Pozdrawiam cię ja, tank69!
  • obserwator-rzeczy-ulotnych 18.08.19, 20:36
    Ja cię nie pozdrawiam.
    Jedź do Francji, może znajdziesz tam kogoś kto doceni twój wybitnie wojskowy (by nie rzec wzięty żywcem z koszar) sposób traktowania płci przeciwnej.
  • tank69 19.08.19, 06:38
    A to ja kogoś szukam?
  • turma.mortis 19.08.19, 08:33
    a matka gdzie jest hmmm

--
    mam jak mam heh
  • tank69 19.08.19, 20:10
    twoją starą właśnie nadziewam
  • marcepanka313 18.08.19, 20:24
    To zależy dla kogo, ale mam wrażenie, że dla osoby, która postrzega kobietę li i jedynie przez pryzmat jedynie waginy to myślę, że nawet tu się mylisz, bo nawet tego bym nie oferowała. Nie będę dopytywać czy Ty masz coś więcej zaoferowania oprócz swojego penisa.
    Doprecyzuję.... ja akurat stosunkowo bardzo mało marudzę.... także tego.
  • dolores2222 18.08.19, 20:27
    Bo od marudzenia to tu jestem ja i Sil big_grin
    Proszę mi nie podważać oczywistej oczywistości. suspicious
    Marcysiu, zadziwionam, że choć słowo tu wyszło spod twych palcy uroczych suspicious
  • marcepanka313 18.08.19, 20:31
    Ale dlaczego zadziwionaś.... wink
    To ja mam palce urocze.....? Hmmmmbig_grin
  • dolores2222 18.08.19, 20:32
    Przecie na odległość śmierdzi big_grin suspicious
  • marcepanka313 18.08.19, 20:35
    Patriotką jestem.... wink
  • silencjariusz 18.08.19, 21:20
    Mnie nie mieszaj do marudzenia.suspicious
  • dolores2222 18.08.19, 21:34
    big_grin big_grin
    To się Silowi riposta udała tongue_out
  • tank69 18.08.19, 20:34
    To że tak powiem, trochę marnie, że nic poza waginą nie oferujesz. A i tą nawet nie za bardzo.
    No cóż, nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci przyjacielskich kotów.
  • marcepanka313 18.08.19, 20:38
    Mam nadzieję, że znajdziesz taką, która zaoferuje Ci chociaż waginę....z tym, że przygotuj trochę gotówki.
    Za życzenia serdecznie dziękuję, z tym, że akurat znów nie trafiłeś z kotami....
  • tank69 19.08.19, 06:02
    Ja nie muszę szukać. Ale na pewno gdybym miał doradzać "szukającym", to nie wśród gnuśnych Polek.
    Nie dość, że neurotyczne, zahamowane seksualnie to jeszcze materialistki.
  • marcepanka313 19.08.19, 06:29
    No skoro to z Twojej strony kaganek wiedzy i oświaty to z pewnością panowie z forum docenią i wyciągną wnioski.
    Jakie to szczęście, że trafiłeś na wyjątkową waginę.
    Rozumiem, że wątek powstał w celu wzbudzenia w kobietach zazdrości, że taki cymes jest już zajęty....
    A jako, że jestem gnuśną, neurotyczną materialistką to powinnam zazdrościć.... ale nie potrafię.
  • tank69 19.08.19, 06:40
    Na jaką wyjątkową? To Polki masz wszystkie identyczne, gdzie każda myśli że jest wyjątkowa. Ja trafiłem na fajną, miłą, pracowitą dziewczynę, która jest _normalna_.

Nie wiem co rozumiesz ale najpierw się zastanów i zacznij kojarzyć fakty zanim będziesz wysnuwać wnioski. Taka mała rada przyjacielska.
  • marcepanka313 19.08.19, 06:54
    Jesteśmy przyjaciółmi?

Nie spodziewaj się u mnie wniosków, które będą Ci pasowały. Moje przodkinie nie uciekły do Francji tylko ciężko pracowały zarówno przed, w trakcie jak i po wojnie.
  • turma.mortis 19.08.19, 09:20
    tank69 napisał:

> Ja nie muszę szukać. Ale na pewno gdybym miał doradzać "szukającym", to nie wśr
    > ód gnuśnych Polek.
    > Nie dość, że neurotyczne, zahamowane seksualnie to jeszcze materialistki.

i znalazł heh

www.youtube.com/watch?v=3SDeKV84U2Q

--
    mam jak mam heh
  • frip77 18.08.19, 20:35
    tank i po co ten chamski wpis?
  • marcepanka313 18.08.19, 20:39
    Wpis dopasowany do człowieka, nie oczekuj kultury od.... wink
  • frip77 18.08.19, 21:01
    jednak granic gdzięs powinna być, inaczej utoniemy w tym hejcie
  • marcepanka313 18.08.19, 21:08
    Widać kto się we Francji nie wychowywał.... wink
  • frip77 18.08.19, 21:13
    co ma francja do tego?
  • marcepanka313 18.08.19, 21:26
    Przeczytaj wpis.....wszystkie wartościowe Polki uciekły do Francji.... kto zatem został w Polsce.... kto wychowywał zatem następne pokolenia, więc efekt tego wychowania w dzisiejszym wpisie....
  • frip77 18.08.19, 21:30
    ja raz poznałem ogarniętą dziewczynę, mieszkaliśmy razem, żałuje, że nie próbowałem choć i tak nie miało to sensu, ale czasem myślę o niej
  • marcepanka313 18.08.19, 21:37
    Skoro mieszkaliście to czemu mówisz, że nie miało sensu?
    Może właśnie sensu nie miała rezygnacja?
  • frip77 18.08.19, 21:42
    byliśmy znajomymi po prostu z mieszkania nic więcej, zmarnowałbym jej życie o ile by chciała mieć ze mną coś wspólnego, zresztąna innym forum babki mi odradzały bo nieładna wg nich, ale mi się podobała
  • marcepanka313 18.08.19, 21:47
    Nie wiem skąd wniosek, że byś zmarnował jej cokolwiek skoro nie próbowałeś.
    Ona ma się podobać Tobie, nie innym kobietom.
    Skąd wiara w szczerość i życzliwość innych osób przy oceniania.
  • frip77 18.08.19, 21:50
    a czemu miały ściemniac mi kobiety na forum dl brzydkich ludzi? zmarnowałbym jej życie bo wiem jaki mam charakter
  • marcepanka313 18.08.19, 22:03
    Skoro rezygnacja wynikała z troski o nią to ok. Ale nie wiesz czy nie byłoby to akurat dobre dla Was.
    Skoro jesteś pewny tych dobrych rad to nie drąże, ale myślę że sam powinieneś podejmować próby. Tobie się podobała.... czym jest dla Ciebie zdanie innych kobiet....uroda jest subiektywna.
  • frip77 18.08.19, 22:08
    nadal do wzięcia jest, ale teraz odległośc nas dzieli
  • marcepanka313 18.08.19, 22:15
    Czemu nie spróbujesz?
    Od czegoś trzeba zacząć.
  • frip77 18.08.19, 22:39
    nie nadaje sie do stałego związku
  • marcepanka313 18.08.19, 22:42
    Ty czy ona?
    Sam siebie okłamujesz, bo się boisz.
    Napisz, odśwież kontakt, niczego nie tracisz.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 18.08.19, 22:43
    frip77 napisał(a):

> nie nadaje sie do stałego związku

jaki jest powód tego, ze ktoś uważa, ż się nie nadaje do stałego związku? Poza tym, że zna siebie i wie, że zdradzałby i notorycznie oszukiwał partnerkę?

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • silencjariusz 18.08.19, 23:14
    Choćby długa, długa przerwa. Człek odwyka i trudno potem nagiąć się do kogoś.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 18.08.19, 23:25
    silencjariusz napisał:

> Choćby długa, długa przerwa. Człek odwyka i trudno potem nagiąć się do kogoś.

Eee, ale to pomału jak obie strony chcą - przyzwyczają się.
    Dla mnie to nie jest wystarczający powód.
    Ja ze swoim ex stosowaliśmy tzw. "dekompresję". On był długo sam i to lubił. Jak byliśmy przez dłuższy czas razem (kilka godzin) i on potrzebował samotności (no czasem ja ale rzadziej), to mówił "dekompresja" … i dawaliśmy sobie trochę oddechu od siebie (godzinka, dwie, trzy...).
    Po pewnym czasie przestał to mówić, widać nie potrzebował już się oddalać ode mnie, bo nad nim nie wisiałam, tylko miałam swoje życie.
    da się - długa przerwa to za mały powód aby rezygnować ze związku.

A naginanie typu: jak byłbym sam to zrobiłbym sobie pomidorową, a tak muszę zrobić ogórkową, bo ona woli... to też można obejść. raz tak, raz tak.
    We wszystkim można się dogadać, jak się chce.

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • silencjariusz 18.08.19, 23:30
    Zapominasz, że po 40 nikt normalny nie jest sam (w sensie, że wypadałoby w tym wieku być przynajmniej rozwodnikiem).
  • gwen75 18.08.19, 23:51
    silencjariusz napisał:

> Zapominasz, że po 40 nikt normalny nie jest sam (w sensie, że wypadałoby w tym
    > wieku być przynajmniej rozwodnikiem).

Uwielbiasz uprawiać samobiczowanie i samodobijanie się wink
    Jeśli będziesz się przejmował tym, co mówią i myślą inni, to NIGDY nie będziesz szczęśliwy.
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 19.08.19, 18:15
    Eeee, różnie się ludziom układa w życiu... ja tam tak schematycznie nie podchodzę.
    Owszem, trudniej jest z kawalerem, bo jest przyzwyczajony żyć tylko pod swoje dyktando, a tu nagle musi się dogadywać "na pomidorową" z drugą osobą...
    Ale czasem mężczyźni-rozwodnicy po dużych przejściach są trudniejsi do życia, niż ci, co po prostu się nie ożenili, bo tak wyszło.

--
  • silencjariusz 18.08.19, 21:24
    He he... Fripek innych strofuje za chamskie wpisy... Świat się kończy niewątpliwie...tongue_out
    Czyżby ta Twoja sekspartnerka trochę Cię ukulturalniła?wink
  • frip77 18.08.19, 21:28
    haha stałem się wrażliwym poetą haha
  • silencjariusz 18.08.19, 21:30
    Miękniesz i dziadziejesz Frip...tongue_out
  • marcepanka313 18.08.19, 21:35
    big_grin big_grin
  • dolores2222 18.08.19, 21:36
    Może to wpływ tutejszych wagin? tongue_out
  • frip77 18.08.19, 21:37
    z żadną nie miałem przyjemnoścismile
  • dolores2222 18.08.19, 21:38
    Azaliż obcujesz na co dzień.
    Przenośnia taka tongue_out
  • frip77 18.08.19, 21:40
    cukierek przez papierek nie smakuje
  • frip77 18.08.19, 21:36
    no way bykutongue_out
  • silencjariusz 18.08.19, 22:08
    Mnie przekonujesz czy siebie?wink
  • frip77 18.08.19, 22:08
    nikogo, żartuje
  • tank69 19.08.19, 06:37
    Dlaczego chamski? Nie widzę tutaj nic chamskiego. Ciężko ci przyjąć prawdę? To właśnie ona! Przyzwyczajaj się!
  • samysliciel 18.08.19, 20:00

--
    Żyć się da, dopóki w sercu muzyka grA
  • szarlotka_ja 18.08.19, 21:56
    A jakie to są normalne reakcje partnerskie?
  • tank69 19.08.19, 06:42
    Takie, których nigdy nie doświadczysz!

