Dodaj do ulubionych

Płatny parkin na Sienkiewicza

18.05.13, 10:53
Chciałbym zapoznać się z Waszą opinią na temat płatnego parkingu przy ulicy Sienkiewicza, obok sklepu POL-DOM. Czy kwota 2 zł za godzine to mało czy dużo. Zanim parking został płatny, parkowało na nim wiele osób, teraz zazwyczaj dwa samochody. Co na pewno przekłada się na zyski sklepów w sąsiedztwie oraz samego właściciela skepu POL-DOM. Trzeba zauważyć, że u Bąka parking jest za darmo i nawet, jeżeli chcesz coś zobaczyć to nie musisz płacić 2 zł za postój i wiadomo, jeżeli zaparkujesz bliżej rynku to pójdziesz do Bąka a nie na Sienkiewicza. Moim zdaniem właściciel a teraz już chyba właścicielka wbija sama sobie nóż w plecy.
Edytor zaawansowany
  • koza_oddam 18.05.13, 12:41
    A czy tam nie ma dopisane że dla klientów Pol-Dom gratis? Plac prywatny, więc właściciel ma prawo robić co chce, w tym brać opłaty parkingowe.
  • jakuza86 19.05.13, 08:09
    Tym bardziej że zawsze tam parkowano bezczelnie i większość ludzi szła na miasto a nie do Pol-Domu. Właściciel zrobił bardzo dobrze że wprowadził opłaty, może chociaż część ludzi uczciwie postawi wreszcie auto.
  • mateusz123831 19.05.13, 14:17
    Nie lepiej jest pod mediaexpert - targowicze zawalają cały parking a normalny klient nie ma gdzie bezpiecznie zaparkować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka