19.11.19, 20:53
Jestem zła, na ludzi dookoła, że tak perfidnie potrafią wykorzystywać, kłamać, kręcić. Są nieuczciwi, tacy życiowi cwaniacy, okręcający kota bez ogona. Myślą, że tego nie widać, że się nie wyda, a ten ktoś drugi to taki idiota do kwadratu. Skąd się to w ludziach bierze i na dodatek w mojej obserwacji jest tego typu osobników wręcz ilość ich narasta w tempie geometrycznym.
Jestem zła na siebie, że w myśl dobrego wychowania i grzeczności tylko delikatnie zwracam im uwagę, że są nieuczciwi, mam ochotę nazwać ich kłamczuchami, no ale przecież wtedy taki się ostentacyjnie obrazi, bo taki jest obrażony jak już przekracza próg.
Ludzie co się z wami dzieje?
Obserwuj wątek
    • kulka42 Re: Złość! 19.11.19, 21:11
      " Myślą, że tego nie widać, że się nie wyda, a ten ktoś drugi to taki idiota do kwadratu."

Oni tak nie myślą, najczęściej mają taki tupet że im to zwisa.
      • kulka42 Re: Złość! 19.11.19, 21:20
        witamina_b12 napisał(a):

> Mam swoich wybranych ludziow, reszty unikam a jak muszę wchodzić w interakcje t
        > o ze sporym dystansem i brakiem zaufania.

Ludzi nie unikam ale zachowuje zdrowy dystans i trudno zdobyć moje zaufanie.
        • anirat Re: Złość! 19.11.19, 21:22
          Tu nie chodzi o zaufanie, to zwyczajna ludzka uczciwość, jeszcze raz napiszę to moja praca, którą lubiłabym szczerze, gdyby ludzi stamtąd wyciąć.
          • kulka42 Re: Złość! 19.11.19, 21:35
            Ja w pracy też się ciągle z tych durniów śmieje którzy myślą że jestem głupia i próbują mi podkładać w papierach różne rzeczy, bo myślą że może przeoczę może nie zauważę i im to puszczę... a potem głupie tłumaczenie że on nie zauważył że nie wiedział, tylko ciekawe dlaczego jak dzwonię to nawet nie zdążę powiedzieć o co mi chodzi a już się kaja... ehh przywykłam i nawet mnie to juz nie wkurza
      • anirat Re: Złość! 19.11.19, 21:21
        To nie chodzi o wchodzenie w relacje. Ja swoją pracę wykonuję i mam zwyczajnie dość.
        Ale masz rację pewne relacje muszę ograniczyć to się robią uciążliwe.
    • marcepanka313 Re: Złość! 19.11.19, 21:46
      Dostałaś frycowe i jeśli Cię to pocieszy nie Ty jedna....
      Zawsze tak było, że byli tacy co wykorzystywali i tacy którzy dają się wykorzystać....
      Wkurza to.... Sama wiem, że miałam zbyt dużo ufności, ale życie uczy....
    • bunt_jest_moim_obowiazkiem Re: Złość! 20.11.19, 08:47
      teraz jest era cwaniactwa... ale myślę, ze powoli odchodzi. Może jestem zbytnia optymistką.
      Nie wkurzam się, staram się być ponad to... jak widzę, ze ktoś mnie robi w xuja, to na spokojnie sprowadzam do parteru - z lekkim uśmiechem odkrywam karty - czasem widzę skruchę, a czasem delikwent idzie w zaparte.
      Ogólnie wypracowałam w sobie takie coś, że mnie już ludzkie świństwa nie dotykają emocjonalnie tak bardzo...
      Nigdy nie przepadałam za ludźmi i nie spodziewam się od nich zbyt dużo dobrego... ale muszę przyznać, ze coraz częściej jestem mile zaskoczona, bo w nowym pokoleniu są cwaniaki, ale jest też sporo miłych uprzejmych ludzi, którzy nie kombinują na każdym kroku.
      Kombinatorstwo było raczej dzieckiem komuny, teraz dzieciakom jest łatwiej, to chyba nie muszą tak cwaniakować. Choć oczywiście w wielu spotkanych przypadkach to kwestia osobowości, a nie warunków życia.

--
      Jestem tu tylko Alicją. Tak naprawdę nie jestem prawdziwa. Jak się nagle pojawiłam, tak nagle zniknę, nie zaburzając równowagi przy stole.
      • pierzasta_beztroska Re: Złość! 20.11.19, 09:54
        Ja też w mojej pracy dogaduję się najlepiej z bardzo wiekowymi bo oni nic już nikomu nie muszą udowadniać A snują fajne opowieści i z najmłodszymi bo chętnie się uczą i mają taką ujmującą skromność w sensie że się nie popisują Najgorsze jest faktycznie moje pokolenie ciągle udowadniamy że jesteśmy mądrzejsi lepsi więcej wiemy i znamy się na wszystkim A potem wrzody i arytmia
    • uny Re: Złość! 20.11.19, 10:27
      taka cecha narodowa.
      widać to wszędzie, panuje przekonanie -jak nie kombinujesz to jesteś frajer.
      dużo wody w Wiśle upłynie zanim się to zmieni. jeśli się zmieni.

--
      [nieodżałowana emotka]
      Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
        • searam Re: Złość! 03.12.19, 21:54
          anirat napisała:

> Staram się, ale nie potrafię jakoś, denerwuje mnie to. Ale nieustannie nad tym
          > pracuje.
          Koncentrowanie sie na sobie, swoich sprawach,przyjemnosciach i rozwoju to wlasciwe remedium
          Czyli znowu..: Olej to..! smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka