Dodaj do ulubionych

homoseksualna strona Wloszczowy

08.01.07, 23:24
Witam
Mam na imie Artur i jestem homoseksualistą, dla swojego dobra nie podam skad
pochodze. Powiem tylko jedno, spotkałem we Włoszczowie wielu wspaniałych
mężczyzn, homoseksualnych, wrażliwych...ich najwiekszym bólem jest strach
przed konserwatywną i ciemną społecznoscią lokalna. Boją sie szykanowania...z
tego co wiem jeden z nich kiedyś padl ofiarą okrutnych żartów i wyzwisk.
Drodzy przyjaciele , więcej tolerancji! Homoseksualizm jest czyms normalnym!
poznajcie tych ludzi prywatnie zamiast wydawać osąd i skreslajac ich ze
wzgledu na orientacje seksualną ! Włoszczowscy gaye walczcie z tym problemem!
Nie poddawajcie sie !
Edytor zaawansowany
  • sven60 09.01.07, 09:39
    Tak homoseksualizm jest czymś , ale czym? napewno to nie norma...jest czymś
    naturalnym tak jak np nowotwór ,patologia ciąży itp, norma to coś co występuje
    u większości tak że kolego nie pisz że to normalne.A tolerancja na to zjawisko
    to już co innego, tak jak nie potępia się chorych na nowotwór tak nie powinno
    potepiac się homoseksualistów bo to nie ich wina.
  • k19591 12.01.07, 07:42
    Sven zawsze cię pełno na forum,ale czy mądrze ? - szanuj innych a nie oceniaj.
  • sven60 14.01.07, 21:36
    Jestem neutralny w swoich ocenach wobec homoseksualistów,napisałem iż uważam to
    zjawisko za zaburzenie,lub chorobę jak można mieć pretensje do ludzi chorych???
    za to że są chorzy??? a szanuję ludzi nie za preferencje seksualne lecz inne
    przymioty duszy.......ale twoje prawo do krytyki mnie za moje poglądy, jest
    jak najbardziej na miejscu, ja myślę tak ty inaczej koniec kropka.
  • lena.22 14.01.07, 23:06
    No coz arrrturro z jednej strony gratuluje odwagi ze sie odezwales i napisales
    taki post( choc w koncu nie wiem na ile to prawda a moze zwykla prowokacja...)
    Chyba nie bede oryginalna jesli napisze ze tez uwazam ze homoseksualizm jest
    chory, zaburzony poprostu dla mnie jakas straszna abstrakcja, moze to Was gejow
    i lesbijki niezbyt cieszy- takie reakcje forumowiczow po Twoim poscie ale nie
    bede ukrywac ze nie jestem zbytnio tolerancyjna i sklonna zaakceptowac takie
    zwiazki homo...Dla mnie jest tylko jeden zdrowy uklad kobieta+ facet i nic
    nigdy tego nie zmieni chocbys Ty i osoby z podobnymi do Ciebie przekonaniami i
    zwl. orjentacia probowali sie bronic, wzywac by inni geje sie ,,nie dali" to
    mnie nie przekonujecie niestety i nie przekonacie zapewne nigdy, proboje jakos
    to zrozumiec zaakceptowac ale chyba niezbyt mi sie to udaje, a jeszcze sami
    tworzycie moim zdaniem zbedny szum wokol waszej orjentacji i upodoban-
    dlaczego?! czy to cos zmieni watpie.Ale mimo to niewiem zycze powodzenia w
    dalszym zyciu i obys jednak byl zawsze pewien tego swojego wyboru...Pozdrawiam
    Ps. a jestes moze z okolic Oksy...?
  • semperfidelis1 09.01.07, 14:11
    Nie mam nic do homoseksualistow dopoki mnie nie podrywaja. No i jeszcze
    denerwuje mnie wasza strona medialna.... parady i takie tam. ale generalnie to
    nie mam nic do was. Pozdro.
  • having_fun 09.01.07, 19:09
    Mam paru kolegów - gejów. Są bardzo mili, kulturalni i zadbani. Nawet ich lubię.
    Ale nigdy bym nie powiedziała, że "to jest normalne". Przecież, gdyby wszyscy
    tacy byli, to po jednym pokoleniu gatunek by wymarł. Zatem to NIE JEST NORMALNE!
  • home_end1 09.01.07, 20:26
    Bóg stworzyl meszczyzne i kobiete po to aby sie uzupelniali na wzajem, ludzie
    ktory uwarzajacy sie za homoseksualistow sa to dla mnie ludzie ktory sa chorzy
    psychicznie lub maja jakis uraz na psychice dotyczace kobiety lub meszczyzny
    (zelezy czy jest geyem czy lezbijka) i to powinno byc leczne a nie powinno sie
    emu dawac sie rozwjiac,legalizowac sluby i takie tam ,juz slyszalem ze w
    holandii chca zlegalizowac zoofilje, a nie dlugo pedofilstwo, to jest nie
    zgodne z natura wiec chore i nienormalne ,powinno byc leczone ,niech kazdy
    homoseksualista zastanowi sie czy,Bog go tak stworzyl zeby wspolzyl z partnerem
    tej samej płcii, mojm zdaniem to jest ich chory wymysl,choroba prychiczna,jakis
    kompleks,a telewijzia promuje i pokazuje takich a mlodzi ludzie mysla ze jest
    taka moda i ze jest ekstra, wiec to robia, czemu nasi przodkowie nie byli
    homoseksualistami.
    bo jak by byli to by was nie bylo.moze geje nie robia nic zlego innym ale, jak
    tak dalej pojdzie to malo kto bedzie normalny i skad bedziemy sie brali ?
    pewnie z probowek.wedlug nie ta choroba nie powina byc uwarzana za cos
    normalnego i nie powino sie tego promowac jakismis glupimi paradami.
  • mat_mot 09.01.07, 21:00
    nigdy sie nie zgodze że to jest normalne - TO JEST CHORE !!! - i gdybym mógł
    to bym wam te małe fiutki pourywał
  • fooof 09.01.07, 21:06
    Ok !
    Mam propozycjedla wladz wloszczowy ;P
    Zorganizujmy parade gejów wloszczowskich :)
    proponuje trase zaczynajac od nowootwartego dworca PKP pólnoc do dworca
    poludnnie z podwójnym okrazeniem rynku :)
    Ciekawe dokad byscie doszli ???
  • mat_mot 09.01.07, 21:08
    ciekawe czy ktokolwiek odważyłby sie przyjść na taką parade??
  • ibupromek 09.01.07, 21:11
    mat_mot napisał:

> nigdy sie nie zgodze że to jest normalne - TO JEST CHORE !!! - i gdybym
    mógł
    > to bym wam te małe fiutki pourywał

UWAGA!!! MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA W AKCJI!
  • arrrturrro 09.01.07, 23:49
    Wcale nie uwazam zebym mial jakikolwiek uraz na psychice bądź był psychicznie
    chory. A porównywanie homoseksualizmu do zoofilii lub pedofilii uważam za
    obraźliwe. Pociągają mnie mężczyźni i czemu mam być za to piętnowany na każdym
    kroku? A jeżeli o historię chodzi to już u starożytnych milość homoseksualna
    była wyżej ceniona a żeniono się tylko dla prokreacji i jakoś ludzie nie
    wyginęli. Michal Anioł, Leonardo da Vinci - chyba każdy zna te nazwiska, a czy
    wiedzieliscie ze oni takze czuli pociąg do młodych chłopców? Homoseksualizm
    istnieje od zawsze i skoro gatunek ludzki przetrwał do dziś, nie "grożą" nam
    próbówki.
  • mat_mot 10.01.07, 08:52
    Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
  • home_end1 10.01.07, 13:30
    jak sie nie uwarzasz za chorego? wszystkie chochowania lub wszystkie zadurzenie
    w ciele lub w umylse u ludzi sa uwarzanie za chorobe wiec jestes chory ,towinno
    sie to leczyc czemu u innych zwierzat cos takiego nie wystepuje tylko u ludzi?
    jestescie chorzy powinnyiscie sie leczyc a nie jeszcze sie afiszowac i namawiac
    innych do homoseksualizmu jak to geye robia!!! chore
  • arrrturrro 10.01.07, 18:38
    czy nie uwazasz, ze najpierw powinienes poszerzyc swoja wiedze w tym temacie a
    potem zabierac glos? jak to u zwierząt nie występuje, nie widziałeś nigdy psa -
    geja? a jeśli nie wierzysz zapytaj weterynarza
  • golfik_88 10.01.07, 19:32
    Ja widzę tylko jedno rozwiązanie homoseksualizmu 9mm
  • arrrturrro 10.01.07, 22:04
    I w jakim celu to w ogóle piszesz?
  • arrrturrro 10.01.07, 22:08
    Czy możesz wyjaśnić mi swój punk widzenia? Co niemoralnego w tym widzisz? Ja
    nie kradnę, nie morduję, nie biję, nie obrażam innych, nikomu nie wyrządzam
    krzywdy. Chyba mamy odmienne pojęcia moralności.
  • mat_mot 11.01.07, 16:58
    co ty możesz pierd...ć o moralności. Dla mnie tacy ludzie jak Ty są zerem i nie
    mam dla Was szacunku, bo poprostu na to nie zasłu'GEJ'ecie. Sorry ale taki już
    jestem i nie wmówisz mi za cholere że jest to normalne i mam cicha nadzieje że
    cały ten post wystawiłeś tylko dla jaj a we Wł-wie ma homoseksualistów
  • kundek551 11.01.07, 17:22
    nie mam nic przeciwko homosią ale żygać chce mi się jak pomyślę jak oni to
    robią. Świat jest tak urządzony że kobieta ma swoją część i mężczyzna swoją i
    razem połączone dają dużą przyjemność,a tyłek to każdy wie do czego służy
    (ciekawe który normalny człowiek pchałby się i całował w rdzawe oczko).Co za
    baran porównuje ludzi do psów?chyba że jest na takim samym poziomie i zamiast
    do lekarza chodzi do weterynarza.Jeżeli uznają to za normalne to dlaczego nie
    chodzą po ulicy całując się i trzymając za rączki jak normalni ludzie
  • gabi_1 11.01.07, 19:22
    jak przeczytałam tytuł nowego wątku to pierwsze co mi na myśl przyszło to"we
    wloszczowie tez??" błagam Was tylko nie to,homoseksualiści.tez uważam jest to
    nienormalnie i niezgodne z naturą.ludzie opanujcie sie, czy to jest jakaś moda
    czy co.
  • golfik_88 11.01.07, 17:12
    A co ty normalnego w homoseksualizmie widzisz, bo jak dla mnie jest to chore,
    chociaż to i tak do ciebie nie dociera. „Nikomu nie wyrządzam krzywdy” no
    ciekawe a powiedz, co miał by powiedzieć dziecku, kiedy zapyta, czemu ci
    panowie trzymają się za ręce albo, czemu się całują, czy ty wiesz jak taka
    sytuacja odbije się na psychice dziecka, ale ciebie to może nie obchodzić, bo
    przecież nie planujesz dzieci, między innymi dlatego nigdy nie będę tolerował
    homoseksualizmu.
  • golfik_88 11.01.07, 18:09
    Jak byś wiedział cokolwiek o starożytności to byś wiedział że homoseksualizm w
    tamtych czasach wynikał z niskiej pozycji społecznej kobiety i dlatego
    mężczyźni bardziej cenili kontakty między sobą niż z kobietami. Na szczęście
    mamy XXI wiek i równouprawnienie.
  • malypisiorek 12.01.07, 00:09
    nieuważam że wasze zachowanie jest chore, chore jest promowanie tego
    pokazywanie ze to jest cool itp, co bybyło gdyby nagle wszyscy zostali gejami i
    lesbijkami, ludzi by niebyło za 100 lat !!
  • anoch 12.01.07, 14:36
    Jestem osobę tolerancyjną, ale uważam , że homoseksualizm to pierwszy stopień
    wyginięcia gatunku. Co by sie stało gdyby nagle wszyscy stali sie
    homoseksualistami? Ciekawe prawda? Nie będe osądzac innych za zachowania
    homoseksualne, bo każdy ma prawo do wolności. To jak będzie wyglądac jego zycie
    zależy od niego samego.
  • kasiaes1 17.01.07, 00:38
    witam.
    nóż się w kieszeni otwiera jak człowiek czyta wypociny niektórych ciemniaków.
    homoseksualizm jest chorobą?
    według encyklopedii choroba (czy patologia czy zaburzenie- jakkolwiek by tego
    nie nazwac) to stan odstępstwa od zdrowia inaczej uszkodzenie funkcji lub
    struktury organizmu.
    czynnikiem chorobotworczym jest cokolwiek co moze powodowac przekroczenie
    zdolnosci organizmu do adaptacji.i jak sie to ma do homoseksualizmu? to po
    pierwsze.
    po drugie zastanawianie sie nad technicznymi stronami zycia seksualnego typu " a
    jak une to robio" pachnie zasciankiem z dwoch kilometrow.was osobiscie nie
    wsciekaloby jakby ktos sie wpierniczał miedzy was i przescieradlo z pytaniem jak
    wy " to " robicie?
    i co za teksty ze teraz to "pedałow" pełno?ze manifestacje i ze sie obnosza?
    dzieki manifestacjom z ktorych kpiono wcale nie tak dawno kobiety wywalczyly
    prawo do glosu, mam nadzieje ze homoseksualisci wywalcza sobie kiedys prawo do
    szacunku i traktowania na równi ze wszystkimi.
    okazuje sie ze wszyscy znaja slowo tolerancja ale niewielu wie co ono oznacza.
    i moi drodzy przede wszystkim, nie chodzi tylko o seks, róznica jest taka ze
    jeden kocha kobiete i z nia sypia a inny kocha faceta i z nim sypia(
    analogicznie jesli chodzi o lesbijki)
    porównywanie z zoofilami i pedofilami jest ponizej pasa, mowimy o doroslych
    osobach, swiadomych swoich sklonnosci, pedofilia i zoofilia to zboczenia, nie
    wiem jak zwierzetom,ale dzieciom sie chyba nie podoba gdy je ktos zmusza do
    wspołzycia, natomiast dwoje osob ze sklonnosci do tej samej plci robi to co
    robi bo im sie to podoba, czyz nie?
    i jeszcze jedno, ku pokrzepieniu serc: wiekszosc mezczyzn ziejacych nienawiscia
    do gejow sama wykazuje mocno wytlumione tendencje homoseksualne, moze ktos sie
    boi ze wyjdzie z niego cos co tlumi od dawna he?
    pozdrowienia artur
    wedlug mnie predzej staniemy sie swiatowa potega gospodarcza niz krajem
    tolerancyjnym.
    narka
  • sven60 17.01.07, 13:30
    TAk homoseksualizm to rodzaj choroby, przeczytaj sobie definicje choroby skoro
    jesteś taka uczona.Natomiast podlega dyskusji czy jest to choroba psychiczna
    czy fizyczna, czy też społeczna, wyobraź sobie co by się stało z ludzkością
    jeśliby wszyscy nagle zaczęli się rodzic jako homoseksualiści??????no
    co..... .????
  • kasiaes1 17.01.07, 17:21
    drogi sven.
    przytoczona przeze mnie definicja jest ksiazkowa, cytowana dosłownie( skoro
    cytuje to znaczy ze przeczytalam).
    uczona jestem rzeczywiscie he he he. obowiazkowo zgodnie z ustawa skonczylam
    szkole podstawowa. potrafie czytac i pisac i chyba troszke szerzej od ciebie
    patrze na pewne rzeczy, co oczywiscie nikogo z nas nie stawia nizej lub wyzej,
    hm jakby obok, a nawet bardzo obok.
    na twoje bardzo dramatyczne pytanie odpowiem tak:
    nagle nie zaczna sie rodzic tylko homoseksualisci, tak jak nagle nie zaczna sie
    rodzic tylko leworeczni.przyczyn sklonnosci homoseksualnych szuka sie od dawna
    wszedzie , teorii sa tysiace, od zaburzen hormonalnych w czasie zycia plodowego,
    az do zlych stosunkow w rodzinie. i odpowiedzi na to nie ma. i pewnie nie bedzie
    po prostu w spoleczenstwie zawsze pewien osetek stanowia homoseksualisci
    jedyne co mozesz zrobic (bo z tego co piszesz wnioskuję ze to zjawisko stanowi
    dla ciebie problem) to otworzyc umysl i zrozumiec, ze czy bedziesz ich oblewal
    jadem i ponizal, czy tez dasz sobie spokoj i spuscisz milosiernie zaslone
    milczenia (jesli nie stac cie wielkodusznie na tolerancje bądz probę
    zrozumienia), homoseksualisci beda ,generalnie coraz mniej bedzie ich obchodzilo
    zdanie osob o umyslach otwartych jak w sredniowieczu.
    statystycznie rzecz ujmujac- 90 % mieszkancow naszego pieknego kraju to
    katolicy, wiec na boga sven60 jako polak i katolik kochaj blizniego swego jak
    siebie samego, i nie bój się szanse na gwalt( bo generalnie wy mezczyzni macie
    problem tylko z gejami, natomiast na lesbijki lubicie sobie od czasu do czasu
    popatrzec) sa niewielkie w twoim przypadku, nie jestes kobieta... chyba ze....
    pozdrawiam i zycze rozsadku w nowym roku
  • mat_mot 17.01.07, 21:28
    oj kasiaes1 słówek to i może używasz ładnych, ale pod tą kopułką chyba niezbyt
    się tam wszystko komponuje skoro jako kobieta popierasz, może nie popierasz ale
    conajmniej tolerujesz gejów. Co sie qrwa dzieje na tym świecie????... "Dziwny
    jest ten świat..."
  • golfik_88 17.01.07, 23:59
    Homoseksualizm jest odchyleniem od natury i jest to choroba psychiczna i to
    niestety zazwyczaj choroba akceptowana przez „nosiciela”. Nie mam zamiaru tego
    tolerować, bo nie wszystko można znieść
  • sven60 22.01.07, 09:09
    Ręce opadają jak sie ciebie słucha, naprawdę nie umiesz chyba czytać lub
    czytasz bez zrozumienia tekstu. JA nie twierdzę ze mam coś do gejów......są mi
    oni obojętni tak jak lesbijki i np eskimosi.......Po prostu twierdzę że ich
    preferencje seksualne (bez eskimosów) hahhah to anomia, jeśli nie wiesz co to
    anomia (trudne słowo) to powiem nienormalność......czyli coś co nie jest normą.
    A normą napewno nie jest homoseksualizm ,(spociłem się )ponieważ znakomita
    większość ludzkości homoseksualistami nie jest.I jeszcze raz mówię nie mam nic
    do homo bo zdaję sobie sprawę że ich preferencje są wrodzone i niezależne od
    nich, a nawet gdyby były nabyte to oświadczam ze też bym nic do homo nie miał.
    Trzymaj sie Kasiaes1 i proszę przeczytaj powyższy tekst dokładnie, a potem
    ustosunkuj się.

• jagermeister2 22.01.07, 12:23
    Sven60, błaźnisz sie z kazdym postem coraz bardziej. Uzywasz pojęć których nie
    znasz znaczeń, anomia to nienormalnosc? pierwsze slysze! Jesli nie wiesz co to
    jest anomia to sie wyedukuj troche najpierw zanim zaczniesz pisać. Anomia wg
    Emile Durkheima, czy wg Roberta MErtona to stan dezorganizacji spolecznej, jeśli
    oczywiscie cokolwiek mówią ci te nazwiska...bo z tego co widze , wątpie.
  • sven60 23.01.07, 16:22
    Szanowny przedmówco zgadzam się z tym co mówisz że anomia jest słowem używanym
    najczęściej w socjologii, jednak pozwoliłem sobie użyć go w innym kontekście,
    niemniej sens mojego postu nie sprowadzał się do wyjaśnienia słowa a zjawiska,a
    słowo anomia znaczy to samo co nienormalność ,tylko w szerszym kontekście
    (przeważnie społeczeństw) wobec twojego szczerego wzburzenia zamieniem słowo
    anomia na słowo zaburzenie.........pozdrawiam cię serdecznie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka