Dodaj do ulubionych

Rozmowa kwalifikacyjna MISH UAM 2017

09.01.17, 08:21
Hej, w roku akademickim 2017/2018 mam zamiar podejść do rozmowy kwalifikacyjnej na poznańskim MISHISIE. Wymagane jest przygotowanie dwóch tematów. Chciałabym studiować filozofię (specjalność komunikacja społeczna) i prawo. W związku z tym chcę poradzić się na forum jakie tematy radzicie mi wybrać. Dodam, że interesuję się kulturą, sztuką, zjawiskami społecznymi lat 60., 70. i 80 XX w. (hipisi etc.) oraz szeroko rozumianym prawem (w szczególności prawem autorskim i karnym). Jest to oczywiście tylko zarys, ale liczę na jakąś burzę mózgów. Byłabym bardzo wdzięczna! :)
Edytor zaawansowany
  • 01.08.17, 23:56
    Hej, czy jesteś już może po rozmowie? Szkoda wielka że nikt nie odpisał ale może chociaż ty jesteś w stanie nieco opisać jak to wyglądało? Stawiam dobrą flaszkę! ;)

Prawdopodobnie przyszły kolega ze studiów z dodatkowej rekrutacji! :p
  • 02.08.17, 09:18
    Będziesz miał okazję do postawienia dobrej flaszki :D ponieważ też biorę udział w dodatkowej rekrutacji. Za pierwszym podejściem niestety nie uzyskałam wymaganej ilości punktów

W komisji były trzy osoby (wykładowcy z trzech różnych wydziałów, nie wiem na jakie kierunki chcesz zdawać w ramach MISHiS, np. jeśli zdajesz na prawo to masz wykładowcę z wydziału prawa etc.), przewodniczący komisji informuje Ciebie jaki temat wybrali i prosi abyś zaczął opowiadać, zadają też pytanie (przynajmniej mi zadali) dlaczego chcesz połączyć takie, a takie kierunki. Sama rozmowa trwa od 15-30 min - nie pytają szczegółowo, raczej chcą wybadać czy masz pojęcie o czym mówisz i jest to rozmowa na inteligencję :)

Do zobaczenia 21 września!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.