Dodaj do ulubionych

Ciury kolejkowe

30.11.06, 22:41
W kazdy poniedzialek i piatek w banku s gigantyczne kojejki.Jak za dawnych
dobrych[zlych?]czsow..Kiedys szlag mnie trafil i zareagowalem,niestety
samotnie,ze moze by te zamkniete okienka udostepnic biednym glupcom za ich
pieniadze?Oglupiona kolejka milczala,a Pani tlumaczyla mnie nerwusowi,ze One
popoludniu musza tu byc[w okienku]nie o interesanta przeciez chodzi.A mnie sie
marzy glupiemu ze Panienki mnie a nie okienko pokochaja.Mlodemu Burmistrzowi
polecam,niech postoi w najblizszy piatek!!!
Edytor zaawansowany
  • coldest4 01.12.06, 10:30
    Tu znów kłania się brak konkurencji, bo namiastka Banku Zachodzniego to tylko
    namiastka, a w BS znów jest podobnie, jedno okienko i sznur ludzi.
  • prot56 13.12.06, 10:53
    Porównaj sobie kolejki w PKO..... są mniejsze? A zastanawiałeś się dlaczego są takie kolejki? Chyba widzisz tylko jedno - jedno okienko. Nie widzisz tego, że ludzie wolą nawet postac sobie w kolejce ale zapłacic mniej prowizji niż "wygodnie" załatwic sprawę w Zachodnim... Nie każdy ma kartę do bankomatu, nie każdy korzysta z bankowości elektronicznej... i nie każdy ma kasę na wysokie prowizje.
  • 1106.x 13.12.06, 18:10
    prot56 napisał:

> Porównaj sobie kolejki w PKO..... są mniejsze? A zastanawiałeś się dlaczego są
    > takie kolejki? Chyba widzisz tylko jedno - jedno okienko. Nie widzisz tego, że
    > ludzie wolą nawet postac sobie w kolejce ale zapłacic mniej prowizji niż "wygod
    > nie" załatwic sprawę w Zachodnim... Nie każdy ma kartę do bankomatu, nie każdy
    > korzysta z bankowości elektronicznej... i nie każdy ma kasę na wysokie prowizje
    > .
    Oj!Chyba siedzisz w tym okienku skoro takie "a propo"glupoty wypisujesz,to
    jednak prawda ze nie rozumiemy tego co czytamy,no- nie wszyscy.A stojta se
    ludzie!i dla lepszego samopoczucia porownujcie kolejki,moze po inny jakis
    produkt?np.kielbase?
  • prot56 13.12.06, 20:36
    Mógłbym to samo napisać o Tobie.. odpowiadasz na posta a nie rozumiesz.. Wcale nie napisałem, że podoba mi sie stanie w kolejce, błędnie też zakładasz, że siedzę w tym okienku. Pewnie, że każdy by chciał wszystko od razu ale się tak zawsze nie da. Nie porównuję też dla lepszego samopoczucia gdzie są kolejki i jak długie. Czasem jeśli nie można czegoś zmienić to trzeba wybrać mniejsze zło. Jeśli już mam stać w tak nielubianej kolejce, to wybieram taką, która mniej mnie kosztuje. Chyba wiesz o co mi chodzi? A jeśli nie, to witaj w klubie "czytam - nie rozumiem"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka