Dodaj do ulubionych

Koncertów jak grzybów

28.10.19, 17:03
tej jesieni - zatrzęsienie.
Ja rozumiem, idą święta, muzyk tez człowiek i na prezenty dla dzieciaków oraz kobiety zarobić musi, ale mało kto chyba wyrobi z takim wyborem jaki będzie przez ostatni miesiąc tego roku - mówię o Warszawce, ale pewnie w paru innych miastach jest bardzo podobnie.
Na niektórych biletów już nie ma (np. Kortez, Kult), na innych są - ja mam na 3 wyjścia (Lady Pank, Łąki Łan oba w grudniu i impreza pokoleniowa w Progresji 30/11) a poszedłbym jeszcze przynajmniej na 5 kolejnych gdybym miał dużo wolnego czasu i pieniędzy....
Póki co kupiłem sobie prezent na gwiazdkę = bilet na Perfect w lutym na Torwarze, bo to raczej ostatnia szansa aby ich zobaczyć - a LuxTorpedę, Maleńczuka, VooVoo, Portera i kilku/nastu innych będę robił sobie plany w przyszłym roku.

Pomyśleć, że kiedyś bardzo lubiłem chodzić na grzyby do lasu - a teraz na koncerty.
W bród jednego i drugiego.
Oby tylko takie zmartwienia mieć, ech..... tongue_out

A Wy byliście / będziecie na grzybach ? Albo na urlopach w różnych fajnych miejscach ?
Albo co tam kto lubi ? smile
Opowiedzcie trochę smile co się będziemy dołować tym, że za chwilę opony zimowe, kalesony i rękawiczki pójdą w ruch tongue_out
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka