Dodaj do ulubionych

w tym miescie sa frajerzy!!!

03.02.07, 13:08
POLICJA NIE MA CO ROBIC TO GANIA małolatow a koledy sie sprzedaja
Edytor zaawansowany
  • bossxxx 03.02.07, 13:11
    Frajerzy to POli..a !
  • coldest4 03.02.07, 18:04
    hehe, zdziwilibyście się , jacy ci niby frajerzy są cwani, a niektórzy nawet
    dobrze wychowani
  • xxx1212 05.02.07, 18:36
    Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
  • borat25 06.02.07, 11:47
    xxx1212 .....Pierwsze miejsce w obyciu i kulturze:)wszyscy uprzejmie Cię
    prosimt abyś takie cudowne słowa zachował dla osób ze swego towarzystwa. To
    forum czytają też dzieci.
  • yo48743 16.04.07, 19:18
    Pfuu dobrze wychowani??jak jednego spotkalam to wyslalam ze mnie zabije odrazu...
  • ramzes_z_wroclawia 08.02.07, 15:34
    Masz rację, w tym "mieście" są frajerzy, bo przecież Włoszczowa to "miasto"
    frajerów.
  • nadprogramowy 08.02.07, 19:30
    ramzes_z_wroclawia napisał:

> Masz rację, w tym "mieście" są frajerzy, bo przecież Włoszczowa to "miasto"
    > frajerów.

nie każ nam sądzić drogi ramzesie,, ze Wrocław to miasto prostaków. Niestety
    takie jednostki ja ty ,trafiają się wszędzie. Nie wiem tak na prawdę, czy
    mieszkasz we Wrocławiu, czy tylko tamtędy jechałeś do wojska hehe. Ale nawet,
    gdybyś był mieszkańcem N.Y., twoja głupota i tak będzie większa od najwyższych
    drapaczy chmur.
    nie pozdrawiam
  • momento2007 08.02.07, 19:39
    ramzes_z_wrocławia, powiem ci tak. Jakby głupota umiała latać, to latałbyś jak
    gołebica. Chyba trafiłem. Widac jakie istoty i o jakim prostactwie mieszkają
    tam gdzie Ty mieszkasz, nie wydaje mi się, że to Wrocław.
  • ramzes_z_wroclawia 08.02.07, 21:56
    Momento2007, powiem ci tak. Nawet największy prostak z Wrocławia nie dorówna
    głpocie chłopkowi z włoszczowy, który myśli, że jak ma stację kolejową to
    wszystko mu wolno. ciekawe, kiedy otworzą połączenie do Wrocławia, to wtedy sie
    przekonasz, co to znaczy prawdziwe miasto, a nie kilka chałup przy drodze z
    Warszawy do Krakowa, jak włoszczowa.
  • obserwator500 08.02.07, 22:20
    A skąd się tu wziąleś RAMZESIE?A może TY! nie jesteś z Wrocławia?tylko...zajmuj
    się innymi peronami i stacjami.Szukaj "U SIEBIE" FRAJEROW TAKICH JAK TY!!!
    SAM.K.R.O.P.K.A.
  • ramzes_z_wroclawia 08.02.07, 22:50
    Masz rację, szkoda czasu i nerwów na takich ludzi jak wy, włoszczowianie. Poza
    tym "U SIEBIE" nie zamierzam szukać frajerów, skoro znalazłem takich we
    włoszczowie, a nie można być już większym frajerem, niż frajer z włoszczowy.
  • obserwator500 08.02.07, 23:07
    Okrutny jesteś!Czy ktoś Cię skrzywdził w TWOIM mieście,że się wyżywasz?i wolisz
    NASZE?,a może stoisz teraz na peronie i czekasz KIEDY będą ekspresy do
    Wrocławia?RAMZESIE?a,może szukasz sławy w naszym mieście?
  • c-mos 08.02.07, 22:34
    Z Włoszczowy do Wrocławia są 3 pociągi w ciągu doby. Nie wypowiadaj się chłopcze
    na tematy o których nie masz pojęcia.
  • ramzes_z_wroclawia 08.02.07, 22:58
    Mam nadzieję, że szybko zlikwidują te trzy połączenia z włoszczowy do Wrocławia,
    bo aż strach pomyśleć o tym, że jakiś frajer z włoszczowy mógłby pojawić się w
    naszym mieście.
  • c-mos 08.02.07, 23:11
    Spora grupa studentów z Włoszczowy studiuje we Wrocławiu, wiec uważaj bo czasem
    możesz ich spotkać. Kolegę proponuję za to objąć programem Stop Dzieciom Neostrady.
  • ramzes_z_wroclawia 08.02.07, 23:28
    Gosiu nie zafundował wam jeszcze uniwersytetu??? Może wreszcie do niego dotarło,
    że jego pomysły są bezsensowne.
  • bossxxx 09.02.07, 00:47
    synu,widze ze Cie boli ze tu sie cos dzieje a twoja miescina sie cofa...
  • ramzes_z_wroclawia 09.02.07, 00:56
    Moja MIEŚCINA??? Tobie może się wydaje, że wam czegoś zazdroszczę??? Zajrzyj na
    stronę Wrocławia, to się dowiesz, że jest w czołówce najlepiej rozwijających się
    miast w Polsce, a w tym rankingu na pewno nie znajdziesz włoszczowych. Chociażby
    Sky Tower, czyli najwyższy budynek w Polsce, budowany za 400 mln USD Arkady
    Wrocławskie, z największym oceanarium w Europie Środkowej i masa innych
    inwestycji. Wrocław sam przyciąga inwestycje, a nie idiotyczne fanaberia
    jakiegoś ministra. I taki włoszczowianin twierdzi, że moja "mieścina" się cofa!
    dobre sobie...
  • nexus_of_a_crisis 18.04.07, 15:01
    ramzes_z_wroclawia napisał:

> Moja MIEŚCINA??? Tobie może się wydaje, że wam czegoś zazdroszczę??? Zajrzyj na
    > stronę Wrocławia, to się dowiesz, że jest w czołówce najlepiej rozwijających si
    > ę
    > miast w Polsce, a w tym rankingu na pewno nie znajdziesz włoszczowych.

hehe. człowiek musi być żałosny, jeśli porównuje stolicę województwa z miastem
    powiatowym :-)

nex
  • ramzes_z_wroclawia 09.02.07, 01:00
    Mowę ci odjęło, co włoszczowianinku?
  • momento2007 09.02.07, 14:14
    rAMZES Ty obślizgły padalcu, zgodze się z tobą, że Wrocław jest ładniejszy. Od
    kogoś z Włoszczowy chyba już dostałeś wpie...., żę się tak wypowiasz na temat
    naszego miasta. Nam to wisi, gdy taki margines społeczny pisze w ten sposób. Bo
    takimi słowami pokazujesz jaki z cIEBIE PROSTAK. Pozdrawiam Włoszczowian.
    KONIEC TEMATU.
  • ramzes_z_wroclawia 09.02.07, 01:17
    A tu masz kawałek artykułu:
    Na prawie trzyhektarowej działce w centrum Wrocławia stanie najwyższy w Polsce
    budynek mieszkalny. 50-piętrowy Sky Tower będzie miał ponad 200 metrów
    wysokości. Na samej górze zostanie zamontowana charakterystyczna wieża, widoczna
    z każdego punktu w mieście.

Poza samym Sky Tower na cały kompleks złoży się jeszcze pięć innych budynków. We
    wszystkich znajdzie się miejsce na ponad 91 tys. mkw. najwyższej klasy,
    ekskluzywnych apartamentów (ok. 700- 750 mieszkań - na razie nikt nie chce
    komentować ile będzie kosztował mkw.), 36 tys. mkw powierzchni biurowych klasy
    A+ i 51 tys. mkw powierzchni handlowo- usługowo- rekreacyjnej, która głównie
    zostanie przeznaczona na butiki, kawiarnie, kilka restauracji, ogród zimowy, dwa
    baseny oraz centrum SPA.

W łącznikach pomiędzy budynkami będą również restauracje, centrum SPA, oraz
    kluby fitness. Pod ziemią na powierzchni niecałych 100 tys mkw. zostanie
    wybudowany parking dla kilku tysięcy aut. Całkowita powierzchnia obiektu
    wyniesie ok. 300 tys. mkw.

Całość została zaprojektowana przez warszawskie biuro projektowe B & G.
    Inwestycja będzie kosztować ok. 400 mln dolarów. 100 mln zapłaci Czarnecki z
    własnych pieniędzy, na resztę pozyska kredyt z konsorcjum bankowego. Wrocławski
    biznesman pozwolenie na budowę powinien dostać w przyszłym roku. Sky Tower ma
    zostać oddany do użytku już wiosną 2010 roku.

Artur Wiza: - Nowy symbol Wrocławia będzie doskonale wpisywał się w wizerunek
    miasta, które konsekwentnie się rozwija i staje się centrum biznesowym Europy
    Środkowej. Napływające do regionu inwestycje zagraniczne i powstające nowe
    miejsca pracy zwiększają zapotrzebowanie wrocławskiego rynku nieruchomości na
    apartamenty i powierzchnie biurowe o najwyższych standardach. A takie właśnie
    będą w Sky Tower.

Dalej twierdzisz, że moja mieścina się cofa?
  • hipohondryk1 09.02.07, 14:23
    Rozumiem że stać Cię na apartament w tym budynku? Bo jeśli nie, to nie bardzo
    rozumiem czym się chwalisz. Co z tego że się buduje? Znalazł się ktoś kto
    wyłożył kasę żeby na tym zarobić, na pewno nie jest to inwestycja charytatywna
    dla żuli z dworca PKP.
  • immortal966 11.02.07, 10:17
    powiem szczerze ze was nie rozumiem, po co wy sie wdajecie w jakies glupie gadki
    z kolesiem, naogladal sie telewizji, mysli ze dworzec powstal "just like that" w
    ciagu kilku miesiecy, a przeciez kazdy wie jak jest naprawde, ta stacja tu juz
    jest od kilkudziesieciu lat i ludzie od dawna jezdza tymi pociagami, teraz stalo
    sie to juz tylko faktem, dzieki temu mamy bardzo dogodne polaczenia, wiele osobo
    jezdzi tymi liniami, koles sobie pogada, pozrzedzi, pomarudzi i sie w koncu
    zamknie, nie ma co sobie nim dupy zawracac...
  • wolfik25 11.02.07, 12:40
    Do "ramzes_z_wroclawia" Niezła ksywa. Ciekaw jestem czy wiesz kim on był.
    Tak czytam Twoje wypociny, i śmiem twierdzić, że masz ogromne kompleksy na punkcie swojego miasta. Nie wiem, co Cię tak boli w tej naszej Włoszczowie. Jedno jest dla mnie pewne, że Twoja (uważaj to moze być trudne i niespotykane słowo dla Ciebie) inteligencja, którą przedstawiasz na tym forum nie przewyższa inteligencji rozwielitki. Mam nadzieje, że wiesz o czym piszę.
    My Włoszczowianie nie wchodzimy na forum Twojego miasta, i nie obrażamy Ciebie i innych forumowiczow. Poprostu jesteśmy lepiej wychowani od Ciebie. Twoje zachowanie świadczy o Tobie i o Twoich znajomych, z którymi przebywasz, w śród których mieszkasz. Jeżeli oni wszyscy są tak wychowani jak Ty, to tylko wam pozazdrościć tego Wrocławia. Nie ma co, wygląd miasta i inwestycje w nim realizowane nie przekładają się na mieszkańców, wielka szkoda. A to naprawde jest ładne miasto, lecz przykro mi bardzo, że zamieszkane przez ludzi pokroju "ramzes_z_wroclawia ".
    Kolego "ramzes_z_wroclawia" panowanie Ramzesa I trwało tylko 16 miesięcy. Wiec Ty też uważaj, jak szybko tu zabłysnąleś na tym forum, tak szybko możesz stracić swój blask.
    Może lepiej zrobisz jak pozostaniesz na stronach swojego miasteczka.
    Pozdrawiam.
  • loozik10 11.02.07, 19:42
    Szkoda mi Ciebie "Wrocławianinie"... Tak sobie myslę, czy aby na pewno Ty
    Jesteś z Wrocłwia, bo często tam bywam i jeszcze nie było mi dane spotkać
    takiego skrzywionego człowieka.Na ogól zyją tam całkiem przyjemni ludzie -
    oczywiście oprócz Ciebie... Bardzo cieszymy się my - Włoszczowianie, że Wrocław
    się rozwija, my o tym wiemy, nie musisz nam pisać, co tam powstaje... Wielu z
    nas tam studiuje i pracuje...Tylko Ty może jestes troszeczke ograniczony - bo
    nie wiem, czy TY Wiesz, że my tu mamy na tym "zadupiu" telewizory, radia, i jak
    się zdążyłeś zorientować (a może nie- co jest bardziej prawdopodobne) INTERNET.
    Także zapewniam Cię, że wiemy, co się dzieje we Wrocławiu i NIE TYLKO!!!No i
    trochę kultury, bo przez swoje niefajne zachowanie zostawiasz po sobie
    wizytówkę z WROCŁAWIA. Jakby nie patrzeć jesteś przedstawicielem tego miasta,
    no i cóż my sobie możemy o Was teraz pomyśleć???
  • xxx_xxx87 17.02.07, 20:30
    Witam "pana" z kompleksami dużymi jak Sky Tower :P. Chyba masz jakiś kompleks
    dlatego,że o Włoszczowie z powodu budowy dworaca pkp(drugiego już:P) więcej się
    ostatnio mówiło niż o budowie 50-piętrowego Sky Tower-ja sama dopiero
    przeczytałam o niej tu. PS. skoro Wrocław jest taki doskonały to czemu budową
    zajmuje się firma z Warszawy:P a swoją drogą to musisz lubić Włoszczowę, bo
    sporo czasu poświęcasz na to forum:P:P a jeśli naprawdę pochodzisz z Wło-wy to
    mi Ciebie żal chłopcze.......
  • maxior23 02.04.07, 19:56
    ramzes_z wrocławia jesteś chyba głupszy niż się to może wydawać, bo fakt że
    przez Włoszczowe przechodzi CMK to nie znaczy ze "przez te kilka chałup"
    przechodzi droga z Krakowa do Warszawy...zapoznaj sie z mapą!!
  • dyfuzor93 11.02.07, 12:59
    ramzesiku baw sie na swoim podworku i w swojej piaskownicy :)
  • olllcia89 11.02.07, 14:35
    Coś mi zaleciało ostrym kompleksem po przeczytaniu postów tego "faraona" :P
    pewnie chłopiec nie radzi sobie ze sobą i chciałby troszkę podokuczać innym.
    Niestety trafiło na nas - Włoszczowiaków :P ale my się nie boimy
    takich "typków". Żeby to on jeszcze w jakiś sposób przyczynił się do rozwoju
    tego Wrocławia to ok, ale przez takich jak on to miasto się raczej cofa. No to
    takie moje zdanie :) Pozdrawiam wszystkich ziomków z Włoszczowy :)
  • dyfuzor93 11.02.07, 15:47
    trafil na dobre forum :D hehehe
  • zuzka301 11.02.07, 18:10
    bo ten ramzes to pochodzi z włoszczowy tylko teraz mieszka we Wrocławiu i
    udaje wielkiego miesczanina , a nie pamięta jak tu chodził do ogólniaka ...
  • jagermeister2 11.02.07, 23:03
    sugeruje, zeby ujawnić dane takiego debila jakim jest ramzes_z_wroclawia.
    publiczna lista kretynów, powinna zniechęcic takich jak on do udzielania sie na
    forum, z tego wzgledu, ze internet juz dawno przestał byc anonimowy.
    Takze do kolezanki Zuzki, napisz w tym temacie kim jest, a my życzymy Ramzesowi
    w zwiazku z tym miłego pobytu we Włoszczowie przy najbliższej okazji.
  • damian1610 27.03.07, 18:11
    "ramzes_z_wroclawia" jeżeli naprawde jesteś z Wrocławia to wydaje mi się że
    jesteś jednym z tych cwaniaków którzy boją się wyjść na ulice w większym
    mieście,siedzą w domu, wypisują głupoty i jeszcze się z tego cieszą. A
    Włoszczowa to super miasto, nie byłeś to się nie odzywaj.Pozdrowienia dla całej
    Włoszczowy:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka