Dodaj do ulubionych

Mocna pokrzywka, spuchnięte i bolące stawy.

22.01.17, 21:35
Witam.
Od dłuższego już czasu mecze się z pewnym dość problematycznym problemem. Na całym moim ciele zaczęła pojawiać się bardzo rozległa i złe wyglądająca pokrzywka- głowa, brzuch, plecy, jamą ustna, nogi. Dodatkowo zaczęły mi puhhnac i bolec stawy. Ostatnio ciężko wskazać noc, w której bym nie przebudziła się odczuwając duży dyskomfort. Jednego dnia są to napuchnięta kostki, innego nadgarstki, jeszcze innego stawy przy palcach. Opuchlizna i ból stawów dość szybko przechodzą, po czym pojawiają się w innym miejscu. Byłam u alergologa, po wstępnych testach wyszło, ze reaguje na topole i trawę (gdzie ze względu na porę roku te rzeczy nie kwitną). Lekarz powiedział, ze go na pewno nie jest przyczyna mojego problemu. Póki co jestem umówiona na kolejne, dokładniejsze badania. Czy ktoś może spotkał się kiedyś z podobnym problemem?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Justyna87 IP: *.146.161.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.05.19, 22:41
    Cześć wink
    Ostatnio borykam się z podobnym problemem. Czy tobie udało się to jakoś opanować? Czy znasz powód występowania pokrzywki i wspomnianych dolegliwości? Pozdrawiam. JUSTYNA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka