Dodaj do ulubionych

Piekarnik beko bim 24301 bs POMOCY

11.01.19, 21:31
Mam problem. Zakupilismy z mezem nowy piekarnik beko bim 24301 bs Pan zapewnial ze jest potrojna szyba bedzie bezpiecznie dla dzieci i co sie okazalo. Jest calkiem odwrotnie szyba w drzwiczkach strasznie sie nagrzewa przy nastawieniu piekarnika na 180 stopni po 20 minutach mozna sie poparzyc. Niech mi ktos pomoze czy to jest normalne? Ja sadze ze nie iz stary piekarnik mamy nie nagrzewal sie tak jak moj. Serwis stwierdzil ze moga sie nagrzewac. Jeszcze jedno z czym sie nie spotkalam gdy zostawilam zapiekanke w piekarniku szyba w drzwiczkach zaparowala. Nie wiem moze teraz tak nowe piekarniki maja. Prosze o opinie szczegolnie osoby ktore posiadaja takowy piekarnik.
Edytor zaawansowany
  • nowaczek1 14.01.19, 13:56
    Kupiłaś Beko, to masz, za co zapłaciłaś. Prawdopodobnie nieszczelna jest izolacja szyby, ale czy ci to uznają w reklamacji? - szczerze wątpię. Zapewne to wina modelu a nie egzemplarza. A pan ze sklepu powie ci wszystko, co chcesz usłyszeć - on z tego żyje, że sprzedaje, a pewnie nawet nie wie, jaka jest temperatura szyby w trakcie pieczenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.