Dodaj do ulubionych

Vinadry musi zatrudnić personel techniczny do zain

23.08.19, 04:47

Vinadry - największy producent i dystrybutor inteligentnych urządzeń do suszenia w Hanoi. Ponieważ liczba klientów kupujących urządzenia do suszenia, naprawiających, szybko rośnie, Vinadry musi zatrudnić więcej techników do zainstalowania i naprawy inteligentnych urządzeń do suszenia w Hanoi.

Co możesz dołączyć do Vinadry?

Dołączając do Vinadry, zostając członkiem zespołu technicznego Vinadry, będziesz pracować w dynamicznym, profesjonalnym i niezwykle przyjaznym środowisku.

Praca technika Vinadry jest bardzo wygodna, bez nacisku. Kiedy klienci instalują i naprawiają stelaże do suszenia, wystarczy przejść na adres klienta, aby zamówienie było w porządku.

Charakter pracy technika Vinadry nie jest ciężki, nietoksyczny lub ma skutki zdrowotne. Instalując i naprawiając urządzenia do suszenia dość łatwo i szybko, szybko.

Vinadry zapewnia maksymalne wsparcie dla techników w zakresie mieszkalnictwa i gastronomii. Zobowiązanie do stworzenia najkorzystniejszych warunków do pracy.

Jeśli chodzi o wynagrodzenie, Vinadry będzie negocjować bezpośrednio z kandydatem podczas składania wniosku. Jest to z pewnością znacznie bardziej atrakcyjna pensja niż wiele innych zawodów
Wymagania dotyczące kandydatów ubiegających się o stanowiska personelu technicznego Vinadry

Wymagania dla kandydatów ubiegających się o personel techniczny Vinadry nie są zbyt surowe. Musisz tylko spełnić następujące kryteria:

- Wymagane kryteria:

Kandydaci, którzy mają co najmniej 18 lat, mają dobre zdrowie, nie trzymają się zła społecznego

Jest kontakt telefoniczny i upewnij się, że komunikacja z firmą jest płynna

Mają wysokie poczucie odpowiedzialności, uczciwości, życzliwości

- 1 kryteria priorytetowe

Priorytet dla kandydatów, którzy mają doświadczenie w instalowaniu i naprawianiu urządzeń do suszenia. Jeśli nie masz doświadczenia, zostaniesz przeszkolony przez Vinadry

Pierwszeństwo mają kandydaci z typowym transportem, takim jak motocykle

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Vinadry w celu uzyskania szczegółowych informacji

--
As the No. 1 Vietnamese drying brand in the world - Vinadry not only wants to bring to consumers the most quality and latest drying frames but also the most convenient. Through its products, Vinadry wishes to share the worries about drying clothes with families.
vinadry.com/
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka