Dodaj do ulubionych

napisz opowiadanie z dialogiem

18.04.16, 09:35
pomocy, mam napisać krótkie opowiadanie z dialogiem o naszej rodzinie w czasie posiłku!!!!
Edytor zaawansowany
  • 19.04.16, 04:34
    Chyba to nic trudnego napisać opowiadanie z dialogiem: Wieczorem cała nasza rodzina, czyli mama, tatuś i ja oraz rodzice taty, dziadek i babcia, usiedli przy wspólnym stole. Często jemy razem koleacje, bo w ciagu dnia każdy gdzieś chodzi, do pracy szkoły, czy na inne zajecia, a wieczorem łatwiej się nam razem zebrać. Mama zazwyczaj pyta: - Komu podać herbatę? - Ja proszę o mleko! - odpowiadam, bo bardzo lubię mleko. - mądra wnusiu, potrafisz dbać o swoje zdrowie ? babcia jest ze mnie bardzo dumna, ona też prosi o mleko. Dziadek woli herbtę, tato też. - To chyba bardziej męski napój! - smieją się wszyscy i wesoło spedzamy kolejy wieczór rodzinny. Może być? :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.