Dodaj do ulubionych

Estrogenizacja męskiego życia...

22.11.19, 17:19
Czyli o wymieraniu gatunku.

"(...) mężczyzn ze wszystkich stron bombarduje hormon żeński – estrogen. Jest w wodach gruntowych, mięsie, w produktach zawierających soję genetyczną, którą męski organizm rozpoznaje jako estrogen, nawet w wodzie z plastikowych butelek."

"To może prawda bolesna i nie po linii, ale wyniesiona z gabinetu. Nie piszę niczego co byłoby wyssane z palca. Ideologii przeciwstawiam wyniki badań: widzę przecież co dzieje się z moimi pacjentami. Kobiety mają swój wkład w mnożenie wymagań, które stawia się współczesnym mężczyznom i nie widzę powodu, aby o tym nie mówić. Wracają do matriarchatu, podczas gdy mężczyźni nam niewieścieją."

"Uważam, że mamy prawo głosu i decydowania o sobie, ale jednocześnie jestem przeciwna przejmowaniu przez kobiety roli mężczyzn. Koniec końców odbije się to bowiem na nas samych. Będziemy mieć mężczyzn niespokojnych, rozdrażnionych, depresyjnych, niechcących chodzić z nami do łóżka i niemających z tego satysfakcji. Przestaniemy być uwielbiane i kochane, bo zabraknie zdolnych do tego partnerów."
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka