• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Sokowirówka - jaką polecacie? Proszę o opinie!

• 21.11.07, 14:39
    Proszę polećcie mi dobrą sokowirówkę, najlepiej jak najmniejszą i
    najłatwiejszą w myciu. Cena to sprawa drugorzędan.
    Dziękuję bardzo za informacje!
    Edytor zaawansowany
    • Gość: As IP: *.zax.pl 21.11.07, 16:06
      ja ma m Zelmera i jestem zadowolona, sc miksuje wszystko i soki
      wychodzą smaczne, cena ok 200zl, natomiastwczesniej mialam mała
      jakiejś gorszej firmy i to była porażka, soku dobrze nie oddzielała
      i po 2 miesiacach się zepsula, kosztowała ok 80zł
    • 21.11.07, 16:17
      dziękuję bardzo za informacje, właśnie widziałam Zelmera stalowego
      bardzo ładnego. Nie ma problemu z myciem? Tzn. czy wszystko łatwo i
      szybko się wyjmuje?
      • Gość: As IP: *.zax.pl 21.11.07, 16:37
        akurat ja mam model Jovita 177 ,wszystko łatwo sie rozkłada, myje
        zaraz po skończeniu pracy, aby nie zaschło, z czystym sumieniem
        polecam
      • Gość: kim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.07, 19:11
        zelmer juice master - rewelacja, nie pozałujesz
        • 25.11.07, 14:22
          Witam, tylko zelmer. Testowałem chyba 3 lub 4 firmy na rynku pod katem soku z sokowirówek. Żadna absolutnie żadna nie była w stanie dorównać zelmerowi. Wystarcz zrobić samemu taki test albo np. zapytać producenta czy np. z twardych warzyw (marchewka ...) wychodzi sok czy gesta nie do wypicia zawiesina. Będą unikali odpowiedzi na to trudne pytanie. Polecam "Juice Master proffesional" używam od 3 lat a soki robię głównie i jabłek i marchwi. Do pomarańczy i innych cytrusów nie używam sokowirówki :).
          Zelmer i tylko Zelmer dla mnie sokowirówki to flagowy okręt tej firmy. Absolutna rewelacja a co najważniejsze to polski produkt.
          Na koniec dodam, że w barach i kawiarniach które sprzedają soki ze świerzych owoców widzę właśnie Zelmera.

Pozdrawiam
    • 25.11.07, 21:17
      Dziękuje bardzo za informacje! Znalazłam tego Zelmera w internecie ale jeszcze
      pójdę zobaczyć "na żywo":)
      A czy łatwo się otwiera, myje i w ogóle obsługuje?
      Dziękuję!!!
      • Gość: rszulej IP: *.aster.pl 25.11.07, 23:52
        Tak, otwieranie i mycie jest bardzo proste, wręcz intuicyjne.
        Dodatkowo ma ona zabezpieczenie, że przy otwarciu części która jest myta nie ma możliwości włączenia sprzętu. Wykonana jest z wysokiej jakości stali. Otwór do podawania owoców jest na tyle duży, że można bez większego problemu wrzucić całe jabłko.
        Dla mnie najważniejsza była jakość soku z twardych owoców, bo z miękimi poradzi sobie każda sokowirówka ale twarde jak pisałem wcześniej to już prawdziwe wyzwanie. Chyba, że ktoś potrzebuje przecier na szarlotkę :) lub papkę z marchwi to okay nie będę się spierał, takie maszynki za 100 złotych będą dobre.
        Ja lubię sok i dzieciom robie często sok właśnie z sokowirówki.
        Mało kto wie co jest w sokach z kartonów, nawet w tych drogich.
        Niestyty ta sokowirówka ma jedną wadę nie jest tania, ale gwarantuje że będzie to udany zakup.

Pozdrawiam
      • Gość: rszulej IP: *.aster.pl 25.11.07, 23:58
        Może jeszcze dodam, że obsługa to jeden przycisk mający 3 pozycje.
        Pierwsza to tryb pracy, druga wyłączona a trzecia włączana na chwilę to tryb turbo, do przyśpieszenia chwilowego po zakończeniu używania (do oczyszczenia zbiornika, z którego pypływa sok).
        Tak to wygląda w moim modelu ale on ma już kilka lat (wciąż wygląda jak bym kupił ją wczoraj).
        Pozdrawiam
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.