(żarcik)
  • szarlotka_ja 19.08.19, 09:24
    Pytanie tylko czy to dobrze czy źle, że ich nie doświadczę?
  • turma.mortis 19.08.19, 10:19
    olej go heh
    sam zdechnie wink

--
    mam jak mam heh
  • tank69 19.08.19, 18:12
    O, dokładnie takie jesteście i dlatego nigdy żaden normalny facet na was nawet nie spojrzy.
    Jakby wam menel splunął w oko to wasza wartość by minimalnie wzrosła.
  • stasi1 19.08.19, 10:40
    Dla Ciebie dobrze dla Tanka źle
  • szarlotka_ja 19.08.19, 12:47
    Odnoszę dziwne wrażenie, że przydomek 69 to nie przypadek tongue_out.
  • turma.mortis 19.08.19, 12:55
    się naczytała heh
    kamasutry wink

--
    mam jak mam heh
  • stasi1 19.08.19, 15:17
    w tym roku maturę zdawał
  • timiy2 18.08.19, 21:59
    Ha ten jest dobry... chyba se wagina poszła i musiał sobie ulżyć... uncertain

--
    Common sense is no so common...
    .
    Freedom is life's great lie...
  • marcepanka313 18.08.19, 22:06
    Pewnie uciekła do Francji.... wink
  • timiy2 18.08.19, 22:14
    Teraz jest nadzieja, bo we Francji coraz gorzej to może zaczną wracać do Polski... wink

--
    Common sense is no so common...
    .
    Freedom is life's great lie...
  • samysliciel 18.08.19, 23:01
    We Francji to akurat cała nadzieja, że jakoś się życie ułoży po ludzku, byłem, widziałem, doświadczyłem smile

--
    Żyć się da, dopóki w sercu muzyka grA
  • gyubal_wahazar 19.08.19, 00:38
    Wzbogać swą wiedzę o najnowszej historii Polski czymś powyżej 4 pazernych i psa, a dowiesz się, że ludzie nie mieli wtedy co do gara wrzucić, a na wyjazd za granicę stać było jednostki, które i tak ryzykowały śmiercią. Jeśli nie wierzysz, spytaj dziadka, albo pani od historii, jeśli kiedyś zdasz do 5-tej klasy

--
    Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
  • tank69 19.08.19, 18:20
    Masz jeszcze jakieś wspaniałe rady dla mnie nie biorące w ogóle pod uwagę mojej osoby, dokonań i kompetencji?

To daj więcej, to się tutaj towarzystwo pośmieje jaki chojrak-psycholog że po kilku zdaniach ma już portret psychologiczny.
  • gyubal_wahazar 19.08.19, 18:45
    Świadectw poziomu 'swojej osoby, dokonań i kompetencji', dałeś tu aż nadto. Odświeżę ci pamięć:

1) 'A sama co masz do zaoferowania ze swojej strony poza waginą?'

2) 'To że tak powiem, trochę marnie, że nic poza waginą nie oferujesz'

3) 'Obrabiając Niemieszkom pytongi? Tak, znam takie. Czasem kumple im rzucają w twarz kasą jak się sprawdzą i dobrze opędzlują batona.'

4) 'O, dokładnie takie jesteście i dlatego nigdy żaden normalny facet na was nawet nie spojrzy.
    Jakby wam menel splunął w oko to wasza wartość by minimalnie wzrosła.'

Ponieważ najwyraźniej nie widzisz, jak plugawie się tu odnosisz do kobiet, zadośćuczynię twej prośbie i podzielę się kolejną radą. Odpuść dzielenie się rynsztokowym bełkotem swych knajackich urojeń, albo (wersja preferowana), opuść to miłe miejsce.

By zaoszczędzić ci decyzyjnych rozterek, dodam, że mam uczulenie na chronicznych tłuków i kompulsywnych chamów, więc ew kontynuacja wymiany czułości, szybciej się znudzi tobie niż mnie.

Oczywiście zrobisz co zechcesz, ale niniejszym zostałeś uprzedzony

--
  • tank69 19.08.19, 19:15
    Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
  • gyubal_wahazar 19.08.19, 19:40
    > A teraz powiedz mi co jest takiego złego w moim postrzeganiu kobiet po faktach?

Nie próbuj tanich sztuczek. W co najmniej 3 z 4 ww cytatów (1, 2 i 4) nie prowadziłeś abstrakcyjnych dywagacji,
    a zwracałeś się do konkretnej osoby. Teraz zaś próbujesz się tchórzliwie wyślizgać od odpowiedzialności, za swe słowa.

> A teraz powiedz mi co jest takiego złego w moim postrzeganiu kobiet po faktach?

W mojej parafii, gdybyś w ten sposób zwrócił się publicznie do nieznanej ci osobiście kobiety, nie zdążyłbyś dokończyć zdania, a pokazałbyś numer buta. A potem miałbyś długie godziny z workiem lodu przy głowie, na dywagacje dlaczego zostałeś źle zrozumiany.

Odpowiadam ci w ten nieco pośredni sposób, bo cierpliwe tłumaczenie elementarnych zasad kultury, ma sens w przypadku dzieci z pierwszych klas podstawówki, góra. Do prymitywów w twoim wieku, o wiele lepiej przemawiają plastyczniejsze życiowo alegorie.

Co, jak i dlaczego oceniasz, obchodzi mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg. Jeśli jednak będziesz nadal próbował obrażać Bozi ducha winne kobiety, zawsze znajdzie się ktoś, kto szybko sprowadzi cię tam, gdzie twoje miejsce.

Podsumowując: albo rozstaniesz się z dotychczasową, kloaczną poetyką wobec kobiet, albo czeka cię wiele wzruszeń. Wybór należy do ciebie

--
  • tank69 19.08.19, 19:46
  • gyubal_wahazar 19.08.19, 20:03
    Ok, dokonałeś wyboru.
    Ktoś kto odgrywa się za swe życiowe porażki na niczemu nie winnych kobietach, mało, że jest żałosnym frajerem,
    to do tego tchórzliwym zerem.

> tank69 19.08.19, 19:25
    Przykład to ja ci mogę dać jak się daje w papę złośliwej psychopatce z otwartej z zamachu ale to musiałabyś
    być obok bo nie chce mi się do ciebie jechać ani odpalać auta.

Takiś gieroj ? To daj mnie, zasmarkany chojraczku, rwący się do bicia kobiet. Gdzie i o której ?
    Tylko tchórzliwie nie zmyślaj, że jesteś teraz na delegacji, w Papui Nowej Gwinei.

Zostałeś nie raz dmuchnięty w rogi, więc teraz obrażasz każdą kobietę, jaka ci się nawinie - czyste, jak łza sieroty

--
  • tank69 19.08.19, 20:07
  • gyubal_wahazar 19.08.19, 20:23
    Kolegami się chcesz wysłużyć, bo sam zdążyłeś już popuścić, damski bokserku ?

Dlaczego mnie to nie dziwi. Swój adres podaj, a nie kolegów. Nie lękaj się, nawet nie podniosę ręki, bo szkoda mi będzie widoku zestrachanego damskiego bokserka, zajętego zmianą pamperków.

Tu już jesteś skończony. O ile nie wyłapiesz bana, żadna zmiana nicka ci nie pomoże, bo twój plebejski bełkot wiejskiego przychlasta, od razu cię zdekonspiruje. Spadaj smarkać w rękaw na 5-10-15, bo gdziekolwiek powyżej dostaniesz takie baty jak tu

--
  • tank69 19.08.19, 20:47
  • gyubal_wahazar 19.08.19, 21:03
    Nie lękaj się mego agresora, mój ty aniołku skrzydlaty. Pisałem już, że na taką sierotkę ręki bym nie podniósł,
    więc obetrzyj gila i główka do góry.

Ale, ale. Sprawa jest. Segregujesz śmieci ? Jeśli nie, to zapamiętaj: pamperki do niebieskiego.

I nie unoś się tak, bo jeszcze ci się tupecik zsunie i podkolanówki zrolują. A teraz zjedz ładnie kolację i nurkuj w piernatki, bo już późno, pokemonku mamusi wink

--
  • frip77 20.08.19, 09:36
    same kozaki i fajtery na forumbig_grin może na jakąs galę panowie załatwicie co macie do załatwieniabig_grin
  • frip77 20.08.19, 09:37
    tank to nie chodzi o białego rycerzyka, tylko jak na mój gust to przeginasz, co ci marcepanka winna?
  • marcepanka313 19.08.19, 18:32
    Przykro mi, że masz takie doświadczenia w rodzinie.
    Rozumiem teraz skąd ta trauma.
  • marcepanka313 19.08.19, 18:36
    A czemu uważasz, że nie warto spróbować.
    Skoro Ty"mężczyzna"niezepsuty miałeś takie szczęście spotkać pracowitą, normalną.... komuś odmawiasz takiej szansy.
  • tank69 19.08.19, 19:06
    Nie warto próbować tych bzdur które koledze doradzasz, bo jesteś neurotyczna. Tylko go pogrążysz.

A ja nikomu szansy nie odmawiam, to jest już chyba kilkunasty któryś twój fałszywy zarzut w moją stronę. Myślę, że powinnaś przejść pełną psychoterapię, żeby ogarnąć chociaż promil tego domu publicznego w twoim mózgu.
  • marcepanka313 19.08.19, 19:17
    Podaj mi adres Twojego psychiatry. Wolę unikać takiego, który sobie z Tobą nie poradził.
  • tank69 19.08.19, 19:21
    Nie korzystałem, nie korzystam i nie będę potrzebował korzystać z psychiatry, bo nie jestem tobą, która potrzebuje pilnej pomocy zarówno w zastrzykach, lekach jak i terapii, więc nie podam ci żadnego adresu ale tylko dam ci radę: lepiej ogarnij własny pustak, zanim zaczniesz psuć innych ludzi nieświadomie.
  • marcepanka313 19.08.19, 19:24
    No właśnie widzę, że nie korzystałeś.... a powinieneś.
  • marcepanka313 19.08.19, 18:57
    Szkoda że tylko trochę jest Ci mnie żal, bo rzeczywiście bycie na skinienie takiego super "mężczyznysię nie nadaję.
    No rzeczywiście prawdziwy macho, seks tylko za pieniądze.... chociaż podobno jest ta normalna, pracowita....jakże musi być szczęśliwa mając takiego kogoś u boku.
    Z tym, że może nie obrażaj kobiet,bo to do czego sam się oficjalnie przyznajesz nie jest powodem do dumy.
  • tank69 19.08.19, 19:03
    Nie tylko dla mnie się nie nadajesz. Myślę, że powinnaś się wrzucić pod prasę w hucie albo do takiej niszczarki sprzętów wszelakich - wtedy byłby z ciebie pożytek. Bo na razie to jesteś po prostu pasożytem, który obraża ludzi na necie i tylko pasożytuje na biednym, uciśnionym społeczeństwie. Czy może sama jesteś uciśniona bo nikt cię nie chce? Wiesz, trzeba sobą coś reprezentować, a nie tylko z każdą wypowiedzią się pogrążać. Jak zaczniesz kiedyś coś znaczyć, oby najpóźniej tuż przed śmiercią, to pomyśl wtedy ile w życiu przegrałaś.

Seks za pieniądze? Że ja? Hoho, dobre! Nigdy w życiu nie zapłaciłem za seks i nigdy nie zapłacę. Mam taki wygląd, że mógłbym wszystkie twoje koleżanki zrobić a ty byś nawet nigdy się nie dowiedziała. Ale musiałabyś się obejść smakiem. Bo ciebie niestety nie przelecę. Mam awersję do przyrządów kuchennych czyszczących.
  • marcepanka313 19.08.19, 19:23
    Obrażam ludzi? W sensie Ciebie?
    Tobie wolno, mnie również.
    Sorry, że nie spełnięTwojego życzenia, bo huty u mnie brak,ale jeśli masz taką możliwość to proponuję daj przykład i zrób to sam.
  • marcepanka313 19.08.19, 19:30
    Nie ma sprawy.... pojadę.
  • marcepanka313 19.08.19, 19:32
    No ba.... jak każda Polka, która nie uciekła do Francji.
  • marcepanka313 19.08.19, 19:44
    Cud.
  • tank69 19.08.19, 19:48
    Jak zaczniesz tak intensywnie "myśleć" i nikt ci nie będzie przeszkadzał to już za 20 lat będziesz na poziomie 1-klasisty szkoły podstawowej! Tak trzymaj!
  • marcepanka313 19.08.19, 19:53
    Wiem, wiem zdolna jestem. Tobie potrzeba 30,żeby do starszaków przyjęli.
  • tank69 19.08.19, 20:05
    O matko, ale ty jesteś g*pia. Dawno takiej ameby umysłowej nie widziałem. Ciebie takie rozmowy bawią? Haha! Nie będę karmił trolla. Sugeruję leczenie na nogi.
  • marcepanka313 19.08.19, 19:46
    Adres podaj.
  • tank69 19.08.19, 19:49
    Raginisa 4 i powiedz chłopakom że jesteś od tanka i że zgłosiłaś się po wpie**ol.
  • marcepanka313 19.08.19, 19:54
    Bohater
  • tank69 19.08.19, 19:57
    Ciebie już właściwie nazwałem, wiesz jak. Nigdy się nie zmienisz i na zawsze będziesz taka sama i zgodnie z tym traktowana. Prawie mi cię żal.
  • marcepanka313 19.08.19, 20:01
    Jak miło, że na koniec jakieś ludzkie uczucia.
  • tank69 19.08.19, 20:11
    No tak, bo prawie stałaś się na moment homo sapiens.
  • frip77 19.08.19, 23:09
    masz kumpla jak ja w mortisiebig_grin
  • searam 19.08.19, 21:36
    W czasie ktorej wojny uciekly do Francji...? Bo po ostatniej wojnie ktos jednak urodzil te Polki z ktorych jedna urodzila ciebie...
    Mysl szybko. Bo ciagle jestesmy przed wojna..wink
  • sowa.zagrodowa 19.08.19, 22:08
    Prawdziwy powód...wsadzania patyczka w mrowisko, to chęć by spuchł.
    Minimalne potrzeby... Ale co ja tam będę się czepiać czyjejś satysfakcji, bez powodu wink
  • turma.mortis 19.08.19, 22:13
    o cześć wink

--
    mam jak mam heh
  • sowa.zagrodowa 19.08.19, 22:28
    Cześć, Mortuś smile
  • szarlotka_ja 19.08.19, 22:51
    Cześć Sowa smile
  • sowa.zagrodowa 19.08.19, 22:54
    Cześć, Szarlotko smile*
  • szarlotka_ja 19.08.19, 22:55
    Jak się masz? smile
  • sowa.zagrodowa 19.08.19, 23:04
    Nieźle, choć nadal zbieram pióra po totalnym przetrzebieniu smile
    Ale przekonałam samą siebie, że już nie muszę latać, by czuć przestrzeń smile
    Mam nadzieję, że i u Ciebie jest wszystko dobrze kiss
  • szarlotka_ja 19.08.19, 23:09
    Teraz już całkiem przyzwoicie, mogę już chodzić wink.
  • sowa.zagrodowa 19.08.19, 23:18
    szarlotka_ja napisała:

> Teraz już całkiem przyzwoicie, mogę już chodzić wink.

I tego się trzymaj! smile

Wiesz, często tutaj zaglądam i jestem w miarę na bieżąco, ale wybieram dla siebie (egoistycznie), to co dla mnie najważniejsze. A jest ważne to, że jesteście smile
  • szarlotka_ja 19.08.19, 23:22
    Pisz częściej, dobrej nocy kiss
  • sowa.zagrodowa 19.08.19, 23:26
    Wiesz jak to jest z pisaniem..smile Ale będę tutaj czasem.
    Dobrej nocy i dla Ciebie kiss

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka