06.05.16, 13:12
Właśnie ten lekki pierwiastek, praktycznie wszechobecny, może być powoem alergii.

"W dzisiejszych czasach, być może niektórzy z Was tego nawet doświadczają, większość a nawet pokusiłabym się o stwierdzenie, że prawie każde dziecko ma na coś alergie. Medycyna nie za bardzo potrafi odpowiedzieć na pytanie skąd te choroby alergiczne się biorą, natomiast badacze wskazują tu na aluminium właśnie !!!!"

Więcej na:
szlachetnezdrowienet.pl/aluminium-wszechobecna-toksyna-ktora-pakujesz-niemalze-codziennie-do-swojego-organizmu-i-powodujesz-wiele-chorob
Edytor zaawansowany
  • anka_187 24.10.17, 17:01
    No właśnie. Ja mam alergię na aluminium i strasznie muszę uważać na to w czym gotuję. Ostatnio kupiłam sobie multicooker z misą ceramiczną bez żadnych aluminiowych elementów i mam spokój.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.