Dodaj do ulubionych

Kuchnia na miare z targu w Będzinie?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.04.08, 22:05
Czy ktos z Was moze kupil kuchnie na targu w Będzinie? Praktycznie wszscy
producenci oferujacy tam swoje kuchnie sa z Radomska a metr bieżący kuchni
(wchodzi w to blat, szafki gorne i dolne) kosztuje od 600 do 1000zł w
zaleznosci z czego jest zrobiona. Oczywiscie za wszelkie dodatkowe bajery
(samozamykajace sie szuflady, hamulce do drzwiczek, hydraulicznie zawiasy itd)
trzeba doplacic. Wystawione tam kuchnie wlasciwie nie odbiegaja wygladem od
tych z drogich salonow meblowych. Panowie przyjezdzaja na pomiar do domu
klienta i do 2 tygodni kuchnia jest gotowa, a nastepnie montowana wraz z
zakupionym przez klientae sprzetem do zabudowy. Niestety nie widzialam u
nikogo w domu kuchni zrobionej i zmontowanej przez ludzi z "bedzinskiego
targu" :( Moze ktos z Was moze mi cos na ten temat powiedziec? Czy warto sie
w to pakowac?
Edytor zaawansowany
  • lookbill 16.04.08, 23:37
    Warto się w to pakować jeśli:
    1) Nie stać Cię na kuchnię z "prawdziwego zdarzenia"
    2)Będziesz przy montowaniu takiej kuchni i w razie czego zwrócisz
    uwagę domorosłym "fachowcom" na ewentualne niedociągnięcia (a takie
    będą na pewno).
  • Gość: kasia IP: *.adsl.inetia.pl 24.01.09, 17:38
    witam. kiedy ten targ jest czynny??
  • Gość: atmo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 20:55
    Różnica jakościowa między meblami kupionymi od stolarza na targu a meblami np.z
    WFM jest taka jak między koszulą kupioną na targu a koszulą z firmowego sklepu
    np.Wólczanki.Wnioski wyciągajcie sami.
    Cena tych "targowych mebli" sprzedawanych bez rachunku jest niższa o podatek VAT
    (22%) i podatek dochodowy ale wybór należy do nas.Albo płacimy podatki przy
    zakupie towaru i mamy za to wszystkie prawa konsumenta łącznie z gwarancją albo
    oszukujemy państwo razem ze stolarzem i jak spartaczy robotę to możemy mu
    naskoczyć, bo nie mamy żadnych dowodów dokonania zakupu.
    Wybór należy do nas.
    Życzę Państwu miłych zakupów, pięknych,bardzo starannie wykonanych i
    zmontowanych mebli z doskonałych materiałów za symboliczne pieniądze.
  • Gość: look IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 10:44
    nie zgadzam się z ta opinią! Zakupiłam na targu w Bedzinie meble od firmy GALMEB, była zawarta umowa, ustalone warunki, otrzymałam projekt komputerowy, wszytko było ok i są świetne meble
  • Gość: klient targu IP: *.play-internet.pl 15.05.12, 16:15
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: KLIENTAK GALMEB IP: *.static.3s.pl 25.05.12, 11:44
    POTWIERDZAM OPINIĘ Z POSTU POWYŻEJ. PAN GAL WŁAŚCICIEL FIRMY GALMEB TO NIEODPOWIEDZIALNY CZŁOWIEK. ZAMÓWILIŚMY U NIEGO MEBLE- UMAWIAŁ SIE I NIE PRZYJEŻDŻAŁ, JAK JUŻ W KOŃCU ŁASKAWIE SIE POJAWIŁ TO POMIERZYŁ W 5 MINUT I...JAK PRZYSZŁO DO MONTAŻU OCZYWIŚCIE WIĘKSZOŚĆ MEBLI OKAZAŁA SIĘ ŹLE POMIERZONA, MUSIELIŚMY CZEKAĆ KOLEJNE TYGODNIE ŻEBY NAPRAWILI SWÓJ BŁĄD. BEZ UMOWY, BEZ RACHUNKU, OPÓŹNIENIA, NIE POLECAM
  • Gość: Galmeb IP: *.cdma.centertel.pl 20.09.12, 12:53
    NIE ZGADZAM SIĘ Z TĄ OPINIĄ .JEST TO POMÓWIENIE.WSZYSTKICH NASZYCH KLIJENTÓW BARDZO SZANUJĘ .A TO FORUM NIE JEST OPINIOTWÓRCZE Z UWAGI NA FAKT WYPISYWANIA OPINI BŁĘDNYCH I NIE PRAWDZIWYCH.O KONKURENCJI NIE WSPOMNĘ.
  • Gość: Klient Galmeb IP: *.internetia.net.pl 07.01.14, 11:09
    Potwierdzam poprzednią opinię. Firma Galmeb to pomyłka, Pan Gal wykazywał zainteresowanie do czasu zawarcia"umowy" i wpłaty zaliczki. Meble przyjechały, praktycznie wszystkie do poprawki. Projekt komputerowy był, tylko różnił się od wersji ostatecznej. Po co robić pomiary i zapiski, skoro do niczego to nie prowadzi. Brak umowy, brak rachunku, brak profesjonalizmu, brak czasu na to żeby zobaczyć swoje "dzieło". Nie polecam nikomu!
  • Gość: Galmeb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.14, 20:58
    Drogi kliencie. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość @ wtedy możemy rozmawiać o konkretach i rozwiązaniu problemu. W sytuacji anonimowych wpisów nie możemy nic zrobić. Czekamy na kontakt pod numerem 692452000 lub 608268427.
  • Gość: ewa IP: *.free.aero2.net.pl 19.01.14, 15:18
    Brak umow brak rachunku, brak paragonu fiskalnego to są właśnie meble kuchenne z Radomska zamówione na targu w Będzinie lub w Rudzie Śląskiej. Dziękuję, postoję. Sprawa dla US.
  • Gość: starszy referent IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.02.14, 15:17
    My dobrze wiemy jak sprzedają firmy meblarskie na targowiskach od wielu lat. Nadmiar pracy i brak odpowiedniej ilości kontrolerów oraz brak funduszy na zakupy kontrolowane doprowadził do takiej sytuacji.
  • Gość: starszy referent IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.02.14, 15:22
    Prosimy o zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości oraz o wskazywanie sprzedawców nie wydających paragony fiskalne bezpośrednio na stronie Urzędu Kontroli Skarbowej w zakładce kontakt. Wszelkie zgłoszenia, także te anonimowe, są skrupulatnie rozpatrywane.
  • Gość: klient IP: *.itcomp.pl 15.12.14, 02:50
    Witam mialam podobna sytuacje ale w studiu tzn pseudo studiu zero paragonu a meble jakby z jarmarku , pięknie gadaja i gadaja i projektuja a jak przyszko do montazu to szkoda gadac , nawet sama juz nie wiem ile to trwalo , efekt to dramat , krzywo , byle jak no az sie plakac chce bo wydalam majatek i stracilam nerwow co nie miara a o reklamacjach nie ma z kim gadac telefon milczy MAK STUDIO DESIGN Dabrowa Górnicza ul III Powstania Slaskiego 3 to oszusci i zlodzieje .
  • Gość: gocha IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.01.14, 16:40
    Ciekawe, ciekawe. Trzeba będzie się temu dokładniej i bliżej przyglądnąć.
  • Gość: aneta IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 20.01.14, 01:50
    Tu się nie ma co przyglądać. Meble z Radomska trzeba omijać szerokim łukiem. 80% to buble.
  • Gość: preto IP: *.ip.netia.com.pl 05.06.12, 13:04
    popieram całkowicie uważajcie na tego człowieka każdy szczegół wykonanej kuchni u mnie jest do poprawy a bajki które opowiada ten człowiek są bardziej bawiące niż kabaret moralnego niepokoju
  • Gość: Annjaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.13, 20:43
    Tez mam meble z Galmebu. Niby wszystko ok, ale nie wiem czy mogę polecić z czystym sumieniem. Taka mała niedoróbka, brak zaślepek na śrubki , źle dobrane siłowniki do szafki otwieranej do góry - była poprawka ale zamiast dać porządne to dalej są byle jakie, szafka nie otwiera się do końca. Do pabna T. można mówić zawsze przytakuje a potem i tak zrobi jak mu wygodniej (może taniej?). na umowę i fakturę czekam dalej ( 4 miesiące po zamontowaniu mebli) - Może wszystko trzeba z nim spisać na papierze???
  • Gość: Galmeb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.13, 18:02
    Prosze o kontakt.Moj numer tel to 69245000.Jak narazie nikt sie ze mna nie kontaktowal.Usterki zostana usuniete.Meble objete sa dwuletnia gwarcja.
  • Gość: marzka IP: 212.160.172.* 22.02.11, 13:15
    a ja kupiłam tam kuchnie, wszyscy chwalą, ja też jestem bardzo zadowolona i polecam, bez problemów......
  • Gość: Iwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.11, 16:25
    meble na targu w Będzinie to poprostu buble. Ostrzegam przed kupowaniem w firmie VIKI Katarzyna Brewko. Piekna lala stoi i grzecznie zachęca. Przywiozą nie to co mialo być a jak dzwonisz że cos nie tak to ci dupek odpowiada że głupio gadasz. Cwaniactwo i chamstwo to hasło reklamowe pana z targu z firmy VIKI która chyba jest pośrednikiem.
    Odradzam i juz więcej sie nie dam nabrać.
  • Gość: mari1973 IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 09.01.13, 16:30

Co wy opowiadacie. Ja kupiłam na targu w Rudzie Śląskiej tapczan, bez faktury tylko (karteczka z nazwą towaru, pieczątką firmy, podpis i ceną towaru), który od chwili przywozu był WIELKIM BUBLEM, nie umiałam się w żaden sposób dogadać z wykonawcą, wciąż wykręty i obiecanki. Po obrażaniu mnie tel. przebrała się miarka, udałam się do RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA (darmowy w Urzędzie Miasta) z tylko tym świstkiem (wystarczył). Wykonawca był zawzięty, sprawa trafiła do sądu i WYGRAŁAM, poniósł duże koszty bo ok 3,5 takiego tapczanu. zapłacił RZECZNICZCE, MI, SĄDOWI I JESZCZE KOMORNIKOWI, ja jeszcze dodatkowo dostałam odsetki. Tapczan trafił na śmietnik, a ja kupiłam sobie wersalkę. A więc z partaczem, na podstawie świstka można wygrać. Mam kuchnię z tego samego targu już 10 lat i jakoś nie narzekam, są już po przeróbce ponieważ były nowe, a zmienialiśmy mieszkanie (inne ustawienie kuchni) od tamtej pory minęło 8 lat i wciąż żyją. Teraz chcę ją już zmienić bo mi się już znudziła i nadal chcę zamówić na targu. Jest różnica tylko w cenie TARG- 600, a sklep 1200 i decyduję się znów na targ. Mam też szafę z drzwiami przesuwanymi 7 lat z targu i jest wszystko OK. Jak ktoś lubi przepłacać to proszę bardzo- ja nie. WIEM< WIEM nie wszyscy są rzetelni, ale i na nich jest sposób, nie bójcie się. Pa i powodzenia.
  • Gość: gocha IP: *.free.aero2.net.pl 13.03.13, 09:52
    Z tego co zauwazylam wszystkie te meble na targu w Bedzinie sa sprzedawane bez rachunku. Nie bardzo mi sie to podoba. To dziala na niekorzysc klienta. Wstrzymalam sie teraz z zakupami.
  • beebebee 16.05.13, 10:12
    Bez przesady - jeśli nie stać cię na kuchnię z prawdziwego zdarzenia to ta z Będzina będzie w sam raz.
  • Gość: KLIENT IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.10, 15:17
    NIE PYTAJ NIE PYTAJ (LEPIEJ SOBIE POCZYTAJ)
  • Gość: GOŚĆ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.10, 09:29
    WSZYSCY PŁACIMY PODATKI I ZUSY . PŁYTY DO PRODUKCJI MEBLI NIE SĄ
    PAPIEROWE TYLKO LAMINATY WYSTARCZY PODPALIC ZAPALNICZKĄ A
    PRZEDEWSZYSTKIM TO 18 A NIE 16 I ZRÓB TO SAM .OKLEJONE PCV A NIE
    PAPIEREM . PRZEDEWSZYSTKIM TO ROBIMY TO Z PASJĄ A NIE Z PRZYMUSU .MY
    DLA KLIJENTA A NIE ODWROTNIE .TAK NA MARGINESIE KTORE MEBLE NIE SĄ Z
    RADOMSKA .DLA TEGO MOZE TAŃSZE BO NIE SĄ OBCIĄŻONE POZOSTAŁYMI
    KOSZTAMI ZWIĄZANYMI Z UTRZYMANIEM POWIERZCHNI SKLEPOWYCH .JEZELI
    CHODZI O SKCESORIA TO WSZYSTKIE SĄ TE SAME DOSTEPNE NA RYNKU .MAŁE
    FIRMY NIE MAJĄ MOŻLIWOŚĆI ZAKUPU WYBRAKOWANEJ PŁYTY I USZKODZONYCH
    BLATÓW .
  • Gość: rty IP: 195.126.105.* 11.06.12, 14:57
    jeśli chodzi o Łągiewke to gościu nie dotrzymuje terminów! z tgodnia robią się dwa a potem 3, przy kazdym tel. padało "właśnie miałem do pana dzwonić"
  • Gość: wioletta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.12, 20:48
    Witam , kuchnie z targu w Będzinie oglądałam mogę przyznać naprawdę ładne ale ja mogę wszystkim kogoś polecić kto robi takie same i za mniejsze pieniążki napewno uczciwy terminowy człowiek dostałam numer od znajomej , zadzwoniłam umówiliśmy się na pomiar , Pan przyjechał z wszystkimi wzornikami , laptopem na którym miał swoje zdjęcia wykonanych juz wcześniej mebli wybrałam co mi się podobało, pomierzył , zrobił wycenę , podpisaliśmy umowę, po trzech dniach miałam projekt komputerowy a po trzech tygodniach meble zamontowane , szybko ,sprawnie bez problemu . Jeśli ktoś chciałby namiary to mogę wysłać . Pozdrawiam Wiola
  • Gość: DUDKA IP: *.3s.pl 12.07.12, 23:08
    WITAM SERDECZNIE, PROSZĘ O NAMIARY NA MAILA:)
  • Gość: gość IP: *.dg-net.pl 31.07.12, 11:43
    Proszę o namiar na maila.
  • Gość: jorgus IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.08.12, 12:43
    proszę o namiar specjalisty od kuchni na maila , mam nadzieję że polecony człowiek się sprawdzi i będę mogła polecić następnym
  • Gość: katowice IP: *.dynamic.chello.pl 14.12.12, 18:25
    Ma pan namiary na dobrego producenta mebli?
  • Gość: Jarek IP: *.adsl.inetia.pl 25.08.12, 20:50
    Proszę o namiary na tego Pana. Z góry dziękuję
  • Gość: kaja IP: *.strong-pc.com 26.10.12, 20:20
    Poproszę też o namiary na tego Pana
  • Gość: Teresa IP: *.bs.katowice.pl 16.11.12, 13:09
    Pani Wiolu, proszę upzejmie przesłac mi namiary na Pana z targu, u którego kupiła Pani meble, jestem zainteresowana , Teresa
  • Gość: klaudia IP: *.dynamic.chello.pl 12.12.12, 20:26
    Witam, mam ktoś z państwa kontakt telefoniczny z Panem u którego mogłabym zamówić kuchnie ?
    Pozdrawiam i góry dziękuje za odpowiedź
  • Gość: katowice IP: *.dynamic.chello.pl 14.12.12, 18:26
    Może pani dac maila do producenta/
  • Gość: rozaalkaa IP: 93.175.76.* 26.01.13, 23:50
    bardzo prosze abys podala mi nr tel do tego pana ja jestem z woj slaskiego a dokladnie z sosnowca
  • Gość: kasia IP: *.basl.cable.virginmedia.com 11.02.13, 15:03
    witam serdecznie ,jestem zainteresowana numerem kontaktowym do tego Pana od mebli.Z góry bardzo dziękuje.
  • Gość: Daba38 IP: 83.18.242.* 12.04.13, 11:05
    Witam,
    chętnie skorzystam z polecanego przez Panią fachowca. Potrzebuję parę mebli i do pokoju i może do kuchni,a fachowców i to jeszcze w miarę tanich brak.
    Pozdrawiam
    daba38
  • Gość: zoja61 IP: *.adsl.inetia.pl 01.06.13, 00:15
    Proszę o namiary
  • Gość: azalee IP: *.dynamic.chello.pl 06.12.13, 19:00
    witam,bardzo prosze o namiary na maila
  • Gość: hansap2 IP: *.dynamic.mm.pl 16.08.14, 18:13
    po przeczytaniu artykułu byłabym zainteresowana owym panem prosze o dane do pana
  • Gość: brak IP: *.dg-net.pl 08.11.16, 23:39
    Witaj Wiolu!!!!
    bardzo proszę o namiar na solidnego sprzedawcę bo też mam zamiar zakupić mebelki do kuchni,

ps czy to może chodzi o firmę meblomar
  • Gość: tiym IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.03.17, 20:07
    dx72@wp.pl mozna ten kontakt prosic???
  • lenka060 20.07.17, 06:38
    bardzo prosze o namiary na tego Pana od mebli kuchennych na maila
    m16w@poczta.onet.pl
    pozdrawiam
    Magda
  • jolakrzem 23.09.17, 19:38
    Ja bardzo bym prosiła o namiary mam" nóż na gardle"jola.krzem@gmail. com
    Bardzo proszę pozdrawiam
  • Gość: ewa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.08, 00:44
    Julia napisał(a):
    Ja mam meble kuchenne kupione w alonie meblowym,ale moja Mama kupiła właśnie na
    targu (nie w Bedzinie).Też mówiła,że takie ładne jak w salonie meblowym.Horror
    zaczął się jak przywieźli meble i zaczęli montować.Okazało się,że meble zrobione
    byle jak.Wyrwania laminatu na krawędziach korpusów.Drzwi nie dały się
    wyregulować ,bo krzywo i byle jak osadzone zawiasy.Długo by jeszcze wymieniać
    różne wady wynikające z niestarannego wykonania i tandetnych materiałów.O
    pozostawionym bałaganie i uszkodzonej ścianie przy wnoszeniu mebli nie warto już
    wspominać.
    Panowie rachunku nie dali,pieniądze od mamy skasowali.Nawet nie bardzo wiadomo
    gdzie teraz reklamować.
    Radzę Ci - nie pakuj się. Często zmamieni ceną nie widzimy,że coś tylko udaje
    dobry towar.
    Trzeba mieć wyjątkowe szczęście,żeby kupić za pół darmo nowego Mercedesa z
    legalnego źródła i z gwarancją :-)))))))
  • magnefar 17.04.08, 01:35
    Radomsko to miasto stolazy! Mysle ze jezeli przejedziesz sie do
    Radomska, wejdziesz do obojetnie jakiego salonu, kuchnie beda bardzo
    podobne - czy z salonu czy z targu nie jest wymiernikiem jakosci.
    tez bede zamawialam kuchnie z Radomska (mimo iz nie mieszkam w
    Bedzinie lub okolocach). Kuchnie te ciesza sie dobra renoma,
    uzytkownicy sa zadowoleni a ceny niskie.
    Juz byla poruszany watek odnosnie kuchni z Ikea - zle wykonanie,
    drzwidzki odstajace. Jak widac nie nalezy sugerowac czy kuchnia jest
    z salonu czy z targu. Najlepiej spytac sie jaka jest gwarancja, jak
    dokladnie wyglada wykonanie uslugi itp
  • magnefar 17.04.08, 02:13
    oczywiscie - stolarzy (maly chochlik sie wkradl:)
  • Gość: jolka IP: *.free.aero2.net.pl 13.03.13, 09:48
    Ja tez nie dostalam zadnego rachunku a pieniadze wszystkie dalam. Moim zdaniem jest to podejrzana sprawa.
  • Gość: ozania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.09, 19:46
    Ja mam tylko dobre doswiadczenia:-),a mam meble kuchenne z Radomska,kupione na
    targu w Mysłowicach (za 850 zł kuchnia na 280cm).
    Bylam bardzo przeciwko meblom "targowym", ale ze mieszkanie mialo byc na chwile
    (ktora trwa juz 2,5 roku... :-) i nie chcialam przeplacac (zostawilam panienskie
    dopieszczone mieszkanie z supermeblami,nie dalo rady ich w obecnym mieszkaniu
    wykorzystac...Wsciekla bylam jak nie wiem co!). W koncowym rozrachunku = jestem
    zadowolona,ze nie przeplacalam...
    Meble jak meble - z tego co zauwazylam wszystkie korpusy (i te z salonu i te z
    targu) sa z plyt wiorowych,te moje "targowe" sa tez ladnie wykonczone (bez
    zadziorów). Jako ze mialy byc najtansze,to drzwiczki sa tez z plyt,a nie
    MDF,rowniez ladnie wykonczone.
    Pomimo intensywnego uzytkowania (male dziecko,mala przestrzen,wiec co i rusz sie
    gdzies stuknie albo czyms trzasnie) wygladaja normalnie (prawie nowki nierdzewki
    - nie gnija,nie odpadaja,nie wyginaja sie:-)
    Co do gwarancji - zamawialam meble na okreslony wymiar (glebokosc szafek dolnych
    i wysokosc szafek gornych) bez zadnych fochow (czyt. doplat:-). Po przywiezieniu
    okazalo sie,ze gorne szafki sa na 2 polki,a mialy byc na 3. Sytuacja z
    najgorszych snow - zorientowalam sie dopiero jak facet odjechal (no i na meza "A
    mowilam,ze nie chce z targu,ale Twoja matka ...!). Po rozmowie telefonicznej z
    wykonawca i wyjasnieniu sytuacji dostalam nowe szafki gorne, a facet odebral te
    za male - bez doplat i bez zlosci. Czyli pozytywnie:-)
    Wieszalismy szafki sami,byc moze lepiej trzymac fachowcow za reke (jak zwykle
    niestety :-(

Co do zarzutu odnosnie jakosci i podatkow - na targu sa normalne firmy
    (stolarnie) i nie ma problemu z faktura (ja nie mialam:-).Te same firmy
    produkuja tez dla salonow (po dowody zapraszam do Dobrodzienia :-)

Porownywanie koszul z Wolczanki i z targu co najmniej nietrafione,bo na targu sa
    zarowno koszule polskich producentow jak i chinskich. Ja rozumiem to tak,ze
    poprzez negatywne skojarzenia z wyrobami chinskimi atmo chce zdyskredytowac
    polskich producentow (takze kuchni,mimo ze chinskich kuchni jeszcze na targu nie
    ma:-). Sama znam powaznych przedsiebiorcow,ktorzy czesc towaru wstawiaja na
    targu,oprocz sklepow (ja mowie akurat o duzej firmie szyjacej ubrania - od
    uniformow dla sieciowek,po selektywna produkcje odziezy dla pan w rozmiarach
    40-54 i wlasnie ta nietypowa odziez sprzedaje ta firma zarowno na stoiskach na
    targach,jak i w "specjalistycznych" sklepach, z tym, ze w sklepie z min. 100%
    przebiciem ceny targowej,a prosze pamietac,ze na targu tez juz jest zarobek:-)
    Tak wiem,ze sklep tez musi sie z czegos utrzymac,ale czy juz jedna kuchnia na
    wymiar ma starczyc na czynsz i wyplaty dla personelu stoiska ekskluzywnego juz
    przez to ze nie na targu?

Ło matko,no to sie rozpisalam...

W kazdym razie Julio zycze udanego zakupu i pozdrawiam,
    ozania
  • Gość: magda IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 27.02.09, 19:37
    na targu w bedzinie dostaje sie paragon,i jest pozniejsza mozliwosc
    roszczen swoich praw. ale ja nie mialam takiej potrzeby mimo
    woelokrotnych zakupow na targu: wypoczynku, czy mebli do salonu. od
    tych ze sklepu roznia sie bardzo....cena. nie znam powodow,by nie
    kupowac mebli na targu.kupujesz co chcesz i takie jakie chcesz,
    omawiasz wszystkie swoje pomysly na meble. plecam.
  • Gość: mkbb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.09, 20:13
    O meblach z Targu można by mówić i mówić..

Moi dziadkowie zamówili sobie meble na targu właśnie w będzinie.. Pan
    wziął zaliczkę 50zł na Targu. Jak przyjechał na pomiar to zarządał
    jeszcze 400 zł. W związku z czym jak to starsza osoba wyciągnęła
    pieniądze i dala.. i w taki sposób wydała 450 zł i po dwóch
    tygodniach ktoś miał się odezwać .. minął tydzień, minęły dwa
    tygodnie i nic.. cisza. Zaniepokoiłam się i poprosiłam Babcię żeby mi
    pokazała potwierdzenie pomiarów i wpłaty.. a tam SZOK. Nie było
    adresu firmy, telefonu a przede wszystkim pięczątki a podpis był
    nieczytelny. Nie potrafię sobie tego wyobrazić ale chcieli oszukać
    straszych ludzi.. Szukając w internecie okazało się że nazwa fimy
    jest błędnie wpisana ale na szczęście znalazłam :) Ale musiałam
    wykonać ok 6 telefonów do faceta który robił pomiar jak i do jego
    matki i ojca z którymi prowadzi tą firmę. FATALNIE !! NIE POLECAM !!
    NIE POLECAM !! NIE POLECAM !! NIE POLECAM !! NIE POLECAM !! NIE
    POLECAM !! NIE POLECAM !! NIE POLECAM !! NIE POLECAM !! NIE
    POLECAM !! NIE POLECAM !! NIE POLECAM !! NIE POLECAM !! NIE
    POLECAM !!
  • Gość: KAJA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.09, 12:27
    Witam
    Ja kupiłam meble kuchenne na targu w Będzinie i jestem z nich bardzo
    zadowolona.Meble były robione na wymiar.Wszystko zależy z czego
    chcemy meble, jakie zawiasy, szuflady,koszyki,jaki styl.Wybór jest
    bardzo duży, tak samo jak w sklepie a naprawdę niczym się nie
    różnią -o przepraszam ceną.
  • Gość: gosza IP: *.play-internet.pl 12.05.13, 14:53
    powiedz mozesz dac jakis namiar na ta firmę?
  • Gość: monica500 IP: 89.100.206.* 21.11.09, 19:43
    Moi rodzice kupili tam meble do salonu, sofę i meble kuchenne.
    Wcześniej robili rozeznanie w salonach meblowych w Katowicach i okolicach i
    okazało sie, że meble z Będzina (podobna jakość)są o ponad połowę tańsze.
    Rodzice nigdy nie mieli żadnych problemów z platnością, dostawą itp.
    Polecam. Po co przepłacać
  • Gość: kasika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.09, 20:45
    > okazało sie, że meble z Będzina (podobna jakość)są o ponad połowę tańsze.

No właśnie, PODOBNA JAKOŚĆ a to nie każdemu odpowiada i nie każdemu się podoba.
    Bo PRAWIE robi dużą różnicę!!!
  • Gość: daniel IP: 188.33.45.* 02.02.10, 15:34
    rok temu na targu w Bedzinie zamówilismy meble do kuchni.sprzedawcy
    przyjechali do domu, wymierzyli, doradzili a po2 tygodniach
    zamontowali w mojej kuchni. koszt 5000 z robocizna.Jestem bardzo
    zadowolony i goraco polecam.
  • niezadowolona.1 10.02.10, 10:12
    powiem szczerze że gdybym mogła cofnąć czas nigdy bym nie zamówiła
    mebli na targu szcególnie u Pana PÓŁROLI strona internetowa
    www.meblemeras.pl.Tragednia to skromnie powiedziane. Kupiłam meble
    jakieś pięć lat temu i po półrocznym użytkowaniu odszedł laminat z
    drzwiczek.oczywiście zgłosiłam reklamację i po wielu przykrych
    rozmowach wręcz szantarzach udało mi sie wyegzekwować wymiane
    uszkodzonych drzwiczek. w tym roku chciałam dorobić jeden front do
    zmywarki i jedną szafkę. W swojej głupocie poszłam do tej samej
    firmy (żeby kolor frontów nie różnił się zbytnio)I co się dzieje?
    Czekam na szafkę i jeden front już 5 tydzień! nie moę zrezygnować
    mimo że nie podpisałam żadnej umowy zakupu i odmówiono mi oddania
    zaliczki. ddodzwonić sie do Pani szefowej która ponoć decyduje o
    wszystkim graniczy z cudem. wię by załatwić co kolwiek muszę jechać
    na targ. A pozatym meble które już mam w domu nadają sie do ymiany
    gdyż laminat z frontów dalej odchodzi.ale niestety nie stać mnie na
    wymianę wsztstkich mebli. Odradzam. Naprawdę lepiej dołożyć i kupić
    cos pożądnego. bo później człowiek siętylko pogrąża. w razie
    jakichkolwiek przeróbek jest problem. Proszę pamiętać PÓŁROLA
    NIE!!!!!
  • Gość: lidka IP: 89.174.100.* 12.11.10, 00:47
    meble na targu w Będzinie to to samo co w sklepie ja osobiście zamawiałam meble kuchenne u p Półroli i jestem bardzo zadowolona polecam
  • angelina1983rrr 12.11.10, 21:04
    Mnie robiła firma Rejek z ZAWIERCIA,meble rewelacja,Pan przyjechał,doradził ,wymierzył,spisaliśmy umowe wpłaciłam zaliczke.Dostałam pokwitowanie.Jestem zachwycona meblami ,polecam żadnych problemów.
  • Gość: Tosiek IP: *.itcomp.pl 07.04.11, 21:37
    Mnie też firma REJEK z ZAWIERCIA żadnych problemów.POLECAM.
  • stanred_eu 28.02.10, 15:34
    Pamiętajmy i tym, że cena zależy od wybranego materiału oraz
    zastosowanych akcesoriów. Ceny bardzo
    podobnie wyglądających zestawów mebli mogą się różnić dwu lub nawet
    trzykrotnie ze względu na użyte materiały i akcesoria.

Więcej o materiałach stosowanych przy produkcji mebli
    (charakterystyka, porównanie, poziomy cenowe) tutaj
    forum.gazeta.pl/forum/w,96451,107985474,107985474,Materialy_z_jakich_wykonywane_sa_meble.html
  • Gość: ROZGORYCZONA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.10, 15:21
    Może późno ale napiszę trochę mam właśnie meble z targu w Będzinie
    zrobione przez firmę z Radomska BORAS meble same w sobie nie są źle
    zrobione nawet jako tako wykończone Ale !!!!!!!!kilka uchwytów innego
    koloru! jedne drzwiczki zły rozmiar !brak zaślepek! jedna szuflada do
    wymiany ! oczywiście wszystko obiecali wymienić ale !!!!!!!!!!
    najpierw przez pierwszy miesiąc czekałam aż te drzwiczki się zrobią
    ,potem była zima ,mrozy wiadomo niby nie mieli zamówień nie jeździli
    potem coś ,potem zgubili to zamówienie ,przyjechali znowu zrobić
    wymiary a teraz!!!!!!!!!!!!!!!uwaga!!!!!!!!!!!!! od miesiąca nie
    odbierają telefonu!!!!!!!!!!!!i co Federacja Konsumentów mi została
    dodam że kuchnia nie była wcale taka tania wręcz przeciwnie ładnych
    kilka tysięcy a wszystko to trwa już 5 miesięcy zapamiętajcie targ w
    Będzinie meble kuchenne firma BORAS z Radomska
    NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!NIE!!!!!!!
  • Gość: Ania IP: *.chello.pl 04.05.10, 20:53
    Też mam problem z Borasem z Radomska, podobny!!!!, proszę o kontakt
    może wspólnie wyegzekwujemy swoje!!!!

aancia@o2.pl
  • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.05.10, 11:58
    Udało się po 6 miesiącach ale oczywiście nie dobrowolnie ze strony
    firmy oddałam sprawę do federacji konsumentów i tak radzę zrobić .teraz
    jestem mądrzejsza popytałam trochę i nie znalazłam osoby w pełni
    zadowolonej .te firmy na targu wszystkie działają podobnie dorwać
    zlecenie ,odebrać kase i zapomnieć
  • Gość: Ania IP: *.chello.pl 10.08.10, 23:25
    Wpis po czasie.... jest sierpień!!!! Dzwiczki dostałam, ale od dwóch
    miesięcy czekam na blat do kuchni... tragedia! Jeszcze mi dziś
    powiedział, żebym do tego forum dopisała, że zrobił mi kuchnie "Za
    darmo" kuchnia o wymiarach 3x3 a on mówi, za darmo!!!!!!!!!!!!!!!
    cena 7200 zł za same meble!!!!!!!!!!!!!!! Co Wy na to???????????
  • Gość: Ania IP: *.chello.pl 29.08.10, 11:43
    MAM, NARESZCIE MAM CAŁĄ KUCHNIĘ!!!! Ogólnie polecam, efekt super!
    Tylko jedno zrobiłabym teraz inaczej.... podpisała umowę, która
    wykonawcę zmusi do terminowego wykonania ewentualnych poprawek
    (Umowne kary finansowe). Poza tym połowa pieniędzy po wykonaniu a
    druga po poprawkach, wtedy to wykonawcy zależy a nie tylko
    klientowi. Pozdrawiam
  • Gość: Anula IP: *.play-internet.pl 09.10.12, 10:44
    Bezczelne typy -jak oglądasz, lub kupujesz u nich meble to udają uprzejmych i godnych zaufania ludzi, a jak już wpłacisz zaliczkę ,a nie daj Boże całą kwotę to mają cię w d.....Tak zazwyczaj wygląda zakup mebli na targu.
  • Gość: klient IP: *.chello.pl 25.10.12, 09:28
    potwierdzam, zamówiłam narożnik, przy składaniu okazało się, ze nie dowieźli 1 klocka, byłam na targu następnego dnia z reklamacją, otrzymałam zapewnienie, ze dowiozą w ten sam dzień, niestety mija tydzień i pomimo kolejnych moich telefonów nie dowieźli brakującej częsci, ani nie skontaktowali się telefonicznie , Odradzam zakup w firmie MARK- POL z Palikówki !
  • Gość: zs IP: *.fwpl.fwc.com 17.09.10, 12:44
    Mam podobna sytuacje z firmą BORAS z Radomska. To sa zlodziej. Zaliczke zabrali, od dwoch miesicy zwodza, ze co tydzien bedą rozwozy. Ale oczywiscie echo!!!!!!!!! Uwazajcie na tych OSZUSTOW. Nimy wszystko bylo gotowe, materiały do wykonania byly......a mebli jak nie było tak nie ma!!!!!!
  • enyanika 21.06.13, 18:01
    Gość portalu: zs napisał(a):

> Mam podobna sytuacje z firmą BORAS z Radomska. To sa zlodziej. Zaliczke zabrali
    > , od dwoch miesicy zwodza, ze co tydzien bedą rozwozy. Ale oczywiscie echo!!!!!
    > !!!! Uwazajcie na tych OSZUSTOW. Nimy wszystko bylo gotowe, materiały do wykona
    > nia byly......a mebli jak nie było tak nie ma!!!!!!

Nie wiem kto Pani powiedział że na meble czeka sie mniej niż dwa miesiące niektóre elementy do mebli są zamawiane pod klienta i firmy są uzależnione od podwykonawców.
    Łatwo zrobić wpis na forum i kogoś szkalować nie mając bladego pojęcia o produkcji mebli
    ilość kuchni jaką wyprodukowaliśmy to około 3500 sztuk .Szkoda że nik potem nie prostuje takich wpisów jak pozdrawiam
  • Gość: producent IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 21.06.13, 18:51
    Witam,
    Ja mam pojęcie o meblach kuchennych i nie znam polskich podwykonawców którzy wykonują elementy do produkcji 2 miesiące. Najlepiej napisać że klient się nie zna i nie ma bladego pojęcia o kuchniach. Ja wyprodukowałem mniej niż 3500 sztuk, ale nigdy nie trwało to dwa miesiące. Bardzo chętnie poznam elementy do produkcji na które firma z Radomska musi czekać tak długo.
  • Gość: niezadowol.klient IP: *.mikolow.multimetro.pl 27.11.12, 18:32
    Dwa lata czekam na poprawę mebli kuchennych zakupionych w firmie Boras z Radomia bo "troszkę za szerokie" zrobili, niestety telefony, listy polecone nic nie skutkuje. Poza tym istotnym szczegółem meble wyglądały dość dobrze, ale się rozsypują, hamulce w szufladach i prowadnice są sukcesywnie wymieniane już po pół roku użytkowania. W niedługim czasie pewnie trzeba będzie wymienić całą kuchnię. Cena mebli też nie była mała. Przestrzegam również przed zakupem sprzetu AGD, bo dostarczają inny niż był zamawiany. Przy składaniu zamówienia i wpłacaniu zaliczki panowie są bardzo mili, a kiedy nadchodzi termin wywiązania się z umowy sytuacja się zmienia. Nie polecam i nie życzę nikomu kontaktu z tą firmą
  • Gość: zadowolony IP: *.centertel.pl 08.02.13, 11:26
    A ja wprost przeciwnie kupiłam meble wszystko poszło dosyć składnie pomiar za 2 dni montaż za 3 tygodnie nawet dostałam oświetlenie gratis takie małe lampki powiedzieli że będą ładniej wyglądać i faktycznie wyglądał jedne drzwiczki miały delikatnie inny odcień ale w następnym tygodniu jak byli na targu to je podmienili a mieszkam w łabędach pod Gliwicami i podobno specjalnie jechali cena jakieś 30 % tańsze niż w Agacie GORĄCO POLECAM
  • Gość: meble IP: *.centertel.pl 23.03.13, 13:33
    Pani Krystyno
    Pani zjadliwy post wynika z tego że nie chciałem Pani zrobić szafy do pokoju za 200zł a wyceniłem ją na 750 mówiła Pani że się zemści i proszę (na forach można pisać co się chce?)
    95% naszych zamówień to zamówienia z polecenia i to mówi samo przez się.
    Gorąco pozdrawiam i życzę zdrowia
    Marcin
  • Gość: lekarz IP: *.centertel.pl 18.06.13, 16:21
    Ja sobie urzadziłam casting sprosiłam na wyceny 9 stolarzy trochę czasu to zajeło.
    Wygrały meble Boras z Radomska.
    Z 6 razy zmieniałam zamówienie to zmieniiła mi się wizja koloru to uchwytu zobaczyłam inne itd
    Jeździli i nie marudzili az mi było głupio (ale wkońcu płacę) a namiar na firmę miałam od znajomego u którego też robili
    Goraco polecam!!!!!!!
  • Gość: axa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 18.06.13, 18:36
    Jestem bardzo ciekawy czy tak mocno będzie Pan ich polecał pół roku po montażu...
  • Gość: MILANWEK IP: *.centertel.pl 21.06.13, 16:34
    A JA WPROST PRZECIWNIE JESTEM ZADOWOLONA KUCHNIA DREWNIANA GÓRA DÓŁ 6M NA BLUMACH 12 TYS I WSZYSTKO OK JAK KTOŚ ZAMAWIA TANIE MEBLE I NA WSZYSTKIM OSZCZĘDZA BO JEST BIEDNY A CHCE MIEC MEBLE Z WYSOKIEJ PÓŁPKI TO CZEGO SIĘ DZIWI.
    JA MIAŁAM Z POLECENIA FIRMĘ BORAS Z RADOMSKA
  • Gość: antyboras IP: *.centertel.pl 01.03.14, 10:06
    witam

wady mojej kuchni za 10000zł
    krzywo przykręcone uchwyty w poziomie na 10 cm długości jest 1 cm różnicy w wysokości,
    bąble na frontach fornirowanych
    nie przycięta listwa nad meblami (mieli przyjechać i dociąć teraz nie odbierają telefonu)
    miały być zastosowane prowadnice do szuflad i zawiasy średniej jakości aby nie opadały drzwiczki i szuflady ładnie się domykały zostały wsadzone okucia za 5zł po opadały drzwiczki i kuchnia wygląda jak by miała się rozlecieć każde drzwiczki w inna strone
    fronty w lodówce do zabudowy wysunięte do przodu w stosunku do reszty mebli
    opadają szuflady stolarz którego się pytałem dlaczego tak się dziej powiedział że mnie poprostu oszukali miały być inne okucia a dali chińskie zamienniki, nie zabezpieczone brzegi płyt przed wilgocią i z racji z że to kuchnia to wszystko zaczeło puchnąć po 6 miesiącach użytkowania.

• Gość: bolek IP: *.free.aero2.net.pl 02.03.14, 13:51
    Pytanie za 100 pkt. Dlaczego stolarze od mebli kuchennych tego pokroju handlujący na targach z tego dziadostwa zwanego Radomsko i z okolic tej pożydowskiej i poruskiej mieściny są mistrzami w oszustwie?! Dlaczego ci handlarze nie wydają Klientom paragonów fiskalnych i dlaczego odwalają taką lewiznę w szarej strefie?! To jest karygodne!!! Zero dokumentacji, zero faktur, materiały kupowane na lewo, sprzedaż prowadzona na lewo, pracownicy na lewo. Lewizna, lewizna i jeszcze raz lewizna!!! Gdzie do jasnej.... Urząd Skarbowy i PIP.
  • Gość: bolek IP: 93.154.174.* 03.03.14, 14:47
    Urząd Skarbowy ma to gdzieś! Szara strefa kwitnie i ma się znakomicie!
  • Gość: edi IP: 188.117.134.* 24.04.10, 19:16
    właśnie zamierzam zamówić taką kuchnię w Firmie Galmeb Tadeusz Gal.
    Proszę o odpowiedź, cz ktoś zamawiał, jaki był efekt końcowy? Czy
    warto? Proszę o opinię.
  • Gość: cea IP: 78.8.104.* 04.06.10, 22:40
    nie polecam
  • Gość: Paulina.;d IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.10, 10:41
    Pamiętam,że ja z moją mamą kupowałyśmy meble do kuchni na targu w Będzinie.
    Efekt wygląda bardzo ładnie,tylko drzwiczki od jednej szafki odpadają,nie
    wiadomo dlaczego. Pozdrawiam.;D
  • Gość: zadowolona IP: *.159.48.129.static.crowley.pl 14.08.10, 22:19
    Jakiś czas temu zamawiałam: kuchnie, szafę wnękową itp. (cały zestaw:)) na targu
    w Będzinie i jestem bardzo zadowolona z ceny jak i z wykonania, także bardzo
    polecam a firma nazywa się MEBLE ŁĄGIEWKA nr do firmy 723-886-507
  • Gość: ocho IP: *.dynamic.chello.pl 03.12.14, 09:02
    Cholerni naciągacze i oszuści. Meble naciągane cenowo, drogo jak cholera a jeszcze n a lewo bez paragonów fiskalnych i faktur. Zgłosiłem do Rzecznika Konsumenra i do Urzędu SKARBOWEGO!!!!!
  • Gość: ocho IP: *.dynamic.chello.pl 03.12.14, 09:05
    Omijać szerokim łukiem tych naciągaczy i oszustów od mebli i od agd. Wciskają kit i ściemniają. Naciągają! Nie dają prawdziwych paragonôw ani faktur! Te targowisko to sama lewizna jest!
  • Gość: .................. IP: *.dynamic.chello.pl 05.12.14, 13:25
    Przecież to jest łamanie prawa na oczach wszystkich. Jak tak można!? Nikt tego nie pilnuje? Brak poszanowania prawa w tym kraju!
  • Gość: ala IP: *.free.aero2.net.pl 07.12.14, 11:07
    Nie wydających paragony fiskalne zgłaszać tu: uks2491@sl.mofnet.gov.pl
  • Gość: cccc IP: *.dynamic.chello.pl 07.12.14, 18:18
    Do tej pory nie otrzymałam paragonu ani faktury. Jutro zgłaszam sprawę do Urzędu Skarbowego.
  • Gość: cccc IP: *.dynamic.chello.pl 07.12.14, 18:19
    Omijać tych naciągaczy szerokim łukiem!
  • Gość: . IP: *.ip.netia.com.pl 09.06.11, 10:08
    czy ty BĘDZINIAK nie jesteś przypadkiem z Radomska ???
  • Gość: lola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.11, 16:35
    tak meble na targu to tandeta. Zamowiłam kanapę i pięknej czarnowłosej miłej pani z firmy VIKI . Pytałam czy tak to będzie wyglądać jak tu ten egzemplarz stojący na targu, pokazowy zresztą. Zapewniła że tak. Przywieźli. Uffff..... Zapłaciłam . I kurde nie zauważyłam że pojemnik na pościel to płyta nie obita materiałem. Pojechałam na targ do owej pani by zobaczyć czy tak wygląda egzemplarz wystawowy jak ten który mi dostarczyli. Niestety. No więc złożyłam reklamację, która miała być rozpatrzono w dwa tygodnie. Dziś mijają dwa tygodnie i co.No nic. Dzwonię do pana, ktory przyjął reklamację a on mi wyjeżdża chamskimi tekstami. No takim chamem to nie byl przy płaceniu. Nie wiem jak dalej przebiegnie moja reklamacja ale przestrzegam przed chamstwem firmy VIKI Katarzyna Brewko z Sosnowca, która jest pośrednikiem w sprzedaży mebli. Chamstwo i tandeta.
  • Gość: Marko IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.12, 00:10
    A jaka to jest ulica moze ktoś podać dokladny adres tego targu w Bedzinie?
    Dziekuje
  • Gość: Zagłebiak IP: *.euronet.net.pl 16.03.12, 21:32
    Targ w Będzinie znajduje się przy ulicy Świerczewskiego/Brzozowicka.
    Co do mebli do nie uogólniałbym,różne firmy a co za tym idzie różna jakość.Raczej nie zamówił bym kuchni w jakiejś manufakturze,lecz w większym zakładzie,gdzie jest możliwość ewentualnej reklamacji.Na targu po rozmowie z bardzo sympatycznym gościem (sierżant :) który oprowadził mnie i żonę po trzech samochodach z wystawkami z tej firmy zamówiłem meble kuchenne lakierowane w firmie MEBLUX Radosław Wolski z Radomska,cena przystępna,pomiar,montaż bez żadnych problemów,jestem bardzo zadowolony.Mogę polecić sprzedającego na targu jak i pozostałą ekipę z MEBLUXA. www.mebluxwolski.pl tel 695 797 195.
  • Gość: Zniesmaczony IP: *.play-internet.pl 15.06.12, 17:06
    Chyba żartujesz... w mebluxie już 3 raz reklamuję ten sam front, stado baranów, mówi się do nich jak do słupa - nic nie rozumieją
  • Gość: gość IP: 195.200.212.* 07.11.14, 13:55
    mam problem z tą firmą ale włąscicielem jest teraz Paweł Madej, co innego pokazują co innego przywożą . Proszę o kontakt (skrytka1010@interia.pl )
  • Gość: anka IP: *.onlinehome-server.info 09.11.14, 10:16
    Proceder niewydawania paragonów fiskalnych na tym targu trwa w najlepsze. Szczególnie przy meblach kuchennych na wymiar. Płatność u klienta bez świadków bez dokumentu sprzedaży. Po moich doświadczeniach z tym targiem i z zakupem mebli kuchennych stwierdzam jednoznacznie, że niewydawanie paragonów fiskalnych lub faktur jest tu na porządku dziennym. Nie polecam żadnych mebli z tego targu!!! Dlaczego Urząd Skarbowy lekceważy takie przestępstwa?! Wszyscy na tym targu oszukują i nie dają paragonów.
  • Gość: anka IP: *.onlinehome-server.info 09.11.14, 10:40
    Nie polecam mebli kuchennych z tego targu ani agd od ich współpracowników. Na meblach mnie oszukali i na agd także.
  • Gość: anka IP: *.onlinehome-server.info 09.11.14, 10:43
    Dlaczego Urząd Skarbowy nie zajmie się tym targiem.
  • Gość: anka IP: *.onlinehome-server.info 09.11.14, 10:46
    Jak można sprzedawać meble kuchenne wartości kilku tysięcy i nie ewidencjonować sprzedaży na kasie fiskalnej?! Przecież to jest czyste oszustwo. Gdzie jest Urząd Skarbowy ?!
  • Gość: olo IP: *.free.aero2.net.pl 10.11.14, 21:23
    Tam wszystko można. To szara strefa.
  • Gość: ggg IP: *.free.aero2.net.pl 14.11.14, 09:24
    A tak przy okazji. Sprzedaż mebli kuchennych na wymiar to jedna wielka ściema, oszustwo, naciągactwo, nie wiadomo co ile kosztuje, żadnych faktur, paragonów fiskalnych itd. Dlaczego Urząd Skarbowy to toleruje?!
  • Gość: marek IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.14, 08:30
    Pieprzeni oszuści od tego agd z Będzina z targu tak zrobili moją siostrę. Co innego jej przywieźli a za co innego zapłaciła. Miesiac temu zamawiala sprzęty danego modelu a co innego dostała. Z meblami do kuchni i tez miała takie problemy i nadal ma. Dostała telefon ze cena wyższa bo niby jakieś inne materiały dali. Głupia była ze tam w ogóle poszła. To prawda że to oszuści. Te meble do kuchni i sprzęty to ściema a naciągane jak mogą. Uważajcie na nich i nie zadawać się z nimi !!!!!!! Z tymi rachunkami to tez prawda co tu piszą.
  • Gość: marek IP: *.dynamic.chello.pl 25.11.14, 08:40
    600zł na sprzętach a kuchnia u miejscowego stolarza wyszła by identyczna o 1400 zł mniej, A była potem po fakcie tylko u jednego. Omijać naciągaczy i oszustów szerokim łukiem!!!!! Ciekawe czy jak za tydzień pójdzie to dadzą jej rachunki. Bo nawet tego gnoje nie dali. Teraz będzie się prosić a zapłaciła juz wszystko. NIE POLECAM gnojków a wręcz ODRADZAM. Jakim trzeba być debilem aby tam chodzić. Tak jak jej mówiłem tam to tylko owoce i warzywa itp. A i tak trzeba uważać.
  • Gość: marek IP: *.dynamic.chello.pl 27.11.14, 16:51
    Wczoraj tam byłem i widzę, że ci oszuści i naciągacze od AGD i tych mebli kuchennych z Radomska jeszcze tam handlują. To jest jedna banda! Uważajcie na nich! Ja sprawy tak nie zostawię. Dzisiaj złożyłem odpowiednią informację w Urzędzie Skarbowym i byłem u Miejskiego Rzecznika Konsumentów. Oszukali moją siostrę na prawie 2,5 tys. Omijać oszustów z daleka!
  • Gość: marek IP: *.dynamic.chello.pl 28.11.14, 09:01
    Chorelni naciągacze, te gnidy współpracują ze sobą i robią wszystkich w ch...a, gnoje wciskają sprzęty i te oszukane naciągane meble kuchenne z Radomska! Omijać szerokim łukiem! Tak zrobili moją siostrę i wielu innych!
  • Gość: .... IP: *.free.aero2.net.pl 28.11.14, 11:19
    Jeżeli nie otrzymałeś paragonu fiskalnego lub faktury a zapłaciłeś za towar i jeżeli zostałeś oszukany na towarze sprawę możesz zgłosić do: Miejski Rzecznik Konsumenta, Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej, Państwowa Inpsekcja Handlowa, Urząd Skarbowy, Urząd Kontroli Skarbowej, Izba Skarbowa, zeznania można też złożyć na Policji lub Straży Miejskiej.
  • Gość: ... IP: *.free.aero2.net.pl 28.11.14, 17:51
    A tak w ogóle to po co tam chodzisz?!
  • Gość: ... IP: *.free.aero2.net.pl 28.11.14, 17:53
    Oprócz tego nie wydawanie paragonów fiskalnych czy faktur oraz naciąganie Klienta na wszystkim jest tam na porządku dziennym.
  • Gość: .... IP: *.free.aero2.net.pl 29.11.14, 21:21
    Szanowny Urząd Skarbowy proszony o zajęcie się sprawą
  • Gość: john IP: 93.105.2.* 24.02.15, 20:16
    Witam Proszę nie wrzucać wszystkich do jednego worka. Ja Kupiłem stół i Krzesła z "Tomaru" z okolic Radomska. Wszystko co Powiedział chłopak się zgadzało i jestem zadowolony. chłopak już nie jeździ na targ bo ma tyle zadowolonych klientów że trzeba jechać do niego na firmę. A no i ceny ma trochę wyższe i daje paragony zawsze!!! (korzystała cała rodzina)
  • Gość: eM. IP: *.toya.net.pl 23.01.12, 20:45
    Moje znajome mają kuchnię zrobioną przez stolarzy z Radomska/okolic.
    Zrobione zostały nietypowe szafki-z racji posiadania trochę nietypowej kuchni (wymiarowo). Kuchnia jest eksploatowana normalnie i od jakiś 3 czy 4 lat nie słyszałam ani jednego słowa skargi, że coś jest nie tak.
    Zdaje się, że Radomsko to zagłębie meblowe- niegdyś państwowe zakłady a teraz masa prywatnych.
    PS. tak czasem myślę, że za buty od Manolo Blahnika niektóre forumowiczki gotowe są zapłacić 3tyś. ,( mimo, że Blahnik osobiście ich nie robi) ale na buty zrobione przez szewca szyjącego buty Blahnika- już nawet nie spojrzą:)
  • Gość: xxxxxx IP: *.czeladz.vectranet.pl 16.06.12, 17:49
    Meble Kuczyński - UWAGA TO OSZUŚCI !!!!!!

Zabrali zaliczkę, termin montażu mebli opóźniony już o 2 tygodnie!!!! Brak kontaktu z Panem Dariuszem K. !!!! Nie odbiera telefonów, nie wywiązuje się z terminu...przepadł !!!
    Całkowicie Zwinął swoją działalność ze śląska (Będzin targ), teraz oszukuje ludzi w Warszawie (Sochaczew)!! Nie dajcie się nabić w butelkę niską ceną.. Naszą sprawą zajmuje się już policja, dokładnie to samo posunięcie powinni zrobić wszyscy którym naobiecywał i zniknął !!!!
  • kora1986 17.06.12, 18:34
    Gość portalu: xxxxxx napisał(a):

> Meble Kuczyński - UWAGA TO OSZUŚCI !!!!!!
    >
    > Zabrali zaliczkę, termin montażu mebli opóźniony już o 2 tygodnie!!!! Brak kont
    > aktu z Panem Dariuszem K. !!!! Nie odbiera telefonów, nie wywiązuje się z termi
    > nu...przepadł !!!
    > Całkowicie Zwinął swoją działalność ze śląska (Będzin targ), teraz oszukuje lud
    > zi w Warszawie (Sochaczew)!! Nie dajcie się nabić w butelkę niską ceną.. Naszą
    > sprawą zajmuje się już policja, dokładnie to samo posunięcie powinni zrobić wsz
    > yscy którym naobiecywał i zniknął !!!!

Witam,

ja również mam problem z tą firmą. Udało mi się znaleźć kolejną osobę pokrzywdzoną. Mój montaż opóźniony był o jakieś 2,5 miesiąca..... Teraz mam problem z reklamacją, a samo wykonanie kuchni pozostawia wiele do życzenia.

Czy mógłbyś się ze mną skontaktować meilowo, naprawdę jest nas więcej i może uda się coś zdziałać. Będę bardzo wdzięczna kora57@wp.pl
  • Gość: Klient z Sosnowca IP: *.dynamic.chello.pl 17.11.12, 12:37
    Ostrzegam przed firmą VIKI Katarzyna Brewko z Sosnowca!!! Ta firma jest bandą oszustów! Dokonują sprzedaży m.in. na targach w Będzinie i Dąbrowie Górniczej. Zamówiony mebel poza marną "jakością" wykonania całkowicie odbiega od modelu pokazowego. Pomijając fakt, że dostawa spóźniona o ponad tydzień to do tego kłopoty z reklamacją - telefon odbiera tylko chamski pan, który widocznie patrzy tylko jak zbyć kolejnego klienta, który dał się naciągnąć na bubla. Rozważam zgłoszenie sprawy w odpowiednie miejsce!
  • Gość: klientka IP: 79.175.240.* 22.12.12, 13:57
    A czy ktoś zamawiał meble w firmie MEBLE POPIOŁEK z Radomska?...rozmawiałam dziś z tym Panem-wydawał sie kompetentny ale czytają Wasze wpisy moge miec obawy ze na początku pięknie i cudownie a potem zostanę sama z problemem.pozdrawiam.
  • Gość: axa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 22.12.12, 19:01
    Witam, osobiście nie znam firmy MEBLE POPIOŁEK, ale znam kilku ludzi którzy kupili meble kuchenne z firm z Radomska i okolic (jest to miasto wielu firm meblowych), którzy żałują swojego wyboru. Firmy te robią meble tanie - z tym się trzeba zgodzić, ale odbija się to bardzo na jakości mebli i montażu - a są to czynniki kluczowe przy meblach kuchennych. Jest wiele firm z tego regionu które oszczędzają na wszystkim czym się da. Nie wiem czego Pani oczekuje od zakupu i co jest kluczowe przy wyborze, ale mam nadzieję że uda się wybrać dobre meble nie tylko ze względu na "piękne" oczy sprzedającego. Pozdrawiam.
  • kiniusia300 27.12.12, 11:50
    Niestety nie polecam.Jestem z okolic Radomska i widuję często wykonane kuchnie przez bardzo różnych stolarzy.Z racji mojego miejsca zamieszkania wiem np że Ci panowie kupują tzw 26 płyte z palety która z jednej strony jest porysowana od wózka widłowego.Albo kuchnie na wysoki połysk lakierują na podwórku.To jest przerażające.Cena zachęca i pewnie nie jeden laik będzie zadowolony ale ja osobiście nie chciałabym tak ryzykować.pozdrawiam
  • Gość: klient IP: *.free.aero2.net.pl 12.03.13, 17:55
    Meble Popiołek z Radomska sprzedający na targu na Wirku i w Będzinie to super oszuści i jedynie w tym są dobrzy. Meble kuchenne które mi zrobili to totalna porażka. Naciągnęli mnie jeszcze na sprzęt do zabudowy (drogi i najniższej klasy u jakiegoś ich kolegi z Katowic). Nie wspomnę już o tym,że o dostaniu paragonu fiskalnego lub faktury można tylko pomażyć.
  • Gość: ewa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.03.13, 18:28
    Właśnie. Na tym targu w Będzinie ci meblarze takie numery robią. Lepiej płacić im po wszystkim i po całej robocie i dokładnym sprawdzeniu. No i jakiś papier by się przydał.
  • Gość: agata IP: *.free.aero2.net.pl 17.11.13, 11:53
    Na tym targu te kuchnie sprzedają na lewo. Bez paragonów fiskalnych i faktur. Tak samo jak na targu na Wirku. To ci sami. Banda oszustów! Żygać się chce na tych cwaniaków!
  • Gość: jolka IP: *.free.aero2.net.pl 13.03.13, 09:40
    Ja kupiłam od firmy meble popiołek kuchnie 2 lata temu a od babki z firmy robex komode. Jak na razie wszystko gra.
  • Gość: jolka IP: *.free.aero2.net.pl 13.03.13, 09:44
    Ale tak naprawde nikomu nie poleciłabym zakupów w tych firmach handlujacych na targu w Bedzinie. Mialo byc taniej niz w sklepie i z pisemna gwarancja a wyszlo cenowo tak samo i wszystko na slowo. Drugi raz napewno tam juz nie zrobie zakupow. Generalnie zadnych zakupow mebli kuxhennych na targu w Bedzinie NIE POLECAM.
  • Gość: Rozczarowany IP: *.ak-com.pl 16.12.13, 15:27
    Nie tylko kuchnie są felerne! Jest taka firma krętaczy mieszcząca się w Sosnowcu ale Ci oszuści wciskają bele gó... na targowisku w Będzinie i Dąbrowie Górniczej (Reden)! kto wie gdzie jeszcze - nigdy nie kupujcie u nich nawet złamanej deski! Sprzedają towar niezgodny z umową! Pozornie wyglądające meble i wypoczynki okazują się zwykłym szmelcem po miesiącu max dwu użytkowania! O nic się doprosić nie można. Zgłaszałem usterki i wady nawet jeździłem i umawiają się niby wpisując w zeszyt a potem nie pojawiają się wcale! Jak już koleś przyjechał to chciał ode mnie narzędzi.... Jak mu powiedziałem że chyba sobie ze mnie żartuje to pojechał po narzędzia i zniknął. Qrwa mać z tymi złodziejami! Piszę to dla przestrogi dla tych co myślą że niby mała cena to okazja - to okazja żeby zrobić się na szaro! Nie wystawiają faktur bo twierdzą że nie są "wat-owcami" i nie mają takiego obowiązku. Dają bele gó...any rachuneczek z którym wiadomo co można zrobić. Jak postraszysz Rzecznikiem Praw Konsumenta to z wielką łachą przyjadą i coś po kombinują jeszcze z pretensjami. NIGDY WIĘCEJ NIE DAM SIĘ W TO WROBIĆ i wszystkim doradzam i będę doradzał żeby nie popełnili tego błędu co ja! Nie kupujcie żadnych mebli i wypoczynków na targowiskach bo szkoda pieniędzy których człowiek i tak ma nie wiele a jeszcze go oszukają i okradną.....
  • Gość: złaagata IP: *.free.aero2.net.pl 22.12.13, 00:38
    Tak samo jest z meblami kuchennymi z Radomska. Handlarze z Radomska to wyjątkowi oszuści i cwaniacy. Ich meble to bubelki. Nikomu nie polecam. Sama lewizna. U nas sprzedają a kasę wywożą do siebie. Popierać lokalny biznes a nie takich cwaniaków. Lewizna, lewizna i jeszcze raz lewizna.
  • Gość: jolka IP: 93.154.167.* 27.12.13, 16:45
    Kupują materiały na lewo, zatrudniają na lewo, faktur na nic nie biorą to potem sprzedają meble kuchenne bez paragonów i faktur. To jest wbrew wszelkim zasadom i wbrew wszelkiemu prawu. Gonić tych oszustów!!!!
  • Gość: gość IP: *.sileman.net.pl 25.04.14, 08:20
    Zamawiałam u tego pana kuchnie i NIE POLECAM !!!!!!!!!! ZE WSZYSTKIM MAJĄ PROBLEM A Z REKLAMACJĄ TO W SZCZEGOLNOŚCI !!!!!!!!! RADZĘ SIĘ TRZYMAĆ Z DALA O NICH !!!!!!!!!!!
  • Gość: gocha IP: *.free.aero2.net.pl 25.04.14, 14:31
    Też nie polecam żadnych mebli, szczególnie kuchennych, z tego syfiatego targu od tych oszustów i cyganów!!! Naciągacze pierwszej klasy.
  • Gość: gośka IP: 93.154.173.* 09.05.14, 11:21
    Co się dziwić?! Jak ci wytwórcy i handlarze tymi meblami kupują materiały, towar, inne zakupy bez dokumentu (na lewo) to jak potem mają to sprzedawać z paragonem lub fakturą. Czyli lewizna goni lewiznę a Urząd Skarbowy ma to gdzieś!
  • Gość: Kasia IP: *.dynamic.chello.pl 21.05.14, 14:38
    Witam.A jak nazwisko tego partacza? bo tam jest kilku z Radomska.Dzięki
  • Gość: celka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.03.13, 18:53
    Nie polecam firmy Meble Popiołek z Radomska i firmy Robex. To była moja trzecia wizyta na targu w Będzinie. Nie chcę mieć nic wspólnego z targami i z tymi pseudostolarzami.
  • Gość: ewelina IP: *.free.aero2.net.pl 07.04.13, 18:39
    Nie polecam kupować mebli kuchennych na targu na Wirku w Rudzie Śląskiej lub na targu w Będzinie. Meble są gorszej jakości ,za dodatki nie wiedzą sami ile by chcieli, dwie szafki miałam źle zrobione, cena końcowa wyszła tak jak u nas w sklepie, montaż spóźniony o dwa tygodnie, pieniądze wszystkie już dałam a nie dostałam żadnego potwierdzenia zapłaty (paragonu czy faktury). Do tej pory nie poprawili tych dwóch szafek. Oszuści nie dają paragonów ani faktur a mają kasy fiskalne. Wiem ,bo pracuję w spożywczaku. Drogo-Byle jak-Cwaniactwo i oszustwo-Nie wydawanie paragonów fiskalnych-to targ na Wirku w Rudzie Śląskiej i w Będzinie. Nigdy wiecej zakupów u oszustów.
  • Gość: zyga IP: 78.30.87.* 04.05.13, 15:07
    Uwaga! Na targowisku miejskim na Wirku w Rudzie Śląskiej oraz na targu w Będzinie sprzedający meble kuchenne z Radomska mimo posiadania kas fiskalnych nie wydają klientom paragonów
    fiskalnych tylko czasami jakieś ręcznie pisane druczki czy blankieciki i to dopiero po interwencji oraz prośbach ze strony klienta. Unikają wydawania faktur i paragonów fiskalnych. Ja pół roku się prosiłem o jakiekolwiek potwierdzenie zapłaty. Jak ktoś nie wierzy niech coś od nich kupi to sam się przekona. Nie dają paragonów fiskalnych ani przy zamówieniu ani przy odbiorze i montażu w domu pomimo zapłaty całej kwoty. Ja chciałem paragon fiskalny lub fakturę vat a reakcja ich taka: "a po co panu paragon czy faktura na meble, napiszę panu na kartce,że pan zapłacił". No przecież to jest chore!!! Unikają wydawania paragonów fiskalnych i faktur jak tylko się da!! Pomimo posiadania kas fiskalnych. Nigdy więcej nie zadam się z tymi oszustami! Biorą pieniądze przy zamówieniu,przy pomiarze,przy odbiorze końcowym,mają kasy fiskalne a nie wydają z nich paragonów.
  • Gość: czekam na fakture IP: 93.154.185.* 14.09.13, 19:10
    Firma Robex Radomsko Dabrowskiej 35. Nigdy wiecej zakupow na targu od tych oszustow. Zero kontaktu,dwie szafki do poprawki czekaja juz piaty miesiac,brak faktury. Przestrzegam wszystkich!!! Zle ze zaplacilem wszystko od razu. To sa oszusci!!!!!!!!
  • Gość: darek IP: 93.154.161.* 03.10.13, 12:20
    Nie dają faktur. Nie dają paragonów. To firma Robex.
  • Gość: marian IP: 93.154.161.* 03.10.13, 12:28
    Guzik mnie oni obchodzą. Niech sprzedają te bubelki. Tylko pod warunkiem prowadzenia sprzedaży zgodnie z prawem. A paragonu fiskalnego czy faktury nie dadzą sami od siebie. Dopiero jak klient się upomni. Branża meblarska w 90% to szara strefa. Przypominam, posiadając kasę fiskalną, a posiadacie, macie obowiązek wręczyć klientowi paragon z tej kasy sami od siebie na każdą przyjętą złotówkę w momencie pobrania gotówki!!! Sprawa poszła do wydz. kontr. US w Będzinie.
  • Gość: adam IP: *.free.aero2.net.pl 10.11.13, 16:09
    Też to zauważyłem. Meble Popiołek. To ten co handluje z auta na targu na Wirku w Rudzie Śląskiej w środy i w czwartek. Dobrze,że u nich nie kupiłem. Byłem tam parę razy. Cwaniactwo i naciągactwo. Żadnych dokumentów, paragonów, faktur. Cena z kosmosu. W końcu sam zrobiłem projekt, materiały z hurtowni meblarskiej. Własna robota. Kosztowało to 40% tego co oni mi wycenili. Kuchnia dokładnie taka sama. Ogólnie nie lubię zadawać się z meblarzami. Naciągają i nie idzie rozliczyć prawdziwej wartości mebli. Nie dają paragonów i faktur. O wszystko trzeba się upominać!
  • Gość: rychu IP: *.free.aero2.net.pl 10.11.13, 16:15
    W takim wypadku gdzie US? Branża meblarska słynie ze szarej strefy. 90% ich obrotów jest na lewo. Szczególnie tacy cwaniacy z meblami kuchennymi handlujący na targu Wirek i Będzin. Nie dają paragonów fiskalnych, faktur, żadnych dokumentów. Chyba, że ktoś się upomni. Udają, że nie mają kas fiskalnych. No ,ale US ma to w dupie. Posrany kraj.
  • Gość: meblarz IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 10.11.13, 20:37
    Sam jestem "meblarzem" (nie sprzedającym na targu) i chciałbym żeby koszt materiału na wykonanie kuchni kosztował 40% ceny kuchni, tak jak napisałeś. Chciałbym zobaczyć tą "taką samą" kuchnie wykonaną samemu za 40% ceny - chociaż patrząc na tandetę którą sprzedają na targu to kto wie...
    Pozdrawiam!!!
  • Gość: gienek IP: *.free.aero2.net.pl 25.11.13, 22:24
    Na targu w Będzinie i na Wirku ci co handlują tam meblami kuchennymi nie dają paragonów fiskalnych to prawda. A mają kasy fiskalne. Wystarczy zamówić pomiar i meble. Wszystko odbywa się po cichu u klienta w domu. Szara strefa kwitnie. 95% sprzedaży tak się odbywa.
  • Gość: august IP: *.play-internet.pl 28.11.13, 18:29
    Potwierdzam. Nie dają tam paragonów i faktur. Chyba,że klient stanowczo zażąda. To wtedy z wielkimi oporami. Moim zdaniem powinien się tym zająć US. Klientom czującym się oszukanymi proponuję sprawę zgłosić samemu do US. Targ w Będzinie to jedno wielkie oszustwo fiskalne. Szczególnie przy sprzedaży mebli kuchennych.
  • Gość: wywiadgospodarczy IP: *.play-internet.pl 01.12.13, 11:02
    Osoby pragnące zeznawać w tej sprawie zapraszam do najbliższego US lub proszę o kontakt drogą e-mail z jednostką UKS w Katowicach. Jednocześnie informuję,iż zatajanie wykroczeń lub przestępstw wynikających z KKS jest niezgodne z prawem.
  • Gość: ewa IP: *.free.aero2.net.pl 06.12.13, 14:30
    Trzeba na głowę upaść, żeby zadawać się z tymi oszustami z Radomska!
  • Gość: axa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 06.12.13, 14:56
    Zgadzam się na 100% - tam liczy się tylko cena i zysk dla "firmy". Klient jest nieważny!!!
  • Gość: wywiadgospodarczy IP: *.play-internet.pl 01.12.13, 11:09
    Informuję,iż zostało wszczęte dochodzenie w sprawie. Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do najbliższego US lub proszę o kontakt w dowolnej formie z UKS w Katowicach. Wszystkie informacje zostaną indywidualnie rozpatrzone. Jednocześnie proszę o ujawnianie jakichkolwiek innych nieprawidłowości szczególnie fiskalnych.
  • Gość: madzia79 IP: *.free.aero2.net.pl 06.12.13, 14:36
    Tylko nie meble z Radomska z targu w Będzinie albo z targu na Wirku. Potem szukanie i upominanie się o każdą rzecz. Cwaniaki lekceważą klienta, bo myślą,że nikt ich nie znajdzie oraz nie będzie szukał. Ja mam dwie sprawy przeciwko tym cwaniakom co sprzedają meble kuchenne na targu.
  • Gość: axa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 06.12.13, 14:58
    Zgadzam się na 100% - tam liczy się tylko cena i zysk dla "firmy". Klient jest nieważny!!! Tylko jak ma Pani dwie sprawy to znaczy że dała się Pani nabrać na nich...
  • Gość: lulu IP: 93.154.166.* 17.12.13, 08:02
    Dokladnie
  • Gość: baba IP: *.free.aero2.net.pl 22.12.13, 15:18
    Kupujcie dalej te bubelki z Radomska a wszystkie meble kuchenne to bubelki z Radomska sprzedawane na lewo bez faktur i paragonów! Popierajcie dalej przyjezdnych i obcych zamiast rodzimych ze swojego regionu! Tu mieszkam, tu pracuję ,tu płacę podatki -to nasze hasło! Obcym mówimy stanowcze NIE!
  • Gość: gocha IP: *.free.aero2.net.pl 25.12.13, 22:54
    Żadnych mebli kuchennych z targu na Wirku!!!!
  • Gość: gocha IP: *.free.aero2.net.pl 26.12.13, 09:45
    Madzia79 masz 100% racji. Lepiej kupić u miejscowych a nie dawać zarobić obcym z Radomska. Wszystko tylko nie lewe meble kuchenne z Radomska. Ja już się przekonałam na własnej skórze. Ci sprzedawcy nie prowadzą tam żadnej ewidencji sprzedaży.Ja nie chcę uczestniczyć w tym przestępczym procederze!
  • Gość: heniek IP: *.free.aero2.net.pl 06.01.14, 18:36
    Podsumowując: meble kuchenne=brak dokumentu zakupu=szara strefa=uszczuplenie wpływów do budżetu Państwa=mniej kasy dla społeczeństwa.
  • Gość: ewka IP: *.free.aero2.net.pl 19.01.14, 15:28
    To, że na tym targu sprzedają meble kuchenne z Radomska bez faktur i paragonów fiskalnych to fakt nie do podważenia.
  • Gość: starszy referent IP: 93.154.177.* 27.01.14, 10:14
    Zachęcam wszystkich kupujących do informowania US o sprzedawcach którzy sprzedają bez paragonu.
  • Gość: gocha IP: *.free.aero2.net.pl 25.12.13, 19:28
    To,że tak jest to trudno nie zauważyć. Wystarczy popatrzeć i coś kupić. Lewizna tam kwitnie. Gdzie US?!
  • Gość: kaska IP: *.play-internet.pl 06.02.13, 14:32
    Zamowilam kuchie i po montazu cos mi nie pasowalo w tej kuchni i po pewnym czasie zauwazylam ze panowie zamontowali mi gorna szafke do gory nogami .Kuchnie oczywiscie zamowilam w bedzinie na tagu- KASIA .jestem blondynka
  • Gość: axa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 06.02.13, 14:36
    Ciesz się że dolnych szafek nie postawili na boku. Firma pewnie była z Radomska lub okolic? Pozdrawiam
  • Gość: daria IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.03.13, 18:58
    Ludzie! Oprzytomnijcie. Nie dajcie się wkręcić w meble z targowiska w Będzinie. To istna paranoja. Te meble są strasznie słabe i bez żadnej dokumentacji.
  • Gość: NIGDY GALMEB IP: *.cable.smsnet.pl 22.08.13, 23:34
    Cyrk na kolkach, nie dość ze po kilku pomiarach i tak przyszły źle przygotowane meble to jeszcze na sam koniec nie montują sprzętu AGD - pierwsze słysze żeby cos takiego miało miejsce, piec kuchenka zlew co ja z tym mam zrobic? co to ma byc? A na samym początku pan T.Gal "wszystko zrobimy, prosze sie nie martwic, bedzie dobrze"
  • Gość: uwaga na ROBEX IP: 93.154.185.* 14.09.13, 19:18
    Kolego z firmy Robex Radomsko Dabrowskiej 35. Żądam poprawy tych szafek i czekam na fakture juz piaty miesiac. To co robicie to jest poprostu smieszne i kwalifikuje sie pod paragraf UKS. Jezeli nie otrzymam do konca miesiaca faktury sprawe zglaszam do rzecznika i powiadamiam US.Nie ma z wami zadnego kontaktu. Nie polecam firmy ROBEX. Prosze uwazac na firme ROBEX!!!!!!!!!
  • Gość: GALMEB IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.13, 11:36
    W związku z postem zamieszczonym w dniu 22.08 pragniemy wyjaśnić, że firma nasza nie zajmuje się podłączeniami sprzętu do instalacji medialnych ponieważ musi robić to osoba z uprawnieniami przewidzianymi przez serwis sprzętu AGD. Kilkakrotne pomiary spowodowane były zmianami podczas remontu, na co nie mieliśmy wpływu. Meble zostały zamontowane zgodnie z zamówieniem, bez wad i uszkodzeń. Całe zajście zostało już z klientem wyjaśnione jednak Ten nie może usunąć postu, który jest dla nas obraźliwy i niesłuszny z powodu niedoczytania instrukcji montażu sprzętu AGD. Klient otrzymał umowę, paragon, kartę gwarancyjną. Jako firma wywiązaliśmy się z powierzonego nam zlecenia.
  • Gość: V-oila IP: *.play-internet.pl 22.10.13, 17:52
    Sranie w banie... Ciekawa jestem ile rabatu dostał ten człowiek za to żeby już nie pisał na was negatywów ? Moim zdaniem robicie buble , a szef T.Gal nadrabia dobrą gadką i obietnicami bez pokrycia . Ja już się na to więcej nie nabiorę i żadnych mebli na targu nie kupię, wolę poczekać na promocję w sklepie meblowym i kupić w podobnej, lub nieco wyższej cenie produkt lepszej jakości.
  • Gość: Dawid IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.13, 10:03
    A jak myślisz takie meble w salonach meblowych to kto robi? Przecież oni to zamawiają u producenta np. takiego co stoi na rynku i tu cena robi się większa .
  • Gość: axa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 03.11.13, 02:27
    Chyba nie masz bladego pojęcia o branży mebli kuchennych - jeśli według Ciebie meble z "salonu" i z targu różnią się tylko ceną i myślisz że "salon" kupuje u tych co stoją na targu, dokładają marżę - to na pewno nie masz pojęcia o meblach kuchennych. Większość (nie wszyscy) sprzedający na targu naciągają klienta na czym się da - tam liczy się tylko najniższa cena. Na przykład przy szerokości blatu 60 cm, korpus szafki ma głębokość około 51-53 cm - to dlaczego wstawiają prowadnice szuflad 40-45 cm - bo tak jest taniej - a klient tego nie zobaczy. Takich przykładów jest dużo.
    Pozdrawiam tych co kupili kuchnie na targu...
  • pann_a_nikt 08.01.14, 11:01
    Ja nigdy nie kupowałam na tym targu, ale z tego co wiem opinie są podzielone. Jedno jest pewne należy zwrócić uwagę na jakość.
  • rwnba 17.07.14, 09:49
    czy może ktoś wyrazić opinie na temat zakładu:?

Zakład stolarski RADOMSKO
    Stefan Dziubek
  • Gość: aaa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 17.07.14, 14:09
    95% mebli produkowanych w Radomsku i okolicach do tandeta - liczy się tylko cena (zarobek) nie zważając uwagi na jakość - może firma o którą pytasz jest w tych 5% uczciwych, ale ryzyko jest DUŻE!!! Czemu decydujesz się na meble z targu mają niemiłe doświadczenie ze sprzętem AGD? W meblach jest duże pole manewru co do ceny i jakości, a to przy nieświadomości klientów wykorzystuje 95% producentów z Radomska!!!
  • Gość: wywiad IP: *.free.aero2.net.pl 18.07.14, 17:05
    To co kupujesz i w jakiej cenie to już twoja sprawa. Cena nie ma tu znaczenia. Interesujący jest natomiast fakt ustawicznego i nagminnego nie wydawania paragonów fiskalnych lub faktur wszystkim nabywcom towarów.
  • Gość: wywiad IP: *.free.aero2.net.pl 18.07.14, 17:12
    Dlatego informuję, iż nie wydawanie paragonów fiskalnych lub zamiast nich faktur vat jest niezgodne z prawem oraz jest przestępstwem karno-skarbowym ściganym z urzędu. Wszelkie zauważone nieścisłości w tych sprawach związanych z nie wydawaniem paragonów fiskalnych prosimy niezwłocznie zgłaszać do US lub UKS w dowolny sposób. Wszystkie zgłoszenia są rozpatrywane.
  • Gość: gośka IP: *.free.aero2.net.pl 21.01.14, 09:27
    A gdzie rachunek?! Też na stronie? Sprawa poszła do US.
  • Gość: gośka IP: 93.154.166.* 21.01.14, 18:38
    Pytam się gdzie rachunek?!
  • Gość: gośka IP: 93.154.162.* 22.01.14, 08:11
    Czyli rachunków nie dajecie.
  • Gość: feliks g. IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.01.14, 15:13
    Tak jak sobie napisałaś. Nie dają rachunków, nie dają faktur, nie dają paragonów fiskalnych. Zapomnij o jakimkolwiek prawomocnym dowodzie zakupu automatycznie dawanym Klientowi.
  • Gość: feliks IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.01.14, 16:53
    To co? Nie dasz mi rachunku?!
  • Gość: łoś IP: *.free.aero2.net.pl 22.01.14, 19:34
    No widzisz. Nie wydawanie paragonów fiskalnych automatycznie oraz nie wydawanie faktur na życzenie zamiast paragonu jest przestępstwem.
  • Gość: Mariusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.14, 11:38
    A po co ci ten rachunek???
  • Gość: gosc IP: *.play-internet.pl 21.01.14, 10:45
    Kuchnie z targu w Bedzinie nie odbiegaja jakosciom od dobrych sklepow meblowych.Wszystko zaczyna się od klijenta który chce zakupić meble w okazjonalnej cenie.Który z klijentow chce płacić 23%VAT .
    Jako gospodarstwa domowe szukamy taniej .Szukajmy dobrze ale nie oczerniajmy innych i nie miejmy pretensji do innych tylko do siebie .Oni płacą podatki większe niż markety a spędzamy w nich całe dnie i pieniadze i tak nie wpływają do naszych podatków .Ja jestem zadowolony ze zaoszczedzilem polowe sumy przeznaczonej na kuchnię i szafę .
  • Gość: GOŚĆ IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 21.01.14, 23:41
    Witam Szanownego goscia, jeśli meble z targu nie odbiegają jakościĄ od dobrych sklepów meblowych to Szanowny Gosc nie ma bladego pojęcia o czym pisze. Osobną kwestią jest czy KLIENT chce zapłacić 23% VAT, ale na pewno chce kupić meble bez WAD, a meble z targu to buble - wiem co mówię bo meblami zajmuję się troszkę i jestem wstanie udowodnić każdemu chętnemu, że to co sprzedają na targu nie ma nic wspólnego z jakością. Czemu mamy mieć pretensje do siebie jeśli chcemy kupić coś uczciwego w dobrej cenie i nie być oszukiwanym ze względu na swoją niewiedzę na temat mebli - nie każdy musi się na tym znać i to wykorzystują sprzedawcy na targu. Jeśli jesteś zadowolony że zaoszczędziłeś połowę sumy przeznaczonej na kuchnie i szafę to SUPER, ale zaoszczędzenie w 100% wiązało się z jakością i nawet nie wiesz w którym miejscu mebli zostałeś "nabity w butelkę".
    Gratuluję wyboru i życzę więcej takich SUPER okazji.
    Pozdrawiam
  • Gość: dupcia IP: 93.154.177.* 27.01.14, 10:11
    Przede wszystkim sprzedaz na lewo bez paragonow i faktur. Jak nie wspomnisz o rachunku to paragonu czy faktury nie zobaczysz. Sprzedawac to sobie moga nawet gooowno byleby z paragonem. Kwestia towaru to inna sprawa. Tu chodzi o nagminne sprzedawanie bez paragonu fiskalnego. Sprawa dla US.
  • Gość: Alfik IP: *.adsl.inetia.pl 05.02.14, 22:07
    Skoro jesteś znawcą w tym temacie to napisz zwięźle (najlepiej w punktach), w których elementach klienci zostają "nabijani w butelkę". Nic niewnoszące elaboraty nie dają ani pomocy, ani nie utwierdzają czytelnika iż jesteś fachowcem.

Pozdrawiam
  • Gość: GOŚĆ IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 07.02.14, 20:34
    Alfik, skoro chcesz wiedzieć o "nabijaniu ludzi w butelkę" to proszę odpowiedz mi na kilka pytań dotyczących Twojej kuchni:
    1. Jaką masz długość metalowego boku szuflady w szafce która jest przykryta blatem o szerokości 60cm?
    2. Na ilu zawieszkach wiszą wszystkie szafki górne i ile według Ciebie ważą te szafki z wszystkim co w nich jest?
    3. Jakim obrzeżem masz oklejone korpusy szafek?
    4. Jakim obrzeżem jest oklejony blat i czy ma on jakieś zaokrąglenia?
    5. Jaki masz rozstaw śrub mocujących uchwyty?
    6. Z czego masz wykonane fronty kuchenne?
    7. Czy masz w kuchni jakich widoczny bok szafki który został przykręcony konfirmatem z lub bez zaślepki?
    8. Czy masz w kuchni zmywarkę do zabudowy?
    9. Czy masz w kuchni szafki górne z drzwiczkami podnoszonymi do góry?
    10. Jakiej wysokości masz szafki górne?

Tak na dobry początek proszę o odpowiedź na powyższe pytania...

Pozdrawiam
  • Gość: bolek IP: *.free.aero2.net.pl 09.02.14, 16:58
    Proszę mi powiedzieć dlaczego w branży meblarskiej waszej wielkości świadczycie usługi i sprzedaż towaru nie wydając Klientowi paragonu fiskalnego lub faktury a jak już to bardzo sporadycznie?
  • Gość: bolek IP: *.free.aero2.net.pl 09.02.14, 16:59
    Moim zdaniem dlatego, że w 90% siedzicie w szarej strefie!
  • Gość: Alfik IP: *.adsl.inetia.pl 05.02.14, 22:09
    Skoro jesteś znawcą w tym temacie to napisz zwięźle (najlepiej w punktach), w których elementach klienci zostają "nabijani w butelkę". Nic niewnoszące elaboraty nie dają ani pomocy, ani nie utwierdzają czytelnika iż jesteś fachowcem.

Pozdrawiam
  • Gość: łoś IP: 93.154.167.* 28.01.14, 12:18
    Walisz chłopie wszystko na lewo bez papieru i taka jest prawda. Klienci zgłaszać od razu do US nie dyskutować z oszustem!!!
  • Gość: rabarbar IP: *.free.aero2.net.pl 07.03.14, 09:03
    Na tym targowisku sprzedaż mebli kuchennych to jeden wielki przewał. Nikt tam nie wydaje paragonów fiskalnych mimo ustawowego obowiązku. Gdzie Urząd Skarbowy ?! Jak tak może być ?!
  • Gość: klient IP: *.play-internet.pl 07.03.14, 18:17
    Rachunek. Tak ale jak kupujcie to tanio tanio i nie pytacie czy dają. Czy jest warsztat legalny, czy kręcą lody. Nie da się wsadzic wszystkich do jednego wora. Szukac firm dobrych i z polecenia.
  • Gość: xxx IP: *.play-internet.pl 10.03.14, 16:47
    Połowa sprzedających na tym targowisku to nielegalne dziuple warsztatowe.Pracownik co drugi w tych dziuplach to nielegalna recydywa (alimenty bądź komornik).Ciekawe kiedy ockna się lenie urzędnicy i zaczna kontrolę. Garaze i szopy to nie miejsca przeznaczone na warsztat. Jak zaplaca podatki w pełni to i ceny będą wyższe. Drugi sprzedawca nielegalnie sprzedaje meble.albo zwolnienie albo krus albo zwolnienie bądź wcale nie zatrudniony. Taki mamy bałagan w kraju a urzednicy ciężkie dupy że legalnie dzialajace firmy zostana pozamykane. Będzie kwitla szara dziura.Ale kto będzie się tym przejmowal. A że legalnie się zaczyna nie oplacac to i urzednikow bądzie mniej.Ile pieknych stron internetowych z kradzionymi zdjeciami. Tylko kontrolować.
  • Gość: mebel IP: *.rudaslaska.vectranet.pl 23.05.14, 19:12
    zdecyduj sie kupujesz meble, czy paragon fiskalny?
  • Gość: axa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 24.05.14, 09:06
    meble z paragonem i gwarancję - bo na dziadostwo trzeba mieć gwarancję.
  • Gość: wywiad IP: *.free.aero2.net.pl 26.06.14, 09:37
    Czyli jawnie sami stwierdzają iż paragonów fiskalnych nie dają i robią wszystko aby tak było. Sprzedawcy mebli kuchennych to oszuści i naciągacze. Dlaczego UKS olewa sprawę!!!???

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.