Dodaj do ulubionych

książki o Japonii

05.12.11, 10:10
stary wątek już dawno się zarchiwizował:
forum.gazeta.pl/forum/w,12466,8925975,8925975,Ksiazki_o_Japonii_.html
ja dodaję nowość, którą w weekend przeczytałam, "Japoński codziennik. Część pierwsza." Aleksandry Watanuki. Książka powstała pod wpływem blogu, to znaczy jest to druk bloga wraz z niektórymi komentarzami czytelników tego, co dodaje jej uroku. Ci, którzy czytali blog Polponki, wiedzą, o czym mówię, przy okazji pozdrawiam e-katkę, izabelai , których komentarze również tam nie zabrakło. Książka wyszła ciekawie, i myślę, że jest dobrym pomysłem na lekturę dla interesujących się Japonią zwykłą właśnie z jej zwyczajami dotyczącymi codzienności, zwykłego życia. Ja ze swojej strony polecam.
--
[url=http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=12466]Japonia[/url]
[url=http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=33434]Kryminały i sensacje[/url]
Edytor zaawansowany
  • kanzashi 27.10.12, 20:25
    Pod wpływem wielu wpisów sięgnęłam po te książki. Nie czytałam bloga Polponki, co na pewno rzutowało na mój odbiór. Nie wiem do kogo ta książka jest adresowana - jeśli ktoś nic nie wie o Japonii, to dowie się tylko troszkę, jeśli ktoś troszkę wie, to na tym poziomie zostanie. I denerwuje mnie drukowanie linków do filmów. Chyba nie złapałam idei tej książki. Moja recenzja jest tu www.zgodzinski.com/zosienka/wiadomosci/blog-polponki-w-ksiazkach-recenzja/
    --
    mój kawałek internetu
  • lubie-czytac 08.11.15, 11:20
    ja polecam książkę joanny bator, to nowosc wydawnicza. Bardzo duzo szczegółów z zycia w Japonii: japonskie zwyczaje, codziennosc, mentalnosc Japończyków

--
    mój blog o książkach: to-nie-do-konca-recenzje.eu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.