Dodaj do ulubionych

Vinadry musi zatrudnić personel techniczny do zain

18.09.19, 05:50

Vinadry - producent i dystrybutor największej inteligentnej platformy suszącej w Hanoi. Ponieważ liczba klientów kupuje urządzenia do suszenia, naprawia urządzenia do suszenia, szybko rośnie Vinadry musi zatrudnić więcej techników do zainstalowania i naprawy urządzeń do suszenia w Hanoi.

Dołączając do Vinadry, co dostajesz?

Dołączając do Vinadry, zostając członkiem zespołu technicznego platformy suszącej Vinadry, będziesz pracować w dynamicznym, profesjonalnym i przyjaznym środowisku.

Praca technika Vinadry jest bardzo wygodna, bez nacisku. Gdy klient instaluje lub naprawia platformę suszącą, wystarczy przejść pod adres klienta, aby złożyć wniosek.

Charakter pracy technika Vinadry nie jest ciężki, nietoksyczny ani nie wpływa na zdrowie. Po zainstalowaniu mocowanie suszarki jest dość łatwe i łatwe, szybkie.

Vinadry maksymalne wsparcie dla techników w zakresie zakwaterowania, jedzenia i picia. Zobowiązaj się do stworzenia najkorzystniejszych warunków do pracy.

Jeśli chodzi o wynagrodzenie, Vinadry będzie negocjować bezpośrednio z kandydatem podczas składania wniosku. Jest to z pewnością znacznie bardziej atrakcyjna pensja niż wiele innych miejsc pracy

Wymagania dla kandydatów ubiegających się o stanowiska personelu technicznego Vinadry

Wymagania dla kandydatów ubiegających się o stanowiska techniczne Vinadry nie są zbyt surowe. Musisz tylko spełnić następujące kryteria:

- Obowiązkowe kryteria:

Kandydaci muszą mieć co najmniej 18 lat, być w dobrym zdrowiu i nie być zaangażowani w zło społeczne

Posiadanie telefonu i upewnienie się, że komunikacja z firmą jest płynna

Wysoce odpowiedzialny, uczciwy i przyjazny dla klienta

- 1 liczba kryteriów priorytetowych

Priorytet dla kandydatów, którzy mają doświadczenie w instalowaniu i naprawianiu platformy suszącej. Jeśli nie masz doświadczenia, zostaniesz przeszkolony przez Vinadry

Pierwszeństwo mają kandydaci posiadający typowe pojazdy, takie jak motocykle

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Vinadry w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji

--
As the No. 1 Vietnamese drying brand in the world - Vinadry not only wants to bring to consumers the most quality and latest drying frames but also the most convenient. Through its products, Vinadry wishes to share the worries about drying clothes with families.
vinadry.com/
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka