Dodaj do ulubionych

zarób na wakacje

IP: *.ip.netia.com.pl 13.06.11, 15:01
Zapach jest wizytówką człowieka. Nic więc dziwnego, że słysząc "ślicznie pachniesz" czujemy się wyjątkowo. Ta idea spowodowała, że stworzyliśmy markę Jean Veer, po to, aby budować poczucie wyjątkowości naszych Klientów.

Jean Veer wychodzi z założenia, że do odniesienia sukcesu w sprzedaży naszych produktów, niezbędne są solidne podstawy. Po trzech latach przygotowań opartych na współpracy ze znawcami branży MLM i sprzedaży bezpośredniej oraz naszym uczestnictwem w pierwszych w Polsce studiach podyplomowych na WSB we Wrocławiu Jean Veer dysponuje:

• Szeroką gamą wyjątkowych perfum
• Najprostszym na rynku planem marketingowym
• Bezpłatnym cyklem szkoleń: „Akademia Managera”

Wśród niepowtarzalnych 25 zapachów kobiecych i 10 zapachów męskich Jean Veer, każdy może odnaleźć kompozycję, która podkreśli Jego indywidualność. Zapachy powstają na bazie olejków zapachowych renomowanych francuskich i angielskich producentów.
Stworzyliśmy bardzo prosty i przyjazny system zarobkowy, wsparty profesjonalnym programem szkoleniowym. Dlatego z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, iż mamy solidny fundament pod budowanie sukcesu naszych współpracowników.

Przetestowaliśmy nasze dokonania na pilotażowej grupie współpracowników z Poznania.
Nadszedł czas by rozwinąć skrzydła i dać możliwość skorzystania z naszej oferty Jean Veer wszystkim zainteresowanym w całej Polsce.

Dlatego gorąco zapraszamy do współpracy osoby, które:

• szukają możliwości zarobkowych,
• lubią dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi,
• chcą nauczyć się jak zarządzać współpracownikami, jak ich motywować, pomagać w ich rozwoju
• są zainteresowane możliwością zwiększania poziomu swoich zarobków w każdym kolejnym miesiącu poświęcając tylko kilkanaście godzin tygodniowo na pracę.

Skorzystaj z naszych doświadczeń i zacznij zarabiać już dzisiaj.
Pozwól by Twoi znajomi poczuli jak bardzo są wyjątkowi dzięki Jean Veer !

Więcej informacji i kontakt na www.jeanveer.pl
office@jeanveer.pl
 • spartakus909 06.07.11, 12:03
  Gra Anno 1777 Zarabiaj realnne pieniądze w wolnym czasie

  Odkryłem w necie finansowo-ekonomiczną grę na przeglądarkę którą szczególnie chciałbym wam polecić. Gra niczym szczególnym nie różniłaby się od całej masy pozostałych tego typu gdyby nie jeden szczegół. Zarobione wirtualne pieniądze można zamieniać na jak najbardziej realne!

  Akcja rozgrywa się w 1777r. Mimo odległych czasów, jest wiele sposobów na zdobycie bogactwa. Przez codzienna pracę i ograbianiem swoich wrogów, po założenie swojej firmy, która nie jednemu przyniosła już ogromne pieniądze. Bardzo ciekawą opcja w grze jest możliwość posiadania niewolników, którymi są realni gracze! Codziennie pobierasz automatycznie część z ich zarobków, więc można łatwo wywnioskować, że nic nie robiąc również można się dorobić ;D

  Przeciętni gracze mogą zyskać do kilku euro miesięcznie,

  aktywni od kilkunastu do kilkudziesięciu !

  Polska została włączona do gry niedawno, więc jest jednym z najmłodszych państw istniejących w grze. Co między innymi oznacza ogromną przestrzeń do inwestowania i zarabiania bez żadnej konkurencji! Osoby kreatywne i pomysłowe mogą w krótkim czasie zarobić niezłą kasę. Oprócz tego przyczyniasz się do rozwoju swojej ojczyzny.

  Polska jest aktualnie bez rządu, więc praca polityka a nawet prezydenta jest na wyciągnięcie ręki!

  Dołącz i już teraz buduj potężną Polskę.

  www.anno1777.com/index.php?i=153184
  Osoby polecone przeze mnie mogą liczyć na pomoc w pierwszych krokach w grze. A zdobywanie informacji w naszej wirtualnej ojczyźnie, jak na razie, do łatwych nie należy. Po co masz traci czas na dochodzenie do czegoś co już sam przechodziłem metodą prób i błędów


  Mój nick w grze: Spartakus909.


  Graj i zarabiaj!
 • Gość: MARTINER IP: *.dynamic.chello.pl 30.06.14, 20:52
  Ja również chciałbym zaoferować każdemu, kto chce zarobić super sprawę. Szmaragdowa Liga to świetny system do budowania listy i programów partnerskich, niezwykle prosty i skuteczny. Kto się nie boi podjąć wyzwania zapraszam, to nic nie boli, a w końcu zaczniesz zarabiać! www.szmaragdowaliga.com/?sponsor=Jurekos

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka