Dodaj do ulubionych

Zmywarka Candy- Opinie

IP: *.chello.pl 29.07.10, 14:59
Witam .
Razem z mężem mamy zamiar nabyć naszą pierwsz zmywarkę.
zrobiliśmy mały research w internecie i uwaagę naszą przykuła zmywarka marki Candy CDF8 853 x.
Wydaje sie bardzo wysokiej jakości.
Jest duża a dla naszej 5 osobowej rodziny to duzy plus.
oszczędna tylko 10litrów wody na pranie.
wiele programów aż 12 w tym temperatury do 75 sstopni.
Co wy o niej sądzicie. ma ktos taką????
Edytor zaawansowany
  • kasialenamaja 09.05.17, 16:39
    Mam zmywarkę candy tylko małą i mówiąc szczerze mam z nią problem bo koszyczki i te na naczynia i na sztućce pod wpływem mycia jak i suszenia zaczynają porostu śmierdzieć hinskim plastikiem a zapach czuć w całym domu dodam że zmywarka ma dopiero miesiąc narazić walczę z serwisem co okazuje się być wcale nie łatwa sprawa a szczególnie z panem który był i dotego był bardzo nowy miły
  • kasialenamaja 09.05.17, 16:41
    kasialenamaja napisał(a):

> Mam zmywarkę candy tylko małą i mówiąc szczerze mam z nią problem bo koszyczki
    > i te na naczynia i na sztućce pod wpływem mycia jak i suszenia zaczynają porost
    > u śmierdzieć hinskim plastikiem a zapach czuć w całym domu dodam że zmywarka ma
    > dopiero miesiąc narazić walczę z serwisem co okazuje się być wcale nie łatwa s
    > prawa a szczególnie pan który był bardzo nie mily
  • chris1970 18.05.17, 12:34
    Chciałaś coś dodać ciekawego?
  • jakuku.3 13.03.19, 13:53
    Walka z Candy to walka z wiatrakami. Nigdy zmywarek firmy Candy nikomu nie polece. Nie kupujcie zmywarek Candy bo nie uwzgledniaja slusznych reklamacji. Serwisant, nowiutka zmywarke sprawdza tylko czy chodzi na kadym programie co trwa ok. 15-20 min. a zeby sprawdzic czy smierdzi to trzeba dlugiego programu. Smierdzi po kazdym myciu niezaleznie jakiego srodka i plynu do plukania uzywamy. Nigdy zmywarek Cendy.
  • ola.h 16.03.19, 01:03
    Wszystkie sprzęty Candy to tragedia. Największe badziewie świata, padają po kilkunastu miesiącach użytkowania. Choć trzeba przyznać, że są ładne :) Serwis najdroższy ze wszystkich. Zazwyczaj przyjeżdżają tylko po to, aby za 150-200 zł (tak, tak- tyle się u nich płaci za samą diagnozę) dowiedzieć się, że naprawa przewyższy koszt nowego sprzętu. Nigdy więcej tej marki!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka