Dodaj do ulubionych

Konferencja MISH UMCS

28.06.11, 21:21
Witam! Chciałam MISHowców serdecznie zaprosić na międzynarodową konferencję naukową
"Przekraczanie granic – nowoczesna humanistyka". Konferencja odbędzie się 24-25 listopada 2011 roku i jest organizowana przez Koło Naukowe Studentów MISH UMCS.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.mish.umcs.lublin.pl/konfe.html , chętnie odpowiem tutaj na nurtujące Was pytania ;-)

Jednocześnie, ponieważ poprzedni wątek został zarchiwizowany, zachęcam wszystkich tegorocznych maturzystów do zapoznania się z ofertą MISH UMCS oraz zasadami rekrutacji:)

Pozdrawiam,
Justyna
Edytor zaawansowany
  • 08.01.12, 11:08
    Zdjęcia z konferencji! www.facebook.com/media/set/?set=a.309612159054449.99105.174386162577050&type=1
    --
    Imperare sibi maximum est imperium
  • 28.11.12, 15:19
    Witam, mam pytanie związane z MISH UMCS. Czy magisterium na nich uprawnia do studiów doktoranckich na filologii polskiej?
    pzdr
  • 28.11.12, 21:00
    w tym roku na studia doktoranckie z literaturoznawstwa mogl pojsc kazdy z każdym mgr ;)
    --
    Imperare sibi maximum est imperium

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.