Dodaj do ulubionych

Jak zgasić kolegę lub koleżankę?

14.02.16, 10:36
Potrzebuję jakiś tekstów na zgaszenie kolegi albo koleżanki. Chciałbym żeby były mocne. Kto ma, niech pisze!
Edytor zaawansowany
  • pincetzlotydwa 15.02.16, 04:34
    Trochę takich jest. Najlepiej takie wymyślać na bierząco, kiedy są potrzebne, a nie uczyć się ich na pamięć. Ale kilka mogę Ci tu podać. Proszę: Kiedy ubierzesz czerwoną koszulę to myślą, że to wóz strażacki, Gdyby cię pies zobaczył,to by się o własną budę zabił, Byłeś w zoo? A ile lat? lub Jak ciebie widzę to mi węgiel w piwnicy kiełkuje.
  • Gość: petarda 1133 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.06.18, 11:36
    Kolega,ale jesteś biedny,ja,a ty jestem taki biedny rze jak przechodzisz obok jęzora to kaczki rzucają ci chleb
  • Gość: petarda 1133 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.06.18, 11:38
    Zgaśił bym cie ale gó... się nie pali
  • kubapiotrowski123 11.03.19, 17:54
    Masz mordę jak nie wypał bo twój stary był saperem, Jak idziesz to zostawiasz tłuste ślady za sobą,Jak stajesz na wadze widzisz swój numer telefonu, myjesz okna w kopalni,twój stary szczeka na pociągi <3 <3

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.