• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • 17.11.06, 15:22
    Zastanawiamy się nad przeprowadzką do Włoszczowy.Jesteśmy młodzi chcemy mieć
    dziecko i stąd moja prośba-szukam dobrego ginekologa.Informacje o porodówce we
    Włoszczowie też mile widziane.Dzięki.
    • We Włoszczowie nie ma dobrego ginekologa do prowadzenia w ciąży, a na oddziale
      ginekologicznym od razu widać która pacjentka do którego lekarza chodziła.
      Lepiej wybrac lekarza w kielcach i tam rodzić.
      • zgadzam się z poprzednia forumkowiczką!we Włoszczowie rodzić-to jest ostatnia
        najgorsza rzecz,jaka może się przytrafić kobiecie!!Ja osobi ście jeszcze nie
        mialam tej"przyjemnosci",ale bardzo bliska mi osoba doświadczyła tego na
        własnej skórze:chamstwo,brak opieki i zainteresowania pacjentką!!!!NIE POLECAM!!
        wiem,że w Kielcach jest duuuuuuuuużo lepiej!
        • jestem mężczyzną, ale wiem, o co biega.
          Popieram koleżanki, że nie ma rewelacji we Włoszczowie, jeden z lepszych
          pracujących we włoszczowie niestety nadużywa i już nie jest, jaki był.
          większość Pań jeździ prywatnie do kielc i są prowadzone przez kieleckich
          ginekologów.
    • A ja rodziłam w Kielcach i we Włoszczowie i mogę powiedzieć ,że wszędzie jest
      tak samo.Jeśli jest lekarz do którego chodziłaś to wszystko jest ok.Na pewno
      nie uwierzę w to ,że w Kielcach się lepiej opiekują.Z pewnością mają większe
      stawki........
      • ja również rodziłam we Włoszczowie i wcale nie było tak źle (jeśli chodzi o
        opiekę). osobiście uważam że najlepszym lekarzem jest dr Kuban chociaż nie on
        prowadził mi ciąże, bo reszta lekarzy to łapówkarze, świetnie się tobą zajmą
        jeśli wcześniej posmarujesz i będziesz chodzić na prywatne wizyty a nie do
        poradni K. oprócz łapówkarzy są również alkoholicy na czele których stoi pan dr
        borawski, nie raz widziałam go w stanie wskazującym wiec zdecydowanie nie polecam
        • Dzięki za informacje.Dr.Kuban przyjmuje prywatnie czy ma kontrakt z NFZ?
          • Witam, rowniez uwazam, ze jedynym konkretnym ginekologiem poloznikiem jest dr.
            Kuban. Zdaje sobie sprawe rowniez z tego ze nie ma lekarza idealnego, o ktorym
            WSZYSCY mowiliby dobrze. Kazdy ma przeciwików. Jednak tak czy inaczej...dr.
            Kuban jest w/g mnie absolutnie godny polecenia, a wiem to z autopsji.
            Jesli chodzi o poprzednie pytanie, to przyjmuje zarowno prywatnie jak i w
            przychodni. W przychodni jest to napewno środa. Co do gabinetu prywatnego w tej
            chwili nie wiem, bo cos sie zmieniło. W razie czego posiadam nr tel kontaktowego
            i służe na prywanym.
    • no właśnie mam ten sam problem, chcemy z mężem miec dzidziusia ale nie wiem jakiego lekarza mialabym wybrac... jeśli któraś z Was ma namiary na dobrago lekarza z Kielc to niech napisze:)) pozdrowionka papa

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.