Dodaj do ulubionych

Poszukuję pracy z językiem czeskiem

02.07.11, 10:20
Poszukuję pracy z językiem czeskim i angielskim (znam również język serbski); mam wyższe wykształcenie (nauki polityczne); posiadam certyfikaty potwierdzające znajomość wymienionych języków (a także referencje od osób/firm, dla których pracowałem jako tłumacz); mam czteroletnie doświadczenie zawodowe (usługi telekomunikacyjne/administracja), oprócz tego odbyłem kilka staży i praktyk; byłem na stypendium w Brnie. Obecnie znajomość języka czeskiego pozwala mi na dorabianie dzięki tłumaczeniom.

Preferowane miejsce pracy: Warszawa (lub praca zdalna)
Wymagania czasowe: jako praca na pełen etat lub praca dodatkowa

Serdecznie pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • teleperformance Re: Poszukuję pracy z językiem czeskiem 18.04.12, 14:23
      Dzień dobry Panu,

Nazywam się Emilia Garbowska i jestem specjalistą ds. szkoleń i rekrutacji w firmie Teleperformance Polska w Warszawie. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Help Desk dla jednej z największych firm z branży IT. Poszukujemy osób znających język czeski na poziomie zaawansowanym. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie.
      Jeżeli jest Pan zainteresowany naszą ofertą, lub zna Pan osoby, które odpowiadają naszym wymaganiom, bardzo proszę o kontakt : e.garbowska@teleperformance.pl lub 22 519 79 60. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i udzielę informacji na temat oferowanej przez nas pracy.

Pozdrawiam
      Emilia Garbowska

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka