20.08.19, 12:14
czynienie dobra nie wsadzamy."

Pewnie ten temat nie znajdzie pola do szerszej dyskusji na forum, widząc jakie tematy są podejmowane ostatnio, ale...
Edytor zaawansowany
  • frip77 20.08.19, 12:20
    gdyby tylko każdy człowiek czynił dobro wokół siebie to na świecie byłoby o wiele lepiej
  • dolores2222 20.08.19, 12:21
    A wiesz, o czym piszę, Fripciu?
  • frip77 20.08.19, 12:25
    w 99% nie mam pojęcia , a tym razem o co chodzi?
  • uny 20.08.19, 12:23
    czego nie wsadzają i gdzie?
    aleosohozi.

--
    [nieodżałowana emotka]
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc4c00450a19.jpg
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • dolores2222 20.08.19, 12:24
    Onet se poczytaj, Uniaczku wink
  • uny 20.08.19, 12:47
    cały onet mam przeczytać?

--
    [nieodżałowana emotka]
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dc4c00450a19.jpg
    Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
  • apersona 20.08.19, 13:12
    uny napisał:

> cały onet mam przeczytać?

Wiceminister sprawiedliwości stoi za...
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 20.08.19, 13:29
    aha. no czemu mnie to nie dziwi... tongue_out

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • abc_meee 20.08.19, 17:43
    ha ha, dobre
  • bunt_jest_moim_obowiazkiem 20.08.19, 12:52
    Oj daj linka Dolorka, nie trzymaj w napięciutongue_out big_grin

--
    Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
  • letniaburza77 20.08.19, 19:12
    dolores2222 napisała:

>" Onet se poczytaj ."

A za jakie grzechy ? .big_grin
  • apersona 24.08.19, 20:51
    letniaburza77 napisała:

> >" Onet se poczytaj ."
    >
    > A za jakie grzechy ? .big_grin

Śmiecioniusy nie idą na zdrowie? To może coś treściwego
  • witrood 20.08.19, 13:21
    Kobieta się starała. Wczuła się w rolę. On zresztą też. wink

--
    People are stranger, people in danger...
  • searam 20.08.19, 23:57
    Za stosunek w sutannie nie scigamy, o ile byl w zwiazku z komza...
  • stasi1 21.08.19, 09:48
    Szczególnie na naszą pisowską
  • green.amber 21.08.19, 10:48
    Jestem rozdarta pomiędzy "jakoś wcale mnie nie dziwi" a "jednak mnie dziwi", a dyskutować nie ma o czym, bo to brak słów i tyle

--
    Zważaj na swoje myśli, ponieważ one stają się twoimi słowami. Zważaj na swoje słowa, ponieważ one stają się twoimi uczynkami. Zważaj na swoje uczynki, gdyż one stają się twoimi nawykami. Zważaj na swoje nawyki, gdyż one stają się twoim charakterem. A twój charakter staje się twoim przeznaczeniem.
  • dolores2222 21.08.19, 11:19
    Toż zważ, że dyskusji jako tako nie podjęłam sad
  • frip77 21.08.19, 12:27
    nie ma na kogo głosować, albo debile albo złodzieje, albo mix jednych i drugich
  • dolores2222 21.08.19, 12:44
    Poniekąd zaczynam się przychylać ku twojemu zdaniu.
    Jednak myślę, że to co się obecnie wyprawia, nie powinno mieć miejsca w cywilizowanym kraju.
    Niestety będę zmuszona głosować nie "za" lecz "przeciw".
    I jestem zdeterminowana, by jednak głosować przeciw.
    Już po akcji z nauczycielami miałam takie głębokie przekonanie, że nie mogę być "za" kimś, kto poniża ludzi.
    Dzisiaj wychodzi na to, że poniżanie może niejako systemowe. A to już wychodzi poza moją wyobraźnię i jest szokująco groźne, biorąc pod uwagę zasięg internetu i jego oddziaływanie.
    Wielokrotnie rozmawiałam z Młodą na temat hejtu, który i ją dotknął. Uczyłam, przekonywałam, dawałam przykłady na to, jak bardzo jest to obrzydliwe i niegodne myślącego człowieka.
    A teraz w głowie mi się nie mieści, co i kto rozpowszechniał niejako w majestacie prawa.
    Na to się nie godzę.
  • frip77 21.08.19, 12:57
    pokaż alternatywę....ja ani za pisem ani przeciw, jak dla mnie to szambo, powrót do peło? jak tusku sie dorwie do włądzy to tylko uciekać z kraju zostanie, sld? wiosna? kukiz mnie zwiódł na całej linii, wyborcy mu nie wybaczą koalicji z polityczna kurwą psl
  • gyubal_wahazar 21.08.19, 13:12
    Chyba pierwszy raz się z Tobą w pełni zgadzam, dlatego zagłosuję na Konfederację

--
    Śpieszmy się czytać oponentów, nim polecimy ich zakapować
  • frip77 22.08.19, 12:16
    zgadzasz się w 9 na 10 przypadków, tylko wstyd ci się na forum przyznaćtongue_out co by nadobne koleżanki se pomyślały wtedy....big_grin gubi nie lękaj się prawda cię wyzwoli
  • dolores2222 21.08.19, 13:23
    Nie pokażę ci jej.
    Już wyraziłam swoje zdanie.
    Chyba dość jasno.
    Każdy musi sobie sam odpowiedzieć, na co się zgadza, a na co absolutnie nie.
  • obrotowy 21.08.19, 13:44
    dolores2222 napisała:
    > Każdy musi sobie sam odpowiedzieć, na co się zgadza, a na co absolutnie nie.

otusz wlasnie.

- nie zgadzam sie na kapitalizm PO - tylko dla bogatych (do tego sterowany z Berlina)
    - nie zgadzam sie na nachalna propagande quasi-chrzescijanska w stylu PiS
    - nie zgadzam sie na stawianie LGBT w pierwszym szeregu (Lewica)

co pozostaje ? - ano umiarkowane PSL
    tak przynajmniej wynika mi z rachunkow.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka