Dodaj do ulubionych

jak kawusia

13.09.19, 18:21

--
Żyć się da, dopóki w sercu muzyka grA
Edytor zaawansowany
  • samysliciel 13.09.19, 18:26
    Przyznaję się bez bicia, nauczyłem się pić wink prawilną, czarną kawę bez dodatków. Nie często, tak ze dwa, trzy razy w tygodniu. Najbardziej smakuje mi ta włoska, w złotym opakowaniu, może sobie kiedyś ekspres kupię nawet. Oczywiście w łakociach posmak ziarenek niezmiennie smakuje mi wink
    --
  • abc_meee 13.09.19, 18:27
    widzę, że ci odwala ..
  • samysliciel 13.09.19, 18:36
    widzę, że już nic nie widzę, blok

--
  • abc_meee 13.09.19, 21:15
    newermajnd.
    Ogólnie espresso. Albo kawa czarna. Albo z mlekiem. Albo zero kawy.
    Ogólnie 15bar, mielona, arabica 100 %. Lepiej z upraw mocno wysokościowych bez syfów chemicznych. Ale to nie takie proste. Zatem jakiś środek, jak zawsze..
  • szarlotka_ja 13.09.19, 19:05
    Zagłosowałam na rozpuszczalną, bo brakuje mi odpowiedzi, że tylko z mlekiem wink.
    Generalnie nie jestem fanką tego napoju. Piję sporadycznie i tylko taką żeby mi tam w niej nic nie pływało - więc albo rozpuszczalną albo z ekspresu. Do tego mleko. Kawy bez mleka nie tknę i ani odrobinki cukru w niej nie może być wink.
  • samysliciel 13.09.19, 19:14
    Nie brałem pod uwagę półśrodków z dodatkami, sorry wink
    Może dlatego, że pije sporadycznie, teraz sił nie ma wink

--
  • marcepanka313 13.09.19, 21:09
    Podpinam się, bo kawa z mlekiem, ostatnio z roślinnym ale to nie jest ten sam smak.... ale daję radę. Kawa być musi na dzień dobry, prawie po omacku, oczywiście tylko fusiasta i tylko wybrany rodzaj.... to w domu, bo poza domem czasami jakieś wynalazki....
    Ale miło by było dostać rano kawę.... tak sobie przy trzynastym pomarzę.... wink
  • anirat 13.09.19, 21:19
    Zawsze czarna, zawsze gorzka, najczęściej rozpuszczalna, ale lubię z ekspresu, po turecku też pijam, ale tą rzadko. Mam ulubione smaki, ale nie wybrzydzam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka