Dodaj do ulubionych

maszynka do makaronu.

10.02.14, 12:57
Poszę mi napisać czy maszynka do makaronu spełnia dobrze swoje zadanie i czy jednocześnie możesłuzyć do robienia faworkow. Moja znajoma posiada taka, ktora można robić faworki ale była kupiona bardzo dawno. Bede wdzieczna za informacje.
Edytor zaawansowany
  • linn_linn 14.02.14, 15:13
    Tu mozesz zobaczyc w wykonaniu Wloszek:
    fotoforum.gazeta.pl/72,2,861,53710714,83726681,0,2.html?noi=1
  • ewenny58 16.02.14, 09:35
    ja wałkuję ciasto na pierogi, tylko musi być trochę trwardzsze niż takie pod wałek na stolnicy
    klejenie pierogów idzie szybciorem
    --
    jestem jak królowa angielska
    kocham corgi :-*, :*
  • linn_linn 14.02.14, 15:17
    Przystawki do ravioli to wyrzucone pieniadze: wystarczy porzadne radelko.
  • holenka70 25.09.17, 12:29
    Mam tylko taką z funkcją robienia cienkiego makaronu i jestem bardzo zadowolona. Trzeba ją myć p każdym użyciu, żeby nie była zapchana, ale miło jeść samodzielnie zrobiony makaron.
  • linn_linn 04.10.17, 11:25
    Nie wiem jaka masz maszynke, ale np. maszynek wloskich nie nalezy myc woda: czyscic tylko na sucho.
  • fit_jaroslaw 12.01.18, 09:13
    Ktoś jeszcze teraz korzysta z takich urządzeń? Ja pamiętam, ze moja mama kiedyś robiła w każdą niedzielę makaron do rosołu, ale teraz jak jest taki wybór w sklepach...Wiadomo, ze żaden nie jest tak dobry jak ten robiony w domu, ale ja chyba nie miałbym na to czasu i ochoty.
  • ewenny58 28.01.18, 22:46
    Mam maszynkę do makaronu Imperia. Dobrze rozwałkowuje ciasto na 9 grubości. Rozwałkowuje ciasto na faworki, pierogi, raviol, lasanii, itp., , każdy rodzaj ciasta, które trzeba rozwałkować na stolnicy wałkiem. Ciasto jest gładkie, grubość ustawiam według potrzeby, W komplecie są dwa wałki do cięcia makaronu na nitki i 5 mm paski.
    Bardzo lubię maszynkę, a robię makaron i inne kluchy, bo mam swoje jajeczka, a swojski makaron i jest smaczny i dużo tańszy od kupnego

--
    jestem jak królowa angielska
    kocham corgi :-*, :*

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.