Dodaj do ulubionych

Proponuję...

12.01.20, 22:50
Żeby Gubi, Traumek i Zybi przeszli na próby w wzajnych pyskowkach.
A może chaosu ban na ostudzenie kogucików wskazany?
Obserwuj wątek
    • mavika_88 Re: Proponuję... 13.01.20, 00:23
      Nie jestem w temacie smile ostatnio ciagle nie jestwm na forum. Nie chce mi sie odszukiwac gdzie jest to miejsce. Gdzie jakies zamieszanie. Pierwsza mysl jaka mi sie pojawila to... Z ogromna checia wskoczylabym w ten trojkacik big_grin pozmienialabym katy, zmienila poloezenie wierzcholkow ale rozsadek mi podpowiada ze.... Musze isc spac. Tzn bardzo bym chciala. Tzn chcialabym co innego... Co ja bym chciala!? big_grin juz sie lepiej nie zaglebiam co bym prawdziwie chciala. Musze sobie wmowic ze chce i potrzebuje tylko snu.

--
      ... On sait que le temps c'est comme le vent
      De vivre y a que ça d'important...
    • green.amber Re: Proponuję... 13.01.20, 10:59
      też czasem miałam ochotę złożyć podobną propozycję, ale ostatecznie dochodziłam do wniosku, że skutek będzie żaden albo wręcz odwrotny, tym razem po pierwszej wymianie "uprzejmości" zmieniałam czytaną gałązkę, chociaż w sumie przykre wnioski przychodzą mię do głowy

--
      Mądrość polega na tym, by wiedzieć, co zrobić dalej. Cnotą jest zrobić to.
      Jakie życie taki siew, jaki siew taki plon,
      jaki plon taka śmierć, jaka śmierć takie życie.
      • dolores2222 Re: Proponuję... 13.01.20, 11:31
        Że chłopakom coś nie wyszedł ten trójkąt? tongue_out
        Bo zanim zmienię gałązkę i przeczytam ze dwa wpisy, to mam wrażenie, że tyle w nich pasji co nie przymierzając w Kulkach tongue_out
    • gyubal_wahazar Re: Proponuję... 13.01.20, 13:51
      No proszę Cię, jakich pyskówkach ? To nie była nawet do nich uwertura. Po prostu szczera, męska rozmowa o życiu.

To raz, a dwa: dlaczego Zybi ? Chłopak chciał tylko za frajer popukać. Mortek trynienie ptaka między drzwi ma w genach, a ja ich tylko starałem się zrozumieć.

Tak że sama widzisz, jak krzywdząco nasz oceniasz
        • gyubal_wahazar Re: Proponuję... 13.01.20, 14:38
          Ośmielę się nadrobić twe wieloletnie zaniedbania wychowawcze. A konkretnie jedno:

n i e w y c i ą g a s i ę ł a p p o c u d z ą b a b ę.

Jeśli nie jest jasne dlaczego, to zapraszam w odwiedziny na chirurgię szczękową, ortopedię urazową albo OIOM. A jeśli to cię nie przekonuje, to przed rwaniem kolejnej żony, wypisz może zgodę na organy (mózg możesz pominąć)
          • dolores2222 Re: Proponuję... 13.01.20, 14:43
            Ośmielę się zauważyć, że znowu się zaczyna taniec pingwina... suspicious
            Chłopcy, załóżcie sobie jeden wątek, np. mordobicie? I piszcie sobie do woli.
            Widzę, że coś wam nie wyszło w związku i emocje jeszcze nie opadły.
            Może wspólny prysznic? tongue_out
            • uny Re: Proponuję... 13.01.20, 14:45
              Buhahaha!!!
              dobre!

--
              [nieodżałowana emotka]
              Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
            • gyubal_wahazar Re: Proponuję... 13.01.20, 16:08
              Kobieta sama odebrała sobie prawo kotłowania się z kimś innym niż mąż, biorąc z nim ślub (patrz przysięga). Po drugie, wcale nie umniejszam winy kobiety w przypadku zdrady, przerzucając ją na gacha. Przeciwnie, na moje, jej wina jest większa, bo to ona zdradza (zakładając, że gach jest wolny).

'Cudzą' - oznacza żonę, narzeczoną albo mającą faceta. Innymi słowy - nie wolną
              • to_ja_pisze Re: Proponuję... 13.01.20, 19:29
                Jeżeli ktoś spędza tyle czasu na forum dla samotnych oznacza, że ma spore deficyty w związku. Flirtowanie na potęgę tylko to potwierdza. Jak zajęta kobieta czy mężczyzna zaczyna się rozglądać na boki to nieważne czy będzie to Zbych, Zdzich, Heniek czy ktokolwiek inny. To się po prostu stanie. Przeganianie wszystkich przez męża lub społeczeństwo nie ma sensu jak ktoś nie chce wierności bo obecny związek go nie satysfakcjonuje.
                • gyubal_wahazar Re: Proponuję... 13.01.20, 22:07
                  Kulka pisze dość rozpaczliwego posta, że z głupoty rozwaliła swój związek, a teraz wszystko by dała by to naprawić, ale chyba jest za późno. Zibi jej odpisuje, że 'pod xuj to Szweda, Polak się nie da' i by się z nim kotłowała przez 4 miesiące na które wyjeżdża mąż, a on jak wróci będzie lizał ściany i żonę przeleci

Jeśli ten poziom i styl ci odpowiada - ok. Mnie nie
                  • to_ja_pisze Re: Proponuję... 13.01.20, 22:31
                    Mnie to mało emocjonuje bo historia wydaje mi się mało wiarygodna. To nie jest tak, że niejaka kulka42 to osoba, którą ktoś poznał w świecie realnym i wiemy że istnieje, ma naprawdę męża i rzeczywisty problem. Może to jest Andrzej lat 26, który pisze magisterkę na seksuologii.
                    Nie wczytywałam się we wszystko bo też mocno zajęta jestem. Czy kulka pisała do e-zybi, że jej się to nie podoba i że ma facet przestać tak pisać? Jeżeli tak robiła, a on dalej jej puszcza swoje siermiężne teksty to co najmniej niestosowne. Sama dobrze wiem jak czasami trudno pozbyć niechcianych chamów.
                    • gyubal_wahazar Re: Proponuję... 13.01.20, 22:48
                      Kulka sporo flirtowała z paroma facetami. Wczoraj napisała rozpaczliwego posta, że mąż się o tym dowiedział i pewnie ją wobec tego po 10 latach małżeństwa rzuci, a ona zdała sobie sprawę z tego co nawyrabiała, bardzo tego żałuje i dałaby wszystko, by to wszystko odkręcić, ale chyba się nie da.

Zybi jej odpisał metaforą, by olała męża i zdradzała go ile wlezie przez 4 miesiące na które mąż wyjeżdża.

Oczywiście można nie wierzyć w nic z ww, ale w takim razie, jaki sens ma czytanie czy pisanie tu czegokolwiek. Gdyby był to kit, nie widać co autorka chciałaby nim osiągnąć, a zainwestowała chyba ze 2 miesiące swego życia, pisząc po ileś postów codziennie.

Stąd moim zdanie kit to nie jest, tylko prawdziwa sytuacja, co potwierdza chocby zachowanie Zybiego. Oczywiście, można założyć że Zybi też jest w zmowie, ale wtedy równie dobrze można pociągnąć tą podejrzliwość stawiając tezę, że w tej zmowie jesteś też Ty czy ja.
                      • witamina_b12 Re: Proponuję... 13.01.20, 22:57
                        Ja ,od zawsze "wierzę" tylko w tych i te co poznałam naocznie wink a tych już tu niedobitki zostały.
                        Co do tego po co ktoś miał by to robić?
                        A mało to wariatów i wszelkiego rodzaju pokręconych mniej lub bardziej pozytywnie na świecie?
                        • to_ja_pisze Re: Proponuję... 13.01.20, 23:25
                          witamina_b12 napisał(a):

> Ja ,od zawsze "wierzę" tylko w tych i te co poznałam naocznie wink a tych już tu
                          > niedobitki zostały.

No jeszcze wierzę że istnieją Ci, których znają osobiście ci na żywo poznani wink)))
                          • uny Re: Proponuję... 13.01.20, 23:30
                            istnieją

--
                            [nieodżałowana emotka]
                            Post ten wyraża opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on być wykorzystany przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
                      • to_ja_pisze Re: Proponuję... 13.01.20, 23:00
                        Są rzeczy, o których się nie śniło największym filozofom wink)
                        Internet to jedna wielka ściema Gubisławie. Wierz mi.

Można w nic nie wierzyć albo wierzyć w to, że część ludzi jest prawdziwa, chodzi razem na piwo, gdzieś tam razem była na wyjeździe, a część jest tylko nickiem za który się podaje.

• witamina_b12 Re: Proponuję... 13.01.20, 23:07
                          Dokładnie, internet jest pełen fałszywych tożsamości.
                          Jedni robią to dla kasy ( np naciąganie na amerykańskiego wojaka) inni dla seksu (amant co kilka kobiet naraża uwodzi i każdej kit wciska) a inni z nudów.
                        • gyubal_wahazar Re: Proponuję... 13.01.20, 23:12
                          To po co tu piszesz, Tojo, jeśli idąc Twoim tokiem, jest to kompletna strata czasu.
                          Dla mnie nie jest, a przy odrobinie logiki i dystansie dłuższym niż kilka postów, da się odróżnić ziarno od plew.

Nie mówiąc o tym, że na tak maleńkim forum jak to, nagroda za wciśnięcie kitu jest żadna
                          • to_ja_pisze Re: Proponuję... 13.01.20, 23:20
                            Rzadko piszę i w sumie prawie wcale w wątkach, które poruszają jakieś problemy.
                            Kiedyś pisałam głownie dla rozrywki, żeby się pośmiać i wyluzować przez chwilę. Były czasy w których zdarzało się kogoś poznać przez fora gazetowe. Teraz mi się nie chce za bardzo właśnie z powyższych względów.
                            Fora są stratą czasu bez dwóch zdań. No cóż, jeden w ramach rozrywki poogląda coś w TV, drugi pogra na konsoli, a trzeci będzie pisać na forach. Nic nie jest lepsze ani gorsze, ale na wszystko tracimy czas wink
                      • e-zybi Re: Proponuję... 14.01.20, 04:38
                        Pozwól gumisiu, że zybi swojego zdania będzie bronił sam, chociażby z racji...no! powiedzmy doświadczenia życiowego wink Odnoszę wrażenie, że Twój życiowy pesymizm nie pozwala Ci sięgać głębiej, widzieć jaśniej, a psychologia jest Ci dziedziną obcą.

>Zybi jej odpisał metaforą, by olała męża i zdradzała go ile wlezie przez 4 miesiące >na które mąż wyjeżdża.

Podziwiam Cię za Twoje poczucie humoru! Od tego zaczął zybi...a, że jego również nie opuszcza nigdy (dobry humor) pozwolił sobie na wyszukaną jak to piszesz metaforę, która miała być jedynie zachętą do zabawy, a nie zdrady męża. Gdybyś wnikliwie śledził nasze "relacje" z kulką...do tego wniosku doszedłbyś sam.

>Oczywiście można nie wierzyć w nic z ww, ale w takim razie, jaki sens ma czytanie >czy pisanie tu czegokolwiek. Gdyby był to kit, nie widać co autorka chciałaby nim >osiągnąć, a zainwestowała chyba ze 2 miesiące swego życia, pisząc po ileś >postów codziennie.

Już Ci pisałem, że w internecie można być kimkolwiek...chociażby kulką, czy po np. 5 postach byłbyś tak podniecony losem i "tragicznym upadkiem"...NIE! Te 2 miesiące zmiękczyło Twoje serce i wpatrywałeś się jak w telenowelę turecką...wink

>Oczywiście, można założyć że Zybi też jest w zmowie, ale wtedy równie dobrze >można pociągnąć tą podejrzliwość stawiając tezę, że w tej zmowie jesteś też Ty >czy ja.

Jest to błędne założenie, a teza o zmowie nie ma najmniejszego sensu.

Moim skromnym zdaniem dałeś się wkręcić w całą sytuację, troszeczkę przez Ciebie zaczęła przemawiać zazdrość broniąc swojego EGO...nie mam żalu do Ciebie, szkoda tylko, że tak nisko mnie oceniasz, życie to zdobywanie doświadczenia...walcz wink
                        A może mylę się i ja...! Tylko kulka42...to wie, ale czy będzie miała odwagę powiedzieć prawdę? wink
                        • gyubal_wahazar Re: Proponuję... 14.01.20, 23:31
                          > Podziwiam Cię za Twoje poczucie humoru! Od tego zaczął zybi...a, że jego również nie opuszcza nigdy (dobry humor)

No to przyjrzyjmy się, jakie to race humoru i fajerwerki dowcipu Kulki, zasłużyły sobie na wytłuszczone i z wykrzyknikiem zdanie #1, w poście Zybiego:

>> Złamałam ustalenia które mieliśmy z moim mężem, wg nich flirt to też zdrada, zjebałam wszystko koncertowo, pisałam do Majowego w sposób z w jaki nigdy nie zwracałam się do mojego męża, a powinnam, na privie pisałam z marco_5 świńskie maile

Ubaw po pachy, uśmiałem się jak norka !

>> - zrobiłam bardzo źle, jest mi wstyd, nie wiem jak mam teraz to wszystko naprawić,

Aaahahaha ludzieee, trzymajcie mnie bo siem rozpenknem !

>> mąż wyjeżdża na 4 m-ce i nie wiem czy mi wybaczy i czy jeszcze zechce ze mną być, a ja naprawdę chciałabym cofnąć czas, ale już nie mogę i nie wiem co dalej będzie - zrobiłabym wszystko żeby to zmienić, ale jak. Doradźcie coś.

No boki zrywać, karuzela śmiechu.
                          Ale lećmy dalej z ociekającym figlami Zybim i jego postem:

> pozwolił sobie na wyszukaną jak to piszesz metaforę, która miała być jedynie zachętą do zabawy, a nie zdrady męża

Aaa zachętą do zabawy miała być ?

> "Pod c... to Szweda, Polak się nie da", domyśl się o co mi chodzi? wink

Dobra, spróbuję, ale z racji mojego życiowego pesymizmu i nieznajomości psychologii, nie licz na cuda. Pierwsze pytanie, które się narzuca, to kto jest tym Szwedem którego pod c...

Mam ! Szwedem jest Kulka, a Polakiem jej stary. Co wygrałem ? Uff ciężko było, ale tym cenniejsza to wiktoria

> Tak na marginesie, będziesz miała 4 m-ce luziku?? Wal w dym, co tam mąż, poświntuszymy na maksa, jak wróci wyposzczony ściany wyliże i dobierze się do żony wink

Chwila, tylko pozbieram się z podłogi po konwulsjach śmiechu. No jeszcze chwila .. no dobra.

Nie no składam broń. Pokazałem ten tekst 200 przechodniom i każdy mówi, że tu o żadnym kotłowaniu żony pod nieobecność męża mowy nie ma, a jest tylko o lizaniu ścian przez męża, a jak to mówią: 'vox populi - vox dei'

Tak że ten
          • e-zybi Re: Proponuję... 13.01.20, 15:11
            O moje wychowanie nie musisz się martwić, bardziej martwi mnie to, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, ala ja nie mam zamiaru udzielać Ci lekcji i uzupełniać Twoich braków w wykształceniu. Z humorem przez życie to moja dewiza, jeżeli z wszystkiego robisz wielkie halo...Twoja sprawa. Spinaj się dalej i graj w kulki...wink
    • marcepanka313 Re: Proponuję... 15.01.20, 15:26
      A swoją drogą.... wink zastanawia mnie gdyby w analogicznej sytuacji, w podobny sposób, po podobnej akcji forumowej był naprzykład obrotowy-czy również mógłby liczyć na wsparcie czy raczej tekst "grałeś i się doigrałeś,
      wiedziałeś co robisz...."
      Tak się tylko zastanawiam.... bez osobistych sympatii czy antypatii, bo w sumie równie "wiarygodnie" bądź wiarygodnie brzmią słowa państwa Kulkowego jak obrotowego....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka