• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Płyta do zabudowy, gazowa na szkle-jakie opinie?

• IP: *.wod.abpl.pl 26.04.11, 12:49

Jako że muszę wybrać sprzet AGD do kuchni (meble się juz produkują) to szperam po necie. Jestem zmuszona miec płyte gazową i zamarzyła mi sie taka na szkle, bo to ładniej wyglada niz zwykły gaz.
    Czy ktokowiek cos takiego ma/zna i moze sie wypowiedziec?
    Poczytałam troche w necie i mam mieszane uczucia, bo krytykuja niektórzy bardzo zapalarki, nieszczelnosc i odcinanie gazu , a inni zachwalaja pod niebiosa... i badz tu babo mądra.
    coś takiego:
    www.euro.com.pl/plyty-do-zabudowy/zelmer-zpg-6114cp.bhtml
    www.euro.com.pl/plyty-do-zabudowy/bosch-pop616b10e.bhtml
    www.euro.com.pl/plyty-do-zabudowy/mastercook-gc64si.bhtml
    Edytor zaawansowany
    • Gość: anita IP: *.mzopo.pl 27.04.11, 08:30
      witaj, posiadam od 2lat kuchenka gazową na szkle firmy Mastercoock, ponieważ w kamienicy mogę mieć tylko gaz z butli, to jedyna rzecz jaką musiałam wymienić, to dysze, przez ten czas nie miałam kłopotów z zapalarką, płytę po gotowaniu łatwo wyczyścić-wystarczy ciepła woda i ścierka z mikrofibry, od czasu do czasu używam płynu do mycia szyb, przy kupnie zwróć uwagę na ruszta-polecam te żeliwne, bo długo utrzymują ciepło pod garnkami
      • Gość: beata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.11, 15:04
        WITAM JAKIES PARE MIESIECY TEMU KUPILAM KUCHENNKE GAZ NA SZKLE,PIEKNA BYŁA JAK BYŁA NOWA,WYSTARCZYŁO UGOTOWAC WODE NA MAKARON I MASAKRA...SMAŻAC KOTLETY ITP.NIE WIEDZIAŁAM CZYM TO MYC BO CIAGLE ZOSTAJA SMUGI A TLUSZCZ Z POD PALNIKOW ZA KAZDYM RAZEM WYDOSTAWAL SIE I NA NOWO SMUGI!!!METODA PRÓB I BŁEDÓW MOGE POWIEDZIEĆ ZE JESTEM T E R A Z SZCZESLIWA POSIADACZKA TEJ ŻE KUCHENKI MOJA RADA.UMYJ PALNIKI CZYM CHCESZI WOKLO PALNIKA TEZ PO TYM WSZYSTKIM WŁĄCZ GAZY I PRZEZ OK MIN NAGRZEJ KUCHENNKEI WYCIERAJ SCIERKA MOKRA NAM. W WODZIE LUB TEZ W JAKIMS DETERGECIE WSZYSTKO TO PODCZAS PALENIA SIE PALNIKÓW EFEKT MUROWANY BEZ SMUG,JEDYNE RYZYKO MOZNA SIE OPAZYC ALE TO NIC W PORÓWNANIU Z CZYSTA KUCHENKA POZDRAWIAM
    • Gość: iwonka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.11, 16:38
      http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/agd/kategoria/?filter_0=MPM+PRODUCT&filter_61=&filter_64=&filter_76=&filter_75=&submit.x=43&submit.y=15&id=44&filter_set=true&pagina=10&s=¶ms_where_posted=0&prod=116797.

..naprawdę jest warto.!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.